Τattoο

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
έχετε? είχατε? θέλετε να κάνετε? το σκέφτεστε? δεν το σκέφτεστε καν? Ποιά είναι η γνώμη σας?

εγώ είχα κάνει ενα, το οποίο έπρεπε να αφαιρέσω με laiser και τώρα σκέφτομαι να κάνω ενα άλλο, στο αριστερό πόδι λίγο πάνω απο τον αστράγαλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ποτε το θεωρω οτι πιο ασχημο πραγμα...
Μου θυμιζει φυλακισμενους που δεν ξερουν τι να κανουν και γεμίζουν με μελανια.
Σαν τους φυλακισμνους του Χιτλερ με το Bar Code
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σκοπεύω να κάνω....μου έχει κολλήσει αυτή η ιδέα εδώ και καιρό 8)

Μου φαίνεται ότι έχουμε διαλέξει το ίδιο σημείο :blink: ο.κ για το σχήμα σίγουρα θέλουμε διαφορετικό 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ οπωσδήποτε θα χτυπήσω ένα barcode στον καρπό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μου αρεσουν πολυ οταν ειναι διακριτικα και σε μη εμφανες σημειο.. Σιχαινομαι τα τεραααστια, ειδικα σε μπρατσα, πλατες και τα σχετικα, ή τα πολυ σουπα σχεδια τυπου tribal ή κινεζικα ιδεογραμματα.
Θελω να κανω ενα σε σημειο που δε φαινεται(ακομη κι αν το μετανιωσω τουλαχιστον δε θα κανει κρα), ενα σχεδιο που θα μαι σιγουρη οτι θα μου αρεσει να εχω παντα πανω μου(και θα το χω σχεδιασει εγω για να ειναι μοναδικο, να σημαινει κατι, και οολα αυτα)..Γενικα θα το ψυρρισω πολυ πριν το χτυπησω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ δεν θα έκανα γιατι αλλάζω εύκολα γνώμη σε τέτοια και πονάει μετα πολύ να το αφαιρεσεις! Ασε που κοστιζει κιολας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάνω αλλά φοβάμαι ότι όσο μεγαλώνω και με τις αυξομειώσεις βάρους θα γίνει χάλια... Ακόμα και σε σημεία που δεν φαίνονται ευκολά, κάποιοσ θα το δει, και αν έχει γίνει χάλια, φαντάζομαι θα είναι άσχημη ξενέρα! :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από trobas :
Ποτε το θεωρω οτι πιο ασχημο πραγμα...
Μου θυμιζει φυλακισμενους που δεν ξερουν τι να κανουν και γεμίζουν με μελανια.
Σαν τους φυλακισμνους του Χιτλερ με το Bar Code
και ο μπαμπας μου το λεει αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
εχω ενα μικρο, ειναι μια παραμανιτσα στο χερι μου, τωρα την καλυπτω με το ρολοι μου αλλα περιμενω να ερθει ο Νοεμβρης για να την βγαλω με λειζερ. Δεν το μετανιωσα απλα επαψε να συμαινει για μενα οτι συμαινε οταν την εκανα και τωρα πια μου φερνει στο μυαλο κακες αναμνησεις και πικρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ ήθελα να κάνω πριν 4 χρόνια στην κοιλιά μου κοντά στον αφαλό μου, τελικά δεν έκανα και τώρα μου έφυγε αυτή η τρέλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
gilie respect! :worship: κι εγώ το έβγαλα γιατί ειχε πάψει να συμαίνει αυτό για το οποίο το έκανα. Το tatοο θα το χτυπήσω γιατι κάτι συμαίνει κι όχι γιατι έτσι απλά επειδη μου άρεσε το σχέδιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θελω να κανω στο μπρατσο ενα, την Ελληνικη σημεα. Αλλα επειδη ειμαι μικρος ακομα θα το κανω οταν ειμαι περιπου 20. Για το αν θα κανω και αλλο δεν ξερω ακομα, ισως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χμμ θα έκανα αν και μόνο αν η αφαίρεση θα ήταν πολύ εύκολη υπόθεση και χώρις πόνο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως αν έκανα τατού θα ήθελα να κάνω με το σύμβολο π που έχει και δύο σημασίες: Και αυτή του 3.1415926535... και είναι και το πρώτο γράμμα του ονόματος του καλού μου :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
το tatoo το έκανα στα 16 μου και το αφαίρεσα στα 21, όσο για τον πόνο, όλα μια ιδέα είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
το tatoo το έκανα στα 16 μου και το αφαίρεσα στα 21, όσο για τον πόνο, όλα μια ιδέα είναι!

Για το κόστος όμως? Γιατι μια φίλη μου που είχε πάει να βγάλει τα δικά της πλήρωσε ουκ ολίγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Κι εγώ σκέφτομαι να κάνω αλλά να σημαίνει κάτι για μένα έτσι ώστε να μην χρειαστεί να το αφαιρέσω όπως οι προηγούμενοι.Είχα δει κάποτε δυο καρπούς που σπάνε μια αλυσίδα κι απο κάτω έγραφε"free".Μου άρεσε πολύ αλλά δεν ξέρω αν ταιριάζει σε γυναίκα.Δεν θέλω να καταλήξω στα συνηθισμένα γυναικεία βλ.τριαντάφυλλα.Ακόμη δεν έχω καταλήξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χλωμό. μου φτάνουν οι ουλές που έχω ήδη στο σώμα μου :blink:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγώ έχω ένα καρχαρία με ένα δύτη στην πλάτη και τον μπουλτοκ απο το σιλβεστερ και τουίτη σε απόκρυφο σημείο. Βασικό είναι να μην το βλέπεις όλη την ώρα γιατί αυτό μπορεί να σου την σπάσει. Αυτά για τους φυλακισμένους είναι απόψεις μεσαίωνα. Το τατουάζ είναι μια μορφή έκφρασης και τέχνης. Αν το κάνεις σε σημείο που επιρεάζεται απο πάχος (κοιλιά, μπούτια κτλ) μπορεί να έχεις πρόβλημα με αυκομείωση βάρους, σε κάποια σημεία όπως πλάτη (ψιλά) όμοι κάρποι κτλ δεν υπάρχει πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Εγω είχα κάνει ενα με χέννα.

Ήταν στο δεξι μπράτσο ενα γιν γιανγκ (ή όπως λέγεται) με tribal απο κάτω (κλαδιά να βγαίνουν δεξιά κι αριστερά ενα πράμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top