• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

xrysokoureli

Νεοφερμένος

Η xrysokoureli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αρχισαν ολοι να βρισκουν αλλους γιατρους και οι συνεργατες παλι πιασανε δουλεια...απο μακρια φαινεται αυτο..ασε που λες οτι εκανες χθες την εγχειρηση και μιλας για τις 2 πρωτες μερες..μα εγινες και μελος και με το που βγηκες απ τη κλινικη εμας σκεφτηκες να πεις την εμπειρια σου.απο εξυπναδα βλεπω σκιζετε τσιρακια..οτι ολα πηγαν καλα να σαι σιγουρη με τον καλο γιατρο και πανω απ ολα ανθρωπο που επελεξες..σ ολους τα ιδια ελεγε και ειδαμε πως καταντησαμε...οι διαχειριστες θα πρεπει να διαγραφουν τετοιου ειδους μηνυματα γιατι αθελα τους δινουν δουλεια σε ατομα που δεν αξιζουν και καταστρεφουν ζωες...αυτο!

malakouardo εσένα τί σου συνέβη αν επιτρέπεται;
Θέλω πολύ να κάνω πλαστική γιατί θα κάνω διάφραγμα ούτως η άλλως αλλά έχω πλέον αρχίσει να φοβάμαι όσο διαβάζω εμπειρίες άλλων :( εσύ πιστεύεις ότι είναι καλύτερο κάποιος να μην μπει σε τέτοια διαδικασία ή ότι έχει να κάνει με το γιατρό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχισαν ολοι να βρισκουν αλλους γιατρους και οι συνεργατες παλι πιασανε δουλεια...απο μακρια φαινεται αυτο..ασε που λες οτι εκανες χθες την εγχειρηση και μιλας για τις 2 πρωτες μερες..μα εγινες και μελος και με το που βγηκες απ τη κλινικη εμας σκεφτηκες να πεις την εμπειρια σου.απο εξυπναδα βλεπω σκιζετε τσιρακια..οτι ολα πηγαν καλα να σαι σιγουρη με τον καλο γιατρο και πανω απ ολα ανθρωπο που επελεξες..σ ολους τα ιδια ελεγε και ειδαμε πως καταντησαμε...οι διαχειριστες θα πρεπει να διαγραφουν τετοιου ειδους μηνυματα γιατι αθελα τους δινουν δουλεια σε ατομα που δεν αξιζουν και καταστρεφουν ζωες...αυτο!
Δε νομίζεις ότι είναι λίγο επιπόλαιο να κατηγορείς ανθρώπους ως βαλτούς με ελάχιστα στοιχεία; Ούτε καν όνομα του γιατρού δεν ανέφερε η κοπέλα, αν ήταν "τσιράκι", νόμιζω θα το είχε κάνει. Έχω δει προσωπικά πόσο καχύποπτος είναι ο κόσμος και με το παραμικρό σπεύδουν να κατηγορήσουν άλλους μόνο και μόνο επειδή είχαν μια υποψία. Θυμάμαι όταν είχα κάνει τη δική μου ρινοπλαστική, υπήρχαν άτομα που με κατηγόρησαν ως ...βαλτή επειδή έτυχε το ίδιο διάστημα να έχει βάλει ο πλαστικός που μου την έκανε διαφήμιση εδώ (η πλάκα είναι ότι ούτε καν του ανέφερα το site όταν την έκανα). Παρ'ότι είχα αναφέρει πολλάκις και αρνητικά του. Και άντε μετά να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας, ειδικά με την λατρεία που έχουν οι έλληνες να πιστεύουν ότι παντού κρύβονται συνομωσίες και κρυφά συμφέροντα. Λίγη σύνεση δεν βλάπτει, πριν κατηγορήσουμε κάποιον χωρίς στοιχεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
εγω την εμπειρια μου μονο ηθελα να πω χωρις να κανω πω ονομα και να κανω διαφημιση..
Μην αφήνεις τον κάθε παλαβό στο ίντερνετ να σου χαλάσει τη διάθεση και να σε κάνει να διαγράψεις μηνύματα σου. Οι άνθρωποι στους οποίους θα μπορούσε να φανεί χρήσιμη η εμπειρία σου είναι πολλοί περισσότεροι. Κρίμα που σε έκανε και το διέγραψες, μην επηρεάζεσαι τόσο εύκολα. Ο καθένας ο,τι του έρθει γράφει, χωρίς να σκεφτεί πώς θα νιώσει ο άλλος και αν έχουν βάση τα όσα λέει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ε ναι εμεις ειμαστε οι παλαβοι του ιντερνετ και γραφουμε οτι μας ερχεται...διαβασα και τις δικες σου τοποθετησεις και απο τοτε αλλαξες 100 φορες.θα πρεπει και μεις δηλαδη να κανουμε κωλοτουμπες?ειναι φανερο οτι ¨στελνατε¨ τοσο καιρο τον κοσμο σε συγκεκριμενους γιατρους.αυτο καναμε και μεις και την πατησαμε ασχημα..εμεις οταν παραθετουμε τις εμπειριες μας,ειτε γεμιζουν οι αναρτησεις μας με (-) ειτε διαγραφονται γιατι σε καποιους δεν αρεσουν αυτα που γραφουμε.δλδ προδιαθετεις τον αλλον οτι ειμαι,οπως προειπες,ενας ¨παλαβος του ιντερνετ¨.εκει ομως που γινεται φανερα προωθηση και διαφημιση(δε μιλαω για τη παραπανω περιπτωση) δεν αντιδρατε καθολου.εμενα ο γιατρος σου με σακατεψε(και οχι 1 φορα,να μ πεις δε σε αφορα) οπως και αλλους χρηστες εδω.με τον τροπο μου προσπαθω να τους κανω περισσοτερο καχυποπτους για αυτα που γραφονται,γιατι οπως σου ειπα και πριν,πολλοι δεν διαβαζουν αυτες τις 120 σελιδες.αν επειδη δε θελω καποιος αλλος να περασει οτι περναω εγω,θεωρουμαι τρελος τοτε τι να πω?ας μιλαμε μονο στα πριβε...καλημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δηλαδή όποιος έχει διαφορετική εμπειρία απο τη δική σου είναι βαλτός και ψεύτης και στέλνει τον κόσμο σε συγκεκριμένους γιατρούς επειδή έχει ...συμφέροντα; Ρε δεν πάμε καλά. Προφανώς για έναν γιατρό έχω άποψη, διότι ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ, hellooooo? Πώς ακριβώς να έχει ...πλουραλισμό η άποψη μου, από τη στιγμή που δεν πήγα σε άλλους γιατρούς; Άλλωστε, δεν θυμάμαι να έχω γράψει πουθενά μόνο θετικά λόγια, ανέφερα πολλάκις ότι παρ'ότι είμαι ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα εν γένει, υπάρχει μια ατέλεια που απλά δεν την προσέχουν οι άλλοι. Αν του έκανα διαφήμιση, θα έγραφα μόνο θετικά και θα τον σύστηνα ανεπιφύλακτα. Επίσης, βρίσκομαι σε αυτό το site 6 χρόνια, δεν είμαι κανένας κομήτης που γράφτηκα χτες και ποστάρω ο,τι στοχευμένη μπούρδα μου κατέβει.

Παρομοίως θα μπορούσα να κατηγορήσω κι εγώ εσένα χωρίς στοιχεία οτι ψεύδεσαι και είσαι βαλτή από ανταγωνιστή γιατρό. Να δούμε πού θα καταλήξουμε αν αρχίσουμε να αμφισβητούμε το κάθε ποστ. Ο έλληνας τελικά σε ένα πράγμα έχει μόνο ταλέντο: Να αχρηστεύει οτιδήποτε του δοθεί με την καχυποψία και την κουτοπονηριά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Δηλαδή όποιος έχει διαφορετική εμπειρία απο τη δική σου είναι βαλτός και ψεύτης και στέλνει τον κόσμο σε συγκεκριμένους γιατρούς επειδή έχει ...συμφέροντα; Ρε δεν πάμε καλά. Προφανώς για έναν γιατρό έχω άποψη, διότι ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ, hellooooo? Πώς ακριβώς να έχει ...πλουραλισμό η άποψη μου, από τη στιγμή που δεν πήγα σε άλλους γιατρούς; Άλλωστε, δεν θυμάμαι να έχω γράψει πουθενά μόνο θετικά λόγια, ανέφερα πολλάκις ότι παρ'ότι είμαι ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα εν γένει, υπάρχει μια ατέλεια που απλά δεν την προσέχουν οι άλλοι. Αν του έκανα διαφήμιση, θα έγραφα μόνο θετικά και θα τον σύστηνα ανεπιφύλακτα. Επίσης, βρίσκομαι σε αυτό το site 6 χρόνια, δεν είμαι κανένας κομήτης που γράφτηκα χτες και ποστάρω ο,τι στοχευμένη μπούρδα μου κατέβει.

Παρομοίως θα μπορούσα να κατηγορήσω κι εγώ εσένα χωρίς στοιχεία οτι ψεύδεσαι και είσαι βαλτή από ανταγωνιστή γιατρό. Να δούμε πού θα καταλήξουμε αν αρχίσουμε να αμφισβητούμε το κάθε ποστ. Ο έλληνας τελικά σε ένα πράγμα έχει μόνο ταλέντο: Να αχρηστεύει οτιδήποτε του δοθεί με την καχυποψία και την κουτοπονηριά του.

πρωτα απ ολα βαλτη δεν ειμαι..και δν ειναι τυχαιο οτι υπηρχε τεραστια διαφημιση του γιατρου εδω μεσα...δεν ηταν τυχαιο γιατι δεν επροκειτο για διαφημιση google(οπως υπαρχουν στο ιδιο σημειο και πολυ μικροτερες) αλλα ηταν πληρωμενη διαφημιση.τα στοιχεια μου τα εχω δωσει σε ατομα που μου στελνουν προσωπικο μηνυμα και αυτο γιατι απο λογια του γιατρου σου(οταν τον επιασε παραληρημα) μου ειπε οτι οι συνεργατες του παρακολουθουν το συγκεκριμενο θεμα και γραφουν κιολας.ναι και οταν κατι μου φαινεται να κινειται προς αυτη τη κατευθυνση,αντιδρω.το θεμα μου ηταν με την κοπελα και οχι με εσενα.σε αλλες στιγμες που επρεπε να αντιδρασεις και να δικαιολογησεις τη θεση σου ως admin,εκανες την παπια.και εσυ ξεκινας προσωπικο πολεμο και στοχοποιεις..τεσπα..ο ελληνας τελικα σ' ενα πραγμα εχει μονο ταλεντο:να στοχοποιει ατομα που δεν ειναι λαμογια και τα "παιρνουν".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Για οποιονδήποτε έχει IQ μεγαλύτερο της ντομάτας, είναι ηλίου φαεινότερο ότι δεν σε κατηγόρησα, αλλά προσπαθούσα να σου δείξω τι εννοώ, ότι ο καθένας μπορεί να κατηγορήσει οποιονδήποτε χωρίς στοιχεία και άντε μετά ο άλλος να αποδείξει ότι δεν είναι ελέφαντας. Όσο για τη διαφήμιση τότε, ναι ήταν πληρωμένη, όπως και τόσες άλλες εδώ μέσα. Βρισκόταν όμως σε θέση που είναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για διαφημίσεις και δείχνει ΠΑΝΤΑ διαφημίσεις. Ουδέποτε δεχτήκαμε να επιτρέψουμε κρυφο-διαφημιστικά ποστ ή οποιαδήποτε άλλη διαφήμιση χωρίς ΞΕΚΑΘΑΡΗ σήμανση ότι πρόκειται περι διαφήμισης. Αν έχεις την παραμικρή αμφιβολία, αντί να κάνεις εικασίες, πιο έξυπνο θα ήταν να προσποιηθείς οτι είσαι πελάτης και να στείλεις κάποια πρόταση για τέτοιου είδους διαφημίσεις, να δούμε, θα το δεχτεί κανείς; Όσο για το ότι άτομα του Χ γιατρού γράφουν εδώ, σε διαβεβαιώ ότι αν διαπιστωθεί ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ότι όντως κάποιος προσποιείται ότι έκανε πλαστική για να προωθήσει κάποιο γιατρό, θα του απαγορευθεί η είσοδος στο site. Τον κανόνα περι διαφήμισης στα ποστ τον παίρνουμε πολύ σοβαρά, και μάλιστα παλιότερα είχαμε δώσει ban και σε άτομο που μας είχε πληρώσει για διαφημιστικό banner, επειδή δεν αρκέστηκε σε αυτό και άρχισε να διαφημίζει την εταιρεία του και σε posts. Δεν γίνεται όμως να ρίχνουμε ban και να διαγράφουμε μηνύματα επειδή κάποιος ΥΠΟΠΤΕΥΘΗΚΕ ότι ΜΠΟΡΕΙ να είναι έτσι, χωρίς κανένα στοιχείο. Στο τέλος δηλαδή θα καταλήξουμε να γράφονται μόνο αρνητικές εμπειρίες, όχι επειδή δεν υπάρχουν θετικές, αλλά επειδή ο κόσμος φοβάται να τις γράψει μην κατηγορηθεί για διαφήμιση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bambola19

Νεοφερμένος

Ο bambola19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τον απάλευτο έχεις εσύ... αυτό ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

plakaki

Νεοφερμένος

Ο plakaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ρε παιδια μου ασ χαλαρωσουμε δηλαδη παντου να μαλωνουμε γαμω την ελλαδα μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
προσοχη στην επιλογη χειρουργου....προσοχη στον σκουρα....υπαρχουν ετυχως κ αλλοι...πολλοι..πχ κολλιας ,ευθ.χριστοπουλος..κ πολλοι αλλοι.ψαξτε το κ μην αφηνετε κανεναν ειδικο να σας παρασυρει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bambola19

Νεοφερμένος

Ο bambola19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εχουν περασει 3 μηνες και η μητη μου κατω και στα πλαγια ακομα να ξεπριστει. Μπορει να μου πει καπιος απο δικη του εμπειρια τι συμβαινει? ¨( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysokoureli

Νεοφερμένος

Η xrysokoureli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι φυσιολογικό να μείνω μετά το χειρουργείο για ένα βράδυ μέσα στο νοσοκομείο. Είδα έναν πλαστικό και μου είπε ότι έτσι πρέπει να γίνει αλλά 2 φίλες μου που έχουν κάνει στο παρελθόν μου είπαν ότι δεν έμειναν και έφυγαν την ίδια μέρα και προβληματίστηκα λίγο με αυτό. ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι φυσιολογικό να μείνω μετά το χειρουργείο για ένα βράδυ μέσα στο νοσοκομείο. Είδα έναν πλαστικό και μου είπε ότι έτσι πρέπει να γίνει αλλά 2 φίλες μου που έχουν κάνει στο παρελθόν μου είπαν ότι δεν έμειναν και έφυγαν την ίδια μέρα και προβληματίστηκα λίγο με αυτό. ευχαριστώ.

Ναι, κι εγώ στην αρχή ήθελα να πάω σπίτι μου αλλά μόλις είδα ότι σεν μπορώ να πάρω το πόδια μου από τη "μαστούρα" χάρηκα που θα έμενα στο νοσοκομείο. Αφού όταν ήρθε η ώρα να φύγω, δεν ήθελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

atsidas

Νεοφερμένος

Ο atsidas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά με λένε Νίκο και θέλω να κάνω ρινοπλαστική στο νοσοκομείο τις Πάτρας. Πονάει πολύ η επέμβαση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xrysokoureli

Νεοφερμένος

Η xrysokoureli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
atsida απ' ό,τι έχω ακούσει δεν πονάει καθόλου, λένε ότι πονάει μόνο όταν σου βγάζουν τα ταμπόν από τη μύτη την 2η ή 3η μέρα μετά το χειρουργείο. Εγώ θα κάνω την επόμενη βδομάδα, οπότε θα σου πω μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

atsidas

Νεοφερμένος

Ο atsidas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ωραίος ρε φίλε μου κι εγώ θέλω να κάνω Νοέμβριο αλλά θα πάω σε νοσοκομείο. Pιστεύω να μην πειράζει που θα πάω σε νοσοκομείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bambola19

Νεοφερμένος

Ο bambola19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
θελω καπιος που εχει κανει ρινοπλαστικη να μου πει σε ποσο καιρο ξεπριζεται η μυτη. γτ εκτος το οτι μου κανε το προφιλ γαλλικο εχουν περασει 3 μηνες και η μητη κατω μου φαινεται αρκετα μουδιασμενη και πρισμενη τωρα δε ξερω θα ξεπριστει? αν ναι ποτε? και σε ποσο καιρο. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ !!! :confused::worry::/::hmm::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
θελω καπιος που εχει κανει ρινοπλαστικη να μου πει σε ποσο καιρο ξεπριζεται η μυτη. γτ εκτος το οτι μου κανε το προφιλ γαλλικο εχουν περασει 3 μηνες και η μητη κατω μου φαινεται αρκετα μουδιασμενη και πρισμενη τωρα δε ξερω θα ξεπριστει? αν ναι ποτε? και σε ποσο καιρο. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ !!! :confused::worry::/::hmm::)


Μια φίλη μου που έχει κάνει μου είπε πάνω από χρόνο. Ενας γνωστός μου λέει 6-7 μήνες, αλλά δεν καπνίζει, δεν πίνει, προσέχει πολύ, κλπ.
Κι εμένα στους 4 μήνες και κάτι είναι ακόμα πολύ πρησμένη από μπροστά. Το προφιλ τέλειο όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysokoureli

Νεοφερμένος

Η xrysokoureli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ωραίος ρε φίλε μου κι εγώ θέλω να κάνω Νοέμβριο αλλά θα πάω σε νοσοκομείο. Pιστεύω να μην πειράζει που θα πάω σε νοσοκομείο...
Tί εννοείς σε νοσοκομείο; σε νοσοκομείο δε γίνεται ούτως ή άλλως; εννοείς θα σου κάνει την επέμβαση ωρυλά;
Είμαι πολύ αγχωμένη, όχι για το χειρουργείο αλλά για το αποτέλεσμα αν θα είναι καλό μετά από αυτά που διάβασα εδώ και σε άλλες ιστοσελίδες. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

atsidas

Νεοφερμένος

Ο atsidas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σε νοσοκομείο δεν γίνεται ρε παιδιά. Εμένα μου είπαν 1000 euro και στην κάνουν σε νοσοκομείο ο ορυλλάςG....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top