Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,014 μέλη και 2,415,532 μηνύματα σε 75,310 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 605 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δίπλωμα οδήγησης

The Mountain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 98 μηνύματα.

O The Mountain έγραψε: στις 22:58, 17-10-17:

Η οπισθογωνία είναι πολύ tricky σημειο. ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JohnGreek

Νεοφερμένος

Ο JohnGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O JohnGreek έγραψε: στις 03:53, 18-10-17:

Ναι ισχύει.

Βέβαια μπορείτε να κάνετε αμέτρητα "κολπάκια" με τον δάσκαλο για την οπισθογωνία (και όχι μόνο) κατά την διάρκεια της εξέτασης, εμένα ας πούμε μου πάταγε τα φρένα για να καταλάβω που να σταματήσω και σε έναν φίλο γύρναγε και καλά για να δει πίσω και όταν έπρεπε να σταματήσει γύρναγε μπροστά το κεφάλι του.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,825 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 23:16, 19-02-18:

Μπήκα να σας πω ότι έχω δώσει σήματα και τα πέρασα με τη πρώτη, χωρίς κανένα λάθος. Έχω μπει στα μαθήματα οδήγησης κι εχω κάνει ως τώρα 3 μαθήματα.
Η αλήθεια είναι ότι, εκτός από το smart που είναι γκάζι φρένο και δεν έχει σχέση, δεν είχα ξαναοδηγήσει ποτέ και δεν είχα ιδέα ΚΑΜΙΑ.
ΑΛΛΑ ίσως τελικά με βοήθησε αυτό για να μάθω με το σωστό τρόπο. Ο δάσκαλος λέει ότι τα πάω πολύ καλά για 3 μαθήματα αφού πλέον οδηγώ μόνη μου κανονικά.
Είμαι πολύ ενθουσιασμένη γενικά, μ' αρέσει πάρα πολύυυυυ ανυπομονώ να περάσει ο καιρός να πάρω το δίπλωμα να πάρω αμάξι και ναβολτάρω ρε φίλε.
Θα σας κρατώ ενήμερους γιατί ξέρω θα σας φάει η περιέργεια.
Παράθεση

SuspiciousMinds

Νεοφερμένος

H SuspiciousMinds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H SuspiciousMinds έγραψε: στις 11:59, 04-06-18:

Χαιρετώ
Έχω το δίπλωμα σχεδόν 1 χρόνο, αλλά δεν έχω οδηγήσει πολλές φορές από τότε που το πήρα και όσες φορές οδήγησα ήταν πολύ μικρές αποστάσεις. Σπουδάζω σε άλλη πόλη και δεν έχω δικό μου αμάξι , οπότε οδηγούσα μόνο όταν ήμουν στους γονείς μου.
Έχω ακόμα πολύ άγχος όταν είναι να πιάσω τιμόνι. Αυτό το καλοκαίρι θα εξασκηθώ μιας και θα έχω το αμάξι των γονιών μου, γιατί πρέπει κάποια στιγμή επιτέλους να πάρω το κολάι!
Ήθελα να ρωτήσω για το "Ν" που βάζουμε στο αμάξι...Ναι μεν έχω το δίπλωμα ένα χρόνο οπότε θεωρητικά δεν χρειάζομαι το "Ν", αλλά θα νιώθω πολύ μεγαλύτερη ασφάλεια ως προς τους άλλους οδηγούς αν το έχω.
Ξέρουμε αν υπάρχει πρόβλημα να κρατηθεί το "Ν" ακόμα κι αν έχει περάσει ο ένας χρόνος;

Υ.Γ Είχαν γράψει γνωστό μου, με την δικαιολογία ότι πρέπει να κρατήσεις το "Ν" για 2 χρόνια αφού έχεις πάρει το δίπλωμα. Μάλλον ήθελαν να τον γράψουν και δεν βρήκαν άλλο λόγο
Παράθεση

Incognito

Δραστήριο Μέλος

H Incognito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 406 μηνύματα.

H Incognito έγραψε: στις 15:15, 04-06-18:

το ''Ν'' ειναι για 1 χρονο
Παράθεση

onoy

Νεοφερμένος

Ο onoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 54 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O onoy έγραψε: στις 04:42, 15-06-18:

Έχω δώσει όλα τα σχετικά δικαιολογητικά για αναβάθμιση διπλώματος σε 1 σχολή οδηγών από τις 15-12-2017 και μου έλεγε ότι τα έχει προσκομίσει στο υπουργείο μέχρι που του ζήτησα Αρ.πρωτοκόλλου και μου έδωσε λάθος αριθμό. Πώς μπορώ να μάθω αν όντως έχει καταθέσει τα χαρτιά μου στο υπουργείο;;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jj! : 15-06-18 στις 05:35. Αιτία: Μετατροπή κεφαλαίων σε πεζά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια