Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,715 μέλη και 2,404,328 μηνύματα σε 74,731 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 666 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχετικά με τους τρόπους backup του outlook

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 21:46, 01-09-07:

Έκανα 2 φορές εξαγωγή αρχείου (backup) ουσιαστικά.Την μία με τα εισερχόμενα και την άλλη με τις επαφές.

και μετά τα έθεσα ως προεπιλεγμένα για προσωπικά δεδομένα στο outlook 2007.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:41, 02-09-07:

Υπάρχουν 2 τρόποι, είτε να πάρεις το pst αρχείο από εκεί που το αποθηκεύει το outlook και να το κάνεις paste στο νέο outlook είτε να χρησιμοποιήσεις αυτό.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 10:45, 02-09-07:

Το θέμα μπορεί να κλειδωθεί παιδιά.

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 15:48, 02-09-07:

Μπορώ να ρωτήσω κάτι σχετικό και άσχετο με το θέμα ταυτόχρονα;

Το μέιλ που χρησιμοποιούμε στο outlook είναι αυτό της σύνδεσης που έχουμε στο νετ; Θέλω να το ενεργοποιήσω αλλά φοβάμαι μην κάνω καμιά πατάτα ....
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,982 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 15:50, 02-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από AstRoPeLeKi
Μπορώ να ρωτήσω κάτι σχετικό και άσχετο με το θέμα ταυτόχρονα;

Το μέιλ που χρησιμοποιούμε στο outlook είναι αυτό της σύνδεσης που έχουμε στο νετ; Θέλω να το ενεργοποιήσω αλλά φοβάμαι μην κάνω καμιά πατάτα ....
Εγώ πάντως δεν κατάλαβα χριστό.

Δεν υπάρχει κάποιο default mail.
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 15:55, 02-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Εγώ πάντως δεν κατάλαβα χριστό.

Δεν υπάρχει κάποιο default mail.

Ναι ...αυτό ήθελα να ακούσω! Χρησιμοποιούμε όποιο μέιλ έχουμε. Δεν υπάρχει κάποιο default. ok.
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:41, 03-09-07:

Ενώθηκα τρία threads που αφορούσαν τους τρόπους backup του outlook
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 11:46, 03-09-07:

Ενας πολύ εύκολος τρόπος για back up και ταυτόχρονα πολύ χρηστικός, είναι ο συγχρονισμός του Outlook με μια windows mobile συσκευή....
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:55, 03-09-07:

Όντως το καλύτερο, αλλά δυστυχώς δεν έχουν όλοι windows smartphone*

*Δυστυχώς στα symbian κάποια πεδία δεν είναι τα ίδια όποτε κάποιες φόρες γίνετε κάποιος πανικός
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

O The Stand έγραψε: στις 12:41, 13-09-07:

Καλησπέρα παιδιά.

Ένας φίλος μου θέλει να περάσει το office 2007.Να ρωτήσω.

Γίνεται να το περάσει απευθείας πάνω στο office 2003?Θα κρατηθούν έτσι οι επαφές και τα εισερχόμενα?

Ευχαριστώ πολύ!
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 12:45, 13-09-07:

εαν μιλας για το outlook, ναι δεν θα πειραχτει τιποτα, θα σωθουν και οι ρυθμισεις του και ολα
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

O The Stand έγραψε: στις 12:48, 13-09-07:

Ναι θα εγκαταστήσει το office 2007 πάνω σε αυτό του 2003 και ο φίλος μου θέλει να κρατήσει τις ρυθμίσεις κτλ απο το παλιό Outlook

thnx for the info
Παράθεση

Virtuosofriend

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Virtuosofriend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O Virtuosofriend έγραψε: στις 13:25, 13-09-07:

Μπορείς για καλό και για κακό να κάνεις ενα export τα contacts του outlook για Backup.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:13, 13-09-07:

Προσωπικα δεν συναντησα προβλημα εκτος απο ενα custom field που ειχα σε μια επαφη
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους