Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,597 εγγεγραμμένα μέλη και 3,077,759 μηνύματα σε 94,885 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 378 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Βίτσια και σεξουαλικές διαστροφές

El Salazar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη El Salazar
Ο El Salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O El Salazar έγραψε στις 03:13, 06-05-14:

Πρακτικά,χωρίς να έχω γνώσεις ψυχολογίας,ξέρω ότι φετίχ είναι όταν κάποιος φτιάχνεται με τα μαύρα εσώρουχα.
Ανωμαλία είναι αν δεν μπορεί να λειτουργήσει σε περίπτωση που η εκάστοτε γκόμενα δεν φοράει μαύρα εσώρουχα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fast

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 1,346 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 20:04, 09-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από InSheerPleasure
Και πάλι, όμως, μιλάει με μια φαινομενική σιγουριά και απολυτότητα...χωρίς να ξέρει τίποτα πάνω στο θέμα.
Συμφωνώ για τον Φρόϋντ, ωστόσο τα κομμάτια από το wiki δεν είναι από τη θεωρία του Φρόϋντ και αποδεικνύουν πως ο φετιχισμός, σε λειτουργικά πλαίσια, εκτόνωσης της σεξ. ενέργειας, δεν είναι ούτε άρρωστος ούτε εγκληματικός.
Είναι ένα μικρό βιβλιαράκι που λέγεται Φετικισμός, Ναρκισσισμός και κάτι άλλο, το χα διαβάσει πριν από πολύ καιρό δε θυμάμαι, από Φρουντ που λέει αυτό που έχει η wikipedia, give it a look. Δε θα απαντ΄ησω στα άλλα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dimitris_SM
Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε στις 22:29, 09-05-14:

Ο καθενας με το μακρυ του και το κοντο του εδω μεσα.Εγω παντως συμφωνω με τον ψυχολογο της παρεας.Οι υπολοιποι με τις ''θεωριες που μολις εβγαλα απτο μυαλο μου''...απλα σας ευχαριστουμε που μας δειχνετε πως ο ανθρωπος μπορει να ειναι ανοιχτομυαλος σε 1 θεμα και στενομυαλος σε αλλα 100

Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη evalliaChefαρα
H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε στις 02:14, 14-12-16:

Εγώ μπορώ να πώ οτι είμαι αρκετά βιτσιόζα..Πρώτα πρώτα γουστάρω ξύλο.Να τον δένω ,να τον δαγκώνω,να τον γδέρνω και γενικότερα να τον κάνω οτι θέλω και αντιστροφα βεβαίως..αλλα.. δεν αρέσει δυστυχώς και σε πολλούς ή μάλλον δε τ' αντέχουν όλοι..
Όπως και να χει ειναι ωραίο αρκει αν βάλεις τα σωστα όρια..Επίσης τρελένομαι να παίζω ρόλους....Οποιουσδηποτε..Δασκαλας,Ασθενής,Μασερ,Υπηρετριας,Λατίνας κλπ...
(σε λίγο καιρό δε θα έχω σπίτι ,αλλά βεστιάριο...)
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stickerbush
Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 713 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε στις 04:00, 14-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από evalliaChefαρα
Εγώ μπορώ να πώ οτι είμαι αρκετά βιτσιόζα..Πρώτα πρώτα γουστάρω ξύλο.Να τον δένω ,να τον δαγκώνω,να τον γδέρνω και γενικότερα να τον κάνω οτι θέλω και αντιστροφα βεβαίως..αλλα.. δεν αρέσει δυστυχώς και σε πολλούς ή μάλλον δε τ' αντέχουν όλοι..
Όπως και να χει ειναι ωραίο αρκει αν βάλεις τα σωστα όρια..Επίσης τρελένομαι να παίζω ρόλους....Οποιουσδηποτε..Δασκαλας,Ασθενής,Μασερ,Υπηρετριας,Λατίνας κλπ...
Πού μένεις
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,179 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 13:44, 14-12-16:

Έκανα upvote λογικά το έπιασες το μήνυμα

Παράθεση

Thatcherite

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Thatcherite
Ο Thatcherite αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Thatcherite έγραψε στις 21:23, 14-12-16:

Στειλε PM

Αν και ο Γιαννης εχει προτεραιοτητα...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,036 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 22:22, 14-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Έκανα upvote λογικά το έπιασες το μήνυμα

Αν κρίνω και από τα υπόλοιπα upvotes έχεις λίγο ανταγωνισμό.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dimitris S

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 23:02, 14-12-16:

Επίσης τρελένομαι να παίζω ρόλους....Οποιουσδηποτε..Δασκαλας,Ασθενής,Μασερ,Υπηρετριας,Λατίνας κλπ...
Seriously? Καμία αναφορά στον υπέρτατο ρόλο ''Αεροσυνοδός'' ? Ντροπή!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,179 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 12:01, 15-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Αν κρίνω και από τα υπόλοιπα upvotes έχεις λίγο ανταγωνισμό.
Αρχικά έκανα πρώτος.

Αλλά και πάλι, δεν φοβάμαι τον ανταγωνισμό. Έχω κάνει πολεμικές τέχνες ρίχνω καλό ξύλο.
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε στις 00:26, 17-12-16:

Αρχικά έκανα πρώτος.
Έχω κάνει πολεμικές τέχνες ρίχνω καλό ξύλο.
χαχαχαχαχαχχαχχχα είστε όλοι ένας και ένας... δε μπορώ να πώ

χμμμ Γιάννη πολεμικές ΄τεχνες ακουώ εε??μμμ ραμπο κι έτσι? ενδιαφέρον..
Ξέρεις... έκανα κι εγώ παλιότερα ...2η καφέ ζώνη έφτασα.

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris S
Seriously? Καμία αναφορά στον υπέρτατο ρόλο ''Αεροσυνοδός'' ? Ντροπή!
η αληθεια είναι οτι είχα αλλα...μου χάλασε..η συγκεκριμένη στολή τόνιζε ιδιαίτερα τη γραμμη του κώλου και αν λάβω υπόψη τί διαθέτω,τοτε μμμάλλον δικαίως ξυλόθηκε..Ωστοσο στην εομενη επένδυση που θα κανω θα φροντισω να παρω πιλοτίνας(μη κανουμε τα ίδια και τα ιδια) και μια αρχαιοελληνικη γιατι να ι κατι απο εκει δεν εχω στο ενεργητικο μου....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη meetmeinmontauk : 17-12-16 στις 09:06. Αιτία: merge
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα έγραψε στις 15:02, 18-12-16:

Ε μα ναι ετσι παει.Το σαδομαζοχιστικο σεξ βασιζεται πρωτα στο σεβασμό αλλα και στα ορια που ενας και ο αλλος θα βαλουν σε αυτό.Γιατι οπως λες εξουσια εχει και ο ενας και ο αλλος και με γνωμονα αυτα τα δυο δημιουργειται μια αξέεεχαστη εμπειρια....
Παράθεση

Thatcherite

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Thatcherite αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Thatcherite έγραψε στις 20:37, 18-12-16:

Βεράντα εε?Ανεβαινεις point..Eχει και αυλή να βγάζω τα σκυλάκια και τα γατακια μου?
Ε μα ναι ετσι παει.Το σαδομαζοχιστικο σεξ βασιζεται πρωτα στο σεβασμό αλλα και στα ορια που ενας και ο αλλος θα βαλουν σε αυτό.Γιατι οπως λες εξουσια εχει και ο ενας και ο αλλος και με γνωμονα αυτα τα δυο δημιουργειται μια αξέεεχαστη εμπειρια....
Εχοντας δει τα πραγματα εκ των εσω, αυτος που υπακουει εχει πολυ περισσοτερη εξουσια απο τον "κυριαρχο" εστω και υπογειως.

Σεβασμος στα ορια αλλα και εμπιστοσυνη, πρεπει να μην εχεις αγχος, να μπορεις να χαλαρωσεις γιατι ετσι μονο το απολαμβανεις πραγματικα.
Παράθεση

deviljoy

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη deviljoy
Ο deviljoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O deviljoy έγραψε στις 20:09, 19-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από Thatcherite
Εχοντας δει τα πραγματα εκ των εσω, αυτος που υπακουει εχει πολυ περισσοτερη εξουσια απο τον "κυριαρχο" εστω και υπογειως.

Σεβασμος στα ορια αλλα και εμπιστοσυνη, πρεπει να μην εχεις αγχος, να μπορεις να χαλαρωσεις γιατι ετσι μονο το απολαμβανεις πραγματικα.
Το BDSM δεν είναι παιχνίδι εξουσίας, άσχετα με το τι λένε όσοι το παίζουν, είναι απλά ένα θέατρο, ένα roleplay. Ούτε ο dom, ούτε ο sub έχουν καμία απολύτως εξουσία, απλά συναινούν σε ένα παιχνίδι ρόλων. Και αυτό είναι προφανές καθώς το όλο νόημα της εξουσίας είναι πως αυτός που την υφίσταται δεν έχει συναινέσει αλλά εξαναγκαστεί. Με άλλα λόγια το να παριστάνεις στον βιαστή και το θύμα στα πλαίσια του BDSM δεν περιλαμβάνει καμία εξουσία, εξουσία έχει ο πραγματικός βιαστής που βιάζει ένα πραγματικό θύμα.
Παράθεση

Thatcherite

Αποκλεισμένος χρήστης

O Thatcherite έγραψε στις 20:38, 19-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από deviljoy
Το BDSM δεν είναι παιχνίδι εξουσίας, άσχετα με το τι λένε όσοι το παίζουν, είναι απλά ένα θέατρο, ένα roleplay. Ούτε ο dom, ούτε ο sub έχουν καμία απολύτως εξουσία, απλά συναινούν σε ένα παιχνίδι ρόλων. Και αυτό είναι προφανές καθώς το όλο νόημα της εξουσίας είναι πως αυτός που την υφίσταται δεν έχει συναινέσει αλλά εξαναγκαστεί. Με άλλα λόγια το να παριστάνεις στον βιαστή και το θύμα στα πλαίσια του BDSM δεν περιλαμβάνει καμία εξουσία, εξουσία έχει ο πραγματικός βιαστής που βιάζει ένα πραγματικό θύμα.
Θες να το γραψω "εξουσια"; Δεν αλλαζει κατι. Και BDSM δεν ειναι μονο να φορεσει μια στολη οπως λεει η φιλη μας. Αυτο ειναι roleplay και το κανουν και vanilla ζευγαρια.

Οταν μια κοπελα τρωει ξυλο με ενα μαστιγιο και τα χερια της ειναι δεμενα, αυτος που της ριχνει ξυλο και εχει τα κλειδια απο τις χειροπεδες εχει εξουσια πανω της. Λιγο εως πολυ ειναι στο ελεος του. (τα φυλα προφανως μπορει να ειναι κι αναποδα)

Εξουσια=η δυνατότητα που έχει κάποιος να υποχρεώνει κάποιον άλλο να ενεργεί ή να συμπεριφέρεται με ορισμένο τρόπο

Αυτο που λες εσυ ειναι καταπιεση.

Anyway εξω απο το χορο τα βλεπεις ολα διαφορετικα και ισως ειναι δυσκολο να κατανοησεις αυτο που λεω
Παράθεση

deviljoy

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο deviljoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O deviljoy έγραψε στις 20:56, 19-12-16:

Θες να το γραψω "εξουσια"; Δεν αλλαζει κατι. Και BDSM δεν ειναι μονο να φορεσει μια στολη οπως λεει η φιλη μας. Αυτο ειναι roleplay και το κανουν και vanilla ζευγαρια.

Οταν μια κοπελα τρωει ξυλο με ενα μαστιγιο και τα χερια της ειναι δεμενα, αυτος που της ριχνει ξυλο και εχει τα κλειδια απο τις χειροπεδες εχει εξουσια πανω της. Λιγο εως πολυ ειναι στο ελεος του. (τα φυλα προφανως μπορει να ειναι κι αναποδα)

Εξουσια=η δυνατότητα που έχει κάποιος να υποχρεώνει κάποιον άλλο να ενεργεί ή να συμπεριφέρεται με ορισμένο τρόπο

Αυτο που λες εσυ ειναι καταπιεση.
Από την στιγμή που υπάρχουν safe words δεν τίθεται θέμα εξουσίας, καθώς το όλο παιχνίδι τελειώνει όταν σταματήσει να γουστάρει ο ένας από τους δύο. Το είπα και πριν το όλο νόημα της εξουσίας είναι πως δεν σταματάει όταν ο εξουσιαζόμενος το αποφασίσει. Εξουσία είναι να υπακούς γιατί δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς, όχι να σε μαστιγώνουν γιατί καυλώνεις. Η καταπίεση που λες είναι βασικό υποσύνολο της εξουσίας.

Anyway εξω απο το χορο τα βλεπεις ολα διαφορετικα και ισως ειναι δυσκολο να κατανοησεις αυτο που λεω
Πως ξέρεις ότι είμαι έξω από το χορό?
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε στις 22:03, 19-12-16:

Ευάρα έχεις εκδηλώσει τα γούστα σου σε κανέναν, για πες μας εντυπώσεις. Τρομοκρατήθηκε ή γούσταρε;
Παράθεση

Thatcherite

Αποκλεισμένος χρήστης

O Thatcherite έγραψε στις 22:15, 19-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από deviljoy
Από την στιγμή που υπάρχουν safe words δεν τίθεται θέμα εξουσίας, καθώς το όλο παιχνίδι τελειώνει όταν σταματήσει να γουστάρει ο ένας από τους δύο. Το είπα και πριν το όλο νόημα της εξουσίας είναι πως δεν σταματάει όταν ο εξουσιαζόμενος το αποφασίσει. Εξουσία είναι να υπακούς γιατί δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς, όχι να σε μαστιγώνουν γιατί καυλώνεις. Η καταπίεση που λες είναι βασικό υποσύνολο της εξουσίας.
Διαφωνω με την αναγκαστικη συνδεση καταπιεσης με εξουσια. Βλεπω την εξουσια σαν παραχωρηση δυναμης, την οποια ομως μπορεις να ξαναπαρεις πισω. Δεν θα μαλωσουμε για αυτο ομως

Πως ξέρεις ότι είμαι έξω από το χορό?
One of us, one of us
Παράθεση

deviljoy

Αποκλεισμένος χρήστης

O deviljoy έγραψε στις 22:52, 19-12-16:

Διαφωνω με την αναγκαστικη συνδεση καταπιεσης με εξουσια. Βλεπω την εξουσια σαν παραχωρηση δυναμης, την οποια ομως μπορεις να ξαναπαρεις πισω. Δεν θα μαλωσουμε για αυτο ομως
Αυτό που λες δεν είναι εξουσία, είναι εξουσιοδότηση. Το όλο νόημα της εξουσίας είναι πως δεν μπορείς να την πάρεις πίσω.
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα έγραψε στις 22:58, 19-12-16:

Ευάρα έχεις εκδηλώσει τα γούστα σου σε κανέναν, για πες μας εντυπώσεις. Τρομοκρατήθηκε ή γούσταρε;
Εσύ τί λές?Να μιλάω υποθετικά?Για να γράψω στο θέμα τι βιτσιόζικο μας αρέσει στο κρεββατι σημαινει πως τα κάνω.

Βέβαια όπως είπα στην αρχική μου δημοσίευση "δεν αρεσει σε ολους ή μάλλον δε τ 'αντέχουν όλοι" εννοώ οτι κάποιοι γεύτηκαν αυτη τη διαφορετική πλευρα του σεξ και τους μύησα σε αυτη (όπως έμαθα εγώ απο άλλον πρώτη φορά) και άλλοι απλα δε θέλησαν να το ξαναζήσουν..
Επίσης υπάρχουν κάποιοι που ποτέ δεν έμαθαν το μυστικό μου γιατι φάνηκαν απο την αρχή πως δεν ειναι για τετοια...Αυτοί (καταλαβαίνεις)κόκκινη κάρτα..
Πέρα απο τη πλάκα τώρα το πάν είναι το πως θα σου το βγάλει ο άλλος..Εξάλλου δεν αντιμετωπίζουμε το ίδιο τη κάθε σχέση μας..Έτσι δεν είναι?
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε στις 23:05, 19-12-16:

Επίσης υπάρχουν κάποιοι που ποτέ δεν έμαθαν το μυστικό μου γιατι φάνηκαν απο την αρχή πως δεν ειναι για τετοια...Αυτοί (καταλαβαίνεις)κόκκινη κάρτα..
Πέρα απο τη πλάκα τώρα το πάν είναι το πως θα σου το βγάλει ο άλλος..Εξάλλου δεν αντιμετωπίζουμε το ίδιο τη κάθε σχέση μας..Έτσι δεν είναι?
Προφανώς και όχι, κάθε σχέση είναι διαφορετική, αν και δεν νομίζω να μπορείς να καταλάβεις τα σεξουαλικά γούστα και βίτσια του άλλου από την εμφάνιση.
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα έγραψε στις 23:13, 19-12-16:

Προφανώς και όχι, κάθε σχέση είναι διαφορετική, αν και δεν νομίζω να μπορείς να καταλάβεις τα σεξουαλικά γούστα και βίτσια του άλλου από την εμφάνιση.
όοοοχι απο την εμφάνιση..Αυτο εννοείται.Απο τη συμπεριφορά,το χαρακτήρα..Παντα το χαρακτήρα..
Ο τύπος που του δαγκώνεις τα χείλια και σου λέει "ααουτσ θα μου κάνεις σημάδι και μπορει να φανεί!" ή του λες ρίξε μου κανένα χαστουκάκι στα οπίσθια και σου απαντά "τι λές ανώμαλη είσαι?Σοβαρέψου"...εεε νομίζω σε βοηθά να καταλάβεις πολλα..
Παράθεση

Thatcherite

Αποκλεισμένος χρήστης

O Thatcherite έγραψε στις 23:19, 19-12-16:

Ευκολο. Οι πιο κινκυ ειναι αυτοι που δεν το δειχνουν. Σιγανοπαπαδιές δηλαδή
Παράθεση

καμουφλάζ

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη καμουφλάζ
Ο καμουφλάζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O καμουφλάζ έγραψε στις 21:48, 02-01-17:

Aυτός, τι λες να...γουστάρει, πλατωνικό έρωτα?
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 22:41, 02-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από καμουφλάζ
Aυτός, τι λες να...γουστάρει, πλατωνικό έρωτα?
Και γιατί όχι;
Βέβαια, τι πιθανότητες να τον δεις έτσι στο δρόμο ή σε ένα (καθημερινό) μαγαζι;
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

keas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη keas
Ο keas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O keas έγραψε στις 16:09, 26-02-17:

Καλησπέρα με λένε Αλέξανδρο Και αυτό που θα ήθελα να πω είναι ότι με αναβει πολύ Η σκέψη της κοπρολαγνείας
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    fotisapple, jiyongie

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους