Σχολιασμός φθηνών laptops

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Που ξέρεις οτι δεν εννοεί PDA;

PDA ftw.
Αν είχα λεφτά για pda θα έπερνα Nokia πάντως.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NUkvEeBd1Is&feature=related[/ame]

Πάντως
Μόνα τους έχουν μπερδευτεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Που ξέρεις οτι δεν εννοεί PDA;

PDA ftw.
Αν είχα λεφτά για pda θα έπερνα Nokia πάντως.
https://www.youtube.com/watch?v=NUkvEeBd1Is&feature=related

Πάντως
Μόνα τους έχουν μπερδευτεί.
1)Δεν ενοώ PDA.Δεν είναι δυνατόν να έχω πάρει τις ενότητες απο 93% και άνω και να μην ξέρω τι μου γίνετε.
2)palmtop λέγονται και όχι paltop (είχε πέσει μια ερώτηση στην εξέταση των βασικών έννοιων οπότε την διαφορα τους την ξέρω):ee:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
1)Δεν ενοώ PDA.Δεν είναι δυνατόν να έχω πάρει τις ενότητες απο 93% και άνω και να μην ξέρω τι μου γίνετε.
2)palmtop λέγονται και όχι paltop (είχε πέσει μια ερώτηση στην εξέταση των βασικών έννοιων οπότε την διαφορα τους την ξέρω):ee:
:nono::stop::timoria::whip::whatever:
Είναι paltop!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
1)Δεν ενοώ PDA.Δεν είναι δυνατόν να έχω πάρει τις ενότητες απο 93% και άνω και να μην ξέρω τι μου γίνετε.
2)palmtop λέγονται και όχι paltop (είχε πέσει μια ερώτηση στην εξέταση των βασικών έννοιων οπότε την διαφορα τους την ξέρω):ee:

Nαι, το φοβόμουν ότι εννοούσες τις ενότητες του ECDL και συγγνώμη που θα σου χαλάσω το όνειρο.. Αλλά.. Το ECDL και με 100% να το περάσει κάποιος ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. ΤΟ ECDL δεν είναι τίποτα, μία μαλακία και μισή είναι. Ή πιστεύεις πώς με το να μάθεις 2 Βασικά πράγματα σε word-excel-access σκαμπάζεις από pc?

Δεν λέω ότι δεν ξέρεις, λέω ότι το ecdl δεν αποδεικνύει τίποτα. ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
:nono::stop::timoria::whip::whatever:
Είναι paltop!

palmtop. palm=παλαμη top=κορυφη, palmtop=πανω στην παλαμη.
μ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
palmtop. palm=παλαμη top=κορυφη, palmtop=πανω στην παλαμη.
μ;
Η Δέσποινα εχει δικιο είναι palmtop palm=παλάμη:iagree:
Αυτοί οι υπολογιστές είναι μικροί γιαυτό και τους λένε έτσι.:mad:
-----------------------------------------
Nαι, το φοβόμουν ότι εννοούσες τις ενότητες του ECDL και συγγνώμη που θα σου χαλάσω το όνειρο.. Αλλά.. Το ECDL και με 100% να το περάσει κάποιος ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. ΤΟ ECDL δεν είναι τίποτα, μία μαλακία και μισή είναι. Ή πιστεύεις πώς με το να μάθεις 2 Βασικά πράγματα σε word-excel-access σκαμπάζεις από pc?

Δεν λέω ότι δεν ξέρεις, λέω ότι το ecdl δεν αποδεικνύει τίποτα. ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ.
Δεν έχω δόσει τιε ενότητες του ECDL.Έχω πάρει τις ενότητες απο καλύτερα πτυχια(Acta,Cambridge).:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
παρε ενα macbook με 1000 ευρο.
Τοτε σε παραδεχομαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ο δικός μου laptop έχει 1400.Και είναι και Toshiba satelite A400 και τον έχω και 4 χρόνια:ee:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το λεπον ψαχνω λαπτοπ με τιμη <500 ευρα.
Χρηση ΠΟΛΥ βασικη.. δηλαδη κανενα ιντερνετ (για παιχνιδια κυριως), κανενα διβιδι να βλεπουμε, βαρια βαρια κανενα word στα μεγαλα κεφια.
Eχετε καμια προταση;
Επισης.. to netbook για τετοια χρηση το αποκλειουμε λετε; :asxeth:
Ξαναεπισης.. τι χρειαζεται για να βλεπουμε και τιβι απο κει, και ποσο κοστιζει ο,τι εξτρα χρειαζεται;
Μεγσι εκ των προτερων :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Επισης.. to netbook για τετοια χρηση το αποκλειουμε λετε; :asxeth:
Μάλλον.
Ξαναεπισης.. τι χρειαζεται για να βλεπουμε και τιβι απο κει, και ποσο κοστιζει ο,τι εξτρα χρειαζεται;
tv.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πρόκειται να αγοράσω laptop και θέλω να μάθω ποιό θεωρείτε ότι είναι το καλύτερο και πιο αξιόπιστο.. Επίσης τι χαρακτηριστικά πρέπει να έχει (μνήμη, χωρητικότητα, κλπ.....), για να θεωρείται ακόμα καλύτερο. Σκεφτόμουν το hp pavilion dv7. Είναι καλό.....?? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
να σου πω την αλήθεια δεν έχω ιδέα! :)
θέλω κι εγώ κάποια στιγμή να πάρω laptop αλλά δε ξέρω πότε....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
dv7 είναι σειρά. Γενικά τα pavilion είναι πολύ καλά και σίγουρα value for money

Πες μας και συγκεκριμένα μοντέλο αν θες.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
+1 Ένας κολλητός μου έχει pavilion και είναι αρκετά καλό.
Για τι χρήση το θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Το ξέρω ότι είναι σειρά.. Ποιός απ'όλους είναι ο καλύτερος..? Τον χρειάζομαι για τις διάφορες εργασίες μου, τραγούδια, κλπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Δηλαδή όχι τόσο παιχνίδια κτλ...
Ίντερνετ μουσική και έτσι...
Τιμή ~;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν σε βολεύει η οθόνη των netbook μια χαρά σε καλύπτουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Για ταινίες δε νομίζω ότι μπορεί να σε καλύψει το netbook. Εγώ πριν από λίγο καιρό πήρα αυτό το ερωτεύσιμο thinkpad και είμαι απολύτως ευτυχής (ειδικά από τότε που άφησα μόνο το ubuntu πάνω :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Και εγω HP Pavilion εχω και μπορω να πω πως ειμαι ευχαριστημενος,τι ποσο μπορεις να διαθεσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Δηλαδή όχι τόσο παιχνίδια κτλ...
Ίντερνετ μουσική και έτσι...
Τιμή ~;

Μέχρι 1000 ευρώ.. Δηλαδή, γύρω στα 1000 ευρώ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top