Κολώνιες και αρώματα

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
οπως και οι νεαρες ειδικα γυναικες μυριζουν μια ειδικη θηλυκη δροσερη μυρωδια ερεθιστικη οταν περνανε πλαι σου...αυτες οι μυρωδιες δεν πρεπει να καλυπτονται απο τα αρωματα..

περι ορεξεως δυοσμοχαμομηλομεντοζουμο.... το λουζεστε και ειστε φυσικα αρωματισμενη δια τον αγγελο:P
ο καθεις με τα βιτσια του σε αυτη τη ζωη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
dior homme sport


π.σ. η άχρηστη πληροφορία της ημέρας , αλλά ήθελα πω στον άγγελο ότι δεν χρειάζεται να ιδρώνει , ο σκύλος σε εντοπίζει ούτως ή άλλως :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η ερωτικη μυρωδια στον ιδρωτα των δυο φυλων ειναι γνωστη και δεδομενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
η ερωτικη μυρωδια στον ιδρωτα των δυο φυλων ειναι γνωστη και δεδομενη...

Να σε πω, κανα αποσμητικουλι χρησιμοποιεις ή μπα...? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Να σε πω, κανα αποσμητικουλι χρησιμοποιεις ή μπα...? :worry:

Στην περίπτωση του "μπα", θα πρότεινα να διαβαστεί: Το άρωμα του ονείρου (Τ. Ρόμπινς)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω μιλαω επιστημονικα και εσεις κανετε πλακα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βρε ασε τα επιστημονικα και απαντησε...:P
Προσωπικα, πλακα δεν εκανα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν λεμε να βρωμας απλυτος..αλλα οτι παντα θα βγαζουμε ιδρωτα και αυτος θα μυριζει και με ουσιες "ελξης-αναπαραγωγης".....μην ειμαστε ακραιοι..


Να σε πω, κανα αποσμητικουλι χρησιμοποιεις ή μπα...? :worry:
οχι..ή μαλλον οχι καποιο αρωμα..ή απλα πλενομαι και το σαπουνακι τα διωχνει ολα..
ή βαζ ωκρεμα περκυ...αν την ξερεις..ειναι ουδετερη κραταει καιρο..3 μερες και πανω με καθε χρηση,και δεν ειναι αρωμα...αλλα πραγματικα αποσμητικο...
ειναι σχεδον ιατρικο προιον ..απο τα φαρμακεια το παιρνω..αλλα δεν χαλαω την μυρωδια μου καλυπτοντας ή ανακατεύοντας με τεχνητες μυρωδιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
εγω μιλαω επιστημονικα και εσεις κανετε πλακα...:worry:

Σιγά, βρε Άγγελε, σοβαρολογείς που θα σας πω τι άρωμα φοράω; Αυτό είναι το μεγάλο μου μυστικό, κι απέναντι στην Επιστήμη κι απέναντι στους όποιους περίεργους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fraoula

Νεοφερμένος

Η Fraoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Burberry The Beat
Miss Dior Cherie
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Tον τελευταίο καιρό Pure Poison-Dior ...



Είναι πολυ διακριτική και απαλή και αφήνει μια αίσθηση σαπουνιού-παιδικής πούδρας πάνω μου...και προφανώς έχω φάει κόλλημα με το μπουκάλι!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 690 μηνύματα.
Προτού την αντικαταστήσω με την (....top secret!!),χρησιμοποιούσα BVLGARI!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ciLiaa

Νεοφερμένος

Η ciLiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω επειδη ειμαι μικρη για βαρια αρωματα φορας χειμωνα καλοκαιρι την un jardin sur le nile hermes... ειναι πολυ ελαφρη και ομορφη μυρωδια.. και μερικες φορες... φορα την κωλονια του μπαμπα μ ... <3 gio giorgio armani και ειναι πολυ τελειααα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elenoula

Νεοφερμένος

Η Elenoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σε ολους, ειμαι νεα στην παρεα και ειδα αυτο το τοπικ και πραγματικα με ενδιαφερει παρα πολυ. Θελω να παρω μια κολωνια στον καλο μου επειδη δεν χρησιμοποιει... αλλα δεν ξερω τι, ειναι 17 χρονων παντα κεφατος πολυ αστειος και γενικοτερα ειναι ενα ατομο που ειναι μεσα σε ολα(ανωριμος καπως αλλα οκ:)) ντυνεται με τζιν του αρεσουν και τα καπρι αλλα η μεγαλη λατρεια του ειναι οι ζακετες. Εχετε κατι να μου προτεινετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
:hmm:
Πρεπει να σκεφτουμε ενα αρωμα για ανωριμους που φορουν ζακετες και καπρι και ειναι αστειοι.
Κατσε να σκεφτω:P

Γιατι δε κανεις μια βολτα στα Χοντος να χαζεψεις, να μυρισεις και να αποφασισεις?
Μην ξεχασεις οταν του τη δωσεις, να σου δωσει πισω ενα κερμα, συνηθιζεται για το γουρι!
Παντως στη θεση σου ετσι οπως μου τον περιγραφεις , μια ωραια ζωνουλα θα την προτιμουσα..
Το αρωμα(αν δεν ξερεις τι φοραει) ειναι δυσκολο δωρο, δεν ξερεις αν θα του αρεσει τελικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elenoula

Νεοφερμένος

Η Elenoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Στα χοντος που πηγα να χαζεψω μετα απο πολυωρες δοκιμες κατεληξα : LE BAISER DU DRAGON Cartier , GF FERRE kai Jean Paul GAULTER "LE MALE" αλλα δεν ειμαι απολυτα σιγουρη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Αυτή την εποχή είναι:

"Tropical Coconut"

Απλά υπέροχη ! :inlove:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στα χοντος που πηγα να χαζεψω μετα απο πολυωρες δοκιμες κατεληξα : LE BAISER DU DRAGON Cartier , GF FERRE kai Jean Paul GAULTER "LE MALE" αλλα δεν ειμαι απολυτα σιγουρη..

Γιατι δεν κανεις κατι πιο απλο ωστε να μην μπερδευεσαι?
Γιατι δεν τον ρωτας ποια προτιμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elenoula

Νεοφερμένος

Η Elenoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εχει γενεθλια σε 4 μερες και θελω να του την παρω σαν δωρο και οσο να ναι.. δεν θελω να ξερει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
'

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top