Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
οχι δεν εισαι η μονη:P
αλλα μια βολτα να κανεισ στα μαγαζια οταν φερουν τη νεα collection σιγουρα 8α βρεισ δερματινο jacket:P
εγω π ψαχνω ενα σακακι μαυρο μ μοτιβο στα μανικια οταν τα γυριζεισ δεν μπορω να βρω που8ενα:(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω δερμάτινο!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χαχαχα, είμαι πολύ απαιτητική και περίεργη όμως, αυτό είναι το θέμα μου.

Πήρα ένα μπουφάν αντρικό, δερματίνη στα 70-80 ευρώ νομίζω, η δερματίνη ήταν πολύ ανθεκτική βέβαια, πριν τρια χρόνια και έχει αρχίσει να σκίζεται.
Οπότε, ψάχνω στα δερμάτινα100 για μπουφάν και δε μπορώ με τίποτα να βρω νούμερο ή σχέδιο που να μ'αρέσει τόσο. :|:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
https://shop.mango.com/GR/γυναικα/ρουχα/σακακια
αν 8εσ δεσ την εχει αρκετα δερματινα jackets
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
ωραιο:clapup::clapup:με γεια:)καλοφορετο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Eγώ πήρα αυτή τη φούστα , και αυτή τη μπλούζα :P
Δεν τρελένομαι ιδιαίτερα για δερμάτινα, θα ήθελα να πάρω όμως ένα δερμάτινο κολάν/παντελόνι. Πιστεύω με τον κατάλληλο συνδυασμό θα δείχνει ωραίο, αρκεί να βρω κάποιο να έχει καλή ποιότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
με γεια:)
κ εγω 8ελω δερματινο κολαν δεν ειχα περυσι κ εβλεπα πολλεσ π το φοραγαν κ ζηλευα χεχεχ:D
αυτα πωσ τα βλεπεισ κ απο αποψη ποιοτητασ κ απο εμφανιση
https://www.laredoute.gr/R-edition-SHOPPING-P-Panteloni-apo-2-ulika_p-499418.aspx?prId=324445460
https://www.laredoute.gr/LA-REDOUTE-SHOPPING-Gualistero-kolan_p-557302.aspx?prId=324334503


ασχετο τετοια κολαν με τοσο εντονα μοτιβο σασ αρεσουν??
https://www.laredoute.gr/LA-REDOUTE-SHOPPING-Kolan_p-479195.aspx?prId=324445311
https://www.laredoute.gr/LA-REDOUTE-SHOPPING-Kolan_p-479201.aspx?prId=324445316
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.

Eίναι πολύ ωραία αυτά τα κολάν..εμένα μ' αρέσουν αρκετά αλλά δεν έχω..βασικά είχα βαρεθεί να τα βλέπω αυτή τη χρονιά:P και μάλιστα σε άτομα που φάινεται ότι δεν κάνουν για κολάν..:confused: και λίγη συνείδηση βρε παιδιά..δε πάνε όλα σε όλους :worry::/::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Eίναι πολύ ωραία αυτά τα κολάν..εμένα μ' αρέσουν αρκετά αλλά δεν έχω..βασικά είχα βαρεθεί να τα βλέπω αυτή τη χρονιά:P και μάλιστα σε άτομα που φάινεται ότι δεν κάνουν για κολάν..:confused: και λίγη συνείδηση βρε παιδιά..δε πάνε όλα σε όλους :worry::/::whistle:

Και εμένα μου άρεσαν, αλλά τα φοράνε όλες πλέον! Έχω σιχαθεί να βλέπω αυτό το ασπρόμαυρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
εμενα μ αρεσει παρα παρα πολυ το ροζ αλλα ψιλοκολωνω να το βαλω ε3ω δεν 3ερω μ δειχνει πολυ χτυπητο χρωμα για τα ποδια:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
εμενα μ αρεσει παρα παρα πολυ το ροζ αλλα ψιλοκολωνω να το βαλω ε3ω δεν 3ερω μ δειχνει πολυ χτυπητο χρωμα για τα ποδια:redface::redface:

Μην φοβάστε να φορέσετε χρώματα! Πιστεύω ότι εδώ στην ελλάδα είμαστε λίγο συντηρητικές, οι περισσότερες φοβούνται να φορέσουν χρώμα για να μην τραβάνε την προσοχή. Oι φίλες μου ήταν πάντα μέσα στα μαύρα και στα μπλε :P Μια χαρά θα δείχνει, μπορείς να βάλεις μια μονόχρωμη μπλουζίτσα από πάνω, λίγο μακριά, σε ένα από τα χρώματα που έχει το κολάν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Και εμένα μου άρεσαν, αλλά τα φοράνε όλες πλέον! Έχω σιχαθεί να βλέπω αυτό το ασπρόμαυρο :P
Α καλά αυτό το ασπρόμαυρο το έχω δει σε όλες σχεδόν..το' χω βαρεθεί τελείως..δεν μπορώ να καταλάβω πως αρέσει σε κάποια άτομα να έχουν ίδια ή πολύ παρόμοια ρούχα :hmm:

εμενα μ αρεσει παρα παρα πολυ το ροζ αλλα ψιλοκολωνω να το βαλω ε3ω δεν 3ερω μ δειχνει πολυ χτυπητο χρωμα για τα ποδια:redface::redface:
Εξαρτάται τα πόδια που έχεις :redface::P Με ένα μονόχρωμο μπλουζάκι μαύρο-γκρι-άσπρο θα είναι μια χαρά νομίζω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
μια που λεγατε για παπουτσια. ψαχνω ενα συγκεκριμενο στυλ αλλα δεν ξερω πως λεγονται. ειναι φλατ,κλειστα απο μπροστα στα δαχτυλα με ενα λουρακι στην καμπουριτσα του ποδιοου.

https://www.google.gr/imgres?imgurl=...=rc&uact=3&dur=1394&page=15&start=328&ndsp=26
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μπαλαρίνες με μπαρέτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
thx γλυκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ξέρετε που μπορώ να βρω κάτι μπουφαν για τον χειμώνα που είναι πράσινα (κάπως :P) ??

Νομίζω λέγονται παρκά:hmm:









 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ξέρετε που μπορώ να βρω κάτι μπουφαν για τον χειμώνα που είναι πράσινα (κάπως :P) ??
Ή στο Pink ή στα Tally είχα δει δε θυμάμαι.
Και΄γω θα το ζητήσω για δώρο Χριστουγέννων.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ή στο Pink ή στα Tally είχα δει δε θυμάμαι.
Και΄γω θα το ζητήσω για δώρο Χριστουγέννων.:redface:

Aαα σε ευχαριστώ πολύ:D

Είναι τέλεια και φαίνονται και πολύ ζεστά για χειμώνα :happy:



:inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Aαα σε ευχαριστώ πολύ:D

Είναι τέλεια και φαίνονται και πολύ ζεστά για χειμώνα :happy:

:inlove: :inlove: :inlove:
They are indeed.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top