Τι σύνδεση έχετε;

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
1024 από σήμερα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
1024 από σήμερα:clapup:

Και εγω!!!:clapup: Να δω τι θα κατεβασω τωρα:hmm: Και ελεγα εγω το πρωι.."Πολυ γρηγορα ανοιγουν τα βιντεο σημερα απο το yutube ":D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση Συντονιστή
Τα post 63-90 προέρχονται από το θέμα:
Ποιον πάροχο internet επιλέξατε;
το οποίο συγχωνεύτηκε με το παρόν.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Ποια εταιρεία(ISP) επιλέξατε για την σύνδεσή σας στο internet και για ποιό λόγο την επιλέξατε?

Εγώ είχα πάντα forthnet και τώρα περιμένω να μπω στο 2play.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ είχα πάντα forthnet και τώρα περιμένω να μπω στο 2play.

ακριβώς στην ίδια φάση είμαι :)
πριν από χρόνια δοκίμασα για μικρά διαστήματα holl Και δε θυμάμαι και ποιές άλλες και όταν βρέθηκα στη forthnet έμεινα πάρα πάρα πολύ ευχαριστημένη
εκ τοτε, το βρίσκω εξυπηρετικό να πρέπει να κάνω απλά ανανέωση δεδομένου ότι είμαι και πάρα πολύ ευχαριστημένη απ τις υπηρεσίες τους.
Σε συζητήσεις δε με άλλους φίλους συγγενείς κλπ.... δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα για διάφορες εταιρίες και δεν το σκέφτομαι καν να φύγω απ τη forthnet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
H Forthnet κατά την άποψή μου έχει την χειρότερη εξυπηρέτηση πελατών απ' όλες τις μεγάλες εταιρίες. Έγω έχω βάλει Altec και βασικά επειδή την διάλεξε η μαμά μου, θεωρούσα πως θα είναι χάλια, αλλά τελικά είναι καλύτερη και από HOL που είχα παλιά και από Forthnet (από άποψη ταχύτητας μιλάω). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Vivodi εδω και τρια χρονια περιπου, δεν εχω προβληματα (ασε που δεν με χρεωνουν αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα εντελως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Εγώ μέχρι τώρα έχω OTE (connx). Επειδή θέλω μεγαλύτερες ταχύτητες (από 1 Mbps που έχω τώρα) λέω να βάλω forthnet που στα ίδια λεφτά που πληρώνω τώρα έχει μέχρι 24 Mbps :).

//Ψηφίζω προς το παρόν ΟΤΕ και όταν αλλάξω βλέπουμε :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΤΕΕ. ούτε καν επιλογή "Άλλος παροχέας" δεν υπάρχει:P

μόνη μου πορεύομαι σε τούτο τον κόζμο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ΤΕΕ. ούτε καν επιλογή "Άλλος παροχέας" δεν υπάρχει:P

μόνη μου πορεύομαι σε τούτο τον κόζμο:P
αντε ψηφισε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
ΟΤΕ-ΟΤΕΝΕΤ από εμένα και σε κανέναν χρόνο 2play.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
ΤΕΕ. ούτε καν επιλογή "Άλλος παροχέας" δεν υπάρχει:P

Καλά ντε!:P Ένα λαθάκι έκανα.:redface:

Το ΤΕΕ το έχω δει μόνο ΔΙΟΔΟΣ που δίνει το φοιτητικό internet. Τί ακριβώς είναι?

Επίσης και η WIND μπαίνει στην αγορά του broadband απ' ό,τι είδα. Επειδή έψαξα και δεν βρήκα από που μπορώ να κάνω αλλαγή στις επιλογές, θα παρακαλούσα κάποιος υπεύθυνος να την προσθέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Επίσης και η WIND μπαίνει στην αγορά του broadband απ' ό,τι είδα. Επειδή έψαξα και δεν βρήκα από που μπορώ να κάνω αλλαγή στις επιλογές, θα παρακαλούσα κάποιος υπεύθυνος να την προσθέσει.


done ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχικά είχα ΟΤΕ,τώρα έχω forthnet και περιμένω το 2play
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Έχω επιλέξει το πακέτο conn-x από τον ΟΤΕ. Κι αυτό γιατί, αν και μ'αρέσει να ψάχνω και να δοκιμάζω, δεν ήθελα τότε να βάλω σε "δοκιμασίες" το σπίτι αλλάζοντας εταιρείες και τα σχετικά..
Δεν μπορώ να πω ότι είμαι και απόλυτα ευχαριστημένος. Υπάρχουν συχνά βλάβες στο Δίκτυο για αναβάθμιση ή βλάβη από κάποια άλλη αιτία και αργεί μερικές φορές ώρες ολόκληρες μέχρι να έρθει.
Η ταχύτητα είναι μια χαρά πάντως.

ΥΓ: Για τη forthnet δεν έχω ακούσει και τόσο καλά λόγια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
ΥΓ: Για τη forthnet δεν έχω ακούσει και τόσο καλά λόγια..

Δυστυχώς η forthnet στη Θεσσαλονίκη από όσο ξέρω και εγώ δεν προσφέρει και τόσο καλές υπηρεσίες. Ειδικά στην Καλαμαριά που μένω εγώ 2 φίλοι μου ταλαιπωρήθηκαν πολύ. Γι' αυτό και παραμένω προς το παρόν στον ΟΤΕ με Connx. Παρόλα αυτά θέλω κάποια στιγμή να βάλω 2play αν δω ότι η forthnet βελτιώνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Δυστυχώς η forthnet στη Θεσσαλονίκη από όσο ξέρω και εγώ δεν προσφέρει και τόσο καλές υπηρεσίες. Ειδικά στην Καλαμαριά που μένω εγώ 2 φίλοι μου ταλαιπωρήθηκαν πολύ. Γι' αυτό και παραμένω προς το παρόν στον ΟΤΕ με Connx. Παρόλα αυτά θέλω κάποια στιγμή να βάλω 2play αν δω ότι η forthnet βελτιώνεται.

Κι εγώ θέλω κάποτε να δοκιμάσω forthent.
Ίσως αυτό που λες φταίει.. Περιφέρεια είμαστε άλλωστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Είχα ΤΕΕ (που ήταν μια χαρά), τώρα είμαι αποκλειστικά στον ΟΤΕ.

Τουλάχιστον μια φορά το μήνα θα πέσει η γραμμή για παραπάνω από 5-6 ώρες (συνήθως κρατάει 1-2 μέρες η διακοπή) και πάντα η αιτιολογία είναι "αναβάθμιση". :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Τουλάχιστον μια φορά το μήνα θα πέσει η γραμμή για παραπάνω από 5-6 ώρες (συνήθως κρατάει 1-2 μέρες η διακοπή) και πάντα η αιτιολογία είναι "αναβάθμιση". :confused:

Άρα δεν συμβαίνει μόνο σ'εμένα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πριν vivodi , τώρα στη forthnet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ΟΤΕ αλλα το πακετο 24Μbps της Forthnet με καλει. Δε ξερω τι μπελας ειναι να κανεις την αλαγη ομως, και ποσους μηνες πρεπει να παρεις υποχρεωτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top