Πρώτη επαφή με το γυμνό κορμί

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Πρώτη φορά γυμνό άνθρωπο, εχμ.. τη μαμά μου είδα εγώ, όπως φαντάζομαι και οι περισσότεροι... Πάντα ήταν άνετη μπροστά μου και γενικότερα με το γυμνό. Δεν αισθανόμουν όμως, ούτε και τώρα αισθάνομαι βασικά, άνετα στη θέα του γυμνιού κορμιού αν δεν είναι το δικό μου ή του φίλου μου φυσικά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixaela000

Νεοφερμένος

Η Mixaela000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
πώτε αντικρίσατε πρώτη φωρά γυμνό κορμί που να μην ανήκει σε μέλος τις οικογένειας. Δεν εννοώ στην τηλεόραση ή σε περιοδικά εννοώ απο κοντά. Απαντάει όποιος θέλει

Σημείωση:
Το μήνυμα προέρχεται από το συγχωνευμένο θέμα "Πότε είδατε πρώτη φορά γυμνό, εκτός από τους γονείς σας;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
πώτε αντικρίσατε πρώτη φωρά γυμνό κορμί που να μην ανήκει σε μέλος τις οικογένειας. Δεν εννοώ στην τηλεόραση ή σε περιοδικά εννοώ απο κοντά. Απαντάει όποιος θέλει



1.Πιανονται και οι τσοντες; :redface:
2.Να απαντηθει το πρωτο...:confused:
3.μηπως εννοεις την κοπελα ή το αγορι σας; :hmm:


Σημείωση συντονιστή: Το μήνυμα #83 προέρχεται από το συγχωνευμένο θέμα "Πρώτη επαφή με γυμνό κορμί εκτός οικογένειας, που ανοίχτηκε στο iSchool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δεν αισθανόμουν όμως, ούτε και τώρα αισθάνομαι βασικά, άνετα στη θέα του γυμνιού κορμιού αν δεν είναι το δικό μου

εμενα πάλι μου φαίνεται απίστευτα αναιδές να εμφανίζομαι γυμνός μπροστά μου :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Inartecubus

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
πρωτη φορα ειδα τη μαμα στο μπανιο ημουν 3 χρονων και ειχα πε9ανει στα γελια :clapup: βεβαια οταν ειδαα καταλα9ος τον μπαμπα ημουν καπως ετσιι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top