Youtube: Απορίες και προβλήματα

TruNkZz

Νεοφερμένος

Ο TruNkZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
με μια γρηγορη αναζητηση(στον παντα πολυ καλο μας φιλο) στον γουγλη βρηκα αυτο εδω https://www.techcrunch.com/get-youtube-movie/ δεν το εχω δοκιμασει γτ δεν κατεβαζω βιντεο απο youtube...αλλα αν δεν κανει την δουλεια του ψαξε λιγο και εσυ γραφοντας youtube videos download η κατι παρομοιο...

Τωρα για να τα μετατρεψεις μπορεις να χρησιμοποιησεις ενα προγραμμα που λεγεται imtoo δεν ειμαι σιγουρος ομως αν υποστηριζει flv και ισως να σε παιδεψει λιγο με framerates κλπ...οποτε θα σου προτεινα να κατεβασεις το VLC..ειναι ενας player που υποστηριζει flv video format και το οποιο μπορεις να το κατεβασεις απο εδω https://www.videolan.org/vlc/

Ελπιζω να βοηθησα :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Θα σου πρότεινα να διαβάσεις αυτά τα άρθρα.
Download YouTube Videos
YouTube Toolbox: 100+ Tools and Resources to Enhance Your Video Experience
Μεγάλη ποικιλία...

Εγώ προσωπικά χρησιμοποιούσα το Any Video Converter Freeware το οποίο έδινε παράλληλα τη δυνατότητα της μετατροπής μαζί με το download.

Επειδή όμως πολλά video προστατεύονται πλέον και δεν σε αφήνει να τα κατεβάσεις με αυτά τα προγράμματα, χρησιμοποιώ το Free Music Zilla, το οποίο σου δίνει την δυνατότητα να κατεβάσεις οποιοδήποτε video ή τραγούδι παίζει, ακόμα κι αν προστατεύεται. Μπορείς να κατεβάσεις με αυτό ακόμα και τραγούδια από το Last.fm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antreas95

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εγώ παλι κατεβαζω απο το youtube downloader.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Θα σου πρότεινα να διαβάσεις αυτά τα άρθρα.
Download YouTube Videos
YouTube Toolbox: 100+ Tools and Resources to Enhance Your Video Experience
Μεγάλη ποικιλία...

Εγώ προσωπικά χρησιμοποιούσα το Any Video Converter Freeware το οποίο έδινε παράλληλα τη δυνατότητα της μετατροπής μαζί με το download.

Επειδή όμως πολλά video προστατεύονται πλέον και δεν σε αφήνει να τα κατεβάσεις με αυτά τα προγράμματα, χρησιμοποιώ το Free Music Zilla, το οποίο σου δίνει την δυνατότητα να κατεβάσεις οποιοδήποτε video ή τραγούδι παίζει, ακόμα κι αν προστατεύεται. Μπορείς να κατεβάσεις με αυτό ακόμα και τραγούδια από το Last.fm.
To κατεβασα αλλα τα βλεπω λιγο σκουρα...Απο αυτο κατεβαζεις και απο youtube?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
θα ηθελα να μου πειτε ενα καλο site για να μπορω να κατεβαζω videos απο το youtube και στην συνεχεια να μπορω το αρχειο απο flv να το μετατρεπω σε αρχειο για media player (wmv) ...
-----------------------------------------
kaneis?????????????:'(
for firefox, use this add-on "downloadhelper" google it.
then just change the extension to .avi
ps: i am bored to write greek
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
ευχαριστω παιδια !! ειχα βρει καποια sites για να κατεβασω videos αλλα εψαχνα για μετατροπεα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
www.freedownloadmanager.org

ειναι προγραμμα που κατεβαζεις video απο οπου θες και μετα με το ιδιο τα μετατρεπεις σε mp3 or wmv και σε αλλα...
αυτο σου προτεινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
To κατεβασα αλλα τα βλεπω λιγο σκουρα...Απο αυτο κατεβαζεις και απο youtube?

Nαι. Μόλις φορτώσει ένα video youtube, αυτό σου βγάζει στο παραθυράκι "videoplayback.flv". Κάνεις κλικ πάνω του, το μετονομάζεις (αρχικά χωρίς κενά ή σημεία στίξης) ας πούμε "to_video_pou_katevazw.flv", τσεκάρεις το κουτάκι δίπλα του και πατάς download.
Το download γίνεται στον φάκελο που έχεις καθορίσει από Tools > Preferences > Save file to.
Από την ώρα που θα αρχίσει να παίζει, σου δίνει ένα χρονικό περιθώριο να το επιλέξεις να κατέβει, αλλιώς γίνεται timeout και το χάνεις, οπότε πρέπει να ξαναφορτώσεις την σελίδα.

Το αρχείο κατεβαίνει σε μορφή flv. Για να παίξει δηλαδή μάλλον θα χρειαστείς τον flv player, εκτός κι αν το μετατρέψεις σε άλλη μορφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irenegate7

Νεοφερμένος

Η ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εγω κατεβαζω βιντεο απο youtube με το 1-Click YouTube Downloader
ειναι αρκετα ευκολο στη χρηση του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Φίλε μου εγώ δεν θα σου πρότεινα τιποτα απο τις παραπάνω ιδέες!Χρησιμοποιούσα τέτοια προγραμματάκια μέχρι που κολλησα virus και εκανα format!Θα σου συνηστούσα να κοιτάξεις Εδώ.Ειναι σελίδα που τα κατεβάζεις με πολύ μεγάλες ταχύτητες(σε 1 λεπτο κατεβαίνει βιντεο 5 λεπτών!!!) και δεν εχει φόβο για virus!

Δοκιμασμένο!Αμα δεν σου αρέσει(που δεν πιστευω) ακολούθα την συμβουλη των άλλων παιδιών.

Υ.Γ.Κανει convert και τα βιντεο γινονται σε high-definition(αρκει να το επιλέξεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Nαι. Μόλις φορτώσει ένα video youtube, αυτό σου βγάζει στο παραθυράκι "videoplayback.flv". Κάνεις κλικ πάνω του, το μετονομάζεις (αρχικά χωρίς κενά ή σημεία στίξης) ας πούμε "to_video_pou_katevazw.flv", τσεκάρεις το κουτάκι δίπλα του και πατάς download.
Το download γίνεται στον φάκελο που έχεις καθορίσει από Tools > Preferences > Save file to.
Από την ώρα που θα αρχίσει να παίζει, σου δίνει ένα χρονικό περιθώριο να το επιλέξεις να κατέβει, αλλιώς γίνεται timeout και το χάνεις, οπότε πρέπει να ξαναφορτώσεις την σελίδα.

Το αρχείο κατεβαίνει σε μορφή flv. Για να παίξει δηλαδή μάλλον θα χρειαστείς τον flv player, εκτός κι αν το μετατρέψεις σε άλλη μορφή.

Σε ευχαριστω πολυ!Κατεβασα ενα αλλα δεν μου το παιζει...ποιο προγραμμα χρειαζεται;:)AKΥΡΟ, το ειδα με real player!Και παλι ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Σου είπα flv player, αν δεν έχουν κατάλληλα codecs οι άλλοι players.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ή μπορείς να κατεβάσεις το Quicktime, για να τα βλέπεις από εκεί. Και το LAst.fm δεν είναι δωρεάν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Ειναι απλο.!!!!:no1:
YouTube Download


  • Version: V4.9.10
  • Category: Download Manager
  • License: Shareware
  • Size: 4.50 MB
  • File Type: EXE File
  • OS: NT/2000/XP/2003/Vista
  • Description: Download YouTube videos from YouTube by YouTube Download and convert videos to AVI, 3GP, MP4, MOV, WMV etc for your iPod, PSP, Pocket PC or Mobile Phone! You can download all YouTube videos by YouTube Download for your mobile devices like iPod, Mobile phone etc. ....
https://www.hihisoft.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos17

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα. Εδώ και μερικές μέρες έχω δημιουργήσει ένα κανάλι στο YouTube που ονομάζεται TechHelp4All, σκοπός αυτού του καναλιού είναι ότι απορία έχετε σχετικά με τους υπολογιστές, να μου στέλνετε μύνημα και εγώ εαν έχω γνώση επι του θέματος θα φτιάχνω ενα video tutorial, δηλαδή ένα βίντεο μάθημα για να σας λύσω την απορία!

Μπορείτε να δείτε το κανάλι μου στο YouTube απο εδώ:

https://www.youtube.com/user/TechHelp4All

Ευχαριστώ πολύ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πήγα να ακούσω τραγουδάκια από το youtube και ενώ παίζει το κομμάτι για λίγα δευτερόλεπτα μετά δεν ακούγεται τίποτα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
firefox εχεις?

ξαναβαλε το flash player ή και το firefox..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το flash player έφταιγε. :giveup:
Γιατί όμως τόσο καιρό δεν είχα πρόβλημα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

french

Νεοφερμένος

Ο french αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γιατί όμως τόσο καιρό δεν είχα πρόβλημα; :worry:
Γενικα τον τελευταιο καιρο το fp παθαινει τα "εγκεφαλικα" του και συνηθως βγαζει το γνωστο μηνυμα περι...καταρευσης... :hmm:
Το παθαινει και μενα συχνα! (ff χρησιμοποιω για πλοηγηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μπορούμε να βάλουμε στο repeat ένα κομμάτι ή μια λίστα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top