Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ναι, οκ...:)
Μπήκα στο site της εταιρίας και βρήκα ότι υπάρχει κατάστημα στην Κηφισιά (κολοκοτρώνη 11) και έχει και στo Mall...
ΙNTERESTING!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τα παπα και οι δυο τελευταιες τσαντουλες ειναι γαματα....;)
Συμφωνω, ακριβως ετσι.

Γιδούλα τις τσαντούλες που έβαλες -μεγάλος έρωτας ειδικά η τελευταία!- που τις βρίσκει κανείς;; Δεν έχω ξανακούσει την μάρκα αυτή...:hmm:
Χμ, στην Ελλάδα δύσκολο να τις βρεις... Ένα μαγαζί στη Σταδίου, μέσα στη στοά του ΤΕΕ, έφερνε μερικά μοντέλα... Θα ρωτήσω.

1.Libra(Braccialini) Καλλιρόης 88,Κουκάκι ,210 9238691.[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]2.DOLCE & AMATO ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ Αγίου Κωνσταντίνου 6, Ηλιούπολη, Αθήνα Tηλ: ( + 30 ) 210 976 7110
3.Bracciliani ελληνικη αντιπροσωπεια (τηλεφωνα για πληροφοριες)
4.Kolokotroni, 11 - Kifissia Ph. (0030) 210 8086113 (από το επισημο ιταλικο website)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1.Libra(Braccialini) Καλλιρόης 88,Κουκάκι ,210 9238691.[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]2.DOLCE & AMATO ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ Αγίου Κωνσταντίνου 6, Ηλιούπολη, Αθήνα Tηλ: ( + 30 ) 210 976 7110
3.Bracciliani ελληνικη αντιπροσωπεια (τηλεφωνα για πληροφοριες)
4.Kolokotroni, 11 - Kifissia Ph. (0030) 210 8086113 (από το επισημο ιταλικο website)

Να σε πω...μιας και εισαι γκουγλαροβιος φαν, δεν ψαχνεις να βρεις μηπως υπαρχει και κανα στοκ χαουζ με Tous?:devil::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
[FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Salvatore Ferragamo Fiera[/SIZE][/FONT]







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Να σε πω...μιας και εισαι γκουγλαροβιος φαν, δεν ψαχνεις να βρεις μηπως υπαρχει και κανα στοκ χαουζ με Tous?:devil::redface:

Γιααα περάστε απο το γραφειο μας !... --> ...το...γραφειο μας...:P

Δε περιμενα να βρεθω ποτέ να πω τετοιο πραγμα αλλα.....4 τσαντες βλεπω και οι πρωτες 3 ΠΟΛΥ ωραιες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οι τσάντες που έβαλε το γιδάκι μου αρέσουν πολύ εμένα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εμένα μου κάνουν απιστεύταμπλ κλικ οι τσάντες της νεράιδας (όχι η πρώτη όμως που είναι φάκελος, διότι έχουμε και ένα παιδί και τι να πρωτοκρατήσουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γιδι σε τι τιμες ειναι αυτα τα τσαντικα; Μην ξεκιναω για το mall τσαμπα..:p

Κι επισης, φορ γκαντζ σεικ, ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ TOUS...........................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν είναι φτηνές... Από 150-200 μέχρι και 500... Αναλόγως.
Αλλά το μαγαζί στο Mall είναι της Tous, τα Braccialini είναι, λέει, κάπου στην Κηφισίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Tα τσαντάκια της κατσικούλας (:P) τα είδα και στο Notos Galleries στην Αθήνα...πέρναγα από μπροστά και είδα το ένα στην βιτρίνα, κουκλάκια είναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.








 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Gianfranco Ferré, Louis Vuitton, Dolce & Gabbana
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Gianfranco Ferré1.jpg
    Gianfranco Ferré1.jpg
    32.2 KB · Εμφανίσεις: 217
  • Gianfranco Ferré.jpg
    Gianfranco Ferré.jpg
    29.4 KB · Εμφανίσεις: 239
  • Louis Vuitton.jpg
    Louis Vuitton.jpg
    25.4 KB · Εμφανίσεις: 242
  • Dolce & Gabbana.jpg
    Dolce & Gabbana.jpg
    29.6 KB · Εμφανίσεις: 218

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το τρίτο, ειδικά το πάνω μέρος, χαλαρά το φοράω! Οκ η φούστα παραείναι κοντή για μένα, αλλά μ' αρέσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
εμενα μ'αρεσει πολυ το πρωτο για πρωι, και το τριτο για βραδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το τρίτο έχει το καλό ότι φοράς και το τοπ με τζην πχ, για πιο σπορ καταστάσεις... Μου θυμίζει πολύ ένα Boss μπλουζάκι που ξέρω!
Τα άλλα μου αρέσουν σα φιγούρες, αλλά θέλει πολύ ειδικό σώμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν τα κιλά μου το επέτρεπαν, θα ντυνόμουν σαν το 2 και το 4
είναι πολύ το στυλ μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ralph Lauren

( κατι που θα φορουσα ανετα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Ralph Lauren2.jpg
    Ralph Lauren2.jpg
    30.7 KB · Εμφανίσεις: 247
  • Ralph Lauren1.jpg
    Ralph Lauren1.jpg
    40.6 KB · Εμφανίσεις: 238
  • Ralph Lauren.jpg
    Ralph Lauren.jpg
    33.8 KB · Εμφανίσεις: 223

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
...να και κατι που δεν θα φορουσα ποτε, μα ποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 00020m.jpg
    00020m.jpg
    40 KB · Εμφανίσεις: 185
  • 00080m.jpg
    00080m.jpg
    41.3 KB · Εμφανίσεις: 217

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νι, η αρνητική σημαίνει ότι κι εγώ, ποτέ μα ποτέ. Έξω οι βράκες.
Ίσως αν με πιάσει ακράτεια να κρύβω την πάνα με αυτές, αλλά μέχρι τότε, νό μερσί...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Παπουτσάκια...:shifty::shifty::shifty:
Και μάλιστα CAMPER...εδώ οι απόψεις διίστανται!! Όσοι ξέρω ή τα λατρεύουν ή τα μισούν...



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • CAMPER.jpg
    CAMPER.jpg
    22.6 KB · Εμφανίσεις: 215
  • CAMPER2.jpg
    CAMPER2.jpg
    21.6 KB · Εμφανίσεις: 206
  • CAMPER3.jpg
    CAMPER3.jpg
    13.4 KB · Εμφανίσεις: 204

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top