Eurovision

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εμενα με αρεσε το κελε κελε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
εμενα δεν μου εκανε κλικ αυτο το τραγουδι . καλητερο ηταν της ισπανιας σε σχεση με το κελε κελε

παντος αυτο της ρωσιας ηταν θεϊκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Kελε κελε για παντα.
Επισης, κλεφτρα τον Μπρεγκοβιτς δεν τον πηρε το ματι μου, αλλα δε μου κανει και καμια φοβερη εκπληξη που δεν φροντισαν να μην πεφτει στις διαφημισεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
dima bilan forever :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλος ηταν κι αυτος. Λιγακι βλακοφατσα βεβαια :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
teo κι εμένα μ' άρεσε ο Ρώσος, αλλά αν συνεχίσεις έτσι θα με κάνεις να τον σιχαθώ. έλεος, και το σπαμ έχει τα όρια του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
καλά από όλο το θέμα eurovision εσύ σκάλωσες στο ότι εγώ γέλασα με την Ισπανία?:confused: :P
Oχι, βρε. Το ολο θεμα το σχολιασα ηδη, τι αλλο να πω :) Εντυπωση μου κανει ομως να αρεσε σαν τραγουδι αυτο της Ισπανιας.Το ακουσα οτι εκανε standup κλπ, και το καταλαβαινω, απλά σαν θεσμός που υποτιθεται αφορά το τραγουδι, περιμενεις και κρινεις τις συμμετοχες ως τεχνη μουσικης και τραγουδιου. Και σαν τετοιο παιρνει μηδεν. Αν ηταν διαγωνισμός με σκετσακια, κωμωδια και τελοσπαντων μιας πιο ευρειας και ελευθερης θεματικης, τοτε μάλιστα.
Προς στιγμην, ειναι διαγωνισμος τραγουδιου. Αυτο της Ισπανιας το βλεπεις 1 φορα, γελας λιγο με το μεγεθος της γελοιοτητας και δε ξανασχολεισαι για το υπολοιπο της ζωης σου. Να πιασει και θεση στη μεσοτητα της καταταξης ειναι κωμικοτραγικο θα ελεγα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
teo κι εμένα μ' άρεσε ο Ρώσος, αλλά αν συνεχίσεις έτσι θα με κάνεις να τον σιχαθώ. έλεος, και το σπαμ έχει τα όρια του

ετσι μπραβω ξερεις εσυ να με βαζεις στην θεση μου :redface::P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.


Οκ, πριν καταπιώ για τέταρτη φορά τον εμετό μου, θα μας εξηγήσεις τι σου αρέσει τόσο πολύ στον Dima Bilan?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εμενα μ'αρεσει η αφελεια παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
τα πάντα(ολο το σετ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Για να θυμόμαστε:



:eek:


--Σημείωση: Το ποστ μεταφέρθηκε από το θέμα "Πώς κρίνετε τη μανία της Eurovision"--
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Και συνεχίζοντας το off-topic....
Το τραγούδι που μου άρεσε πέρυσι και μου έχει κολλήσει μέχρι σήμερα είναι αυτό:



:D


--Σημείωση: Το ποστ μεταφέρθηκε από το θέμα "Πώς κρίνετε τη μανία της Eurovision"--
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aπο την φετινη Ευροβιζιόν (οσο παρακολουθησα γιατι με τοσα τραγουδια και τοσο πανικο κοντεψα να παθω κριση βαρεμαρας) το μονο που μου εμεινε ειναι ο ντουβρουντζας με την Καλομοιρα οπου ηθελες δεν ηθελες ακουγες 1.000.000 φορες το ρεφρεν της και τις αναλυσεις επι των αναλυσεων για το "τι", "που", "πως" "γιατι", οι ομορφες παρουσιες οπως αυτη τηνς Ουκρανιας, τις Τσεχες αλλα και της Αρμενιας (μου αρεσε σαν προσωπο πολυ) και τελος το μονο τραγουδι που ξεχωρισε ηταν αυτο της Αρμενιας.
Το κελε-κελε.

Απο εκει και περα ο Ρωσος επρεπε να κερδισει και κερδισε.Η Ρωσια επρεπε να παρει τον διαγωνισμο στα μερη της και τον πηρε, και η Καλομοιρα και 500χρονια να περασουν, τα Ελληνικα δεν θα τα μαθει και το "ααααααααααμ" πριν απο καθε προταση ΔΕΝ θα το κοψει...
ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ....ααααααμ....cute!It's f@ckin annoying!

A!NAI!Eντυπωση μου εκανε και η προφορα του Ρωσου στα Αγγλικα...τοσο καλη οσο και τα Ελληνικα της δικιας μας.

Για τις κιτς εμφανισεις και τα κουλα τραγουδια με τις μπουγαδες, τον Ισπανο που ηταν οτι να 'ναι τους Εσθονους που ηταν σαν να εχουν παρει λιγμενα prozac κτλ κτλ, δεν εχω να πω τιποτα γιατι να σας πω την αληθεια χωρις αυτους η Ευρωβιζιονα θα ηταν αρκετα πιο βαρετη.

Σαν τελικη προταση εχω να πω οτι οι δικοι μου 12points πανε στην Αρμενια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε πολύ και το τραγούδι του Ισπανού :redface: Το βρήκα πολύ catchy :)

Επίσης, το qele qele, το hero και το τραγούδι της Νορβηγίας (μία ξανθιά με μπλε φόρεμα και πολύ ωραία φωνή) :)

Τέλος, μου φάνηκε αρκετά καλή η ιδέα με τους πειρατές, ενώ το παγοδρόμιο το βρήκα μάλλον... μικρό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
dima bilan:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.



ζιτω ο dima bilan, ζιτω η russia :redface:

ναι ομως η ρωσια 1η βγηκε . βαλτε οσα μειων θελετε γιατι σημερα βγηκε η ρωσια 1η ;):teasing:

παντος αυτο της ρωσιας ηταν θεϊκο


το εμπεδώσαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Φέτος έπιασα τον εαυτό μου να ακούει και το τραγούδι της Κροατίας, με τους παππούδες. Το βρήκα αρκετά καλό ως ήχο (εννοείται πως δεν έχω ιδέα για τι πράγμα μιλούσαν :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top