Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 202)
  • Ναι (συστηματικά)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Ναι (κάπου κάπου)

    Ψήφοι: 47 23.3%
  • Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 1 0.5%

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Όλοι αυτό προτιμάμε αλλά δε κάθεται οπότε το ρίχνουμε στις σοκολάτες

:hehe: Γι'αυτό η λύση είναι να μην το ρίχνουμε στις σοκολάτες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
ΟΧΙ! ευτυχώς που δε το χρειάζομαι! Μου αρέσει πολύ ο χορος ομως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Βρίσκω το γυμναστήριο τελείως βαρετό. Προτιμώ να κάνω ποδήλατο στην φύση και να χορεύω. Επίσης επειδή δεν έχω πολύ χρόνο τώρα τον χειμώνα,πηγαινοέρχομαι σχολείο και φροντιστήριο κάθε μέρα με τα πόδια. Καλύτερο από το να λιώνω πάνω σε ένα διάδρομο. Άλλωστε διάδρομο έχουμε και στο σπίτι, αλλά εγώ δεν κάνω.:P Το καλοκαίρι που είχα πάρει κανα 2 κιλά έκανα κάθε βράδυ, αλλά σε ένα μήνα βαρέθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το γυμναστήριο γενικά δεν το βαριέσαι αν πηγαίνεις με παρέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Πηγαινω τακτικα στο γυμναστηριο του Πανεπιστημιου(3 φορες/βδομαδα) και ακολουθω δικο μου προγραμμα.Τωρα ομως που δεν εχω μαθηματα,κανω σπιτι μου,να ναι καλα το μονοζυγο:P.Γαματη φαση,μακαρι να πηγαινα εκει και αφου αποφοιτησω απο τη σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Η δουλειά μάς προσφέρει δωρεάν γυμναστήριο [όργανα και 2-3 προγράμματα με γυμναστή και χορευτή] και ξεκίνησα αυτή τη βδομάδα (πονώωωωω)
μετά από ...15 περίπου χρόνια που είχα να περάσω έστω κι ... έξω απο γυμναστήριο λόγω άπειρης βαρεμάρας.

ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ότι είμαι ήδη εκεί, και η μετακίνηση μου είναι...να κατέβω τη σκάλα για να φτάσω στο ισόγειο, συν ότι είναι πάντα γνωστοί και λέμε καμιά βλακεία, μααααααααααααααααααααλλον θα το συνεχίσω.
Αλλά μεγάλα λόγια δεν λέω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ωχ...εκτός από τη δίαιτα που μέρα με τη μέρα πάει κατά διαόλου είναι και αυτή η γυμναστική ρε γαμώτο....που έχω σκουριάσει..αχχχχχχχχχχχχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Η δουλειά μάς προσφέρει δωρεάν γυμναστήριο [όργανα και 2-3 προγράμματα με γυμναστή και χορευτή] και ξεκίνησα αυτή τη βδομάδα (πονώωωωω)
μετά από ...15 περίπου χρόνια που είχα να περάσω έστω κι ... έξω απο γυμναστήριο λόγω άπειρης βαρεμάρας.

ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ότι είμαι ήδη εκεί, και η μετακίνηση μου είναι...να κατέβω τη σκάλα για να φτάσω στο ισόγειο, συν ότι είναι πάντα γνωστοί και λέμε καμιά βλακεία, μααααααααααααααααααααλλον θα το συνεχίσω.
Αλλά μεγάλα λόγια δεν λέω :P

Τί δουλειά είναι αυτή? Θέλω κι εγώ να δουλέψω εκεί. :)

Εγώ πηγαίνω γυμναστήριο συστηματικά, έχω και διάδρομο και βάρη στο σπίτι. Προσπαθώ να μην το αφήνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
και εγω επισκεπτομαι το γυμναστηριο καθημερινά. το κυλικειο τους εχει τον καλυτερο φραπέ του 1 ευρώ της περιοχής :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
και εγω επισκεπτομαι το γυμναστηριο καθημερινά. το κυλικειο τους εχει τον καλυτερο φραπέ του 1 ευρώ της περιοχής :P
Μην το γελας,καπου εχω διαβασει οτι αμα πιεις καφεινη πριν την προπονηση-αρα και ο φραπε(ς) κανει-εχεις αυξημενη αποδοση στο γυμναστηριο,αρα καλα κανεις και πινεις φραπε εκει:clapup:Εμας βεβαια δεν μας παρεχουν τετοιες πολυτελειες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μην το γελας,καπου εχω διαβασει οτι αμα πιεις καφεινη πριν την προπονηση-αρα και ο φραπε(ς) κανει-εχεις αυξημενη αποδοση στο γυμναστηριο,αρα καλα κανεις και πινεις φραπε εκει:clapup:Εμας βεβαια δεν μας παρεχουν τετοιες πολυτελειες:(



εχμ
ξερεις, παω κυλικειο και αραζω, φραπε και τσιγαρο. ποιος τρεχει για διαδρομους και βαρη μετά... δε βαριεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ναι, εσύ τί κατάλαβες? Ότι μετά ο Ρεμπεσκές πάει και σηκώνει βάρη????? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
η κουπα με το φραπέ ειναι βαρύ αντικειμενο ξερεις
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ναι, το επιβεβαιώνω. Σαν βαράκι!!!!!!!!
Αν κρατάς ένα από κάθε χέρι, κάνεις κάτι ΜΟΥΣΚΟΥΛΑ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ναι, εσύ τί κατάλαβες? Ότι μετά ο Ρεμπεσκές πάει και σηκώνει βάρη????? :D
Ειπα εγω κατι τετοιο;:confused:Γενικα ανεφερα κατι που διαβασα:)
η κουπα με το φραπέ ειναι βαρύ αντικειμενο ξερεις
:mad:
Κατσε λιγο ρε,εγω ηξερα οτι τον φραπε τον πινουμε σε γυαλινο ποτηρι(αντε και σε μικρο πλαστικο που βαζουν στα κυλικεια),εσυ προχωρησες σε κουπατο φραπε;:confused:
Εχω μεινει πισω,μη μιλησω για σέικερ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
κουπατο φραπε
...ε στο gym πηγα,
να μην κανω και λιγο ασκηση;
που να με δεις να σηκωνω και το τραπεζι για να παρω ρουφηξια




υγ. νταξ ιναφ
καλημερες τζυμ-μποϋς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εχμ
ξερεις, παω κυλικειο και αραζω, φραπε και τσιγαρο. ποιος τρεχει για διαδρομους και βαρη μετά... δε βαριεσαι.
Ναι ρε το καταλαβα:DΕχει τηλεοραση με Νοβα τουλαχιστον;:whistle:

Ναι, το επιβεβαιώνω. Σαν βαράκι!!!!!!!!
Αν κρατάς ένα από κάθε χέρι, κάνεις κάτι ΜΟΥΣΚΟΥΛΑ.....
Ναι,αλλα το βαρος του μειωνεται με καθε ρουφηξια:worry:
Τα συγγραμματα του Πανεπιστημιου ειναι καλυτερα ειδικα αμα αντιπροσωπευουν μαθημα που δε σ' αρεσει,κανουν και για σακο του μποξ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;
ναι,ουτε καν.
παλιες καλες εποχες :P
τωρα κανα τρεξιμο στο γηπεδο και αν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ούτε που το γνωρίζω το μέρος :hehe: :P χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ξέρετε να προτείνετε κανένα καλό γυμναστήριο στην Αθήνα (κατά προτίμηση κέντρο)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top