Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν έχουμε ανταλλάξει δίαιτες εδώ... πιο πολύ συμπαράσταση, συνταγές... και ιδέες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
λοιπον ειμαι εδω και 2 μηνες στη συντηρηση και παω καλα! να φανταστειτε γυρισα απο τις διακοπες τον αυγουστο και αντι να παρω εχασα κιολας! μακαρι να συνεχιστει αυτο!
λοιπον τρωω απο ολα με περιορισμους ομως! δηλ, καθε μερα 2 ποτηρια γαλα ελαφρυ, 3 φρουτα, τυρι και 2 αμυλα. ολα αυτα οπωσδηποτε!! μετα μπορω να φαω οτι θελω αλλα παντα να μην υπερβαινω τα 2 αμυλα.και εχω και ενα γλυκο τη βδομαδα! ελπιζω να διατηρησω τα κιλα και το επομενο καλοκαιρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippia

Νεοφερμένος

Η Filippia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μπράβο phyllis! Εγώ πάλι σαλάτα τα 'κανα και μάλιστα του σεφ με μπόλικη σος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά ερώτηση, κάνω καθηστική δουλειά, κάνω δίαιτα για 3 ευδομάδες και έχασα μόνο 3 κιλά, λέτε τώρα που θα κάνω εξετάσεις γενικές να κάνω και θυρωηδή; μου είπαν ότι μπορί να φτέει αυτό, αλλα μην ξεχνάμε ότι κάθομαι 9 ώρες χωρίς κάν να κεινούμε, λέτε να την κάνω τελικά;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Παιδιά ερώτηση, κάνω καθηστική δουλειά, κάνω δίαιτα για 3 ευδομάδες και έχασα μόνο 3 κιλά, λέτε τώρα που θα κάνω εξετάσεις γενικές να κάνω και θυρωηδή; μου είπαν ότι μπορί να φτέει αυτό, αλλα μην ξεχνάμε ότι κάθομαι 9 ώρες χωρίς κάν να κεινούμε, λέτε να την κάνω τελικά;:worry:

ρε μανιαρι ενα κιλο την βδομαδα ειναι παρα πολυ καλα πλακα κανεις;:worry:
ποσο θες να χανεις δλδ; 3 κιλα τη βδομαδα;:P
μια χαρα εισαι...αυτο ειναι το φυσιολογικο χασιμο βαρους...και που κανεις καθιστικη δουλεια πολλα εχασες;) λιγοτερα επρεπε να χασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ρε μανιαρι ενα κιλο την βδομαδα ειναι παρα πολυ καλα πλακα κανεις;:worry:
ποσο θες να χανεις δλδ; 3 κιλα τη βδομαδα;:P
μια χαρα εισαι...αυτο ειναι το φυσιολογικο χασιμο βαρους...και που κανεις καθιστικη δουλεια πολλα εχασες;) λιγοτερα επρεπε να χασεις...

Στην προηγούμενη είχα χάσει 9 κιλά σε 1 μήνα και κάτι και έτρωγα πολλύ περισσότερο:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Στην προηγούμενη είχα χάσει 9 κιλά σε 1 μήνα και κάτι και έτρωγα πολλύ περισσότερο:worry::worry:

ναι ε;:hmm: 9 κιλα σε ενα μηνα...για πες κι εδω το μυστικο...τι εκανες;
και τι περισσοτερο ετρωγες; μολογα τα ολα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ναι ε;:hmm: 9 κιλα σε ενα μηνα...για πες κι εδω το μυστικο...τι εκανες;
και τι περισσοτερο ετρωγες; μολογα τα ολα...:P


Κανονικά, πρωί καμιά τυρόπυτα το μεσημέρι μια μεριδα φαί ότι νανε και κάνα γιαούρτι το βράδυ, μπυρίτσα, κάνα κρασάκι, και κάνα φτούτο που και πού:worry:

Τώρα δεν τρώω πρωί, δεν τρώω βράδυ είμαι με ένα γέυμα το μεσημέρι κανονικό και φρούτα και δεν χάνω τίποτα:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τώρα δεν τρώω πρωί, δεν τρώω βράδυ είμαι με ένα γέυμα το μεσημέρι κανονικό και φρούτα και δεν χάνω τίποτα:worry::worry::worry:

ΠΡΕΠΕΙ να τρως πρωι, αλλα και βραδυ. Το οτι τρως λιγοτερο δεν σημαινει οτι ειναι και καλυτερα για να χασεις βαρος. ;)

Επισης.. 3 κιλα σε 3 βδομαδες ειναι πολυ καλα, και σε σχεση με το οτι δεν υπαρχει κινηση ειναι.. τελεια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Κανονικά, πρωί καμιά τυρόπυτα το μεσημέρι μια μεριδα φαί ότι νανε και κάνα γιαούρτι το βράδυ, μπυρίτσα, κάνα κρασάκι, και κάνα φτούτο που και πού:worry:

Τώρα δεν τρώω πρωί, δεν τρώω βράδυ είμαι με ένα γέυμα το μεσημέρι κανονικό και φρούτα και δεν χάνω τίποτα:worry::worry::worry:

γι αυτο δεν χανεις ρε...ο οργανισμος θελει ολα τα γευματα για να ενεργοποιηθει ο μεταβολισμος.;) τρωγε οπως τοτε και θα τα χασεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν είχα πεί να κάνω καθη,ερινό περπάτημα, σήμερα σαν 3η μέρα αλλα σας πρώτη του σχεδίου είναι η εξής, πηγένω πρωί δουλειά με μηχανάκι, το μεσημέρι σπίτι με τα πόδια το απόγευμα πάλι με τα πόδια δουλειά και το βράδυ γυρίζω με μηχανάκι, έτσι κάθε μέρα θα έχω 40 λεπτά περπάτημα και το μηχανάκι για δουλειές όπως είπαμε απο την αρχη, σήμερα ήταν πρώτη μέρα του προγράμματος, το βράδυ στέπ χυμοί και φρούτα, άντε να δούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
καλή αρχή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
καλή αρχή!!!


Ευχαριστώ, άν και φοβάμε, 3 ευδομάδες δίαιτα και τώρα διαιτα με περπάτημα και στέπ, φοβάμε μην τα παρατήσω:worry:

παιδάκια που και πού ρωτάτε τι έγινε για να πέρνω τα πάνω μου, να μου θυμήζετε ότι είμαι ρόμπα άν σταματήσω, ναι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
οκ εγώ θα σε ρωτώ αρκετά συχνά... θα μου δείνει κανονική αναφορά
εκατοστά περιφέριας,στήθους, μπούτια κοιλια, κιλά, λίπος, υψος, πόσο περπατάς κάθε μέρα αααα και πόσο συχνά κάνεις σεξ για να καις θερμίδες:P πλάκα κανω για το τελευταίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
οκ εγώ θα σε ρωτώ αρκετά συχνά... θα μου δείνει κανονική αναφορά
εκατοστά περιφέριας,στήθους, μπούτια κοιλια, κιλά, λίπος, υψος, πόσο περπατάς κάθε μέρα αααα και πόσο συχνά κάνεις σεξ για να καις θερμίδες:P πλάκα κανω για το τελευταίο

το τελευταίο δεν αλλάζει συχνότητα, μένει σταθερό:P

Τα υπόλοιπα καλό είναι να με σπρώχνει κάποιος γιατί ο άντρας μου με λυπάτε που περπατάω και με κινηγάει με το μηχανάκι να με πάρει, δεν με αφήνει ησιχη του αρέσουν λέει τα παχάκια μου:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
άχου το έτσι είναι οι άντρες!!!! τους αρέσει να πίανουν παχάκια και λακουβάκια(if you know what i mean.... κυτταριτιδα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
άχου το έτσι είναι οι άντρες!!!! τους αρέσει να πίανουν παχάκια και λακουβάκια(if you know what i mean.... κυτταριτιδα)

μην μου θυμήζεις την κιταρίτιδα, θα φρικάρω, για υτήν έχω κρέμες θαυματουργιές, θα ξεκινήσω μόλις πάω 75 μέχρι το τέλος της δίαιτας, θα είναι αστέρι τα πόδια μου μετά, ξέρω απο παλιά:clapup: τα κιλά είναι το πρόβλημα, εξάλου πιό καλά αδύνατη με κυταρίτιδα παρά χοντρή χωρίς αυτήν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
κάνουν δουλεια??

εμένα έκαν ελάχιστη...

διαφορά είδα με ένα μηχάνημα υπερήχων που έκαν δοκιμάστικά τρεις φορές στο δεξι μου πόδι(που είχε πιο πολύ κυτταριτ) και τελικά μετά από τρεις εφαρμογές ή κυτταριτιδα είχε ελατωθεί στο δεξι σε σχέση με το αριστερό που δεν είχα κάνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
κάνουν δουλεια??

εμένα έκαν ελάχιστη...

διαφορά είδα με ένα μηχάνημα υπερήχων που έκαν δοκιμάστικά τρεις φορές στο δεξι μου πόδι(που είχε πιο πολύ κυτταριτ) και τελικά μετά από τρεις εφαρμογές ή κυτταριτιδα είχε ελατωθεί στο δεξι σε σχέση με το αριστερό που δεν είχα κάνει

η κρέμα της γκαρνιέ με λίγη άσκηση κάνει θάυματα, πάντα είχα παχά πόδια αλλα ίσα με το σώμα, αυτή ήταν αστέρι, τότε έπερνα και έχανα 2-3 κιλά κάθε ευδομάδα, το σώμα μου ήταν κάπως μετά απο αυτό το ακορντεόν, έγινε άψωγο, απλά θέλει λίγη άσκηση αλλιώς ελάχισα είναι τα αποτελέσματα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top