Χρυσή Αυγή, η πορεία της ως πολιτικό κόμμα

Συμφωνείτε με τον χαρακτηρισμό της Χρυσής Αυγής ως εγκληματική οργάνωση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 139)
  • Ναι

    Ψήφοι: 110 79.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 25 18.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 4 2.9%

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ναι φυσικά και καταπατείται αφού η Χ.Α. με αυτά που πρεσβεύει καταλύει την Δημοκρατία και ειλικρινά απορώ γιατί υπάρχει ακόμα ως κόμμα! (πωω έκανα και ρήμα ρε φίλε, πόσο μπροστά είμαι)

Η Χρυση Αυγη ...καταλυει την Δημοκρατια ;
Το ΚΚΕ και ο ΣΥΡΙΖΑ που δεν υπακουν σε πληθωρα Νομων του Κρατους κυρησωντας ''Ανυπακοη''...''Δεν πληρωνω'' κλπ,τι κανουν ;
Στηριζουν το πολιτευμα ;

Να σου θυμισω οτι η Ιδεολογια του ΚΚΕ ειναι η καταληψη της εξουσιας με τα οπλα...
Το 1944 - 49,με τα οπλα πηγαν να παρουν την εξουσια και οχι με εκλογες.
Ο ΣΥΡΙΖΑ υποστηριζει ολες της Τρομοκρατικες οργανωσεις που σκοτωνουν,βαζουν βομβες κλπ και που μονο Δημοκρατικα δεν δρουν.
Οι Αναρχικοι που καινε....καταστρεφουν...χτυπανε...εμποδιζουν ομολιες.εκδηλωσεις κλπ των ''αλλων'',τι ειναι ...δημοκρατες ;

Δεν εισαι δημοκρατισα..ΟΟΟΟχι...
Απλα την επικαλεισαι οταν σε βολευει.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Πολύ σωστά! Παρατήρησε όμως ότι η έκφραση λέει PEOPLE και ίσως και να διαφωνήσεις αλλά κατά την άποψη μου οι Χρυσαυγίτες μόνο άνθρωποι δεν είναι, μάλλον ανθρωποπίθηκοι θα έλεγα.

Το ίδιο λένε τα εθνίκια για τους μετανάστες :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Πολύ σωστά! Παρατήρησε όμως ότι η έκφραση λέει PEOPLE και ίσως και να διαφωνήσεις αλλά κατά την άποψη μου οι Χρυσαυγίτες μόνο άνθρωποι δεν είναι, μάλλον ανθρωποπίθηκοι θα έλεγα.

Γυμνασιο εγραψα προηγουμενως ;
Μπα...Δημοτικο και κατω εισαι...
ΜΟΝΟ βρισιες και χαρακτηρισμοι εισαι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Γιατι μιλας στον πληθυντικο ; (''μας ποναει''...''βλεπουμε'').
Μαζι μιλαμε...Γιατι ''κρυβεσαι'' πισω απο αλλους ;
Νομιζεις οτι ετσι (με το...πληθος) εχει περισσοτερη βαρυτητα η αποψη σου ;
Μονη σου δεν μπορεις να υποστηριξεις αυτα που θες ;
Επισης ποιος σε εξουσιοδοτησε να μιλας εκ μερους αλλων ;
Τον εαυτο σου ''εκπροσωπεις''...για τον εαυτο σου μιλησε λοιπον.


Πολυ ωραια ...''επιχειρηματα'' !!!
<<Χρυσα αυγα...χρυσαυγοπουλα...ΠΟΥΛΟ..>>
Γυμνασιο ειπες πας ;...Γιατι αυτου του ...επιπεδου ειναι οι ''εξυπναδουλες'' και οι ''χαριτωμενιες'' σου.
Κανενα σοβαρο επιχειρημα ;


Πωπω... Καρικατούρα χρυσαυγίτη είσαι ρε φίλε. Εστιάζεις στην βλακεία και χάνεις το νόημα ("κρύβεσαι πίσω απο άλλους".. έλεος - στο κάτω κάτω εσύ έγραψες "Ετσι ειναι και σας ποναει...", οπότε φρόντισα να απαντήσω αναλόγως). Να μην πω για το άλλο με το Γυμνάσιο

Όσο για τα επιχειρήματα, δεν χρειάζονται καν. Υπάρχουν τεκμήρια και είναι οι πράξεις των Χρυσών Αυγών (γιατί πάω Γυμνάσιο). Τώρα αν θες να εθελοτυφλείς ή να αυτομαστιγώνεσαι.. θα έλεγα δικαίωμά σου αλλά δεν είναι, γιατί η ψήφος σου και οι πεποιθήσεις σου επηρεάζουν το ευρύτερο κοινωνικό σύνολο. Οπότε ΑΛΛΑΞΕ ΜΥΑΛΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Η Χρυση Αυγη ...καταλυει την Δημοκρατια ;
Το ΚΚΕ και ο ΣΥΡΙΖΑ που δεν υπακουν σε πληθωρα Νομων του Κρατους κυρησωντας ''Ανυπακοη''...''Δεν πληρωνω'' κλπ,τι κανουν ;
Στηριζουν το πολιτευμα ;

Να σου θυμισω οτι η Ιδεολογια του ΚΚΕ ειναι η καταληψη της εξουσιας με τα οπλα...
Το 1944 - 49,με τα οπλα πηγαν να παρουν την εξουσια και οχι με εκλογες.
Ο ΣΥΡΙΖΑ υποστηριζει ολες της Τρομοκρατικες οργανωσεις που σκοτωνουν,βαζουν βομβες κλπ και που μονο Δημοκρατικα δεν δρουν.
Οι Αναρχικοι που καινε....καταστρεφουν...χτυπανε...εμποδιζουν ομολιες.εκδηλωσεις κλπ των ''αλλων'',τι ειναι ...δημοκρατες ;

:clapup: κλαπ κλαπ κλαπ :clapup:

Επειδή διαφωνώ με την Χ.Α. είμαι κομμουνίστρια, συριζαία ή αναρχική;;
Good job ψυχολόγε της δεκάρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Το ίδιο λένε τα εθνίκια για τους μετανάστες :whistle:

Δεν καταλαβαινουν οτι διολισθαινουν σε Θεσεις και Συμπεριφορες που (ενοειται) οτι...πολεμουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Πωπω... Καρικατούρα χρυσαυγίτη είσαι ρε φίλε. Εστιάζεις στην βλακεία και χάνεις το νόημα ("κρύβεσαι πίσω απο άλλους".. έλεος - στο κάτω κάτω εσύ έγραψες "Ετσι ειναι και σας ποναει...", οπότε φρόντισα να απαντήσω αναλόγως). Να μην πω για το άλλο με το Γυμνάσιο

Όσο για τα επιχειρήματα, δεν χρειάζονται καν. Υπάρχουν τεκμήρια και είναι οι πράξεις των Χρυσών Αυγών (γιατί πάω Γυμνάσιο). Τώρα αν θες να εθελοτυφλείς ή να αυτομαστιγώνεσαι.. θα έλεγα δικαίωμά σου αλλά δεν είναι, γιατί η ψήφος σου και οι πεποιθήσεις σου επηρεάζουν το ευρύτερο κοινωνικό σύνολο. Οπότε ΑΛΛΑΞΕ ΜΥΑΛΑ

''ρε φιλε''...''καρικατουρα''...''Χρυσα Αυγα''..
Καραμελες χιλιοειπωμενες και ''μαγκιτσες του Σχολειου''.
Ελπιζω οτι δεν ψηφιζεις ακομα...
Εγω ο αντιδημοκρατης Εθνικοσοσιαλιστης ομως λεω οτι ειναι δικαιωμα σου η ψηφος σου και ελπιζω μεχρι να μπορεις να ψηφιζεις,να εχεις αλλαξει γνωμη.
Εσυ η ...δημοκρατισα μου γραφεις οτι δεν εχω δικαιωμα να ψηφιζω οτι θελω.
Συνεχισε...καλα το πας.
Μετα μην εκνευριζεσαι που ο κοσμος ανεβαζει την Χρυση Αυγη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Το ίδιο λένε τα εθνίκια για τους μετανάστες :whistle:

Πρόβλημά τους, ίσως και εγώ να είμαι ανθρωποπίθηκος για αυτούς ή χρυσαυγίτισσα για άλλους. Τώρα που το σκέφτομαι, είμαι λίγο απ'την άποψη ότι όπως θέτουν αυτοί ως κριτήριο την φυλετική καθαρότητα έτσι επιλέγω και εγώ ως κριτήριο την ιδεολογική καθαρότητα και εύχομαι να εξαφανιζόντουσα ναζιστές, ρατσιστές κλπ απο προσώπου γης. Διαφέρω όμως στο γεγονός ότι εγω απλά ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ, δεν το ΠΡΑΤΤΩ:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
:clapup: κλαπ κλαπ κλαπ :clapup:

Επειδή διαφωνώ με την Χ.Α. είμαι κομμουνίστρια, συριζαία ή αναρχική;;
Good job ψυχολόγε της δεκάρας

Ναι...πραγματι..
Ειναι ''βολικο'' να κατηγορεις τους αλλους αλλα ''εσυ'' να μην εισαι με...κανεναν !!
Πολυ ''εξυπνο''.
Με το να κρυβεσαι δεν μπορει ο ''αλλος'' να σου πει τιποτα ε ;
Κουτοχωριατικο.

Εχεις χασει την ψυχραιμια σου,γιατι κανεις χαρακτηρισμους,βριζεις ''ψυχολογε της δεκαρας''...''ΠΟΥΛΟ...καρικατουρα'' κλπ (σε προηγουμενα μυνηματα).
Κοινωνικος Λειτουργος δηλωνεις (στα 18 δηλωνεις στο προφιλ σου.
Ποτε το πηρες το...διπλωμα ;..Απο ΠΟΥ ;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
]''ρε φιλε''...''καρικατουρα''...''Χρυσα Αυγα''..
Καραμελες χιλιοειπωμενες και ''μαγκιτσες του Σχολειου''.
Ελπιζω οτι δεν ψηφιζεις ακομα...
Εγω ο αντιδημοκρατης Εθνικοσοσιαλιστης ομως λεω οτι ειναι δικαιωμα σου η ψηφος σου και ελπιζω μεχρι να μπορεις να ψηφιζεις,να εχεις αλλαξει γνωμη.
Εσυ η ...δημοκρατισα μου γραφεις οτι δεν εχω δικαιωμα να ψηφιζω οτι θελω.
Συνεχισε...καλα το πας.
Μετα μην εκνευριζεσαι που ο κοσμος ανεβαζει την Χρυση Αυγη...

Μην κολλάς ταμπέλες σε άτομα που δεν ξέρεις.

Δεν είπα ότι δεν έχεις το δικαίωμα να ψηφίσεις αυτό που θες, είπα ότι έχεις ηθικό χρέος απέναντι στην κοινωνία να μην ψηφίσεις κάτι που θα την βλάψει... Βέβαια απαιτείται η ύπαρξη ηθικής στο άτομο για να πραγματοποιηθεί το τελευταίο - πράγμα που σπάνια συναντά κανείς σε χρισαβγειτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εχεις χασει την ψυχραιμια σου,γιατι κανεις χαρακτηρισμους,βριζεις ''ψυχολογε της δεκαρας''...''ΠΟΥΛΟ...καρικατουρα'' κλπ (σε προηγουμενα μυνηματα).
Κοινωνικος Λειτουργος δηλωνεις (στα 18) δηλωνεις στο προφιλ σου.
Ποτε το πηρες το...διπλωμα ;..Απο ΠΟΥ ;


Ναι γιατί το πραγματικό μου όνομα είναι "Zazzles". Άσε μας κουκλίτσα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Πρόβλημά τους, ίσως και εγώ να είμαι ανθρωποπίθηκος για αυτούς ή χρυσαυγίτισσα για άλλους. Τώρα που το σκέφτομαι, είμαι λίγο απ'την άποψη ότι όπως θέτουν αυτοί ως κριτήριο την φυλετική καθαρότητα έτσι επιλέγω και εγώ ως κριτήριο την ιδεολογική καθαρότητα και εύχομαι να εξαφανιζόντουσα ναζιστές, ρατσιστές κλπ απο προσώπου γης. Διαφέρω όμως στο γεγονός ότι εγω απλά ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ, δεν το ΠΡΑΤΤΩ:whistle:

Εισαι...ενταξει εσυ...
Διαφερεις..
Εσυ εισαι με τους ''καλους''..Οι ...αλλοι ειναι οι ...κακοι.
Μπορει μεσα στο μυαλο σου να σκεφτεσαι ''καθαροτητες'' και να ''εξαφανιζονταν...απο προσωπου γης'' οι αλλοι,αλλα κατα τα αλλα εισαι...καλοψυχη κα καλος ανθρωπος....καλη Χριστιανη και πανω απ' ολα δημοκρατισα...ανεκτικος ανθρωπος και ανοιχτομυαλη.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mittenwald

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Το ίδιο λένε τα εθνίκια για τους μετανάστες :whistle:
Πολύ σωστό.
Αλλά ας μην ξεχνάμε ότι το να σκοτώνεις με ρατσιστικά κριτήρια είναι απάνθρωπο, καταδικαστέο, αισχρό κ.τ.λ.
ενώ το να σκοτώνεις με πολιτικά κριτήρια είναι ανθρωπιστικό, προτιμώμενο, τιμητικό κ.τ.λ.

Ακριβώς όπως οι Αμερικανοί βομβαρδίζουν τον μισό πλανήτη για την ειρήνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εισαι...ενταξει εσυ...
Διαφερεις..
Εσυ εισαι με τους ''καλους''..Οι ...αλλοι ειναι οι ...κακοι.
Μπορει μεσα στο μυαλο σου να σκεφτεσαι ''καθαροτητες'' και να ''εξαφανιζονταν...απο προσωπου γης'' οι αλλοι,αλλα κατα τα αλλα εισαι...καλοψυχη κα καλος ανθρωπος....καλη Χριστιανη και πανω απ' ολα δημοκρατισα...ανεκτικος ανθρωπος και ανοιχτομυαλη.

Δεν είπα ότι είμαι με τους καλούς, ούτε είπα ότι είμαι καλή Χριστιανή, δημοκράτισσα, ανοιχτόμυαλη και ανεκτική...
Again, μην βάζεις λόγια και ταμπέλες γιατί καρφώνεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Πολύ σωστό.
Αλλά ας μην ξεχνάμε ότι το να σκοτώνεις με ρατσιστικά κριτήρια είναι απάνθρωπο, καταδικαστέο, αισχρό κ.τ.λ.
ενώ το να σκοτώνεις με πολιτικά κριτήρια είναι ανθρωπιστικό, προτιμώμενο, τιμητικό κ.τ.λ.

Ειδικά το να σκοτώνει κανείς άτομο με πολιτικά κριτήρια είναι απ'τα πιο συνηθισμένα φαινόμενα της σύγχρονης Ελλάδας
σε αντίθεση με το να σκοτώνεις με φυλετικά κριτήρια δεν συμβαίνει ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Μην κολλάς ταμπέλες σε άτομα που δεν ξέρεις.

Δεν είπα ότι δεν έχεις το δικαίωμα να ψηφίσεις αυτό που θες, είπα ότι έχεις ηθικό χρέος απέναντι στην κοινωνία να μην ψηφίσεις κάτι που θα την βλάψει... Βέβαια απαιτείται η ύπαρξη ηθικής στο άτομο για να πραγματοποιηθεί το τελευταίο - πράγμα που σπάνια συναντά κανείς σε χρισαβγειτη

Εγω σου κολλαω ταμπελες ;
Εσυ απο το πρωτο σχεδον μυνημα με ΒΡΙΖΕΙΣ και με ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ.
Για ''μετρησε'' τι εχεις γραψει και τι εχω γραψει !
Εσυ βαζεις ταμπελες.
Μια χαρα μπορω να βγαλω συμπερασμα απο αυτα που γραφεις.

Με εμμεσο πλην σαφη τροπο εγραψες οτι δεν εχω δικαιωμα α ψηφιζω οτι θελω στο ποστ σου Νο 2344 στην προηγουμενη σελιδα.Αν δεν θυμασαι η αν δεν διαβαζεις τι γραφεις,δεν φταιω εγω.
Εσυ δεν μας ειπες τι εισαι..
Αρειστερυ η Κομουνηστρεια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mittenwald

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Ειδικά το να σκοτώνει κανείς άτομο με πολιτικά κριτήρια είναι απ'τα πιο συνηθισμένα φαινόμενα της σύγχρονης Ελλάδας
σε αντίθεση με το να σκοτώνεις με φυλετικά κριτήρια δεν συμβαίνει ποτε
Μάλιστα.
Μόλις μάθαμε ότι στον εμφύλιο σκοτώνονταν με ρατσιστικά κριτήρια.

Κάποιοι είναι χειρότεροι κι από τον "μπλουζάκια".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ναι γιατί το πραγματικό μου όνομα είναι "Zazzles". Άσε μας κουκλίτσα μου

Tωρα που ειδα την φωτογραφια σου,εχεις την συμπαθεια και την κατανοηση μου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.

Με εμμεσο πλην σαφη τροπο εγραψες οτι δεν εχω δικαιωμα α ψηφιζω οτι θελω στο ποστ σου Νο 2344 στην προηγουμενη σελιδα.Αν δεν θυμασαι η αν δεν διαβαζεις τι γραφεις,δεν φταιω εγω.
Εσυ δεν μας ειπες τι εισαι..
Αρειστερυ η Κομουνηστρεια ;

Ξαναείπες το ίδιο πράγμα και σου εξήγησα επακριβώς τι εννοούσα, τωρα αν εσυ δεν ξέρεις να διαβάζεις, δικό σου πρόβλημα.

Τι είμαι; Ελεύθερη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mittenwald

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top