Αϋπνία

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Χμμ να πω τότε και για τα βιντεάκια asmr?Βοηθάνε πολλούς να χαλαρώσουν και τελικά να κοιμηθούν.Άλλοι βέβαια τα βρίσκουν απλώς περίεργα.Δεν έχει να χάσεις κάτι με το να δοκιμάσεις όπως και να χει :)

asmr? what is this? :P το γκουγκλαρα, ενταξει αλλα μου φαινεται λιγο τρελη τεχνικη. Θα βαλω απαλη μουσικη στον υπολογιστη και θα κλεισω τα ματια μου, θα κοιμηθω δεν μπορει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
asmr? what is this? :P το γκουγκλαρα, ενταξει αλλα μου φαινεται λιγο τρελη τεχνικη. Θα βαλω απαλη μουσικη στον υπολογιστη και θα κλεισω τα ματια μου, θα κοιμηθω δεν μπορει..

Oύτε σε μένα πιάνει χαχα :P Το καλύτερο είναι αυτό που λες,απλά κλείνεις τα μάτια και περιμένεις /φαντάζεσαι πράγματα μέχρι να σε πάρει ο ύπνος:yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Oύτε σε μένα πιάνει χαχα :P Το καλύτερο είναι αυτό που λες,απλά κλείνεις τα μάτια και περιμένεις /φαντάζεσαι πράγματα μέχρι να σε πάρει ο ύπνος:yawn:

το χειμωνα δεν εχω κανενα θεμα με τον υπνο, το καλοκαιρι παρουσιαζεται.. παντως σε ευχαριστω για τις απαντησεις σου, να εισαι καλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Γελάστε, αλλά κι εγώ βλέπω που και που ASMR videos στο youtube τη νύχτα :)
Με τι περιεχόμενο, δεν θα σας πω. :P
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Γελάστε, αλλά κι εγώ βλέπω που και που ASMR videos στο youtube τη νύχτα :)
Με τι περιεχόμενο, δεν θα σας πω. :P
Εγώ καμία φορά βάζω playlist με ήχους βροχής ή instrumental. Βέβαια η μουσική με κάνει να νιώθω πιο μελαγχολικά ,οπότε έχει το αντίθετο effect κάποιες φορές 😅.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top