Shopping Therapy

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
κ γω κγω!!! πήρα 2 μπλούζες καθημερινλες για πάνω από το τζιν κ μια μακριά με το κολαν (όχι δεν πάω με τη μόδα απλά μαρέσουν+είχα ένα ακόμα πολύ πριν βγει στη μόδα).
θέλω μποτες κ μια τσάντα να χωράει αρκετά. χαμηλές τιμές που έχει;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πατησίων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
θέλω μποτες κ μια τσάντα να χωράει αρκετά. χαμηλές τιμές που έχει;;;:hmm:

Τσάντες με χωρητικότητα έχει και η Bershka. Είχα πάρει μία και με έβγαλε ασπροπρόσωπη. Δεν την λυπάσαι επίσης επειδή σπάνια κάνει παραπάνω από 15 ευρώπουλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Πήρα μια ψηφιακή φωτογραφική χθες :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Μεγιά μάγκι! Και εγώ θέλω μία:P

Εγώ πήρα ένα μαύρο παντελόνι,2 μπουφάν και 4 μακρομάνικες μπλούζες χτες:P εκ των οποίων 2 ήταν πορτοκαλί και μια κόκκινη...κάτι έχω πάθει με τα χρώματα τελευταία, παλιά έπερνα μόνο μαύρα αλλά τώρα άλλαξα τελείως:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
nikola καλα εκανες και αλλαξες γιατι νεο παιδι εισαι!!αν δε βαλεις χρωματα τωρα ποτε θα βαλεις??;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ευχαριστώ Νικόλα μου και μεγειά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μεγιά την κάμερα Maggie :clapup: Ψάχνω και γω τώρα τελευταία καμιά καλή webcam... :P

offtopic: Χωρίς να είμαι αδιάκριτος, το nick από πού βγαίνει; (πολύ ωραίο :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μεγειά σε όλους!:D

Εγώ πήρα μια τέλεια διακοσμητική νεράιδα. Πολύ φτηνή για την ποιότητα και την ομορφιά της, οπότε δεν συγκρατήθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ευχαριστώ Γιώργο :)


Το νικ,βγαίνει από το ΥΠΕΡΟΧΟ , αξιολάτρευτο και πολύ αλλόκοτο μωράκι των Simpsons :D
Να τη η Maggie--------->




:clapup:
Πάει, ψωνίστηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ευχαριστώ Γιώργο :)


Το νικ,βγαίνει από το ΥΠΕΡΟΧΟ , αξιολάτρευτο και πολύ αλλόκοτο μωράκι των Simpsons :D
Να τη η Maggie--------->




:clapup:
Πάει, ψωνίστηκα :P
Αξιολάτρευτο :D

Α, πήρα καινούριο τζιν, 2-3 νούμερα πιο κάτω απ' το προηγούμενο :clapup: :clapup:
Όσο για το παλιό, αχρείαστο να'ναι :P

Ποιοι έχουν τελειώσει με τα Χριστουγεννιάτικα ψώνια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μεγειες μεγειες :D


Ποιοι έχουν τελειώσει? Καλέ, ακόμα δεν άρχισαν :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αααααααααχχχχχχχχ
ψωνίστηκα για το ρεβεγιόν!!!!!!!!! :clapup:

πήρα μια απίστευτη μαύρη τεφταδένια φούστα, ξεκινάει κάτω απ τον αφαλό στη λεκάνη και ειναι μακρυα ως τους ασταγάλους και κάτω έχει κορδόνι που μαζεύει balloon αλλά όχι σαν μπουμπουνιέρα :P
για από πάνω πήρα ένα καταπληκτικό μαύρο μπουστάκι που έχει βαθυ V :P και δένει πίσω στον αυχαίνα. Διαγώνια τρέχει κάτι σαν κολιέ από μαύρες πέτρες!
Ειναι απλά ΤΕΛΕΙΑ!!!! (εκτος απ την τιμή τους :P)

επίσης ένα ασημί αμάνικο μπλουζάκι ζιβάγκο, για μια άλλη μαύρη φούστα, επίσης γιορτινο :clapup:


πάνε τα 200 μου ευρα αλλάαααα χαλααααλιιιιι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι ξέμπαρκο εγώ; :P
Θέλω να αγοράσω κανά κασκόλ, καθοδηγήστε με γιατί είμαι άσχετος εντελώς. Σε ποιο μαγαζί να πάω; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σε ολα! :P Για αθλητικα και με λιγοτερο αθλητικες μαρκες: glou, φωκας, notos, intersport..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Βασικά για κάτι σε πιο γυναικείο ενδιαφέρομαι (ξες, πιο ανοιχτά χρώματα και τα ρέστα)
Και όχι, δε θα το φορέσω εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αα, για γυναικεια ο αχιλλεας εχει τεραστια ποικιλια στον κατω οροφο (πριν λιγες μερες τσιμπησα ενα!)..εχει στην Ερμου μαγαζι. Κοιτα και σε accessorize, alexi andriotti, esprit!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Στην Ερμού ε; Θα το κοιτάξω, many θενξ!!
Και σκέφτομαι και γαντάκια μαζί, θα το κοιτάξω και αυτό :)
Κανένα ωραίο χρώμα να προτείνεις; :worry:
Εγώ τείνω προς το άσπρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εχει τα απειρα, σιγουρα κατι θα βρεις!
Εγω εχω τρελα με το μωβ, αλλα μ'αρεσουν και τα ριγε με διαφορα χρωματα.. Και το ασπρο δεν κακο, ειναι και πιο ασφαλης επιλογη αν δεν ξερεις τι χρωματα της αρεσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Και με το μωβ με έψησες τώρα :D
Αφού έχει τέτοια ποικιλία όπως λες, σίγουρα θα βρω κάτι :)
Και κάτι τελευταίο αν μπορείς, πού ακριβώς είναι στην Ερμού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top