Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

mariagezz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 239 μηνύματα.
κλαίω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Κλαιω,φωναζω,πεταω και κανενα μαξιλαρι...και παιζω κιθαρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
στον πολυαγαπημένο αδερφούλη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Ξεσπαω κλαιγωντας..........:cry_x::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Αν και πολύ λίγες φορές έχω νεύρα....αυτές τις ελάχιστες βάζω μουσική. Κυρίως κλασσική. Με χαλαρώνει. Και φυσικά η συνταγή του DG είναι επίσης καλή...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
κλαμα μεχρι να γεμισω 2 κουβαδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας ;

Όταν έχω νεύρα,γίνομαι κάπως περισσότερο επιθετική και απότομη προς τους άλλους.

Όταν έχω πολλά νεύρα,πετάω σχεδόν οτιδήποτε βρώ μπροστά μου. Και σκίζω χαρτάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Βαζω τα παπουτσια μου και παω καμια 2ωρη βολτα μπας και ηρεμησω!!!!

Αμα δεν μπορω ακουω μουσικη, γραφψ τιποτα, ζωγραφιζω ,αμα εχω πινω καμια μπυρα και κανα τσιγαρο αμα εχω!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Ξεσπάω στον πολυαγαπημένο μου αδερφούλη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
.....αποφευγω να εχω νευρα για να μην στρεσαρομαι...στις σπανιες περιπτωσεις που θα μου συμβει ή περνω βαθειες αναπνοες για να ηρεμησω ή κανω χαλαρωτικο αφρολουτρο ακουγοντας ηρεμη μουσικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Independent

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς Σπιτιέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι καν από πότε εχω να νευριάσω :/ Πάντως όταν νευριάζω κάθομαι σκέπτομαι την κατάσταση και ηρεμώ. Έχω σκοπό να μην νευριάζω για απλά πράγματα :) Ή μερικές φορές πηγαίνω για Κρίκετ :) :) :)

Αν τα εχω πάρει με ενα ατομο του την λέω συνέχεια :/ αυτά τα ανόδυνα :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
  • κλαίω
  • τσακώνομαι με οποιον βρω και βασικά ψάχνω αφορμή για καβγά :\
  • κλείνομαι στο δωμάτιό μου και δε θέλω να δω κανέναν
  • ακούω μουσική
  • γράφω, γεμίζω σελίδες ατελείωτες και μετά συνήθως τα καίω ή τα διαγράφω αν είναι στον υπολογιστή (κάποια τα κρατάω)
ανάλογα τα κέφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
παιρνω ενα machine gun, βγαινω στο μπαλκονι και αρχιζω.....ε ενας, δυο, τρεις...πα στο διαλο στους 50 εχω ηρεμησει συνηθως :P...

εχμ δε ξερω, συνηθως σκεφτομαι αυτο που με εκνευριζει, οσο το εξαντλω στη σκεψη τοσο μου περναει....δν ξεσπαω δλδ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
στα νευράκια
μετρώ ανεμόμυλους
(και πάντα βγαίνουν λιγότεροι από τους δον κιχώτες)
επαληθεύοντας τον φόρμπατ

κι ησυχάζω μέσα από την εφηβική ανάγνωση
της πρώτης φράσης από την πρώτη ελεγεία
του Ντουίνο του Ρίλκε:
"Ποιός θα μ' άκουγε αν κραύγαζα απ' των αγγέλων
τα Τάγματα
"...

Μάλλον εγώ κι ο πού&*#*τσος μου...

Θα έτρωγα λίγο παγωτό φράουλα
και βουρ για ύπνο.

Αλλά για κάτσε, και τώρα νεύρα έχω.

(σλουρπ χρμφαουμπακ) :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eumorfia95

Νεοφερμένος

Η eumorfia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Δεν κανω τιποτα, απλα σκεφτομαι τον λογο για τον οποιο νευριασα
και στεναχωριεμαι που δεν μπορεσα να αντιδρασω αλλιως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Σπάνια νευριάζω αλλά αν νευριάσω τους γράφω όλους (όλους όμως)
Κάνω και το αντίθετο από αυτά που με λένε, αν και όταν με συμφέρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
ακουω μουσικη(συνηθως gaga)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
αν ειναι καποιος μπροστα μου τον βριζω και χωρις να φταιει....οταν θελω να ηρεμησω και ειμαι μονη βαζω οτι πιο βαρυ μεταλ εχω υποψην μου 'η πανκ και χτυπιεμαι!!!!!!!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

galla

Νεοφερμένος

Ο galla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Γραφω εδω,δεν απορω που δεν καταλαβαινουν τι εχω γραψει! Αλλα πιστεψτε με ηρεμεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
αναλόγως, αν έχω νεύρα με τους γονείς μου και αυτοί βρίσκονται στο σαλόνι και μιλάνε για μένα δυνατά, τότε κλείνω με δύναμη την πόρτα φωνάζοντας συγχρόνως ένα "άστο διάολο γαμώτο σας βαρέθηκα" και βάζω τέρμα την μουσική ξαπλώνοντας στο κρεβάτι. Τότε μετράω μέχρι το 3 ξέροντας ότι θα έρθει ο μπαμπάς μου να μου πει "εσύ την πλήρωσες την πόρτα; μη σε ξανακούσω να την βαρέσεις!". Ε, και κάπου ανάμεσα στις φωνές και τις κακολογίες, λήγει το θέμα.
Τώρα που το σκέπτομαι, επαναλαμβάνομαι και δε μ'αρέσει....
Αν πάλι τα έχω με τον εαυτό μου, τότε βαράω ντουλάπες, , κρεβάτι, το πουφ μου, τον τοίχο, πετάω βιβλία και παλιά είχα σπάει με αυτόν τον τρόπο τα κινητά μου και μια ρακέτα που μόλις την είχα αγοράσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top