Μεγάλα Ρεζιλίκια

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
A εγώ έχω χειρότερο σε αυτό. Ίσως το χω ξαναπεί, δεν θυμάμαι. Δεύτερο ραντεβού και ο τύπος με έχει πάει στο άδειο σπίτι του αδερφού μου μπας και.. (εννοείται όχι :P). Ε έχουμε κάτσει στον καναπέ και μου δείχνει φώτο από τα βαφτισια του ανιψιού του που έχει βαφτιστεί κάνα μήνα πριν. Σε πολλές από τις φώτο είναι κι ο παπάς μέσα, πράγμα που μου προξενεί τεράστια εντύπωση και επειδή δεν είμαι και ιδιαίτερα θετική με αυτούς, γυρνάω αυθόρμητα και λέω:
‘Κουκλί το μωρό, αλλά το παπαδαριό τι το βάλατε σε κάθε φώτο;’
‘..είναι ο πατέρας μου’.
‘..σου περισσεύει καμιά τσίχλα μήπως;’

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Λοιπον παιδια ο,τι και να λεμε το χειροτερο ρεζιλικι ειναι μην σου τυχει αυτο:
Τι θα κάνατε σε περίπτωση που είχατε κάποιο "ηχητικό" ατύχημα σε δημόσιο χώρο

Ελιωσααααααααααααα....Τι γελιο ηταν αυτο....Μπραβο στα παιδια που ειχαν το θαρρος να το παραδεχθουν και να γραψουν τις εμπειριες τους!!!
Μ' αρεσουν οι ανθρωποι που τσαλακωνουν τον εαυτο τους.Ευγε,ευγε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Ήταν ένα ωραιότατο πρωινό όταν αποφάσισα να επισκεφτώ το κτήριο της Φιλοσοφικής να δώσω ένα μάθημα....
Φόραγα ένα ωραιότατο μαύρο φουστανάκι με ένα ωραιότατο μάυρο με σχεδιάκια καλσόν και από πάνω τα συνόδευε μια ωραιότατη γκρι ζακέτα που έφτανε μέχρι λίγο πιο κάτω από τη μέση.... Είχα και μπουφάν μαζί μου το οποίο το κρατούσα στο χέρι!!! +τα βιβλία...

Το δίνω το μάθημα , σηκώνομαι, γίνεται ο κλασσικός έλεγχος (πάσο, ταυτότητες κλπ) και με τα πολλά αποφασίζω να πάω να βρω μια καθηγήτρια να της ζητήσω τα ρέστα που ενώ είχαν περάσει 2 χρόνια δεν μου είχε περάσει ένα μάθημα...
Αφού περίμενα και μια κοπέλα να τελειώσει, είπα ας ασχοληθώ με κάτι!!

Εδώ ξεκινάει το καλό!!!
Κυρία εγώ όπως πάντα πάω στο τηλ. κέντρο της σχολής να ρωτήσω που είναι το γραφείο της καθηγήτριας (ήταν από άλλο τμήμα)....
Επρέπε να τα σημειώσω τα στοιχεία της , με αποτέλεσμα να κάνω κάποιες άγαρμπες κινήσεις, και τα βιβλία σε συνδυασμό με το μπουφάν ήταν έτοιμα να πέσουν από τα χέρια μου/.... Όμως εγώ σαν τσακάλι που είμαι με μία γρήγορη και απότομη κίνηση τα κρατάω στα χέρια μου!!

Μετά το τηλ. κέντρο είχαν σειρά δύο όροφοι όπου τους ανέβαινα με τα σκαλοπάτια... Πέρναγα μέσα από κυψέλες , ρώταγα άλλους καθηγητές , ξαναρώταγα και άλλους καθηγητές... αλλά τίποτα η καθηγήτρια πουθενά!
Οπότε και εγώ με κορμοστασιά που θύμιζε παγόνι, αποφασίζω να κατέβω στον τέταρτο, στο κυλικείο, να περιμένω την κοπέλα να τελειώσει το μάθημα...

Στο μεταξύ έβλεπα τους πάντες να με κοιτάνε ... λέω εντάξει!!!
Αρέσω!!!!!!!!
Και κάπου ανάμεσα σε 5ο με 4ο όροφο βλέπω μια κοπέλα να με κοιτάει με γουρλομένα μάτια και απορία....
Να σκέφτομαι ... "τι θέλει τώρα αυτή;"
Μέχρι που περνάω από δίπλα της και διστακτικά με λέει:
"Κοπελιά, νομίζω πως σου έχει ανέβει το φόρεμα!"

Ήθελα να ανοιξει η γη να με καταπιεί!!!!!! Ήμουν η τρελή της Φιλοσοφικής!!!
Κυκλοφόρουσα σε 2 ολόκληρους ορόφους με το φουστάνι να έχει γίνει μπλούζα, το καλσόν να έχει κάτσει στραβά, και το εσώρουχο να δίνει τη δική του παράσταση!!!!!!!!
Και ετσι ρώταγα τους καθηγητες!!! Και τους φοιτητές!!!!
Φαντάζεστε να είχα βρει την καθηγήτρια τελικά!!!???
Είχα που είχα ξεφτιλιστεί στην παρουσίαση της εργασίας (άλλη ιστορία τραγική αυτή) , φανταστείτε τώρα!!!! Θα γέλαγε για τα επόμενα 10 χρόνια!!!!!!!!!

Κι όλα αυτά επειδή στο τηλ. κέντρο πήγαν να μου πέσουν τα βιβλία και το μπούφαν!!!!

:laugh::laugh::loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Πριν από κάτι μήνες.

Φορούσα μια μπλούζα σαν πουκάμισο, αλλά δεν ήταν πουκάμισο.
Απλώς είχε γιακά και κουμπάκια στο στήθος μόνο.

Ε είχα μάθημα και μετά έκανα βόλτες μέχρι να ρθει η ώρα να πάω στο λεωφορείο.
Έλα όμως που ξεχάστηκα και έτρεχα να το προλάβω στο τέλος!

Στο τσακ προλαβαίνω, λαχανιασμένη, κόκκινη, μπαίνω στο λεωφορείο που ήταν γεμάτο! (Τότε βρήκε να είναι! -.-)
Κάθομαι σε μια τετράδα με κάποιες άγνωστες, μεγάλες γυναίκες.

Βλέπω και γω τη μια γυναίκα να κουνά τα χείλη της, αλλά νόμιζα ότι μιλούσε σε καμιά πίσω από μένα.
Να συνεχίζεται αυτό και μετάαααα να καταλάβω ότι μιλούσε σε μένα!
Δεν άκουγα καλά όμως (γιατί γενικά έχω ένα πρόβλημα. :P) και νόμιζα ότι με ρώτησε το όνομά μου.

Μετά μου λέει πιο δυνατά ''Το κουμπάκι σου!!!"
Κοιτώ και είχαν ανοίξει τα κουμπιά με αποτέλεσμα να φαίνεται πολύ πράγμα.:redface:
Παρατήρησα στη συνέχεια τα βλέμματά των δυο γυναικών και δεν ήθελα να ξέρω τι φαντάζονταν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εγώ το 2008 έτρεχα μετά απο έξοδο να προλάβω το λεωφορείο και φόραγα ένα στράπλες μπλουζάκι το οποίο καθώς έτρεχα έπεσε προς τα κάτω. Ευτυχώς φόραγα ωραίο σουτιέν. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Kαλά, εγώ αυτό το παθαίνω με ΟΛΕΣ τις βουτιές, μόνο που είναι το ίδιο το σουτιέν που φευγει.
Εχω σταματήσει να κάνω βουτιές, τώρα απλά πλατσουρίζω σαν σκυλάκι.
Οχι ότι έχω και τίποτα, αλλά δεν θέλω όλο τον κόσμο να βλέπει το τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Ήταν ένα ωραιότατο πρωινό όταν αποφάσισα να επισκεφτώ το κτήριο της Φιλοσοφικής να δώσω ένα μάθημα....
Φόραγα ένα ωραιότατο μαύρο φουστανάκι με ένα ωραιότατο μάυρο με σχεδιάκια καλσόν και από πάνω τα συνόδευε μια ωραιότατη γκρι ζακέτα που έφτανε μέχρι λίγο πιο κάτω από τη μέση.... Είχα και μπουφάν μαζί μου το οποίο το κρατούσα στο χέρι!!! +τα βιβλία...

Το δίνω το μάθημα , σηκώνομαι, γίνεται ο κλασσικός έλεγχος (πάσο, ταυτότητες κλπ) και με τα πολλά αποφασίζω να πάω να βρω μια καθηγήτρια να της ζητήσω τα ρέστα που ενώ είχαν περάσει 2 χρόνια δεν μου είχε περάσει ένα μάθημα...
Αφού περίμενα και μια κοπέλα να τελειώσει, είπα ας ασχοληθώ με κάτι!!

Εδώ ξεκινάει το καλό!!!
Κυρία εγώ όπως πάντα πάω στο τηλ. κέντρο της σχολής να ρωτήσω που είναι το γραφείο της καθηγήτριας (ήταν από άλλο τμήμα)....
Επρέπε να τα σημειώσω τα στοιχεία της , με αποτέλεσμα να κάνω κάποιες άγαρμπες κινήσεις, και τα βιβλία σε συνδυασμό με το μπουφάν ήταν έτοιμα να πέσουν από τα χέρια μου/.... Όμως εγώ σαν τσακάλι που είμαι με μία γρήγορη και απότομη κίνηση τα κρατάω στα χέρια μου!!

Μετά το τηλ. κέντρο είχαν σειρά δύο όροφοι όπου τους ανέβαινα με τα σκαλοπάτια... Πέρναγα μέσα από κυψέλες , ρώταγα άλλους καθηγητές , ξαναρώταγα και άλλους καθηγητές... αλλά τίποτα η καθηγήτρια πουθενά!
Οπότε και εγώ με κορμοστασιά που θύμιζε παγόνι, αποφασίζω να κατέβω στον τέταρτο, στο κυλικείο, να περιμένω την κοπέλα να τελειώσει το μάθημα...

Στο μεταξύ έβλεπα τους πάντες να με κοιτάνε ... λέω εντάξει!!!
Αρέσω!!!!!!!!
Και κάπου ανάμεσα σε 5ο με 4ο όροφο βλέπω μια κοπέλα να με κοιτάει με γουρλομένα μάτια και απορία....
Να σκέφτομαι ... "τι θέλει τώρα αυτή;"
Μέχρι που περνάω από δίπλα της και διστακτικά με λέει:
"Κοπελιά, νομίζω πως σου έχει ανέβει το φόρεμα!"

Ήθελα να ανοιξει η γη να με καταπιεί!!!!!! Ήμουν η τρελή της Φιλοσοφικής!!!
Κυκλοφόρουσα σε 2 ολόκληρους ορόφους με το φουστάνι να έχει γίνει μπλούζα, το καλσόν να έχει κάτσει στραβά, και το εσώρουχο να δίνει τη δική του παράσταση!!!!!!!!
Και ετσι ρώταγα τους καθηγητες!!! Και τους φοιτητές!!!!
Φαντάζεστε να είχα βρει την καθηγήτρια τελικά!!!???
Είχα που είχα ξεφτιλιστεί στην παρουσίαση της εργασίας (άλλη ιστορία τραγική αυτή) , φανταστείτε τώρα!!!! Θα γέλαγε για τα επόμενα 10 χρόνια!!!!!!!!!

Κι όλα αυτά επειδή στο τηλ. κέντρο πήγαν να μου πέσουν τα βιβλία και το μπούφαν!!!!

:laugh::laugh::loltooth::loltooth:
δεν ξερω ποσο θα σε παρηγορησει αλλα ολες εχουμε παθει κατι τετοιο ! :P εγω ημουν σε καφετερια ...ααααααααααααχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
δεν ξερω ποσο θα σε παρηγορησει αλλα ολες εχουμε παθει κατι τετοιο ! :P εγω ημουν σε καφετερια ...ααααααααααααχ


Άσε... Ξέρεις πως ένιωσα?
Σαν κάτι τρελές που βλέπουμε στον δρόμο με τα μαλλιά κεραία και τα παντελόνια τα ροζ δερμάτινα!!!!!!!


:laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Άσε... Ξέρεις πως ένιωσα?
Σαν κάτι τρελές που βλέπουμε στον δρόμο με τα μαλλιά κεραία και τα παντελόνια τα ροζ δερμάτινα!!!!!!!


:laugh:
ναι χαλαρα , επισης εκεινη την ημερα ξεχασα να παρω και τα ρεστα μου , οποτε φαντααστειτε εγω σαν την τρελη να περπαταω με το καλσον πανω απο το κωλο και το σερβιτορο να τρεχει πισω μου για να μου δωσει τα λεφτααα:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Είμασταν μέσα στο μέτρο εγώ η αδερφη μου και αλλά 3 ξαδέρφια μου.
Εγώ με την μια από τις ξαδερφες μου αποφασίσαμε να κάνουμε μια πλακιτσα στην αδερφη μου της οποίας το ρεζιλίκι δεν της παει καθόλου (εμάς πάλι μας παει και μας φέρνει. :P )
Ξέραμε λοιπόν ότι αν κάναμε κάτι στην αδερφη μου μπροστά στο γεμάτο μέτρο θα ένιωθε ντροπιασμένη και συνεπώς ρεζιλεμενη.
Που λέτε λοιπόν ανοίγουν οι πόρτες μπαίνουμε μέσα στην αμαξοστοιχία και ξεκινάμε! Μοναχα οι παράξενοι ήχοι των σιδηρογραμικων γραμμών ακουγόταν και τα πρόσωπα όλων ήταν κάπως :| <--έτσι.
Αυτή την ηρεμια έρχεται να διαταράξει η φωνή της ξαδερφης μου η οποία κοιτάζει την αδερφη μου με ένα απορημένο βλέμμα :confused: και την ρωτάει φωναχτά: " Καλα ρε Βασούλα από ποτέ εχεις να λουσεις τα μαλλιά σου; :confused: "
Η αδερφη μου να έχει μεινει κάγκελο και όλοι οι επιβάτες να την κοιτάνε :| έτσι!
Εγώ δε δεν μπορούσα να σταματήσω να γελάω.. :rofl: Θα με κοιτούσαν οι ανθρωποι και θα ελεγαν τι γελάει αυτό το καθυστερημένο. :P
Χαχα περιττό να πω οτο η αδερφη μοη δεν μας μιλούσε για τις 2 επόμενες μέρες.. :P :hehe:
Δεν ήταν δικό μου το ρεζιλίκι αλλά εγω με τις φαινες μου ιδέες το προκάλεσα! Ελπίζω να πιάνεται! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Σιγά τα λάχανα καλέ, εγώ την Δευτέρα είχα φάει μια σαλάτα ντομάτα-κρεμμύδι και μετά πήρα 3 συγκοινωνίες για να πάω στο γιατρό. Επειδή έβρεχε πολύ είχα γίνει χάλια και το μαλλί φαινόταν άλουστο για μήνες. Τέλος πάντων, στην επιστροφή μπήκα στο μετρό και απέναντι μου ήταν μια ξανθιά, από αυτές τις μη μου άπτου και εγώ ήμουν σκυμμένη στο σταυρόλεξό μου. Κάποια στιμή, εντελώς ασυναίσθητα, ρεύτηκα αρκετά δυνατά και γέμισα στο βαγόνι με μια εκπληκτικά βρωμερή κρεμμυδίλα. Σοκαρίστηκε η ξανθιά και με κοίταγε με γουρλωμένα μάτια, αλλά εγώ έσκυψα κι άλλο στο σταυρόλεξο, έριξα τα λιγδοβρεγμένα μαλλιά μου μες τη μούρη και έκανα την άσχετη. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
χαχα αυτή και αν θα κοιτούσε :| <-- έτσι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Νομίζω το χειρότερό μου είναι το εξής.
Γενικά ντρέπομαι να ψωνίζω πράγματα που είναι προσωπικά, όπως σερβιέτες.
Δεν είναι το καλυτερό μου να εξέχουν στο καλαθάκι του σούπερ μάρκετ.

Ε πολλές φορές είμαι με τον καλό μου στο σούπερ μάρκετ (ο οποίος ξέρει ότι ντρέπομαι) και προθυμοποιείται ο ίδιος να ρωτήσει.
Οπότε ρωτάει μια υπάλληλο - Συγγνώμη που έχετε τις σερβιέτες?
Απαντάει η υπάλληλος - Στο διάδρομο αριστερά.
Και ο καλός μου ξαναρωτάει.. -Έχετε και από αυτές που είναι για μεγάλη ροή, για πλυμμήρα σαν να λέμε?
Ε εκείνη τη στιγμή γυρνάνε όλοι και με κοιτάνε..

Με την ίδια λογική ντρέπομαι να ρωτήσω που ειναι η τουαλέτα.
Και πάλι επεμβαίνει ο φανταστικός αρραβωνιαστικός, ο οποίος ρωτάει που είναι η τουαλέτα, και όταν του πούνε, μου φωνάζει "Μωρό μου έλα γρήγορα, να πας ώστε να προλαβει να ξεμυρίσει πριν μπει κανένας χριστιανός!".

Να ανοίξει η γη να με καταπιει.. :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και ντρέπεσαι περισσότερο να ρωτήσεις κάτι από το να γίνεις «θύμα» του αρραβωνιαστικού σου; :confused: Οκ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μα δεν το κάνει κάθε φορα.
Το κάνει ας πούμε μια φορά, γίνομαι ρόμπα, μου υπόσχεται ότι δεν θα το ξανακάνει και μετά από μήνες, τσουπ, πάλι τα ίδια!
Άσε που ρωτάει ακόμα κι αν δεν θέλω σερβιέτες ή να πάω στην τουαλέτα.
Ρωτάει για να με ρεζιλέψει. :(:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Απεξαρτήσου πάντως. Δε νομίζω να πιστεύει κανείς ότι είσαι σε εμμηνόπαυση ή δεν έχεις το ίδιο πεπτικό σύστημα με τον ίδιο ώστε να μην έχεις περίοδο ή να μη χρησιμοποιείς την τουαλέτα. :P :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
εχω μια φοβερη ιστορια σαβουρας που την λεω στην μανα μου:hug: συνεχεια για να την πικαρω
λοιπον ειμαι σε μια ταβερνα με τους γονεις μου,την κολλητη μου ,την αδερφη της και τους γονεις της.καθολου κοσμος.Ειχε ερθει το κοτοπουλο(φοβερο το φτιαχνει η ταβερνα αυτη):clapup::clapup::clapup: και η μανα μου να θελει να μου καθαρισει το κοτοπουλο.βρε μανα ειμαι 15 χρονω, τιποτα.εντωμεταξυ η μαμαλενη κουβαλα μια τσαντα 200 κιλα σηκωνεται να μου κοψει το κοτοπουλο(αμαν πια!!!!!:devil::devil::devil::devil::devil:!) πεφτει η καρεκλα και πριν παρουμε καν μια ανασα παει να κατσει και πεφτει!!!!!!!!!!!!!!:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:!Εγω μιλαω πρωτη απολους λεγοντας-θεια δικη και σκαω τα γελια μεχρι κι η κολλητη μου με κοιταζε με μια εκφραση τυπου-κωλοπαιδο!!!!!! τρελα γελια

του μπαμπα τωρα
εχουμε μολις μετακομισει στο νεο σπιτι,και ο μπαμπας επειδη παντα βρισκει κατι να παραπονεθει αρχισε να λεει πως τα τζαμια ειναι πολυ καθαρα(OMG!!!!!!!) και θα κουτουλησουμε καμια ωρα.μετα απο κανα 10λεπτο εγω κι η αδερφη μου στο καναπε και ο μαμπας δινει ττη μοιραια κουτουλια...........η αδερφη μου να χει ξεραθει τον μπαμπα μου να τον εχουν παρει τα αιματα εγω σε μια κατασταση χαρμο λυπης (απο τη μια με κομμενη ανασα απο τα γελια :rofl::rofl::rofl::rofl:απο την αλλη να τον λυπαμαι:(:(:(:()ευτυχως που ηταν εκει κι η μαμα και τον βοηθησε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ann ann

Νεοφερμένος

Η ann ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Απο ρεζιλίκια άλλο τίποτα,κυρίως όταν είμαι με την κολλητή μου!Αμέτρητα σκηνικά :P
Κάτι που πάθαμε πρόσφατα στο τρένο...
Εγώ είχα πάει να κάνω εξετάσεις αίματος μία βδομάδα πριν το περιστατικό.Για να μην πολυλογώ,η διαδικασία ήταν επεισοδιακή,κόντεψα να λιποθυμήσω,γέμισαν μελανιές τα χέρια μου και γενικώς έφυγα ρετάλια απ'το μικροβιολογικό κέντρο.
Μια βδομάδα μετά,και έχοντας ακόμη τις μελανιές,ήμασταν με τη φίλη μου στο τρένο.Μεσημεράκι,τίγκα στον κόσμο αλλά ευτυχώς είχαμε βρει θέσεις.Αντικριστά.Δίπλα μου καθόταν ένας νεαρός (ομολογουμένως πολύ πολύ ωραίος) και δίπλα στη φίλη μου μία κυρία μεγάλης ηλικίας :P
Εμείς οι δύο χαχανίζαμε σα τις χαζές για άσχετους λόγους,με αποτέλεσμα πάνω στο τσακίρ κέφι που βρισκόμασταν,να αρχίσουμε να θίγουμε το θέμα των μελανιών στα χέρια μου.Εκείνη με ρωτούσε αν ξανάρχισα πάλι ^^,εγώ το διάνθιζα με άλλες τέτοιες ατάκες και πήγαινε κάπως έτσι ο διάλογος.Ο νεαρός και η κυρία είχαν καρφωθεί στα χέρια μου με την άκρη των ματιών τους κι εγώ κρατιόμουν για να μη γελάσω.Όταν φτάσαμε στη στάση μας και έπρεπε να περάσουμε από μπροστά τους για να βγούμε,ο νεαρός μόνο που δεν ανέβηκε στη θέση του,φανερά αηδιασμένος με τα ''καλοβαλμένα'' πρεζόνια που κάθονταν δίπλα του τόση ώρα :P Χαχαχαχαχα! Η κυρίς κάτι ψιθύριζε για τη νεολαία.

Και τότε κατάλαβα πόσο ρατσισμό αντιμετωπίζουν οι χρήστες ναρκωτικών :confused: Πραγματικά σα να έχουν κάποια κολλητική ασθένεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Και τότε κατάλαβα πόσο ρατσισμό αντιμετωπίζουν οι χρήστες ναρκωτικών


...lolwut
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
έλα γρήγορα, να πας ώστε να προλαβει να ξεμυρίσει πριν μπει κανένας χριστιανός!".

Να ανοίξει η γη να με καταπιει.. :redface::redface::redface:

Με τους βουδιστες εισαι πιο κουλ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top