Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άσε που αν δεσμευτούμε το κάνουμε πολύ άσχημα και μετά είναι δύσκολο να αποδεσμευτούμε...

Οπότε μάλλον σαν μηχανισμό άμυνας το βλέπω εγώ...
σαν να μου λες για τον πατερα μου..
ακριβως ετσι..

αντιστεκεσται τοσο μην χασετε την ελευθερια σας και μπειτε στα δεσμα..
που οταν μπειτε γινεστε πολυ πιο εξαρτημενοι απο αλλους!
κοινως σαν δενει η γυναικα απο τα @@@:P

αυτο γενικα ισχυει συμφωνα με ψυχολογο που ειχα ακουσει γενικα για τους ορκισμενους εργενηδες..
ειναι κοινο φαινομενο


ειναι σαν τις παιδικες αρρωστιες,,χαλαρωσε και απολαυσε το..

αν αντιστεκεσαι,,θα σου ερθει πολυ ασχημα μετα..

επιβεβαιωνοντας τον εαυτο τους μετα,,που αφου ειναι χειροποδαρα δεμενοι σε ενα γαμο,,συνεχιζουν να πιστευουν οτι κακως παντρευτηκαν,,κλπ

προσωπικα..ειμαι ανοικτος στο θεμα του γαμου,αν υπαρξει η καταλληλη,,δεν εχω προβλημα,,μακαρι..:D

ενω αν εισαι χαλαρος με την εννοια του γαμου,,σου ερχεται πιο μαλακα μετα..


Τοξότης είμαι και μόνο τη δέσμευση δε φοβάμαι!
Ίσα ίσα που τη ζητάω :)
Και δεν έχω κερατώσει ποτέ
για τους ανδρες μιλαω κυριως..
εκει βγαινει πληρης η φυση των αρσενικων ζωδιων οπως της φωτιας ,τοξοτη κλπ..

οι γυναικες ειναι λιγο ιμιτασιον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
σαν να μου λες για τον πατερα μου..
ακριβως ετσι..

αντιστεκεσται τοσο μην χασετε την ελευθερια σας και μπειτε στα δεσμα..
που οταν μπειτε γινεστε πολυ πιο εξαρτημενοι απο αλλους!
κοινως σαν δενει η γυναικα απο τα @@@:P

αυτο γενικα ισχυει συμφωνα με ψυχολογο που ειχα ακουσει γενικα για τους ορκισμενους εργενηδες..
ειναι κοινο φαινομενο


ειναι σαν τις παιδικες αρρωστιες,,χαλαρωσε και απολαυσε το..

αν αντιστεκεσαι,,θα σου ερθει πολυ ασχημα μετα..

επιβεβαιωνοντας τον εαυτο τους μετα,,που αφου ειναι χειροποδαρα δεμενοι σε ενα γαμο,,συνεχιζουν να πιστευουν οτι κακως παντρευτηκαν,,κλπ

προσωπικα..ειμαι ανοικτος στο θεμα του γαμου,αν υπαρξει η καταλληλη,,δεν εχω προβλημα,,μακαρι..:D

ενω αν εισαι χαλαρος με την εννοια του γαμου,,σου ερχεται πιο μαλακα μετα..

Ρε συ Άγγελε εγώ το βλέπω έτσι... Ή θα την ζήσεις έντονα την ζωή ή μην την ζεις καθόλου...

Δεν θα δεσμευτώ με τον οποιοδήποτε αν δεν είμαι σίγουρος ότι αξίζει... Γιατί αν το κάνω θα το ζήσω απόλυτα αυτό που κάνω... Κι αν για τον Α ή Β λόγο χρειαστεί να κόψω αυτή την δέσμευση, αυτό εμένα θα με διαλύσει...

Λάθος μου?? Μπορεί... Αλλά έτσι το βλέπω... Δεν μπορώ τα μέτρια πράγματα... Ή κορυφή ή πάτος είναι για μένα...

Κι αυτό που λέω, δεν μιλάω μόνο για τα ερωτικά, αλλά γενικά για όλα τα πράγματα στην ζωή...

Αυτό με κάνει να φοβάμαι και να γίνομαι παράλογος, πραγματικά απόλυτα παράλογος, σε κάποια θέματα... Γιατί κάτι άξιζε το δέσιμο... Και το έκανα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Για πείτε μου λίγο την εμπειρία σας γυναίκα αιγόκερως με άντρα ιχθύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Για πείτε μου λίγο την εμπειρία σας γυναίκα αιγόκερως με άντρα ιχθύ...

Δεν έχουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Γιατί με μια πρώην η εμπειρία ήταν χείριστη. Και έρχεται τώρα κάποια στο προσκήνιο...Ελπίζω να είναι μπούρδες αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
δε μπορω να βρω το τοπικ που μια κοπελα μιλουσε για τα 4 βασικα σε εναν αστρολογικο χαρτι...

ηλιος-οικος ηλιου
σεληνη-οικος σεληνης

εδω ηταν μηπως και μπερδευτηκα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
δε μπορω να βρω το τοπικ που μια κοπελα μιλουσε για τα 4 βασικα σε εναν αστρολογικο χαρτι...

ηλιος-οικος ηλιου

σεληνη-οικος σεληνης

εδω ηταν μηπως και μπερδευτηκα?


Λογικο να μην το βρεις, διοτι αυτο και αλλα θεματα με τα ζωδια βισκονται το chatnfun.
Πρεπει να αναφερεσαι σε αυτο το θεμα : https://cnf.e-steki.gr/the-chat-and-...ου-μας-επηρεάζουν-μετά-από-τον-ήλιο-μας-5608/

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Για πείτε μου λίγο την εμπειρία σας γυναίκα αιγόκερως με άντρα ιχθύ...

Δεν έχουμε.

:D:D:D

εμείς , ή το ίδιο ζώδιο είμαστε

ή είμαστε διαφορετικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Γιατί με μια πρώην η εμπειρία ήταν χείριστη. Και έρχεται τώρα κάποια στο προσκήνιο...Ελπίζω να είναι μπούρδες αυτά...

δυστυχώς δεν είναι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Για πείτε μου λίγο την εμπειρία σας γυναίκα αιγόκερως με άντρα ιχθύ...
Τον μελώνουνε τον μπακλαβά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τον μελώνουνε τον μπακλαβά.

Alessandra...που το ξερεις :angel:

ναι , πού το ξέρεις ;
ζαχαροπλάστης ήταν ο πατέρας σου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τον μελώνουνε τον μπακλαβά.

Αλήθεια?? Εγώ νόμιζα ότι τον σιροπιάζουν...

(Ναι, είμαι σπαστικός-Να με χαίρεστε βρε!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Alessandra...που το ξερεις :angel:
Είναι που έχω εμπειρία στο πλέξιμο. 8):P

ναι , πού το ξέρεις ;
ζαχαροπλάστης ήταν ο πατέρας σου ;
Ναι, στρατιωτικός.

tsarachaf: πόσα ξέρεις, πόσα ξέρεις..! Βασικά, άνοιξε και καμιά γραμματική για να διαβάσεις τι είναι τα συνώνυμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Είναι που έχω εμπειρία στο πλέξιμο. 8):P
αχ.....τελεια!!!!!!!!!ταιριαζουμε !!! ζυγος εισαι;;;;;;;;:redface: να πλεκουμε παρεουλα!!!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για πείτε μου λίγο την εμπειρία σας γυναίκα αιγόκερως με άντρα ιχθύ...

ΙΧΘΥΣ-ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ

Συμπληρώνετε ο ένας τον άλλον, αλλά πολύ σύντομα ανακαλύπτετε ότι έχετε και πολλές διαφορές μεταξύ σας.
Ο Αιγόκερως έλκετε από την καλοκάγαθη συμπεριφορά του Ιχθύ για να βοηθήσει, αλλά σύντομα ανακαλύπτει ότι αυτή είναι η μία πλευρά του Ιχθύ. Άλλες φορές. Ο Ιχθύς συγκεντρώνει την δύναμη που χρειάζεται για να επαναστατήσει ενάντια στην κυριαρχία του Αιγόκερου. Είναι η στιγμή που η μυστικοπαθής πλευρά του αρχίζει να εκδηλώνεται.
Η σιωπή του Ιχθύ μπορεί να διαρκέσει για μέρες, και μπερδεύει τελείως τον Αιγόκερω που δεν ξέρει πώς να αντιδράσει. Έτσι δημιουργείται ένας τοίχος μεταξύ τους.

Και οι δύο είστε επιρρεπείς στην κατάθλιψη αλλά ο Ιχθύς έχει τη δυνατότητα να την διώξει μόνος του από πάνω του ενώ ο Αιγόκερως έχει ανάγκη να τον καθησυχάσουν και να τον βοηθήσουν. Εδώ δηλ. μιλάμε για μία σχέση λίγο βαριά και καταθλιπτική.
Η σεξουαλική ζωή τους δεν είναι τόσο καλή όσο θα περίμενε κανείς, γιατί ο Αιγόκερως θα δημιουργήσει προβλήματα στο κρεβάτι ενώ ο Ιχθύς πολλές φορές δεν υποκινείτε σεξουαλικά από τον Αιγόκερω. Αν έχουν και οι δύο καλή διάθεση, το σεξ θα μπορούσε να είναι ευχάριστο και για τους δύο και να τους φέρει πιο κοντά. Ένα θετικό που μπορεί να έχει η σχέση αυτή είναι ότι και οι δύο μαζί διαχειρίζεστε καλά τα οικονομικά, αν και ο Ιχθύς είναι κάπως ασταθής και δεν είναι τόσο υλιστής όσο ο Αιγόκερως. Βέβαια, οι διαφορές στην προσωπικότητα σας, καθιστούν την σχέση σας αρκετά δύσκολη γιατί ο καθένας σας έχει διαφορετικούς στόχους. Αυτή είναι μια πολύ ασταθής σχέση, και δεν μπορεί να σταθεί για γάμο.


Εν ολιγοις ουτε ροξακι δεν μπορουν να μελωσουν!!!
Μακρια κι αγαπημενοι! :P



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
αχ.....τελεια!!!!!!!!!ταιριαζουμε !!! ζυγος εισαι;;;;;;;;:redface: να πλεκουμε παρεουλα!!!!!!!!!!!:P
Μπα, θα σφαχτούμε, έχω ωροσκόπο βασιλικό χρυσαετό...:P Έχω πλέξει αρκετά, λέω να το ξαναπιάσω σε μερικά χρόνια...:P
Όχι και ζυγός! Σε παρακαλώ!! Είπαμε, όλα τα άλλα μπορώ να τα αντέξω, ακόμα και τον Κριό, που λέει ο λόγος, αλλά τον ζυγό..δυσκολεύομαι....:P
Πλάκα σε κάνω...:redface:

-Νεράιδα, τα λες ωραία, εμπεριστατωμένα...:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.





Εν ολιγοις ουτε ροξακι δεν μπορουν να μελωσουν!!!
Μακρια κι αγαπημενοι! :P




Τζάμπα το quote, έχει σχέση. :P
Είχα ξαναμπλέξει με μια Αιγόκερω τον Οκτώβριο του 2005, κράτησε 2 μήνες με πολλά παρατράγουδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Είχα ξαναμπλέξει με μια Αιγόκερω τον Οκτώβριο του 2005, κράτησε 2 μήνες με πολλά παρατράγουδα...


καλά , δεν χρειάζεται και πτυχίο ανάλυσης ζωδίων για να το περιμένεις
με κακοφωνίξ έμπλεξε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
καλά , δεν χρειάζεται και πτυχίο ανάλυσης ζωδίων για να το περιμένεις
με κακοφωνίξ έμπλεξε

Βέβαια...όταν σου λέει ότι δεν μπορεί να κάνει σεξ πάνω από μία φορά γιατί είναι γριά φταίω εγώ...όταν σου λέει ότι είναι έγγυος και της λέω να πάμε σε γιατρό να το κοιτάξουμε και δεν θέλει, φταίω εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top