Κολώνιες και αρώματα

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
είναι τέλειο :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Bvlgari_Perfume_by_Bvlgari.jpg
    Bvlgari_Perfume_by_Bvlgari.jpg
    21 KB · Εμφανίσεις: 117

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
νομίζω ότι βρήκα το καινούργιο μου άρωμα :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ χρησιμοποιώ καθημερινά το Πράσινο τσάι (Bulgari) και το βράδυ το Μαύρο Γιασεμί (Bulgari) ή το Blue (Bulgari).
Για καθημερινή επίσης βάζω την Oh (Moschino) ή την Infusion d' Iris (Prada).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ χρησιμοποιώ καθημερινά το Πράσινο τσάι (Bulgari) και το βράδυ το Μαύρο Γιασεμί (Bulgari) ή το Blue (Bulgari).
Για καθημερινή επίσης βάζω την Oh (Moschino) ή την Infusion d' Iris (Prada).

Και η Prada και οι κολώνιες Bvlgari δεν παίζονται! Μυριζούν πολύ φρέσκα κι όμορφα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Και η Prada και οι κολώνιες Bvlgari δεν παίζονται! Μυριζούν πολύ φρέσκα κι όμορφα:)

Ναι είναι φοβερες οι μυρωδιές τους.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.



*την πήρα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.


Την είχαν φέρει δώρο στη μαμά απο την Γαλλία,δε της άρεσε όμως και επειδή ήταν ελαφριά την έδωσε σε μένα.
Πολύ ωραία είναι και η Chanel no5,και αυτή της μαμάς αλλά μου είναι πολύ βαριά εμένα.
Και μιας που είδα για Avon πιο πάνω,η Outspoken είναι έρωτας :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
gucci rush :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Αυτό είναι το αδύνατό μου σημείο στους άντρες..! Έχω φετίχ με τις αντρικές κολώνιες...! ! ! Λατρεύω Armani,Prada,Bvlgari και Davidoff..!
Με τις γυναικίες δεν έχω την ίδια τρέλα αλλά μ'αρέσει πολύ η Idole d'Armani..!
Ααχχχ..τι μου κάνατε τέτοια ώρα...!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Το pure poison το εχει δοκιμασει καμιά κοπέλα να μου πει πως είναι? Φοριεται καθε μέρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το pure poison το εχει δοκιμασει καμιά κοπέλα να μου πει πως είναι? Φοριεται καθε μέρα?

το μαύρο-κόκκινο;
το έχει μια φίλη μου^^
ωραία μυρωδιά έχει,αλλα εγώ δε θα το φόραγα κάθε μέρα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
το μαύρο-κόκκινο;
το έχει μια φίλη μου^^
ωραία μυρωδιά έχει,αλλα εγώ δε θα το φόραγα κάθε μέρα.:/:
Όχι το Pure Poison είναι το λευκό.
Το κόκκινο είναι αυτό:
Hypnotic Poison.

Το έχω μυρίσει και είναι πολύ καλό θα έλεγα,αλλά για βραδυνές εμφανίσεις κυρίως ή κάποιο ραντεβού. ;)
Φυσικά χωρίς υπερβολές στην ποσότητα.

Επίσης είχα για ένα διάστημα το Midnight Poison το μαύρο-μπλέ και δεν το φόραγα πολύ γιατί μου το είχαν πάρει άνοιξη.
Αρκετά καλό ήταν,κυρίως για χειμώνα αλλά δεν νομίζω να το ξαναέπαιρνα.

Το Pure Poison δεν το έχω μυρίσει ποτέ,αλλά δεν έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Όχι το Pure Poison είναι το λευκό.
Το κόκκινο είναι αυτό:
Hypnotic Poison.

Το έχω μυρίσει και είναι πολύ καλό θα έλεγα,αλλά για βραδυνές εμφανίσεις κυρίως ή κάποιο ραντεβού. ;)
Φυσικά χωρίς υπερβολές στην ποσότητα.

Επίσης είχα για ένα διάστημα το Midnight Poison το μαύρο-μπλέ και δεν το φόραγα πολύ γιατί μου το είχαν πάρει άνοιξη.
Αρκετά καλό ήταν,κυρίως για χειμώνα αλλά δεν νομίζω να το ξαναέπαιρνα.

Το Pure Poison δεν το έχω μυρίσει ποτέ,αλλά δεν έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια.

Α,παντως καλο θα ήταν να το μυρισει κάπου πριν το πάρει :)
Δεν το ήξερα οτι είναι "hypnotic" το άλλο,ήξερα απλά οτι υπάρχουν 2 poison,το κόκκινο και το μπλε,απλώς δεν ήξερα πως τα λένε :Ρ
οπότε,δε ξέρω πως μυρίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Το pure poison ειναι που μυρίζει γαρδενια και γιασεμι; Γενικα κατι τέτοιες μυρωδιες μου αρέσουν :) Ξερετε κάποιο αναλογο για καθε μέρα? Το midnight βαρυ και αυτό? Βασικα πρεπει να υπαρχουν 4 poison...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cassandra011997

Νεοφερμένος

Η cassandra011997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εχω παρα πολλα αλλα τα αγαπημενα μου για μενα ειναι : pink of love της lacoste, το boss και ck woman
μου αρεσει πολυ στους αντρες η boss
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εχει δοκιμασει κανεις την Lolita Lempicka να μου πει εντυπωσεις?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mayram999

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Πλέον ένα είναι το άρωμα που μπορείς να βάλεις. dolce gabbana-light blue .
Όλα τα υπόλοιπα μυρίζουν σαν ψόφια γάτα σε προχωρημένη αποσύνθεση -.- .Δύσκολο να βρεις άρωμα που να μυρίζει όμορφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Το τελευταίο που πήρα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top