Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
σε μια βδομαδα ειμαι καλεσμενη σε ενα γαμο και δε ξερω τι να βαλω :worry: εχω βρει μερικα φορεματακια αλλα δεν ξερω αν ειναι πολυ απλα για γαμο ....(.ο γαμος ειναι το βραδυ)....https://www.heelshop.gr/index.php/collection/dresses/24-1401.html
https://www.heelshop.gr/index.php/collection/dresses/24-1101.html https://www.heelshop.gr/index.php/collection/dresses/24-0701-572.html

Μπορεί όντως να είναι απλά τα φορέματα αυτά...ωστόσο πιστεύω με τα κατάλληλα αξεσουάρ και φυσικά παπούτσια μπορούν να φορεθούν σε γάμο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Προτιμώ να βάλω τζιν, άσπρο πουκάμισο, σακάκι, τακούνια και έντονα αξεσουάρ σε ένα γάμο, παρά να βάλω ένα από αυτά τα φορέματα. Είναι υπερβολικά κάζουαλ τα σχέδια και φαίνονται πολύ ..πρωινά και καθημερινά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.



Ι am in love! :inlove:
(..αλλά εχουν 700 ευρώ!)

έχεις 7 θετικές , ας τσοντάρουν από 100 ευρώ που είναι λογικό νούμερο για αυτά τα σούπερ παπουτσάκια :inlove:

μετά , φόρα τα μόνο εσύ για να μην τσακώνονται

εγώ προτιμώ το ροζ :redface: , είναι που είναι κουκλίστικα , να κάνουμε ολοκληρωμένες δουλειές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αλήθεια θα της φορούσατε αυτές τις γόβες;;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.



Ι am in love! :inlove:
(..αλλά εχουν 700 ευρώ!)

Πωπω... τι γοβες ειναι αυτες! Τρομερες! Εχω κοκκινες σε peep toe λουστρινι απο Attica (οχι των 700:P) και μαυρες αλλα το ροζακι ειναι ολα τα λεφτα.
Που θα βρουμε φτηνοτερες ρε Καγι??

Τα καινουργια βραχιολια του Duka σε συνεργασια με την Estee Lauder



Αυτή η μπότα είναι περσινη, την ειδες σε καταστημα? Δεν νομιζω να φερουν χρωματα!
Την αγορασα!!! Σε ταμπα!Ειχα συννενοηθει με την κοπελα, μπορει να την ειχαν στοκ :hmm::hmm:Παντως και προπερσινη ναναι δε με πειραζει, δε μου το πε αλλα δε ρωτησα κιολας,δεν εχω κολληματα σε αυτα.



---->Κατεβηκα κεντρο για χαζεμα και δεν αντεξα εκανα αγορες μπολικες αλλα ακομα δεν εχω τελειωσει. Επιτελους μπηκε ο χειμωνας να ντυθουμε πιο ζεστα! Θελω να βρω ενα φορεμα ασυμετρο, με γκρι και χρωμα παγου, ανοιχτο μπροστα. Μου χει καρφωθει, δεν το εχω δει καπου, απλως το φανταστηκα κι αντε βρες το...
Αμα εχετε κοριτσια κατι κατα νου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αλήθεια θα της φορούσατε αυτές τις γόβες;;; :worry:

Ω γιες...α ν ε τ ο τ α τ α!
Χωρις φοβο, αλλα με πολυ παθος!
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αχ τι όμορφο θέμα.. :inlove: Με κολάζετε μπορώ να πω.
Χρειάζομαι τη βοήθειά σας.
Πέρσι τα Χριστούγεννα πήρα την απόφαση να μου κάνω ένα δώρο(δε μπόρεσα να απομονώσω την εικόνα, συγγνώμη:redface:). Το ευχαριστήθηκα πάρα μα πάρα πολύ. Σε μια δεύτερη επίσκεψή μου στην πρωτεύουσα έπεσα πάνω σ'αυτή την τσάντα. Την είχα δει καιρό και όταν τη βρήκα πέταξα από τη χαρά μου. Την πήρα κι αυτή και ταίριαξε πολύ όμορφα με το κασκόλ μου. :inlove: Φέτος όμως μου μπήκε η ιδέα να πάρω μποτίνια (ankle boots εννοώ) σε ροζ-κουφετί να τα κάνω όλα μια ωραία παρέα. Μήπως βγει υπερβολικό το αποτέλεσμα; Ιδού η απορία..

@ nani_68: Στο είπαν ήδη αλλά θα στο πω κι εγώ. Δεν είναι μόνο απλά φορεματάκια. Είναι εντελώς casual. Αξεσουάρ πάνω σε αυτά δε θα έλεγα ότι μπορείς να βάλεις. Καλύτερα να διαλέξεις ένα απλό φορεματάκι, μαύρο που είναι κι εύκολο χρώμα και με τα ανάλογα αξεσουάρ να το κάνεις πιο επίσημο παρά αυτό το στυλ. Δεν ταιριάζει καθόλου κατά τη γνώμη μου στην περίσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Την αγορασα!!! Σε ταμπα!Ειχα συννενοηθει με την κοπελα, μπορει να την ειχαν στοκ :hmm::hmm:Παντως και προπερσινη ναναι δε με πειραζει, δε μου το πε αλλα δε ρωτησα κιολας,δεν εχω κολληματα σε αυτα.



---->

Μεγιες μεγιες!!:D:P Δεν το ειπα γι αυτο το λογο αλλα για το οτι υπηρχε πιθανοτητα να μην τις εβρισκες, αφου τις βρηκες, no comment!!:P

Αλήθεια θα της φορούσατε αυτές τις γόβες;;; :worry:

Ανεταααααααααααααααα!!! Ειδικα τις φουξια( ειμαι λιγο τρελλαρα!!)

Φετινό fornarina,μαρεσει ολο το συνολο αλλα οι γοβες πιο πολυ!
αααααααααααααααααααααααα ερωτευτηκα!!! Μα τι κατασταση ειναι αυτη??
Δεν ειναι τελεια?? τελικα αυτα λεω να παρω σιγουρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αχ τι όμορφο θέμα.. :inlove: Με κολάζετε μπορώ να πω.
Χρειάζομαι τη βοήθειά σας.
Πέρσι τα Χριστούγεννα πήρα την απόφαση να μου κάνω ένα δώρο(δε μπόρεσα να απομονώσω την εικόνα, συγγνώμη:redface:). Το ευχαριστήθηκα πάρα μα πάρα πολύ. Σε μια δεύτερη επίσκεψή μου στην πρωτεύουσα έπεσα πάνω σ'αυτή την τσάντα. Την είχα δει καιρό και όταν τη βρήκα πέταξα από τη χαρά μου. Την πήρα κι αυτή και ταίριαξε πολύ όμορφα με το κασκόλ μου. :inlove: Φέτος όμως μου μπήκε η ιδέα να πάρω μποτίνια (ankle boots εννοώ) σε ροζ-κουφετί να τα κάνω όλα μια ωραία παρέα. Μήπως βγει υπερβολικό το αποτέλεσμα; Ιδού η απορία..

Δε θα φορουσα σε καμμια περιπτωση και τα τρια κομματια μαζι...ουτε καν τα δυο.
Του ματς ροζουλι που κατα τα αλλα και τα δυο αυτα κομματια ειναι πολυ ωραια...
Αντε το πολυ πολυ να συνδυαζα τα μποτινια με το κασκολ...και αυτο μονο στην περιπτωση που θα "καιγομουν" να τα φορεσω, επειδη κατι απο τα δυο ειναι καινουργιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καλημέρα! :D
Μου αρέσει πολύ πολύ το ροζ χρώμα αλλά όχι τόσο στα ρούχα, γι' αυτό το προτιμώ σε άλλα αξεσουάρ. :redface: Ευχαριστώ πολύ Νεράιδα. Με έβαλες σε σκέψεις μπορώ να πω.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλημέρα! :D
Μου αρέσει πολύ πολύ το ροζ χρώμα αλλά όχι τόσο στα ρούχα, γι' αυτό το προτιμώ σε άλλα αξεσουάρ. :redface: Ευχαριστώ πολύ Νεράιδα. Με έβαλες σε σκέψεις μπορώ να πω.. :hmm:

Γενικοτερα μου αρεσει το χρωμα, ακομα και το ροζ το οποιο τιμω ιδιαιτερως :redface: .
Απλα φροντιζω να κανει τη διαφορα μεχρι ομως εκεινο το σημειο, ωστε μη δειχνει υπερβολικο.
Δηλαδη επειδη και το κασκολ και η τσαντα ειναι κατα κυριο λογο ροζ, θα προτιμουσα π.χ να συνδυασω το κασκολ με μια τσαντα καφε που θα εχει πινελιες ροζ και το αντιστροφο.
Αλλα οκ, καθεις με τα γουστα του! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αχ τι όμορφο θέμα.. :inlove: Με κολάζετε μπορώ να πω.
Χρειάζομαι τη βοήθειά σας.
Πέρσι τα Χριστούγεννα πήρα την απόφαση να μου κάνω ένα δώρο(δε μπόρεσα να απομονώσω την εικόνα, συγγνώμη:redface:). Το ευχαριστήθηκα πάρα μα πάρα πολύ. Σε μια δεύτερη επίσκεψή μου στην πρωτεύουσα έπεσα πάνω σ'αυτή την τσάντα. Την είχα δει καιρό και όταν τη βρήκα πέταξα από τη χαρά μου. Την πήρα κι αυτή και ταίριαξε πολύ όμορφα με το κασκόλ μου. :inlove: Φέτος όμως μου μπήκε η ιδέα να πάρω μποτίνια (ankle boots εννοώ) σε ροζ-κουφετί να τα κάνω όλα μια ωραία παρέα. Μήπως βγει υπερβολικό το αποτέλεσμα; Ιδού η απορία..

Θα συμφωνήσω με τη Νέρι, too much όλα μαζί. Και το σχέδιο της burberry και το χρώμα, θέλουν προσοχή για να μη καταλήξουν "φλύαρα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.


τα παρηγγειλα χθες!!:clapup::clapup::clapup:
Δεν τα ειχαν στο καταστημα!! ελπιζω να τα βρουν!

Αυτο το χρωμα τελικα πως σας φαινεται??



Τα χρωματα που υπαρχουν!!
Εθεσα και προτεραιωτητα!! Πρωτα τα πρασινα, μετα φουξια και μετα μωβ!!

Αχ μακαρι να τα βρουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το πρασινο δαγκωτο!! :D

Βεβαια εαν δεν επαινεσουμε το σπιτι μας, θα πεσει να μας πλακωσει! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Και εγω αυτα θελω, μακαρι να τα βρουν....:P

Τα χεις και εσυ??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και εγω αυτα θελω, μακαρι να τα βρουν....:P

Τα χεις και εσυ??


Οχι τα συγκεκριμενα, αλλα εχω σε πρασινο χρωμα...στην ιδια αποχρωση πρασινου απ' οσο μπορω να διακρινω.

Γενικοτερα λατρευω το πρασινο χρωμα, οποτε...:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ναι ναι!Τα πράσινα με χίλια!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ πολύ το ροζ χρώμα αλλά όχι τόσο στα ρούχα, γι' αυτό το προτιμώ σε άλλα αξεσουάρ. :redface:

όπως ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Πρέπει να αλλάξω κάτι που πήρα από το La Redoute και δεν ξέρω ποιό από όλα να πάρω;;;;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top