Τα αδέρφια μας

Πόσα αδέρφια έχετε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)
  • 1

  • 2

  • 3+

  • Κανένα

  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δεν εχω αδερφακια.:(

και απο μικρη ηθελα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Έχω μία μεγαλύτερη αδερφή (9,5 χρόνια) και πλεον είμαστε πολύ αγαπημένες...Δεν θα την αλλαζα με τίποτα!!!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sukerakos13

Νεοφερμένος

Ο sukerakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εναν τρελο αδερφο 7 χρονια μεγαλυτερο.... και δεν ζω χωρις αυτον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Έχω έναν αδερφό 1 χρονο μεγαλύτερο.. έχουμε τέλειες σχέσεις!! Βγαίνουμε μαζί.. Περνάμε πολύ χρόνο μαζί και είμαστε πολύ καλά!!!! :):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγω εχω εναν αδερφο μεγαλυτερο (20), οι σχεσεις μας ειναι καλουτσικες.
Δεν ειμαστε τα φιλαρακια που βγαινουν μαζι, κανουν/ρανουν, ουτε μιλαμε για τα προσωπικα μας. Ισως στο μελλον "ανοιχτουμε" πιο πολυ ο ενας στον αλλον.:/:
Αλλα ουτε γω θα τον αλλαζα. Ειναι ωραιο να' χεις μεγαλο αδερφο. Lol.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
εγώ έχω δύο μικροτέρα αδέρφια , έναν αδερφό (9 ετών) και μια αδερφή (6 ετών)....αν και πολλές φορές μου σπάνε τα νεύρα τα αγαπώ και τα δύο πάρα πολύ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Έχω μία αδελφή 3 χρόνια μεγαλύτερη μου και ένα αδελφό 1 χρόνο μεγαλύτερό μου....
Δηλαδή αυτό σημαίνει ότι είμαι η μικρότερη :P
Δεν με χαλαει καθόλου είχα όλα τα ατού να κανουν τα χατήρια μου όλα....
Ασχέτος ότι ήρθα απρόοπτα..έτσι λένε ο μπαμπας και η μαμά αλλά χάρη σε ένα θείο μου(συγχωρεμένος λυπάμαι για αυτό).. είμαι εδώ και σας γράφω...

Άσχετο!!! η αδελφή μου είναι ελέυθερη..!!!!! χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Έχω μία μεγαλύτερη αδερφή (9,5 χρόνια) και πλεον είμαστε πολύ αγαπημένες...Δεν θα την αλλαζα με τίποτα!!!
:D

το ιδιο και γω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john93

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
εγώ έχω έναν αδερφό 1 χρόνο μικρότερο και έχουμε πολύ καλή σχέση :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Έχω δυο μικρότερα αδέρφια. Μία αδερφή 14 ετών και ένα αδερφό 10.
Με την αδερφή μου τα πάμε πολύ καλά. Με τον μικρό εξαρτάται από το πως έχει ξυπνήσει την συγκεκριμένη μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
έχω έναν αδερφό μεγαλύτερο κατά 7 χρόνια είναι 22 δηλαδή τα πάμε αρκετά καλά και καμιά φορά βγαίνουμε και μαζί...τώρα που δεν είναι σπίτι και δεν έρχεται συχνά μου λείπει πάντως πριν 3 χρόνια περίμενα πως και πως να φύγει και τώρα....αχ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Εγώ εχω μια αδερφή 3 χρόνια και 4 μήνες μεγαλύτερη. Συμφωνώ με την ιωάννα... Μέχρι πριν 4 χρόνια που έφυγε σε άλλη πόλη να σπουδάσει έλεγα αμήν και πότε θα φύγει. Τώρα όμως... Την παρακαλώ να κατεβεί... Όχι τίποτα άλλο, δεν εχω και με ποιον να μαλώσω! Ξέρετε τώρα πως μαλώνουν τα αδέρφια... Άντε τουλάχιστον θα ρθει αύριο για το ράλλυ θερμαϊκού που φέτος είναι στο χωριό μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis03.06.09

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
εχω 2 αδερφες.η μια ειναι 31 και παντρεμενη και η αλλη ειναι 29 και συγκατοικει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Έχω έναν αδερφό 7 χρόνια μικρότερο και μία αδερφή 3 χρόνια μικρότερη.. Όσο μεγαλώνουν τα πηγαίνουμε όλο και καλύτερα αν και κάποιες φορές είναι η αλήθεια ότι νοσταλγώ τις εποχές που δεν μιλούσαν καθόλου και ήταν τόόόόόόσο γλυκά!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Έχω έναν αδερφό που με περνάει 16 χρόνια, είναι παντρεμένος και έχει 3 παιδιά...^^
Γενικά έχουμε καλές σχέσεις, αλλά νταξ μεγάλωσα ουσιαστικά σαν μοναχοπαίδι και εγώ, αφού όταν γεννήθηκα ήταν ήδη μεγάλος ε, και μετά παντρεύτηκε και νωρίς οπότε δεν μπορώ να πω ότι τον έζησα όσο θα ήθελα...Αλλά είμαστε πολύ καλά έτσι και αλλιώς οπότε δεν με απασχολεί πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva.p

Νεοφερμένος

Η eva.p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
έχω έναν αδερφό 4 χρόνια μικρότερο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Έχω έναν αδερφό 9,5 χρόνια μικρότερο :) Τον Οκτώβριο θα κλείσει τα 7 και θα πάει 2α δημοτικού!:upside:
Δεν μπορώ να πιστέψω πως από ένα μικρό μπιζέλι στον υπέρυχο προήλθε αυτό το μικρόβιο που μου πειράζει τον υπολογιστή,θέλει να παίζει με το κινητό μου,δεν με αφήνει να φοράω χαμηλοκάβαλα παντελόνια(!!!!),μου λέει ότι θα πλακώσει όποιον με πειράξει,μου σπάει τα νεεύρα γενικότερα :D
Όσο μεγαλώνουν τα πηγαίνουμε όλο και καλύτερα αν και κάποιες φορές είναι η αλήθεια ότι νοσταλγώ τις εποχές που δεν μιλούσαν καθόλου και ήταν τόόόόόόσο γλυκά!! :D
Ααααχ και εγώ μερικές φορές,ειδικά όταν τον πιάνει λογοδιάρροια!:eek: Αυτές οι στιγμές είναι πραγματικά απελπιστικές :P Με ρωτάει για τα πάαααντα και συνέχεια :P
Η σχέση μας δεν είναι απόλυτα ειρηνική αλλά ευτυχώς που αποφάσισαν οι γονείς μου-μετά απο 5ετή δική μου πίεση-να τον φέρουν στον κόσμο,γιατί η μοναξιά δεν παλεύεται :( Εγώ τουλάχιστον ένιωθα μειονεκτικά που δεν είχα αδερφάκι :/: Μπορεί να έχουμε φίλους,ξαδέρφια,συγγενείς,αλλά τα αδέρφια είναι κάτι άλλο...ειδικά όταν δεν θα υπάρχουν οι γονείς!:)
Μου βγαίνει και μια περίεργη προστατευτικότητα όσο μεγαλώνει ο αδερφός μου...να τον συμβουλέψω για τα πάντα,να μην τον κοροιδέψει ποτέ κανείς,να κρατήσει τη ζωή στα χέρια του,να στηριχθεί στις δυνάμεις του..και άλλα τέτοια ''υπαρξιακά''!:redface:
Αυτά,γιατί αν αρχίσω δεν τελειώνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πόσο σε καταλαβαίνω!! Και εγώ έτσι είμαι εις διπλούν φυσικά γιατί τα μικράκια μου είναι 2!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Βρε Ζωή,εσένα η αδερφή σου είναι 13,αν υπολόγισα σωστά...Εντάξει,είναι κοριτσάκι,μπορείτε να κάνετε πολλά μαζί.Να πάτε για ψώνια,να βγείτε μια βόλτα...;) Δεν είναι και τόοοσο μικρή!Υπάρχει μια επαφή θέλω να πω.
Έχω την ίδια διαφορά με μια ξαδέρφη μου και έχουμε τέτοιου είδους σχέση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top