Τα αδέρφια μας

Πόσα αδέρφια έχετε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)
  • 1

  • 2

  • 3+

  • Κανένα

  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Έχω έναν αδερφό 8 χρόνια μεγαλύτερό μου που μου κάνει όλα τα χατίρια :hehe:
Όταν είμασταν πιο μικρά, αυτός στην εφηβεία όλη την ώρα τσακωνόμασταν :P αλλά τώρα everything glides smoothly :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Εμένα ειναι 3 χρόνια μικρότερη και πέρασε Πάτρα φέτος
Με εκνευρίζει ώρες ώρες αλλα νταξει τι να κάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
εχω ενα μικρο σκατουλακι 5 μηνων,τον τζιώτη ^.^
(ναι,έτσι τον φωνάζω :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Τι σχεσεις εχετε με τα αδερφια σας? πιστευετε οτι ειναι οι καλυτεροι φιλοι που θα μπορεσετε ποτε να βρειτε γιατι σιγουρα δε θα σας προδωσουν, ειστε απο τους αλλους που πιστευουν οτι αλλο φιλοι και άλλο οικογενεια ή εχετε τις χειρότερες σχεσεις?
Ας αρχισω απο εμενα εγω εχω μια αδερφη 11 χρονια μικροτερη με την οποια ακομη όπως ειναι φυσικό δεν εχουμε επικοινωνια εννοειται πως την αγαπάω απλά επειδη εχω μεγαλωσει ως μοναχοπαιδι εχω αναπτυξει ιδιαιτερα την κοινωνικότητα μου και δεν μπορω να καταλαβω πολλες φιλες μου που εχουν εντονα επιρρεαστει απο τα αδερφια και στα ματια τους ειναι θεοι με αποτελεσμα να μην δινουν καθολου σημασια στη φιλια?
Ποια ειναι η αποψη σας/
Δεν ξερω αν εχει υπαρξει σχετικο θεμα στο παρελθο απλα εγω θα θελα να το ξαναανοιξω:D


Σημείωση:
Τα μήνυματα 164 και 165 προήλθαν από τη συγχώνευση του θέματος "Το αίμα νερό δεν γίνεται! Ή μήπως γίνεται? Αδέρφια μου τι πιστεύετε?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
εχω μια αδελφη 24 χρονων (ειμαι 15) κι επειδη μεγαλωσα και γενικα μαρεσουν τα φιλοσοφικα οπως κι εκεινης καθομαστε και συζηταμε πχ. για το πως θα επρεπε να ναι το σχολειο(σπουδαζει φιλολογια).Επηρεαζομαι απο αυτην συνεχεια μιλαω γιαυτην και μαρεσει η παρεα της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
...Κι εκει που ημουν μοναχοπαιδι μεχρι τα 10 και συνηθιζα να κανω παρεα με τη μανουλα και τον μπαμπα τον Κωστα(τον πατριο μου δηλ.) , με τον παππου και τη γιαγια και γενικοτερα με μεγαλυτερους (ακομα και τα ξαδερφια μου μεγαλυτερα ειναι)οταν ημουν εκτος σχολειου, ξαφνικα τσουπ η μανουλα μου μενει εγκυος !Κοριτσακι το πρωτο μου αδερφακι, η Αναστασια μου , της οποιας της αρεσει πολυ (5 χρονια μετα) να κοιταζει τα ρουχα μου , να διαβαζουμε παραμυθια μονο με πριγκιπισσες , να της φτιαχνω τα μαλλια. Εγω ημουν αγοροκοριτσο μικρη και γενικα ποτε δεν υπηρξα πολυ κοκετα , γι'αυτο το λογο σκαω στα γελια μαζι της!Λιγους μηνες μετα τη γεννηση της μικρης η μαμα μενει εγκυος στο Μενελαο . Ταυτοχρονα μενει και η Κατερινα , η γυναικα του μπαμπα μου , στο Δημητρακη.Τα 2 αυτα αγορακια , τα αντρακια μου ειναι τελιως διαφορετικα ! Ο Μενελαος , στον οποιο επιτρεψτε μου να πω οτι εχω λιγη περισσοτερη αδυναμια , εχει ιδιαιτερο χαρακτηρα. Μου αρεσει τοσο πολυ να περναω χρονο μαζι του . Του αρεσει να με βοηθαει οταν μαγειρευω , συζιταμε πολλες φορες μαζι ( χρησιμοποιει αρκετα δυσκολες φρασεις για την ηλικια του) , σημερα καναμε πρωτη φορα γυμναστικη (τον καημενο του εβαλα να κανει κοιλιακους...δεν αντεξε πανω απο 3...τι τρελη αδερφη που εχει!), χορευουμε και διαβαζουμε παραμυθια με δρακους. Τον Δημητρακη δυστηχως δε τον βλεπω συχνα κατι που θα ηθελα πολυ αλλα ειναι φυση αδυνατο.Ο μικρουλης ειναι θεατρινος : ζογκλερ, ακροβατης, κωμικος και δραματικος ηθοποιος.Α!Θα μπορουσε ανετα να πρωταγωνιστει και σε ταινιες δρασης...νομιζω οτι τον περιεγραψα τελεια...Τελος περιμενω απο την Κατερινα ενα κοριτσακι , την περιμενω πως και πως!...Μεσα σε 5 χρονια 4 αδερφακια...χαιρομαι ειλικρινα τοοοοσο πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Πάντα ήθελα πολύ μεγάλη οικογένεια..δεν ξέρω γιατί..ίσως γιατί πάντα είμουν η μικρότερη, έχω μια αδερφή 2,5 χρόνια μεγαλύτερη αλλά και όλα μου τα ξεδέρφια είναι μεγαλύτερα..το μεγαλύτερο είναι 34 και το μικρότερο 27..!! Το καλύτερό μου όμως είναι ότι έχω 2 μικρά ανηψάκια, την Ελπιδούλα μου που είναι τώρα 8 και τον Βαγγελάκι μου (που τον έχω βαφτίσει κιόλας!!) που είναι 7..!!! Οπότε εκτός από θεία και νονά τα νιώθω και σαν αδερφάκια μου..!!!
Εκτός όμως από πολλά αδέρφια γενικά ήθελα οποσδήποτε μεγαλύτερο αδερφό..! Γι'αυτό πάντα θαύμαζα και αγαπούσα πολύ τον μεγάλο μου ξάδερφο..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
χαιρομαι που βλεπω οτι ολοι γραφουν καλα πραγματα αλλα εγω αποτελω εξαιρεση... :( εγω και η αδερφη μου εχουμε 2 χρονια διαφορα(εγω 15 εκεινη 17)και ειμαστε η μερα με τη νυχτα.παλια συνεχεια τσακωνωμασταν..τωρα δεν μιλαμε καθολου μεταξυ μας και αν μιλησουμε θα τσακωθουμε..διαφορετικες παρεες,ενδιαφεροντα και αποψεις...ειναι χαλια...μακαρι να ημουν πιο κοντα με την αδερφη μου αν και δεν το βλεπω γιατι φετος δινει και θελει να περασει σε αλλη πολη...αλλα πραγματικα θελω πολυ να δεθουμε περισσοτερο...τι να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Εχω εναν αδερφο, 1,5 χρονο μεγαλυτερος απο εμενα. Οταν βγαίνω καμια φορα για καφε οι δυο μας, υπαρχει το εξης <προβλημα>. Καθε φορα που βγαινουμε οταν βγαίνουμε θα τον παρει η κοπελα του τηλεφωνο , ειτε να ρωτησει που ειναι, τι κανει, Ενω της εχει πει πριν βγω μαζι του οτι
<θα βγω με τον αδερφο μου? και οταν κουβεντιαζουμε μια χαρα μετα το τηλεφωνημα, καθε φορα το ιδιο γινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
χαιρομαι που βλεπω οτι ολοι γραφουν καλα πραγματα αλλα εγω αποτελω εξαιρεση... :( εγω και η αδερφη μου εχουμε 2 χρονια διαφορα(εγω 15 εκεινη 17)και ειμαστε η μερα με τη νυχτα.παλια συνεχεια τσακωνωμασταν..τωρα δεν μιλαμε καθολου μεταξυ μας και αν μιλησουμε θα τσακωθουμε..διαφορετικες παρεες,ενδιαφεροντα και αποψεις...ειναι χαλια...μακαρι να ημουν πιο κοντα με την αδερφη μου αν και δεν το βλεπω γιατι φετος δινει και θελει να περασει σε αλλη πολη...αλλα πραγματικα θελω πολυ να δεθουμε περισσοτερο...τι να κανω?

προσπάθησε να την βοηθάς σε ο,τι μπορείς για να σε νιώσει πιο κοντά της :) και αφού είπες κιόλας ότι δίνει φέτος μην την ενοχλείς τις ώρες που διαβάζει ή ασχολείται με τα μαθήματα της. είστε από το ίδιο αίμα και να δεις που όταν θα πάει για σπουδές θα τις λείψετε και θα αναζητά μερικές φορές τους τσακωμούς σας :P πάντως όπως κατάλαβες και από αυτά που σου είπα πριν βοήθα την όπου μπορείς και βλέπεις ότι σε χρειάζεται ;) εγώ αυτά θα έκανα στην θέση σου :) πάντως δεν θα μένει συνέχεια στην άλλη πόλη κατά την διάρκεια των σπουδών οπότε όταν θα σας επισκέπτεται να της μιλάς πολύ :P μμμμμμμμμμ αυτό κάντο και τώρα όταν έχει ελεύθερο χρόνο και δεν βγαίνει έξω για βόλτα ;) προσπάθησα να βοηθήσω :P
Παρεπιμτόντως για να μην εκτός θέματος έχω έναν μικρότερο κατά 2 χρόνια αδερφό και με ζαλίζει και με εκνευρίζει συνεχώς

*για να μην βγω εκτός θέματος (ξέχασα το ρήμα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εχω μια αδελφη 11 χρονια μεγαλυτερη. Με την αδελφη μου τσακωνομαστε σχεδον καθε μερα οταν ειναι στο σπιτι αλλα την λατρευω τοσοοοο πολυ που δεν θα ηθελα να την χασω ποτε! Την αγαπω ετσι πως ειναι και δεν την αλλαζω με καμια αλλη στον κοσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εχω μια αδελφη 11 χρονια μεγαλυτερη. Με την αδελφη μου τσακωνομαστε σχεδον καθε μερα οταν ειναι στο σπιτι αλλα την λατρευω τοσοοοο πολυ που δεν θα ηθελα να την χασω ποτε! Την αγαπω ετσι πως ειναι και δεν την αλλαζω με καμια αλλη στον κοσμο



Έχω μια δίδυμη αδελφή με την οποία σκοτωνόμαστε από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου :hehe: αλλά όπως είναι φυσικό μαζί δεν κάνουμε και χώρια δεν μπορούμε... επίσης μοιάζουμε πολύ μεταξύ μας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Έχω μια δίδυμη αδελφή με την οποία σκοτωνόμαστε από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου :hehe: αλλά όπως είναι φυσικό μαζί δεν κάνουμε και χώρια δεν μπορούμε... επίσης μοιάζουμε πολύ μεταξύ μας :D

Εμεις δεν πολυ μοιαζουμε....Ειναι πιο μελαγχρινη απο εμενα:) αλλα εχουμε ιδιο χαρακτηρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Έχω 2 υπέροχες μικρότερες αδελφές :D Εγώ είμαι η μεγάλη αδελφή :P Τις λατρεύω κυριολεκτικά :) Η μια είναι 10 χρόνια μικρότερη μου- πάει τώρα Α' Δημοτικού και δεν μπορώ να φανταστώ την ζωή μου χωρίς την γλυκιά παρουσία της :) Η άλλη είναι 11 μήνες μικρότερη μου, πάει Γ' Γυμνασίου, σχεδόν δίδυμες :happy: Είμαστε πολύ δεμένες και μπορώ να πω ότι είναι και η καλύτερη μου φίλη :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
Τα αδέρφια μας


diapolitismikotita.jpg

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Την αγαπω ετσι πως ειναι και δεν την αλλαζω με καμια αλλη στον κοσμο

Μεγάλη κουβέντα. Δεν κερδίζουμε τίποτα με το να προσπαθούμε να αλλάξουμε τους/τις άλλους/ες. Ο κάθε άνθρωπος αποτελεί μια ξεχωριστή αξία γι' αυτό που είναι.

Εγώ είμαι 3 χρόνια μεγαλύτερη από την αδερφή μου. Αν και είμαστε τελείως διαφορετικά άτομα, έχουμε άριστες σχέσεις. Η διαφορετικότητα είναι στοιχείο των υγιών σχέσεων και δεν αποτελεί εμπόδιο για την επίτευξη της ιδανικής επικοινωνίας. Το αντίθετο μάλιστα. Δύο άτομα με αντίθετα στοιχεία στο χαρακτήρα τους αλληλοσυμπληρώνονται.
Εγώ είμαι τρελοκομείο, απείθαρχο πνεύμα, με αντικομφορμιστικές τάσεις, κατά του γάμου, φεμινίστρια και αναρχοκουμμούνι. Η αδερφή μου είναι ακριβώς τα αντίθετα: προσγειωμένη, πειθαρχημένο πνεύμα, με κομφορμιστικές τάσεις, παντρεύεται το καλοκαίρι (αμάν τρέξιμο που έχω να ρίξω, δεν φτάνει που θα μου φύγει....:/:), κορίτσι για σπίτι και Νεοδημοκράτισσα.
Επίσης, έχουμε πολλές διαφορές και στο ντύσιμο, όπως είναι αναμενομενο: Εγώ είμαι περίπτερο. Έτσι, με αποκαλεί η αδερφή μου, γιατί φοράω πάνω μου πολλά διαφορετικά χρώματα (λ.χ. κόκκινα παπούτσια, μοβ παντελόνι, πράσινη μπλούζα, μπλε σακάκι, πορτοκαλί φουλάρ, μαύρη τσάντα), ενώ εκείνη αγαπάει τη μονοχρωμία (λ.χ. ροζ ταγερ με ροζ μπλουζάκι, ροζ παππούτσια και ροζ τσάντα). Δεν έχει άδικο ως προς αυτό.Το αγαπημένο της χρώμα είναι το κόκκινο και το αγαπημένο μου το μαύρο.
Εκείνη ακούει έντεχνη ελληνική μουσική, ενώ εγώ είμαι ροκαβίλι.
Εκείνη έχει τρέλα με τη φιλοσοφία κι εγώ με το managment.
Ως προς το φαγητό.... εκεί κι αν διαφέρουμε .... Σ' εμένα αρέσουν τα λαδερά, σ' εκείνη τα ψητά.
Εμένα μ' αρέσει ο φραπέ. Σ' εκείνη αρέσει ο καπουτσίνο.
Σ' εκείνη αρέσουν οι ομήλικοι ή οι συνομήλικοι άνδρες και σ' εμένα οι μεγαλύτεροι και πολλά άλλα.
Υπάρχουν, όμως, και πράγματα στα οποία ταιριάζουμε: μας αρέσει το διάβασμα, είμαστε ζωόφιλες, λατρεύουμε το μπλε χρώμα, μας αρέσει η γλωσσολογία.

Ένα πάντως είναι σίγουρο: η αδερφή μου είναι ο μόνος άνθρωπος με την οποία νιώθω ότι είμαι 100% ο εαυτός μου. Τη λατρεύω απίστευτα. Είναι ένα πολύ αξιόλογο άτομο.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Με την καλη μου αδελφουλα:
Εγω ειμαι η γκοθα της παρεας μου αρεσουν τα μαυρα σχετικα ρουχα εκεινη ειναι η φαν των χρωματωμ αφου λατρευει το γαλαζιο του ροζ κλπ
ειναι υπομονετική οχι ιδιαιτερα ευαισθητη ενω εγω εχω μια σκατοευαισθησια ως το κοκαλο και δεν ειμαι καθολου ατομο της υπομονης
Βεβαια ακουμε την ιδια μουσικη και ειμαστε τα κοριτσια των θετικων... Οπως ειπα πιο πανω την λατρευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε εγώ νομίζω αφού είμαστε διαφορετικό φύλο ας μην αρχίσω να μετράω διαφορές :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ε εγώ νομίζω αφού είμαστε διαφορετικό φύλο ας μην αρχίσω να μετράω διαφορές :whistle:

για ξεκίνα να μαθαίνουμε γιατί δεν σε βλέπω να τελειώνεις γρήγορα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
για ξεκίνα να μαθαίνουμε γιατί δεν σε βλέπω να τελειώνεις γρήγορα:whistle:



Τι να μαθαίνετε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top