Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,292 μηνύματα σε 74,730 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 330 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Office Genuine Advantage

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 09:59, 17-04-09:

πριν λιγες μερες εμφανιστηκε ενα παραθυρο που ελεγε μπορει να εχω πεσει θυμα πλαστογραφησης λογισμικου πατω επιλυση και μου λεει κατι πραγματα που δε καταλαβαινω..
ειμαι τελειως ασχετη απο τετοια..τι να κανω?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 12:17, 17-04-09:

Μάλλον έχεις πειρατικά windows.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

baki (Aντώνης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 327 μηνύματα.

O baki έγραψε: στις 12:22, 17-04-09:

Μπόρεις να κάνεις είτε φορμάτ και να ξαναπεράσεις τα windows,είτε να αγοράσεις ένα νέο λογισμικό

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 12:51, 17-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από baki
Μπόεις να κάνεις είτε φορμάτ και να ξαναπεράσεις τα windows,είτε να αγοράσεις ένα νέο λογισμικό
Και να κάνει format όταν βάλει τα updates πάλι το ίδιο θα σου βγάλει..

Googlare για την λύση. Αν δεν τα καταφέρεις στείλε μου πμ.

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 15:33, 17-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από djohn
Και να κάνει format όταν βάλει τα updates πάλι το ίδιο θα σου βγάλει..

Googlare για την λύση. Αν δεν τα καταφέρεις στείλε μου πμ.
τι ειναι αυτο?

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 15:37, 17-04-09:

Ψάξε σε μία μηχανή αναζήτησης όπως το www.google.com για την λύση.

West_Emperor (Φιλιππος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O West_Emperor έγραψε: στις 18:26, 17-04-09:

Yπαρχουν 2 λυσεις:
1) Αγοραζεις μια αυθεντικη εκδοση απο ενα καταστημα ηλ. υπολογιστων
2)Αν δν θες να ενισχυσεις την M$ τοτε απλα ψαξε στο ιντερνετ να βρεις κρακ για τα windows..αν θες σου στελνω σε pm την διευθυνση για να κατεβασεις κατι τετοιο επειση δν θελω να ποσταρω links μηπως φαω κανενα μπαν..:fss:

Purple sunrise (Λουδοβίκος ο 16ος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκοταδιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

O Purple sunrise έγραψε: στις 18:29, 17-04-09:

Το έχει βγάλει και σε μένα εδώ και πολύ καιρό όταν είχα κατεβάσει το ΙΕ7.
Δεν νομίζω οτι είναι κάτι σοβαρό πάντως.

manos4 (Μάνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε: στις 11:46, 18-04-09:

όταν πας να κάνεισ updates στα XP σου έχει μια λίστα με τις αναβαθμίσεις που πρόκειται να εγκαταστηθούν και εσύ μπορείς να επιλέξεις ποιες θες.Συνήθως έχει και μια επιλογή που λέγεται "windows genuine verification" ή κάτι σχετικό.
Αυτό μπορεις να το βγάλεις απο τη λίστα των αναβαθμίσεων που θα εγκαταστηθούν και έτσι να μην σου γράφει περί αγοράς γνήσιων windows κτλ.Βέβαια δεν είμαι 100% σίγουρος.

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,509 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 14:53, 18-04-09:

Τι λέμε ωρέ παληκάρια. Η λύση στο πρόβλημά του είναι λιγότερο από 5 λεπτά.

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 16:42, 18-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
Τι λέμε ωρέ παληκάρια. Η λύση στο πρόβλημά του είναι λιγότερο από 5 λεπτά.
ποια ειναι τοτε η λυση?

manos4 (Μάνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε: στις 17:59, 18-04-09:

wolfe4ever θα σου με pm κάτι που ίσως λύσει το πρόβλημα.:no1:

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 18:04, 18-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από manos4
wolfe4ever θα σου με pm κάτι που ίσως λύσει το πρόβλημα.:no1:
ενταξει.

markip

Δραστήριο Μέλος

H markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H markip έγραψε: στις 00:13, 20-04-09:

@ wolfe4ever
το pm που σου εστειλα εγω σε βοηθησε καθολου?

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 11:12, 20-04-09:

ειμαι τελειως ασχετη απο τετοια...φοβαμαι μην κανω καμια ''πατατια''! οποτε το αφησα...

ultimater

Δραστήριο Μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O ultimater έγραψε: στις 20:55, 20-04-09:

Mπαααα...Και εμενα μου το εβγαζε νομιζω παντα το βγαζει στα βιστα μετα απο 30 μερες απο την ενεργοποιηση τους...Ειχα παει και πατησα ενημερωση απο το νετ κατι τετοιο δε θυμαμαι...
Παντως εγω λεω να μη φοβασαι...μια χαρα γνησια ειναι...

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 10:14, 22-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από manos4
όταν πας να κάνεισ updates στα XP σου έχει μια λίστα με τις αναβαθμίσεις που πρόκειται να εγκαταστηθούν και εσύ μπορείς να επιλέξεις ποιες θες.Συνήθως έχει και μια επιλογή που λέγεται "windows genuine verification" ή κάτι σχετικό.
Αυτό μπορεις να το βγάλεις απο τη λίστα των αναβαθμίσεων που θα εγκαταστηθούν και έτσι να μην σου γράφει περί αγοράς γνήσιων windows κτλ.Βέβαια δεν είμαι 100% σίγουρος.
αυτο ακριβως κανω και εχω το κεφαλι μου ησυχο

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε: στις 02:52, 30-04-09:

σήμερα μου έβγαλε κι εμένα αυτό το μήνυμα. μου μαυρισε η επιφάνεια εργασίας. πιθανολογώ, όμως, ότι είναι παγίδα για να μπω στη διαδικασία να αγοράσω λογισμικό. ξαναέβαλα την παλιά εικόνα που ειχα .δεν είναι περίεργο που, μετά από 10 μήνες, μου το έβγαλε τώρα;
Λέει, "ενδέχεται να έχετε πέσει θύμα πλαστογράφησης λογισμικού. Αυτό το αντίγραφο των windows δεν έχει περάσει από τη διαδικασία επικύρωσης των windows".
Δε λέει ότι έχει περάσει από τη διαδικασία και βρέθηκε πλαστογραφημένο.
Θα δω.

orathac (Γεώργιος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.

O orathac έγραψε: στις 05:26, 30-04-09:

Το ξέρεται ότι απλά γράφοντας το πρόβλημα σας στο Google το λύνετε…

Liakouras

Δραστήριο Μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 370 μηνύματα.

O Liakouras έγραψε: στις 12:35, 30-04-09:

Παιδιά η λύση είναι απλή...κάνοντας update κατεβαίνει ένα πρόγραμμα το οποίο εγκαθίσταται μαζί με τα άλλα και είναι το Windows Genuine Advantage.Αυτό το πρόγραμμα δεν μπορείς να το απεγκαταστήσεις.Όμως με μια απλή επαναφορα συστήματος(system restore) στη μέρα πριν αυτής του update όλα είναι μια χαρά.

Για το πώς γίνεται η επαναφορά συστήματος "click" εδώ

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Microsoft Office - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-10-15 στις 19:13.
    • Shortcuts στο MS Office - Από Ciela
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-01-11 στις 02:30.
    • Microsoft Office για linux - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-07-08 στις 00:21.
    • Online Office suites - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 30 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-11-07 στις 17:10.
    • Ειδοποίηση Windows Genuine Advantage (KB905474) - Από DrStrangelove
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-04-07 στις 00:13.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους