Πώς περνάτε τη μέρα της γιορτής ή των γενεθλίων σας;

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Προς το παρον δεν εχω κανει μοναχη μου γιορτη ή γενεθλια...
Παντα θελω κοσμο κοντα μου σε τετοιες περιστασεις..φιλους οικογενεια οτιδηποτε..ατομα που να ειναι κοντα μου ομως..
Το ιδανικο για μενα ειναι να βγω εξω ή να κατσω μεσα με την παρεα μου ή με την σχεση μου..ή και τα δυο...ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ..και να περασω υπεροχα με οποιονδηποτε τροπο..
Αυτα ισχυουν προς το παρον...δεν ξερω απο δω και μπρος αν με πιασουν οι κλειστες μου και δεν θελω να κανω τιποτα ή με κανα 2 ατομα και τετοια :Ρ
Χάπι Μπέρθντει :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzwny_rock_star

Νεοφερμένος

Ο Tzwny_rock_star αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μόνος μου. Περιμένω το κορίτσι μου και θα την κάνουμε παρέα το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Στην ονομαστική μου εορτή, μπας και είναι νηστεία, μαζευόμαστε οικογενειακά.
Στα γενέθλιά μου, ανάλογα τι μέρα θα πέσουν (και ειδικά απο πέρσι με τις εξετάσεις), τα καθυστερώ λιγάκι και βγαίνω κανα Σαββατάκι με τη παρέα μου για καφέ/βολτίτσα. Χαλαρά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Έχω πάψει να γιορτάζω τα γενέθλια μου από την πέμπτη δημοτικού και τώρα είμαι 19 χρονών.
Συνήθως όμως -παρ'οτι το εχω δηλώσει ότι δεν μου αρέσει να τα γιορτάζω- κάθε χρόνο μου κάνουν έκπληξη με τούρτα και μπουρμπουλίθρες οι φίλοι μου...
Ντάξει, μ'αρέσει δεν λέω αλλά πάντα την μέρα των γενεθλίων μου νιώθω άβολα και είναι λες και θέλω να ανοίξει η γη να με καταπιεί ή να κοιμηθώ μέχρι να έρθει η επόμενη μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Αν και τα γενεθλια τα γιορταζω σε στενο κυκλο, δε μ αρεσει καθολου εκεινη η μερα επειδη μου υπενθυμιζει πως καθε χρονο ολο και γερναω :P καθως τα νιατα και η φρεσκαδα απομακρυνονται σιγα σιγα και δεν ξαναγυριζουν ποτε πια:( Το εκανα λιγο δραματικο, αλλα δεν πειραζει:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Παλιότερα μου άρεσε να τα περνάω με πολύ κόσμο.
Τώρα πια μου αρέσει μόνο με τους δικούς μου, τους πολύ αγαπημένους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Πώς περνάτε τη μέρα της γιορτής ή των γενεθλίων σας;

Με ένα μπουκαλάκι ουίσκι για παρέα,προσπαθώντας να ξεχάσω την ημέρα που όλοι με ξέχασαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εσύ δεν πίνεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Χμμμ.... Αυτό που μπορώ να πω σίγουρα είναι ότι θέλω δίπλα μου πολλά .... ποοολλλάααα γλυκά!!!!!!!
Και καλά να μην είμαι (είναΙ πολλές φορές που στα γενέθλια νιωθω κάπως... μοναδικά :'( ) , τα γλυκά είναι έξοδος κινδύνου!!!!!!!:P:P:P
Και το πιο βασικό μ αρεσει συνήθως να τα γιορτάζω κάποιες μέρες πριν ή μετά, μιας και εκείνη τη μέρα θα θέλω να νιώθω πιο χουχουλιάρικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Τότε εγώ θέλω να μαι καλεσμένη στα γεννέθλιά σου (για να φάω από τα γλυκά)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Αυτό το τραγούδι το έχω συνδέσει με μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής μου.Και κάθε φορά που το ακούω γυρνάω εκεί. :'(

Πριν κανα 4-5 χρόνια(τότε που γιόρταζα ακόμα τα γενέθλιά μου) ήμασταν μια παρέα γύρω στα 15 άτομα. Πολλοί ε; Κι όμως ειχαμε "δέσει". Είχαν σχηματιστεί, βέβαια, τα γνωστά πηγαδάκια από άτομα που ταίριαζαν πιο πολύ οι ιδιοσυγκρασίες τους αλλά σε γενικές γραμμές ήμασταν όλοι μια παρέα.
Κάθε μέρα ήταν πάρτυ για εμάς. Σαν να ήμουν σε πενθήμερη. Περνούσα τέλεια. Σχεδόν κάθε μέρα συναντιόμασταν μετά τη δουλειά μας και καταλήγαμε να περνάμε μαζί όλη τη μέρα μας μέχρι το βράδυ σχεδόν. Δε χρειαζόταν να κλείσουμε ραντεβού. Είχαμε το στέκι μας και βρισκόμασταν εκεί. Στάνταρ θα έβρισκες κάποιον...στην αρχή ένας-δυο να κάθονται και να πίνουν τον καφέ τους....ή να τρώνε τίποτα και σιγά σιγά μαζεύομασταν και οι υπόλοιποι. Όταν χρειαζόταν, όμως, να κλείσουμε ραντεβού έπρεπε να οργανώσουμε ολόκληρο σχέδιο. Ποιοι θα πάρουν ποιους τηλέφωνο. Μην ξεχάσουμε να ειδοποιήσουμε και κανέναν. Βέβαια, μετά αυτό άρχισε να γίνεται σε κάποια φάση κουραστικό και άρχισαν να υπάρχουν κάποιες μικροπροστριβές...του στυλ ότι όλο οι ίδιοι και οι ίδιοι ειδοποιούν τους άλλους...και τέλος πάντων χαζομάρες.
Λοιπόν, με αυτήν την παρέα έχω περάσει απίστευτες εμπειρίες. Και τι δεν κάναμε. Ό,τι να ναι. Φυσικά υπήρχαν και στιγμές που κάποιος μπορεί να είχε τις μαύρες του για κάποιον λόγο ή να αντιμετώπιζε τη δεδομένη στιγμή κάποιο προσωπικό πρόβλημα. Κι εγώ βρέθηκα σε ανάλογη φάση πολλές φορές. Παίδες τότε κατάλαβα τι σημαίνει φιλία. Τι να σας λέω;
Τέλος πάντων για να μην πλατιάζω άλλο....ας αρχίσω να μπαίνω στο θέμα σιγά σιγά. Όπως φαντάζεστε σε αυτήν την πολυμελή παρέα ο καθένας είχε και τα γενέθλιά του. Καταλαβαίνετε τι γινόταν έτσι; Βάλτε και τις ονομαστικές εορτές που είχε ο καθένας. Προσθέστε και γενέθλια των συγγνενών/αμόρε του καθενός. Ναι,ναι τα γιορτάζαμε και αυτά. Κάθε μέρα κάτι γιορτάζαμε. Είχαμε ξεσκιστεί να αγοράζουμε δώρα ο ένας στον άλλον. Και δώρα καλά, όχι της πλάκας. Αφού ήμασταν πολλοί βάζαμε ο καθένας πχ από 10 ευρώ και μάνι μάνι μαζευόταν ένα 150αρι. Πολλές φορές και περισσότερα γιατι συμμετείχαν και κάτι άσχετοι. Φυσικά ο εορτάζων επιβαρυνόταν με ένα "γερό" κέρασμα το οποίο ξεκινούσε χαλαρά σε κάποιο μαγαζί και καταλήγαμε μέτα σε ιστορίες για αγρίους.
Που λέτε...εγώ έκανα την προίκα μου. Καλά πέρα από ρούχα κτλ μου είχαν κάνει δώρο μια τηλεόραση, ένα κινητό και ......μια ηλεκτρική σκούπα.:P Τι αλάνια! Τι να κάνω; Δεν είχα τότε ηλεκτρική και μου δάνειζαν τις δικές τους. Τελικά μου αγόρασαν μία, γιατί είχα καταντήσει πολύ ζήτουλας.Είχαν τυλίξει το κουτί με περιτύλιγμα. Δε μου πέρασε καθόλου από το μυαλό τι είχε μέσα. Όταν το άνοιξα...πραγματικά συγκινήθηκα και μετά άρχισα να γελάω.
Σε αυτή τη μέρα θα αναφερθώ. Είχε φτάσει και η δική μου σειρά να γιορτάσουμε τα γενέθλιά μου. Τα σκεφτόμουν κάμποσες μέρες πριν. Δεν είχα κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου για το τι θα κάναμε. Άλλωστε είχαμε εξαντλήσει όλες τις επιλογές μας από προηγούμενα γενέθλια. Και να ήθελες να πρωτοτυπήσεις , δεν μπορούσες.
Ξημέρωσε η μέρα γενέθλιων μου και έτυχε (παραδόξως) να ξυπνήσω με καλή διάθεση. Ακόμα δεν είχα συνειδητοποιήσει τι μέρα ήταν. Το είχα ξεχάσει. Άρχισα να ετοιμάζομαι για να πάω στη δουλειά μου. Αφού ετοιμάστηκα, μπαίνω στο αυτοκίνητό μου και ξεκινάω.Καθώς τα γενέθλιά μου πέφτουν άνοιξη, ο καιρός ήταν καταπληκτικός. Η μέρα είχε αρχίσει να μεγαλώνει και γενικά επικρατούσε μια πολύ όμορφη και καθαρή ατμόσφαιρα. Στα δεξιά μου έβλεπα την ανατολή του ηλίου και μια θάλασσα λάδι. Και μόνο αυτό το θέαμα μου είχε φτιάξει τη διάθεση. Σε κάποια φάση, καθώς οδηγούσα, βάζω ένα cd να παίξει το οποίο περιείχε το παραπάνω τραγούδι. Δεν το θυμόμουν καν ότι είχα γράψει αυτό το κομμάτι κάποτε. Τυχαία έβαλα το συγκεκριμένο cd και έτυχε να παίξει το συγκεκριμένο κομμάτι.
Με το που το άκουσα θυμήθηκα αμέσως ότι είχα γενέθλια εκείνη την ημέρα. Ανέβασα την ένταση σχεδόν στο τέρμα και εννοείται ότι χαιρόμουν μόνη μου μέσα στο αμάξι. Το έβαζα και το ξανάβαζα. Παράλληλα αναρωτιόμουν τι θα έχουν σχεδιάσει για μένα άραγε οι φίλοι μου. Ανυπομονούσα να φτάσει η ώρα που θα τους συναντούσα.
Για να μην τα πολυλογώ όταν γύρισα σπίτι μου μετά τη δουλειά άρχισαν να πέφτουν και τα πρώτα τηλέφωνα. Χρόνια πολλά,τι θα κάνουμε,πού θα πάμε,τι ώρα θα βρεθούμε και τα σχετικά. Αρχικά, συναντηθήκαμε στο στέκι μας.Όπως κάθε φορά για να κόψουμε την τούρτα- έκπληξη. Τι έκπληξη δηλαδή; Αφού το ήξερα. Κάθε φορά τα ίδια κάναμε. Τα ίδια είχα κάνει κι εγώ για άλλους. Απλά τώρα ήταν σειρά μου. Είχε γίνει πρωτόκολλο πια η διαδικασία.
Μου έδωσαν το δώρο μου (ηλ.σκούπα :P ),κόψαμε την τούρτα,ήπιαμε και τα πρώτα ποτά μας...μας κέρασε και ο ιδιοκτήτης κάποια και σηκωθήκαμε και φύγαμε.Μόλις θα έκλεινε το μαγαζί του θα ερχόταν να μας βρει και αυτός. Το βράδυ μας συνέχισε με ψιλοντίρλα καταστάσεις αφού παίρναμε σβάρνα όλα τα μαγαζιά. Ξημερώματα καταλήξαμε σε φαγάδικα. Μοιραστήκαμε. Δεν είχαμε όλοι τις ίδιες προτιμήσεις. Άλλοι πήγαν για τοστ, κρέπες κτλ και άλλοι για μοσχαρόσουπα. Εγώ είχα μείνει ταπί και ψύχραιμη. Την κρέπα μου την κέρασαν.
Ωραίες εποχές. Από τότε σκορπίσαμε. Έχω κρατήσει επαφές με 4-5 άτομα μέχρι τώρα εκ των οποίων οι δυο ειδικά είναι πλέον καρδιακοί μου φίλοι. Τώρα όταν έχω γενέθλια ούτε να τα σκέφτομαι δε θέλω. Τότε υπήρχε ακόμα το χρονικό και οικονομικό περιθώριο να τα γιορτάζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bonjovicat

Νεοφερμένος

Η Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
τελειο παρτυ στο σπιτι (συνταγη)
Υλικα:
-Εξαφανισμενοι γονεις
-Μια λιμνη αναψυκτικα
-Χορευτικη μουσικη
-Καλη παρεα
Εκτελεση:
Ανακατευετε τα υλικα ολα μαζι και....here u r!


:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Φετος μπορω να πω οτι ηταν τα αγαπημενα μου γενεθλια...και δεν εκανα κατι φοβερο και τρομερο..
Το πρωι ηρθαν συγγενεις: θειοι , θειες και οι αδυναμιες μου , ο παππους και η γιαγια.Σβησαμε ολοι μαζι τα κερακια , γελασαμε πολυ...ηταν ομορφα :)
Το μεσημερακι αντι να κατσω με τους υπολοιπους για φαγητο , ετοιμαστηκα και κατεβηκα με τον κολλητο μου (ο οποιος ειχε ακριβως πριν ενα μηνα γενεθλια) κεντρο(Θεσσαλονικη). Καθως περιμεναμε μια φιλη μας που προσφατα μετακομισε να ερθει , καναμε μια βολτα στην παραλια.Μετα πηγαμε για πρωτη φορα ολοι μαζι στα Tapas και περασαμε φανταστικα.
Το καλυτερο δωρο μπορω να πω οτι μου το πηρε ο κολλητος μου : επειδη τον λεω συνεχως ποζερι...αποφασισε να μου παρει ενα παντελονι σε χρωμα κοραλι.Βαρεθηκε ο καημενος να με βλεπει συνηθως μεσα στα μαυρα :P
Το επομενο Σαββατοκυριακο καλεσα και τις φιλες μου στο σπιτι :)
Οσο για τη γιορτη μου : φετος πεφτει την ημερα που ξεκινανε οι εξετασεις :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Πώς περνάτε τη μέρα της γιορτής ή των γενεθλίων σας;
Αναβω ενα πουρο που μου δωσαν ως δωρο κουβανοι ανταρτες και το κρατουσα για μια τετοια περισταση.


Καθομαι αναπαυτικα στην βελουδινη πολυθρονα σταυροποδι με τις καφε παντοφλες.


Αφουγκραζομαι τους χτυπους του ρολογιου για λιγο.


Ανοιγω το μπραντι και γεμιζω με παγακια.
...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
τα γενέθλιά μου :mad: γκρρρρρρρρρρρ
28 μαϊου :mad: γκρρρρρρρρρρρ
εξετάσεις:mad: γκρρρρρρρρρρρρρρρρρ

εκείνη τη μέρα συνήθως γράφω(πέρσυ ιστορία ,φέτος άλγεβρα:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: κανείς δε με λυπάται ;;;;;;; )

αν δεν γράφω την επομένη καλώ τους πιο στενούς συγγενείς και τους πιο στενούς φίλους και τρώμε

αλλά φέτος γκρρρρρρρρρρρρρρρρ ΆΛΓΕΒΡΑ :mad::mad::mad::mad::mad:

ελπίζω να μου κάνουν καμιά έκπληξη οι φίλοι μου με τουρτίτσα και χαμόγελα,μπας και καλυτερέψει αυτή η μέρα!



στη γιορτή μου κλείνομαι στον εαυτό μου και φιλοσοφώ...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δεν κανω τιποτα ιδιαιτερο I guess.
απανταω τηλεφωνηματα, λεω σε οσους το ξερουν φχαριστω σε οσους δεν το ξερουν τους αναγκαζω να το μαθουν και να το θυμουνται
και ιιισως καμια φορα να κανονισουν να με φερουν καμια τουρτα-αυτα.
κατα τα αλλα συνεχιζω κανονικα την μερα μου
(btw δεν εχω και καμια ιδιαιτερα γνωστη γιορτη, τα γενεθλια τα θυμουνται οι πιο κοντινοι -πεφτουν και καλοκαιριατικα- soo...no big deal)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Φέρνουν οι γονείς στο σπίτι μια τούρτα μετά το μεσημεριανό και that's it. Για τα γενέθλια αυτό.

Για τη γιορτή (βλέπε: χθες) ούτε καν που το θυμήθηκαν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.


PS: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΑΞΟΡΖΖΖ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γενέθλια εξαφανίζω τους γονείς από το σπίτι και μαζευόμαστε όλη η παρέα ή βγαίνουμε έξω.. Γιορτή αν δεν με πουν χρόνια πολλά παίζει να την ξεχάσω κιόλας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Για τη γιορτή (βλέπε: χθες) ούτε καν που το θυμήθηκαν. :P

ωωωωωωωωωωωω :(
δεν πειράζει.....
χρόνια πολλά ιασωνούκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top