Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Επειδή όμως κανείς δεν έχει μιλήσει ακόμα, έχω σημειώσει με πορτοκαλί, αυτούς από τους οποίους ΕΓΩ σαν ΣΕ θα διάλεγα τους δολοφόνους. :D

Επειδή όμως δεν είσαι εσύ ΣΕ, άσε το τι θα έκανες αν ήσουν ΣΕ :P

Ως ΣΕ έχω να δηλώσω ότι η επιλογή δολοφόνων και πολιτών έγινε μέσα από πολύωρες συζητήσεις, πολύπλοκους συλλογισμούς, έγκυρες επιστημονικές μεθόδους (1-2-χ, Λόττο, Τζόκερ κλπ) και ανελέητους διαξιφισμούς με τους αγαπητούς Μπιλ και Resident Evil οι οποίοι έχασαν ένα δόντι και ένα νύχι αντίστοιχα στην μάχη της επιλογής...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Aπορία: Πάντα η ΣΕ δεν είναι με τους δολοφόνους;:worry:

Oh well, στο προηγουμενο παιχνιδι ηταν ολιγον τι, και στα προηγουμενα απ αυτο απ οτι ακουω. Κανονικα θα επρεπε να ειναι ισης δυσκολιας και για τους 2 :mad:
Ας ελπισουμε οτι σε αυτο το γυρο...
Justice will prevail!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τώρα, έχουμε γι'αυτόν μία ψήφο από τη Νεράιδα η οποία όμως δεν με βάζει σε υποψίες γιατί ήταν επιπόλαιη και κατάλαβα ότι δεν το πολυσκέφτηκε.

καθολου επιπολαιη..ο φαν μου την εδωσε εκεινη τη στιγμη πολυ στα νευρα, του τα ειχα ηδη μαζεμενα και το ειχα δηλωσει οτι θα τον ψηφισω πριν καν αρχισει το παιχνιδι, οπως και το φαντασμενο επισης....μολις φυγει ο φαν επομενος στη λιστα μου ειναι ο φαντασμενος....τα δυο φαν για μενα λοιπον....
επισης, δε μου αρεσε και καθολου το οτι ηθελε να το βουλωσω κοινως.....και ναι φαν μου αυτα δεν αρεσουν ουτε στις τριανταρες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επειδή όμως δεν είσαι εσύ ΣΕ, άσε το τι θα έκανες αν ήσουν ΣΕ :P

Ως ΣΕ έχω να δηλώσω ότι η επιλογή δολοφόνων και πολιτών έγινε μέσα από πολύωρες συζητήσεις, πολύπλοκους συλλογισμούς, έγκυρες επιστημονικές μεθόδους (1-2-χ, Λόττο, Τζόκερ κλπ) και ανελέητους διαξιφισμούς με τους αγαπητούς Μπιλ και Resident Evil οι οποίοι έχασαν ένα δόντι και ένα νύχι αντίστοιχα στην μάχη της επιλογής...:P

Ξέχασες τα φύλλα δάφνης , τα συγκρουόμενα και τα αυγά στις μασχάλες του διαφωνούντος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Half a minute guys. Απο που προκυπτει οτι ο fandago δεν ειναι δολοφονος δλδ και βαλαμε και σφραγιδα "βοκτάς" κιολας απο τις πρωτες ωρες ; :confused: Μηπως βιαζομαστε και την πατηξωμεν ; Παντως σιγουρα ενας πινακας βοηθαει πολυ, αλλά αναλογως της ερμηνειας του, μπορει να παραπλανησει κιολας. Πχ εγω που καποιες μερες λειπω, μπαινω μεσα και εχω χασει ολιγον το τοπι :/: και αν διαβασω τον πινακα-αναλυση αντι τα ποστς, μπορει να στηριχτω εκει αντι να κρινω μονος μου.

Να ρωτησω : συνηθως οι δολοφονοι μιλουσαν αρκετα απο την αρχη, ή σιωπουσαν ; ή κατι αναμεσα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Half a minute guys. Απο που προκυπτει οτι ο fandago δεν ειναι δολοφονος δλδ και βαλαμε και σφραγιδα "βοκτάς" κιολας απο τις πρωτες ωρες ; :confused: Μηπως βιαζομαστε και την πατηξωμεν ; Παντως σιγουρα ενας πινακας βοηθαει πολυ, αλλά αναλογως της ερμηνειας του, μπορει να παραπλανησει κιολας. Πχ εγω που καποιες μερες λειπω, μπαινω μεσα και εχω χασει ολιγον το τοπι :/: και αν διαβασω τον πινακα-αναλυση αντι τα ποστς, μπορει να στηριχτω εκει αντι να κρινω μονος μου.


Είπαμε, τίποτα δεν είναι δεδομένο.

Από τη μία, παραείναι καλό παιδί για να μου κάτσει για δολοφόνος. Αλλά μάλλον βιάστηκα να σιγουρευτώ γιατί δεν έχω άλλα επιχειρήματα.

Από την άλλη, δεν είναι και απίθανο να είναι. Άλλωστε άνετα θα έπαιζε το ρόλο του έμπειρου παίχτη- "αρχιδολοφόνου".
Και θα έφτιαχνε και τις ευρηματικές προκηρυξούλες του.

Είναι ένας καλός παίχτης που θα μας βοηθήσει ή είναι ένας καλός παίχτης που θα βοηθήσει το συνάφι του; Αν είναι το πρώτο συμφέρει να μείνει, για το δεύτερο φοβάμαι. Tα πινακάκια από έναν πολίτη- ρουφιάνο γίνονται για να βοηθήσουν, από έναν δολοφόνο- μία ιερόδουλη για να αποπροσανατολίσουν.

Θα είμαι περισσότερο προσεκτική, αν και προς το παρόν μένω στην αρχική μου θέση.

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Half a minute guys. Απο που προκυπτει οτι ο fandago δεν ειναι δολοφονος δλδ και βαλαμε και σφραγιδα "βοκτάς" κιολας απο τις πρωτες ωρες ; :confused: Μηπως βιαζομαστε και την πατηξωμεν ;



Δεν προκύπτει από πουθενά Λόριεν, σε αυτή τη φάση μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε με τα όσα στοιχεία έχουμε μέχρι τώρα.. και όπως βλέπεις συμφώνησε και η Ρηνούλα.

\
  • fandago: έχει την κατάρα του καλού παίκτη. Δεν μπορεί να είναι δολοφόνος γιατί όλοι γνωρίζουμε πως θα φύγει από τους πρώτους γύρους, άρα θα ήταν πολύ ριψοκίνδυνο από την πλευρά τους να χάσουν έναν δολοφόνο τόσο νωρίς.
Είναι κρίμα να φύγει πάλι τόσο νωρίς ένας καλός παίκτης και αν θες για μένα, όσοι τον κατηγορήσουν σε αυτό τον γύρο (που πολλά στοιχεία δεν έχουμε) είναι ύποπτοι.

Συμφωνώ. Κι εγώ πιστεύω ότι "κάτι είναι" ο Φαν. αλλά όχι δολοφόνος. Μακάρι να'ναι ρουφιάνος αν είναι καλός.

Δεν το βρίσκεις εσύ λογικό; :worry:

Να ρωτησω : συνηθως οι δολοφονοι μιλουσαν αρκετα απο την αρχη, ή σιωπουσαν ; ή κατι αναμεσα ;

Όσων αφορά αυτό, δεν υπάρχει κάτι στάνταρ. Αρκετοί όμως είναι αυτοί που επιλέγουν να μη μιλήσουν αρχικά, για να μη δώσουν στόχο.:)

Εσένα θα σε έβαζα λοιπόν στους πρώτους, γιατί για αρχή μίλησες πολύ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν ....
Πινάκακια πάντα έκανα απλά δεν σας τα έδειχνα και αυτό που έκανα ΔΕΝ είναι πινακάκι. :worry:
Απλά ξέρω ότι οι ώρες μου στο παιχνίδι είναι μετρημένες και προσπαθώ να κάνω όσο περισσότερη ζημιά στους δολοφόνους γίνεται. Εσένα δεν σε κατηγόρησα γιατί αν και είσαι στην κατηγορία 3, ΔΕΝ θα ήσουν καλή για "εκπαιδευτής" νέων δολοφόνων (ε ήθελες να το ακούσεις :P).
με το που μίλησες νομίζω ότι χτύπησε το ρουφ αλάρμ :P
δεν είναι κακό όμως αυτό... θα λάβω σοβαρά υπόψη μου όσα έγραψες μιας που με κάποια κι όλας συμφωνώ...


  1. Νεούδια (με προϋπηρεσία) που ΔΕΝ είχαν ενεργό ρόλο ως τώρα: Lorelai, nina21, xanp, Κακή Επιρροή
  2. Παλιοί που έχουν καιρό να μπουν δολοφόνοι και είναι ιδανικοί για captains-καθοδηγητές δολοφόνων: fandago, Lorien, Niyia, Youki
  3. Άτομα που πρόσφατα ήταν ενεργά μέλη, αλλά όντας έμπειροι παίκτες θα μπορούσαν να παίξουν ηγετικό ρόλο για τους δολοφόνους: Bill_Slayer, fantasmenos, Ηρώ, Neraida, Vkey
  4. Νεούδια που όμως είναι αρκετά δραστήρια για να έχουν ενεργό ρόλο έστω και από πρώτη συμμετοχή, μιας και παρακολούθησαν προηγούμενα παιχνίδια: Nininaou, papas
  5. Απλά νεούδια που τώρα μαθαίνουν το παιχνίδι: Αννούλα, jrot6
  6. Outsider (:P): shaman
Με δεδομένο λοιπόν ότι έχουμε 4 δολοφόνους, το πολύ να έχουμε έναν από κάθε κατηγορία, αλλιώς ο ιδανικός συνδυασμός θα ήταν:
2 άτομα από την πρώτη κατηγορία με 1 άτομο από την δεύτερη ή τρίτη κατηγορία και 1 άτομο από την τέταρτη.
Επειδή όμως κανείς δεν έχει μιλήσει ακόμα, έχω σημειώσει με πορτοκαλί, αυτούς από τους οποίους ΕΓΩ σαν ΣΕ θα διάλεγα τους δολοφόνους. :D

Σας κούρασα; :P
Υπόσχομαι ότι τα επόμενα μου posts θα είναι μικρότερα :redface:

μου άρεσε ο συλογισμός σου και τον βρήκα λογικό, απλά εγώ θα διάλεγα λίγο διαφορετικά τους δολοφόνους απ ότι εσύ (για τα πορτοκαλιά λέω) επειδή ξέρω ότι εγώ δεν είμαι δολοφόνα :P

η δε Ηρώ που είπε για τον Lory...
Εσένα θα σε έβαζα λοιπόν στους πρώτους, γιατί για αρχή μίλησες πολύ! :P
.... :hmm: με προβλημάτισε κι αυτή κι επειδή όντως ο Λόρυ έχει διαφορετικό προφιλ κι επειδή είναι ο "αδικημένος" του παιχνιδιού... όντως.. γιατί όχι? :hmm:


επίσης ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί όλοι πάντα βγάζετε εκτός τον shaman :mad:
ποια είναι τα κριτήρια δλδ? κι ΑΝ είναι? :hmm:


η Νίνα όντως μπορεί να το τσίμπησε το ρολάκι γιατί το ζήτησε :hmm:



Ξεκινήσαμε ε;
Nice!:D

Λοιπόν.. εγώ αρχικά θα αναφέρω ποιους αποκλείω να έχρισε η ΣΕ δολοφόνους.
  • fandago: έχει την κατάρα του καλού παίκτη. Δεν μπορεί να είναι δολοφόνος γιατί όλοι γνωρίζουμε πως θα φύγει από τους πρώτους γύρους, άρα θα ήταν πολύ ριψοκίνδυνο από την πλευρά τους να χάσουν έναν δολοφόνο τόσο νωρίς.
  • neraida: απλά δεν το ΄χει:P. Ή που θα καρφώνεται, ή που θα μπερδεύει με τις υποψίες της.. έτσι κι αλλιώς είναι εύκολος στόχος σε κάθε γύρο. :D
  • Vkey: Δολοφόνα στο προηγούμενο παιχνίδι και δεν είχε χρόνο ούτε να ψηφίσει. Απορρίπτεται.:P
  • papas: Πολύ νέος για να έχει ρόλο.
  • shaman: απλά.. δε νομίζω :P
  • fantasmenos: Υπήρξε δολοφόνι με μεγάλη επιτυχία, αλλά δε νομίζω να είναι πάλι.. νομίζω πως τούτη τη φορά προτιμήθηκε για άλλο ρόλο:whistle:
Όλοι οι άλλοι είστε το ίδιο ύποπτοι.. αλλά θα μπορούσα να ξεχωρίσω
  • Youki: τόσο καλή, που όλοι μας θέλουμε να τη δούμε πως θα τα πάει ως δολοφόνα, το ίδιο και η ΣΕ νομίζω :)
  • lorien: ο αδικημένος του παιχνιδιού, γιατί όχι δολοφόνος αυτή τη φορά;
  • Kακή Επιρροή: μια super mod, για super δολοφονίες!:P
  • Lorelai: Της αρέσει το παιχνίδι και ασχολείται αρκετά, τώρα που τελείωσε τις πανελλήνιες, ποιος την πιάνει!:D
  • nina21: Λύσσαξε για ρόλο, καθόλου παράξενο να της το έκαναν το χατήρι..:whistle:
:D

και η Lorelai είναι καλή παίκτρια :hmm:

επίσης δεν αποκλείω τον fantasmeno... ακριβώς επειδή τα πήγε πολύ καλά και επειδή όλοι σκεφτόμαστε ότι ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ... ίσως να είναι ο κρυμένος άσσος στο μανίκι των δολοφόνων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
επίσης ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί όλοι πάντα βγάζετε εκτός τον shaman :mad:
ποια είναι τα κριτήρια δλδ? κι ΑΝ είναι? :hmm:

Όντως ρε παιδιά, η ΚουΕ δεν είναι πια Συντονιστική. Μπορεί να με βάλαν δολοφόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Όντως ρε παιδιά, η ΚουΕ δεν είναι πια Συντονιστική. Μπορεί να με βάλαν δολοφόνο.


καλέ μου shaman...
να σου θυμίσω ότι έχεις παίξει πολλά παιχνίδια εκ των οποίων εγώ μόνο σε ένα ήμουν συντονιστική...
οπότε μάλλον δεν ήμουν εγώ το πρόβλημα ;)

αλλού θα πρέπει να αναζητήσεις τα αίτια... για τις περασμένες φορές
γιατί για αυτή τη φορά δεν ξέρουμε κάτι... για μένα είσαι το ίδιο ύποπτος όπως όλοι οι άλλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Μαιστα....


. Άρα έχουμε όλους τους παίκτες σε κατηγορίες:
  1. Νεούδια (με προϋπηρεσία) που ΔΕΝ είχαν ενεργό ρόλο ως τώρα: Lorelai, nina21, xanp, Κακή Επιρροή
  2. Παλιοί που έχουν καιρό να μπουν δολοφόνοι και είναι ιδανικοί για captains-καθοδηγητές δολοφόνων: fandago, Lorien, Niyia, Youki
  3. Άτομα που πρόσφατα ήταν ενεργά μέλη, αλλά όντας έμπειροι παίκτες θα μπορούσαν να παίξουν ηγετικό ρόλο για τους δολοφόνους: Bill_Slayer, fantasmenos, Ηρώ, Neraida, Vkey
  4. Νεούδια που όμως είναι αρκετά δραστήρια για να έχουν ενεργό ρόλο έστω και από πρώτη συμμετοχή, μιας και παρακολούθησαν προηγούμενα παιχνίδια: Nininaou, papas
  5. Απλά νεούδια που τώρα μαθαίνουν το παιχνίδι: Αννούλα, jrot6
  6. Outsider (:P): shaman
Με δεδομένο λοιπόν ότι έχουμε 4 δολοφόνους, το πολύ να έχουμε έναν από κάθε κατηγορία, αλλιώς ο ιδανικός συνδυασμός θα ήταν:
2 άτομα από την πρώτη κατηγορία με 1 άτομο από την δεύτερη ή τρίτη κατηγορία και 1 άτομο από την τέταρτη.
Επειδή όμως κανείς δεν έχει μιλήσει ακόμα, έχω σημειώσει με πορτοκαλί, αυτούς από τους οποίους ΕΓΩ σαν ΣΕ θα διάλεγα τους δολοφόνους. :D
Συμφωνω με το συλλογισμό σου, δεν καταλαβαίνω όμως γιατί στην κατηγορία "καθοδηγητές" έβγαλες την αφεντομουτσουνάρα σου απέξω...

Τέλος παιδιά, το ξέρω ότι η τακτική του δεν μιλάμε πολύ σας βγάζει υπεράνω υποψίας, αλλά νομίζω ότι αν μιλάμε ΟΛΟΙ ΠΟΛΥ, τότε οι δολοφόνοι δεν θα ξέρουν ποιον να πρωτοβγάλουν και ίσως τα μεγαθήρια του παιχνιδιού (όπως εγώ :P) καταφέρουν να παίξουν λίγο παραπάνω και να σας βοηθήσουν :D
Ασε ρε Γουωτσον.....:P

Επίσης περιμένουμε ένα ποστ από τον κάθε παίχτη ξεχωριστά να δικαιολογήσει την συμμετοχή του... Εγώ προσωπικά περιμένω post από Αννούλα και Yuki.
Δεν το καταλαβα αυτό με το να δικαιολογησουμε τη συμμετοχή μας. :worry:

Και το νικ μου ειναι YOUKI. Y-O-U-K-I. Oυτε Yuki ουτε Yiouki.:mad:

[*]Youki: τόσο καλή, που όλοι μας θέλουμε να τη δούμε πως θα τα πάει ως δολοφόνα, το ίδιο και η ΣΕ νομίζω :)
Οh yes! I'm good!!!!:P Πίστεψέ με όμως, όταν έκανα δολοφόνος καρφώθηκα από το πρώτο ποστ. Μπορεί να στο επιβεβαιωσει και ο fandago και η RE και πολλοί ακόμα...:/:

Τες πα...προφανως δεν εχω βγάλει ακόμα συμπερασμα μιας και διαβασα τα ποστ μια στα γρηγορα και είπα να απαντήσω σε αυτά που μου "χτυπησαν". Θα επανέλθω λιαν συντόμως.


Επίσης παρακαλώ όποιον βγει πρώτος να ρθει να βοηθήσει στην μετακόμιση. Ευχαριστώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Καλησπέρα και από μένα...Διάβασα τα ποστ και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί από την αρχή πρέπει να κατηγορήσουμε κάποιους που είναι καλοί παίχτες...
Προσωπικά πιστεύω ότι ο fandago είναι δεν είναι δολοφόνος είναι χρήσιμος ακόμα...αν είναι θα φανεί λίαν συντόμως(το ίδιο έγινε και με Ηρώ στον προηγούμενο γύρο).
Επίσης θεωρώ ότι η nina δεν πήρε ρόλο μιας και το ζήταγε τόσο επίμονα ώστε θα ήταν το προφανές(ή μήπως είναι άλλοθι για να μην υποψιαστούμε;;;;)
Με μια πρώτη ματιά στις συμμετοχές θεωρώ ότι περισσότερο ύποπτοι για αρχή είναι:
1. Κακή επιρροή (στο προηγούμενο φαγωθήκαμε ότι κάτι ήταν αλλά δεν ήταν τίποτα οπότε ευκαιρία να περάσει απαρατήρητη σε αυτόν ως δολοφόνος πλέον)
2.Lorelai (γιατί θεωρώ ότι μπορεί να παίξει όπως ο fantasmenos στον προήγουμενο γύρο)
3. Shaman (έτσι χωρίς εξήγηση αλλά θα ήταν καλή επιλογή μιας και πετάει κάτι και εξαφανίζεται σαν κομήτης κάτι τι ας πούμε)
4.Youki (γιατί δεν είχε κάποιο ρόλο πρόσφατα και επηρεάζει το παιχνίδι κάθε φορά)

Είναι λίγο ασύνδετο σαν σχήμα βέβαια αλλά καλή επιλογή για να μπερδευτούμε....
Αυτή την φορά την Ηρώ την βλέπω ποιο διεξοδική στα ποστ της οπότε μαλλον είναι πολίτης ή έβαλε μυαλό από την προηγούμενη φορά και παίζει σωστά:D

Αυτά μέχρι στιγμής και θα επανέλθω για να ψηφίσω(μη με λένε και όπου φυσάει ο άνεμος μερικοί μερικοί :worry: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ψηφίζω Nininaou. Αύριο η αιτιολόγηση...

(Και όποιος πει ότι το κάνω για να σκεφτώ πειστική αιτία είναι killer)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Παιδια δε θελω να βλεπω τρελη εμπιστοσυνη σε fandago, ειπαμε καλο χρυσο παιδι αλλά αν η ΣΕ ειναι ΚΑΙ αυτη τη φορα με τους δολοφονους και τον εχει βαλει ιεροδουλη τη βαψαμε xD Δε συμφωνω με το να τον βγαλουμε απο τωρα. Απλα λιγο μια πισινη να κραταμε.
Παιζω βλεπω πολυ στα προγνωστικα. Μονο στου μπιλ δεν επαιξα xD
Να ας πούμε ένα υποπτο ποστ...Ετσι καρφώθηκα κι εγώ κάποτες...ο δολοφόνος που προσπαθεί να κρατήσει μέσα το συναδελφό του.


Αρχικά θα έλεγα ότι βάση και του πινακα-συλλογισμού του αγαπητού Θοδωρη θα θεωρούσα μια "δυνατη" πενταδα (μετραω και την ιεροδουλη μεσα) τους lorelai, ninanaou, nina21, fantasmenos, και niyia ή fandago.
Επίσης να πω ότι η λογοδιάροια του lorien είναι ύποπτη κατ'έμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
(Και όποιος πει ότι το κάνω για να σκεφτώ πειστική αιτία είναι killer)

Καποιος εχει αρχισει να μου μοιαζει...:whistle:, παραυτα εγω θα σε "φαω"....:devil: (επεσαι του φαν, βεβαιως βεβαιως...και ναι, ειμαι πολυ κακια:mad:)

εντιτ: οκ...ειπα θα το βουλωσω...αλλα ρε γμτ ..μου ειναι πολυ δυσκολοοοοοο..θα σκασω λεμε!:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Καποιος εχει αρχισει να μου μοιαζει...:whistle:, παραυτα εγω θα σε "φαω"....:devil: (επεσαι του φαν, βεβαιως βεβαιως...και ναι, ειμαι πολυ κακια:mad:)

Δηλαδή αύριο θα φας τον fandago και την Τρίτη εμένα;

Καλή όρεξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
4.Youki (γιατί δεν είχε κάποιο ρόλο πρόσφατα και επηρεάζει το παιχνίδι κάθε φορά)

Just for the record, στο προπροηγούμενο ήμουν ρουφιανος. Αυτό είναι και ρολος και πρόσφατα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Να ας πούμε ένα υποπτο ποστ...Ετσι καρφώθηκα κι εγώ κάποτες...ο δολοφόνος που προσπαθεί να κρατήσει μέσα το συναδελφό του.

Δε σε κατάλαβα Youki, στο παραπάνω ποστ θέλεις να πεις πως η Lorelai ήθελε να κρατήσει μέσα τον fandago; Γιατί εγώ το αντίθετο κατάλαβα!:worry:

Αρχικά θα έλεγα ότι βάση και του πινακα-συλλογισμού του αγαπητού Θοδωρη θα θεωρούσα μια "δυνατη" πενταδα (μετραω και την ιεροδουλη μεσα) τους lorelai, ninanaou, nina21, fantasmenos, και niyia ή fandago.
Επίσης να πω ότι η λογοδιάροια του lorien είναι ύποπτη κατ'έμε.

Και το όλο σου ποστ μου κάνει πολύ, προσπαθώ να πιαστώ από κάτι, για να αρχίσω να βάζω υποψίες σε άλλους και να αποπροσανατολίσω.. ;)

Δεν μπορούν να είναι και η lorelai και η nininaou και η nina2, είναι όλες άπειρες σχετικά.
Το ότι αφήνεις για το τέλος τον Λόριεν, (που για μένα είναι ο πιο ύποπτος μέχρι στιγμής) μου κάνει πολύ σα να θες απλά να τον αναφέρεις για να μη κινήσετε υποψίες.

Σε αυτό το γύρο είμαι ανάμεσα σε Youki και Lorien :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
youki sorry το είχα ξεχάσει...εντάξυ μια πρώτη υποψία εξέφρασα δεν είπα ότι στανταρ είσαι δολοφόνος απλά θα ήσουν καλή επιλογή....

Υ.Γ. γιατί όποιος μιλάει λίγο ή όποιος μιλάει πολύ πρέπει αυτομάτως να είναι ύποπτος;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χμμ....Η Ηρω παντως ειναι πολιτακι....αυτη τη φορα ειναι καθαρη..ασε που της παει πολυ το ψαξιμο....;)
Και νομιζω οτι συμφωνω και εγω μαζι της...εχει ενδιαφερον η σκεψη της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top