Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

georgia mo

Νεοφερμένος

Η georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
χαχαχαχααχ,ενταξει μωρε...παμε και βγαζουμε σιγα!σκουρο πρασινο λοιπον!καλυτερα;:P το μεντί ειναι λιγο υπερβολη οντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
φουξια,πρασινο,πολυχρωμα,κιτρινο.γκρι,μωβ,ροζ,γαλαζιο ,κοκκινο και θελω ενα ζευγαρι γκρι μποτακι:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
φουξια,πρασινο,πολυχρωμα,κιτρινο.γκρι,μωβ,ροζ,γαλαζιο ,κοκκινο και θελω ενα ζευγαρι γκρι μποτακι:clapup::clapup::clapup:

Ααα. ^^
Εγώ έχω μαύρα (μποτάκια-χαμηλά) γκρι πολύγλωσσα κίτρινα με λουλουδάκια πιο κίτρινα και ροζ γλώσσα και παραλλαγής.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εμ... δεν φοραω σταρακια γενικα ειμαι πιο πολυ του αθλητικου... Αλλα εχω 2 ζευγαρια 1 μαυρο και ενα λαχανι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
η καλυτερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ειναι ανετα, ταιριαζουν με ολα, και πας παντου μαζι τους χωρις να σε κουρασουν :P αγαπάμε All Star <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

Ωραία ;). Το καλό με τα all star είναι ότι μπορείς να κάνεις πολύ εντυπωσιακούς συνδυασμούς! Τα φοράς και με σορτσάκια, και με παντελόνια, και με φούστα ή φουστάνι (και κάνεις το στυλ σου πιο άνετο και καθημερινό!). Είναι γενικά άνετα παπούτσια.












Παλιά είχα κόλλημα με αυτό το είδος παπουτσιών, αλλά τώρα έχω μόνο κάποια μπεζ που τα φοράω μια στις τόσο. Ξεπέρασα την φάση του μαύρου all star εδώ και χρόνια :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
οπως ηδη ειπε καποιος τα all star ειναι θρησκεια και οχι γιατι εχουν γινει σουπα που για μενα ειναι μειον αυτο αλλα γιατι μπορεις να τα ταιριαξεις με ολα εκτος απο τουαλετα. Εγω τα φοραω με σορττσακια, με φουστες, με τζιν και με καλο παντελονι ( το στυλ κουστουμι).

Εχουν βεβαια τα μειον τους οτι ειναι ακριβα για τη ποιοτητα τους...και δεν ειναι μονο οτι ειναι απλα πανι και πλαστικο ...ε και απο ανατομικης αποψης ειναι σαν παντοφλα απο μεσα...οτι ειναι φλατ δεν ειναι παντα ανετο και ανατομικο...μη γελιεστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κομφορμισμός. Πφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.


τα θέλωωωωω. ΤΩΡΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nQQb

Νεοφερμένος

Ο nQQb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
παντως ειναι πολυ υπερεκτιμημενα
δεν αξιζει αν δωσεις 60 και 70 ευρω για πανινα παπουτσια
αλλαα ,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
παντως ειναι πολυ υπερεκτιμημενα
δεν αξιζει αν δωσεις 60 και 70 ευρω για πανινα παπουτσια
αλλαα ,,
wtf ρε συ γιατί 60 - 70 ευρώ; Ούτε καν και με 15 ευρώ βρίσκεις αν θες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ναι, όποιος δίνει πάνω από 25ευρώ για πάνινο παπούτσι είναι ηλίθιος και να του καεί το μόντεμ. Εγώ βρήκα αυθεντικά (κλεμμένα, δεν ξέρω τι σκατά) με 10ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ραστώνη

Νεοφερμένος

Η Ραστώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Βολεύουν,αν και όντως δεν έχουν τρελές αντοχές.Είμαι κυρίως της αρβύλας εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadja1770

Νεοφερμένος

Η nadja1770 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πολύ καλά είναι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ναι, όποιος δίνει πάνω από 25ευρώ για πάνινο παπούτσι είναι ηλίθιος και να του καεί το μόντεμ. Εγώ βρήκα αυθεντικά (κλεμμένα, δεν ξέρω τι σκατά) με 10ευρώ.

Εγώ προσωπικά να ομολογήσω την αμαρτία μου, ποτέ δεν έχω πάει να πάρω τα ''αυθεντικά''. Το βρίσκω μεγάλη κοροϊδία να πληρώσεις τόσα λεφτά, όταν μπορείς να τα βρεις πολύ φθηνότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά να ομολογήσω την αμαρτία μου, ποτέ δεν έχω πάει να πάρω τα ''αυθεντικά''. Το βρίσκω μεγάλη κοροϊδία να πληρώσεις τόσα λεφτά, όταν μπορείς να τα βρεις πολύ φθηνότερα.
Κάπως έτσι. Ε και ας μην είναι "αυθεντικά" τι έγινε; :P Έχω ακούσει άτομα να λένε για αυτό το θέμα ότι παίρνουν μόνο αυθεντικά all star και είναι ακριβά και έλεγα οκ αν έχετε λεφτά για ξόδεμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Κάπως έτσι. Ε και ας μην είναι "αυθεντικά" τι έγινε; :P Έχω ακούσει άτομα να λένε για αυτό το θέμα ότι παίρνουν μόνο αυθεντικά all star και είναι ακριβά και έλεγα οκ αν έχετε λεφτά για ξόδεμα :P

Λεφτά για ξόδεμα; Αφού όλοι τα ίδια παπούτσια φοράμε στην ουσία, απλά διαφέρουμε στην τιμή. Εγώ ποτέ δεν το κατάλαβα το σκεπτικό ''χαλάω πολλά λεφτά'', όταν μπορείς να χρησιμοποιήσεις λιγότερα, και να κάνεις την ίδια ακριβώς αγορά. Ίσως απλά είμαι υπέρ της οικονομίας και της αποταμίευσης :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βολεύουν,αν και όντως δεν έχουν τρελές αντοχές.Είμαι κυρίως της αρβύλας εγώ.

Wiii, επιτέλους κάποιος που συμπάσχει με μένα.:P
Εγώ είμαι καλοκαίρι με σταράκι, χειμώνα με αρβύλα και τις δυο εποχές με κλασικό αθλητικό.
:redface:
Ποτέ δεν θυμάμαι να έχω φορέσει κάτι άλλο, αρβύλες φόρεσα στην 6η δημοτικού πρώτη φορά, μετά απο ένα χρόνο έγιναν μόδα.
Μέχρι τότε δεν φόραγα μπότες. Μόνο αν ήταν ανάγκη.

Ναι, όποιος δίνει πάνω από 25ευρώ για πάνινο παπούτσι είναι ηλίθιος και να του καεί το μόντεμ. Εγώ βρήκα αυθεντικά (κλεμμένα, δεν ξέρω τι σκατά) με 10ευρώ.

Και εγώ είχα βρει με 15. Αλλά ήταν ψηλά.
Γαμώτη.
:(
Πάντως απο ποιότητα ήταν ίδια με τα αυθεντικά, στο παζάρι τα είχα πάρει.
Απο στοκ θα ήταν, υποθέτω:confused::P



τα θέλωωωωω. ΤΩΡΑ!

Πολύ ωραία. Αλλά νομίζω με τα σταντάκια θα σε χτυπάει λίγο.

wtf ρε συ γιατί 60 - 70 ευρώ; Ούτε καν και με 15 ευρώ βρίσκεις αν θες..

Και με 5 μη σου πω.

Εγώ προσωπικά να ομολογήσω την αμαρτία μου, ποτέ δεν έχω πάει να πάρω τα ''αυθεντικά''. Το βρίσκω μεγάλη κοροϊδία να πληρώσεις τόσα λεφτά, όταν μπορείς να τα βρεις πολύ φθηνότερα.

Σωστή.
Εγώ δεν έχω αγοράσει αυθεντικά, όσα έχω είναι άλλων κυρίως, μόνο δυο ζευγάρια έχω πάρει απο μόνη μου.
Έχω και αρκετά που είναι απομίμηση, μπόλικα ζευγάρια που δεν έχουν πάθει τίποτα τόσο καιρό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top