Νεοελληνική λογοτεχνία. Μπορεί το Ροζ;

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Σταμάτα την έρευνα αγοράς. ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,049 μηνύματα.
Σταμάτα την έρευνα αγοράς. ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ.
Έχεις απόλυτο δίκιο. +1 κι απο μένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μαγκιά του του Τσαρλς λοιπόν, που πούλησε τα ξερατά και τα χ*** του



Βρε τι κατάρα... τα ξερατά μερικών, να αξίζουν περισσότερο από την φαιά ουσία άλλων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Από ροζ έχω διαβάσει τη Θεανώ - η λύκαινα της Πόλης της Λένας Μαντά πριν από 8 χρόνια. Μου άρεσε. Μετά είπα να δοκιμάσω και το πολύ ξακουστό της Το σπίτι δίπλα στο ποτάμι, το οποίο δεν τελείωσα ποτέ. Έκτοτε δεν έχω ξανά διαβάσει ροζ. Μου τα είχαν δανείσει κάτι θειαδες μου. :P
9789604530229-200-0205957.jpg

9789604531776-200-0260773.jpg


Εδώ στα πανηγύρια στο Περιστέρι (καλά, προ-κορωνοϊού), υπάρχουν πάντα πάγκοι με βιβλία ροζ λογοτεχνίας και από πάνω γυναίκες 35+ ετών που αναζητούν ποιο βιβλίο να επιλέξουν. Σπάνια οι άντρες διαβάζουν ροζ λογοτεχνία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Από ροζ έχω διαβάσει τη Θεανώ - η λύκαινα της Πόλης της Λένας Μαντά πριν από 8 χρόνια. Μου άρεσε. Μετά είπα να δοκιμάσω και το πολύ ξακουστό της Το σπίτι δίπλα στο ποτάμι, το οποίο δεν τελείωσα ποτέ. Έκτοτε δεν έχω ξανά διαβάσει ροζ. Μου τα είχαν δανείσει κάτι θειαδες μου. :P
View attachment 75785
View attachment 75786

Εδώ στα πανηγύρια στο Περιστέρι (καλά, προ-κορωνοϊού), υπάρχουν πάντα πάγκοι με βιβλία ροζ λογοτεχνίας και από πάνω γυναίκες 35+ ετών που αναζητούν ποιο βιβλίο να επιλέξουν. Σπάνια οι άντρες διαβάζουν ροζ λογοτεχνία.
Υπεροχα αυτα, αλλα ροζ τι εννοουμε κατα βαση τα ελαφρο ρομαντικα?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α εχω ενα σωρο θα τα ανεβασω σε καποιο ποστ ολα μαζι😊👍ολη τη λογοτεχνια😊
Εδω αναμεσα σε αλλα θα εβαζα αυτο, πολυ αγαπημενο μου
20210212_170437.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top