Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Να δηλώσω στη Resident δημόσια ότι δεν τη συγχωρώ για το κράξιμο που έφαγα και εντός και εκτός παιχνιδιού. Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά.. :P

  1. Resident Evil 108
  2. Ηρώ 108
Είμαστε πάτσι φιλενάδα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και που να δεις στο επομενο...αν δε με κανεις τουρμπο, βεβαια...:P
Ε να σε κάνω τούρμπo τότε να παίζεις το ίδιο :P
Και επίσης... Όπως σου έχω πει ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ σε αυτό το παιχνίδι ήθελα να σε βγάλω γιατί απλά και μόνο μου έσπαγες τα νεύρα με την αστοχία σου και την εμμονή σου μαζί μου και όχι τόσο γιατί πίστευα ότι ήσουν "κακός". Αυτό που σου λεγα και σου ξανάλεγα είναι ότι "ΕΥΧΟΜΑΙ να έχεις κακό ρόλο γατί αλλιώς είσαι αδικαιολόγητος"..

EΠίσης, δεν ήξερα ότι ως πολίτης έπρεπε να πάρω την ...άδεια σου για να ρίξω άδεια και να πιάσω γεμάτα πηγαίνοντας ενάντια στην Neraida που την είχα για ρουφιάνα και την ακολουθούσα, ώστε να τη "φέρω" στην κακερλακ που πίστευα ότι είναι δολοφόνος λόγω της εμμονής που είχε η (ρουφιάνα κατ'εμε) νεράιδα(!!!!!)
Η εμμονή σου στην αθωώτητα της dooo που ουσιαστικά με ενοχοποιούσε ήταν αυτό που με έκανε να επιμένω τόσο σε σένα. Άλλωστε, δεν ήμασταν εγώ και η Ηρώ οι μόνοι, παραδέξου λοιπόν, ότι έδινες αφορμές για να θεωρηθείς ύποπτη και τότε ίσως παραδεχτώ ότι δεν έπρεπε να σε κατηγορώ τόσο. :D

Για μένα λοιπόν η αθώωση της dooo από μέρους σου, ήταν αδικαιολόγητη. Τα άδεια για να πιάσεις γεμάτα, για μία ρουφιάνα Neraida που δεν ήταν, σε ενοχοποιούσαν :)
Βασικα θελω να πω αυτο που ειπε η ΚΕ. Οτι δεν υπαρχει αλγοριθμος εδω και καποιο καιρο, για το πως διαλεγονται οι ρολοι. Δεν ειναι οσο προβλεψιμο οσο νομιζετε.
Κάνεις λάθος λοιπόν. Ήταν ο πρώτος γύρος που δεν υπήρχε αλγόριθμος, αν και υποθέτω ότι και ΠΑΛΙ υπήρχε το σκεπτικό "ας βάλουμε τους αθόρυβους" να δούμε πως θα πάει. ;)

Θεωρώ αστείο να απολογούμαι σε έναν ρουφιάνο που έφυγε με το καλημέρα σας :P

Ακόμα πιο αστείο μου φαίνεται που αρκετοί περιμένουν να δεχτώ ότι έπαιξα άθλια. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ναι, οταν λεω "γρηγορα" θελω να πω οσο πιο γρηγορα γινεται αλλα ταυτοχρονα και διακριτικα. ωστε να μην με σκοτωσουν τυχαια.
Και πάλι φοβάμαι ότι δεν κατάλαβες.. δεν είναι για να μη σε σκοτώσουν.
Ένας εκ των δολοφόνων μπορεί να πει : αυτός είναι ο ρουφιάνος και αν όντως είναι, τότε το παιχνίδι λήγει υπέρ των δολοφόνων αυτόματα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αθηνα, στο ποκερ οταν κερδιζεις δε λες μετα ουτε τι ειχες ουτε εξηγεις πως παιζεις :P σουτ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ακόμα πιο αστείο μου φαίνεται που αρκετοί περιμένουν να δεχτώ ότι έπαιξα άθλια. :lol:

Α ρε κατουρ@ και λιγο:P
Καλα να παθεις βρε, για να μαθεις να την πεφτεις στους αλλους κατευθειαν!:P
Αμα χτυπιεται ο αλλος οτι ειναι πολιτης, ακουσε τον καμμια φορα, δεν κανει κακο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Και πάλι φοβάμαι ότι δεν κατάλαβες.. δεν είναι για να μη σε σκοτώσουν.
Ένας εκ των δολοφόνων μπορεί να πει : αυτός είναι ο ρουφιάνος και αν όντως είναι, τότε το παιχνίδι λήγει υπέρ των δολοφόνων αυτόματα!:P
Bρε καταλαβα το ειχα διαβασει αυτο. Λεω να μην με σκοτωναν τυχαια πριν προλαβω να δειξω στους πολιτες διακριτικα ποιους ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αθηνα, στο ποκερ οταν κερδιζεις δε λες μετα ουτε τι ειχες ουτε εξηγεις πως παιζεις :P σουτ. :P

Κι εσυ παιχταρας νομιζεις οτι εισαι ε?!:D
Ρε τι παθαμε:P

Κατουρ@τε λιγο λεμεεεεεεε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλα να παθεις βρε, για να μαθεις να την πεφτεις στους αλλους κατευθειαν!:P
Ε μα δεν αφήνεις και εσύ άνθρωπο να σωπάσει. Δεν μιλούσα στον πρώτο γύρο, κατευθείαν η Neraida "που είναι ο φαν με τα πινακάκια του;". Ε ήρθε ο φαν και σε έδωσε στεγνά λοιπόν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ολα καλα κι ολα ωραια..μονο μη βαλετε Νεραιδα στον επομενο γυρο για δολοφονα γιατι θα κανει ΚΡΑ :P

Παρατηρησεις ερχονται:
1. Νεραιδα κονγκρατσουλεισχιονς!
2. ΣουΕ, ΜΑ ΤΗΝ ΚΑΚΕΡ?????
3. Νιυα, ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ??????
4. Ε κι εγω δεν επρεπε να δηλωσω εδω που τα λεμε :angel:
5. Φοιμπς εισαι παντελως αγγελικα πλασμενη!
6. Kalypso :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κάνεις λάθος λοιπόν. Ήταν ο πρώτος γύρος που δεν υπήρχε αλγόριθμος, αν και υποθέτω ότι και ΠΑΛΙ υπήρχε το σκεπτικό "ας βάλουμε τους αθόρυβους" να δούμε πως θα πάει. ;)
Κανονικα θα επρεπε να μην θεωρειτε οτι υπαρχει καν αλγοριθμος ;)

Θεωρώ αστείο να απολογούμαι σε έναν ρουφιάνο που έφυγε με το καλημέρα σας :P
Πιο αστειο απο το να τον εχεις βγαλει χωρις επιχειρηματα ; i think not :P

Ακόμα πιο αστείο μου φαίνεται που αρκετοί περιμένουν να δεχτώ ότι έπαιξα άθλια. :lol:
Κοιτα...αν μεχρι κι εγω παρατηρησα οτι δε παιζεις καλα....αστο...ειναι σοβαρα τα πραματα :P

Κι εσυ παιχταρας νομιζεις οτι εισαι ε?!:D
Ρε τι παθαμε:P
Κατουρ@τε λιγο λεμεεεεεεε:P
Στο ποκερ κατι κανω. Εδω μαθαινω ακομα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Kaker επειδη στον προηγουμενο γυρο επαιξες ζουμπερ ντουμπερ καλα, και ησουν προφανης επιλογη της σουε το πα.. :p

Μηπως να αρχιζαμε οντως την κληρωση για τα δολοφονια; Χαρτακια με νικς κι ο Ωριωνας να διαλεγει ποιο θα μασουλησει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Πρώτον μπράβο μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεύτερον ακόμα δεν πιστεύω ότι φαγωθήκαμε μεταξύ μας και αφήσαμε τους δολοφόνους να παρακολουθούν ανενόχλητοι τόσους γύρους.

Ηρώ ενώ έβλεπα ότι παίζεις σαν πολίτης στην αρχή με εκνεύριζες.Ειδικά στην εμμονή σου με το Λοριε που τον είχα για πολίτη.Από εκεί και μετά ότι και να λεγες δεν με έπειθες και έλεγα παίζει όσο πιο πολύ πολίτης μπορεί :redface::redface:
Αθηνά τι να πω;Εκεί που με έπειθες ότι είσαι πολίτης εκεί αμέσως με έπειθες ότι είσαι δολοφόνος:P

Και ναι άλλαξα χιλιάδες ψήφους και με κατηγορήσατε αλλά είδα ότι μόλις βγήκα όλοι σας αλλάζατε τις ψήφους σαν τα πουκάμισα:P:P:P Youki μόνο εγώ σε πείραξα καλό μου που άλλαζα ψήφους;

Θοδωρή συγνώμη για το κόλλημα μου με σένα αλλά έπρεπε να βγεις:teasing: Χίλια μπράβο κύριε νοσοκομέ ....σαν νοσοκόμος ήσουν άψογος. Τελικά έκανα καλύτερη αρχή σε αυτό τον γύρο μιας και όταν μου την είπες είχα ψηφίσει και εγώ niyia που ήταν δολοφόνος:P

Νεράιδα μπράβο σου σε αυτό τον γύρο ήσουν καλή...και έξυπνο που έπεισες τους δολοφόνους ότι είσαι ρουφιάνος:clapup:

Youki πραγματικά σε είχα για δολοφόνο και σένα μέχρι και σήμερα που είδα ποίοι ήταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ε συνηθίζεται δλδ η ΚουΕ μας το μαθε να βάζει "φιλαράκια" .
Ναι... κάντε να φταίω εγώ με τις επιλογές τώρα για τα χαζά που κάνατε στο παιχνίδι :P





Ολα καλα κι ολα ωραια..μονο μη βαλετε Νεραιδα στον επομενο γυρο για δολοφονα γιατι θα κανει ΚΡΑ :P

Παρατηρησεις ερχονται:
1. Νεραιδα κονγκρατσουλεισχιονς!
2. ΣουΕ, ΜΑ ΤΗΝ ΚΑΚΕΡ?????
3. Νιυα, ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ??????
4. Ε κι εγω δεν επρεπε να δηλωσω εδω που τα λεμε :angel:
5. Φοιμπς εισαι παντελως αγγελικα πλασμενη!
6. Kalypso :-*

2. Ναι την Κακερ! Σας υποσχέθηκε κανένας εύκολους δολοφόνους? :P
6. Εγώ δεν έχω σμουτς έτσι? Καλά :(

:P

Μηπως να αρχιζαμε οντως την κληρωση για τα δολοφονια; Χαρτακια με νικς κι ο Ωριωνας να διαλεγει ποιο θα μασουλησει; :P
δε γίνεται, στο επόμενο θα παίζω κι ο Ωρίωνας θα διαλέγει χαρτάκια για τη μανούλα για το ποιον θα ψηφίσει στον πρώτο - δεύτερο γύρο :P



Λοιπόν....
Η επιλογή των δολοφόνων έγινε με το σκεπτικό ότι δε θέλουμε να υπάρχουν "σίγουροι" δολοφόνοι
Πάντα ακούγεται η ατάκα "ε θα έχει ένα σιωπηλό δολοφόνο, ένα παλιό δολοφόνο, ένα έμπειρο δολοφόνο, έναν έξυπνο δολοφόνο, έναν που να ξέρει photoshop δολοφόνο, έναν νέο δολοφόνο"
μπλα μπλα μπλα
Το θέμα είναι να υπάρχουν ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ δολοφόνοι
Αν τους περιμένετε ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ
Αν περιμένατε την Αθηνά, Αν δεν περιμένατε την Κακερ, Αν δεν περιμένατε τη Νίγια, Αν δεν περιμένατε τον Λοριεν για ρουφ.... τι παιχνίδι ρε παιδιά θα γίνει?

Δεν πρέπει να υπάρχουν συνδυασμοί
Πρέπει να υπάρχει ενδιαφέρον και δυνατό παιχνίδι με όποιο τρόπο κι αν προκύπτει αυτό!
Σε αυτό το γύρο ήταν επιλεγμένοι ΟΛΟΙ να είναι σιγανοπαπαδιές :P

και μη μου πείτε ότι δεν διασκεδάσατε ούτε αυτό το γύρο γιατί θα αρχίσω τις μπούφλες :P


κι επειδή πολύ καιρό έμεινα εκτός ως ΣουΕ.... πότε πάμε για το επόμενο? :redface: σέλω να παίτσω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πιο αστειο απο το να τον εχεις βγαλει χωρις επιχειρηματα ; i think not :P
Όταν έχεις βγει από 5 ψήφους πολιτών (κανένας δολοφόνος) δεν σε έχω βγάλει εγώ, καλό θα ήταν να το καταλάβεις ;)
Κοιτα...αν μεχρι κι εγω παρατηρησα οτι δε παιζεις καλα....αστο...ειναι σοβαρα τα πραματα :P
:lol:
Μάλλον έχω ανεβάσει πολύ τα standards και όταν δεν κάνω το super duper παιχνίδι... δεν παίζω καλά :P
Καλομάθαμε μου φαίνεται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Το παιχνίδι μια χαρά ήταν...Δυστυχώς ήταν η πρώτη μου συμμετοχή αυτή στην οποία από ένα σημείο και μετά δε διάβασα κανένα ποστ...Δεν είχα πολύ χρόνο μιας και έπρεπε να τρέξω λιγάκι τη διπλωματική...Πάλι καλά που η ΚουΕ δε μου έδωσε ρόλο (...σόρρυ Καλυψώ και Καγίρα αλλά η ΚουΕ σας επισκιάζει λιγάκι στη Σ.Ε. :D ...), γιατί θα είχα πρόβλημα...
Πάντως δεν τους περίμενα τους δολοφόνους...Περίμενα τη Νίγια ναι αλλά κανέναν από τους υπόλοιπους τρεις...Οκ η dooo ως τσιράκι φάνηκε νομίζω αλλά εκείνη την Κάκερλακ μπορείτε να μου πείτε πως τη βρήκατε;;;Όπως δε μου πέρασε από το μυαλό πως ο Λόριεν μπορεί να είναι ο ρουφιάνος μιας και έφυγε με συνοπτικές διαδικασίες... :/:
Πάμε για το Χριστουγεννιάτικο Παλέρμο ή είναι άγιες μέρες και δε λέει να σφαχτούμε;;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Anyway, θα το πω για πολλοστή φορα ότι δεν διεκδικώ το αλάθητο. Απλά όχι να μου τη λένε άτομα που παίξανε χειρότερα (βλέπε youki :P). Στην τελική είπαμε, οι δολοφόνοι δεν μιλούσαν και τόσο, ειδικά στους πρώτους γύρους, ποιους να κατηγορήσεις εκτός από αυτούς που μιλούσαν περισσότερο από το συνηθισμένο (Lorien), ή διαφορετικά (Neraida); :)
Οχι αγάπη μου....δεν έπαιξα χειρότερα από σένα. ΕΠΑΙΞΕΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ και είναι καιρός να το παραδεχτείς...Αιντε...ψωνάρα

Θεωρώ αστείο να απολογούμαι σε έναν ρουφιάνο που έφυγε με το καλημέρα σας :P
Θεωρώ αστείο να τη λες στο Λοριεν που τον έβγαλες αφήνοντας τους υπόλοιπους πολίτες χωρίς βοηθεια και να προσπαθείς να δικαολογηθείς λέγοντας για το ΔΙΚΟ ΤΟΥ παίξιμο...Δεν κοιτάς λιγάκι το δικό σου??? Προφανώς όσοι σε ψηφίσαν για δολοφόνο δεν το κάναν γιατί έπαιζες τελεια. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Οχι αγάπη μου....δεν έπαιξα χειρότερα από σένα. ΕΠΑΙΞΕΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ και είναι καιρός να το παραδεχτείς...Αιντε...ψωνάρα
:confused:
Θεωρώ αστείο να τη λες στο Λοριεν που τον έβγαλες αφήνοντας τους υπόλοιπους πολίτες χωρίς βοηθεια και να προσπαθείς να δικαολογηθείς λέγοντας για το ΔΙΚΟ ΤΟΥ παίξιμο...Δεν κοιτάς λιγάκι το δικό σου??? Προφανώς όσοι σε ψηφίσαν για δολοφόνο δεν το κάναν γιατί έπαιζες τελεια. ;)
Δεν προσπαθώ να δικαιολογηθώ για τίποτα, αφού δεν θεωρώ ότι έκανα κάτι τόσο λάθος για να κατηγορούμαι. Απλά δεν γουστάρω, να έχω άλλους να μου λένε ότι έπαιξα άθλια, ενώ δεν το πιστεύω.

Τελικά youki, ίσως δεν έχω εγώ το "κόμπλεξ" ανωτερότητας, αλλά εσύ αυτό της κατωτερότητας. Και χαλάρωσε λίγο, μην τα πάρω... Δεν καταλαβαίνω γιατί ντε και καλά πρέπει εγώ να είμαι αυτός που έπαιξα χάλια, χωρίς κανείς άλλος να παραδεχτεί τους λόγους για τους οποίους έπαιξα όπως έπαιξα. Και δεν έχω καταλάβει γιατί πρέπει να απολογούμαι, σε ένα παιχνίδι που κερδίσαμε. Αν δεν κάνω λάθος, δεν βγήκα εγώ πρώτος να πω "youki, αθηνά, Lorien κτλ έπαιξες άθλια", αντιθέτως ΚΑΙ εσύ ΚΑΙ η Αθηνά ΚΑΙ ο Lorien αυτό κάνατε. Τόση ώρα αμύνομαι... Και οκ, τόση ώρα το παίρνω στο αστείο, αλλά νομίζω ότι το παρατραβάς...

υγ: χρειάζεται να σου εξηγήσω και εσένα ότι ΔΕΝ έβγαλα εγώ τον Lorien; Επίσης είπα πουθενά ότι έπαιξα τέλεια; Το έχω πει σε οποιοδήποτε παιχνίδι για να το πω τώρα; Τι συμπεράσματα είναι αυτά; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εκείνη την Κάκερλακ μπορείτε να μου πείτε πως τη βρήκατε;;;

Eγώ πάντως γιατί πείστηκα (μαζί με τους δολοφόνους προφανώς :P) ότι η Νεράιδα είναι ρουφιάνος... Οκ... τελικά η Νεράιδα ήταν ακόμα πιο...διαισθητική μιας και δεν ήταν ρουφιάνος αλλά επέλεξε να εμπιστευτεί τον ρουφιάνο :P (ακόμα καλύτερα δλδ!!!)

@Lorien: Όταν λέω ότι μου γύρισε το μάτι ανάποδα σε αυτό το γύρο το εννοώ :redface:. Αλλά έχεις δίκιο... δεν πρέπει να ...αποκαλύπτω τα μυστικά μου :P.


---
Πωπω... απαιτείται άμεση αποτοξίνωση από το διαδικτυακό παλέρμο για μένα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top