Η μπάρα και το poll

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Θέλω.....
1) Να βλέπω το θέμα του Poll η το κείμενο που μπαίνει στην αρχή να ακολουθεί και στις άλλες σελιδες οπότε να θυμίζει το θέμα και να μην χρειάζεται να γυρνάς πα΄ντα στην πρώτη σελίδα?
2) Να φαίνεται το forum και στο αμάξι μου οπότε να είμαι συνέχεια μέσα?
3) Να δόσω συνχαρητήρια στους δημιουργούς του forum!
4) Να δώ έναν πίνακα ανακοινωσεων στην πρώτη οθόνη οπότε να βάλει ο κάθε ένας την πινελιά του σε στυλ post it
5) Να περάσουμε όλοι καλά το καλοκαίρι χωρίς προβλήματα και δυσκολίες
6) Να σταματήσω να γράφω άσχετα λόγια σε άσχετα topic! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Θέλω.....
1) Να βλέπω το θέμα του Poll η το κείμενο που μπαίνει στην αρχή να ακολουθεί και στις άλλες σελιδες οπότε να θυμίζει το θέμα και να μην χρειάζεται να γυρνάς πα΄ντα στην πρώτη σελίδα?

Αυτό το έχουμε σκεφτεί και καταλήξαμε οτι κάτι τέτοιο δεν είναι χρήσιμο και δεν βοηθά τη ροή της συζήτησης. Θα σου πω ένα παράδειγμα για να καταλάβεις τι εννοω. Σκέψου σε μια παρέα που είσαι κάποιος να πετάξει μια φράση και να αρχίσει συζήτηση αλλά κάθε τόσο να πετάγεται ένας που δεν συμμετείχε στη συζήτηση και να απαντά στην αρχική φράση. Μπάχαλο ε? Για του λόγου το αληθές το μόνο φόρουμ που έχω δει να γίνεται αυτό είναι το forum του Cosmopolitan. Αν θες πέρνα μια βόλτα απο εκει να μου πεις αν προτιμάς τη ροη των συζητήσεων εδώ ή εκει... :P

2) Να φαίνεται το forum και στο αμάξι μου οπότε να είμαι συνέχεια μέσα?

Πάρε ένα PDA και μπες απο εκεί. Για απορίες πάνω στα PDA πήγαινε εδώ. :tongue:

3) Να δόσω συνχαρητήρια στους δημιουργούς του forum!

Ευχαριστούμε!!! :inlove: :D :thumbsup:

4) Να δώ έναν πίνακα ανακοινωσεων στην πρώτη οθόνη οπότε να βάλει ο κάθε ένας την πινελιά του σε στυλ post it

Χμμμ εδώ δεν κατάλαβα τι ακριβώς εννοείς! Ποια "πρώτη οθόνη" εννοείς? του site ή του forum? Μην ξεχνάς οτι η αρχική σελίδα του φόρουμ δεν πρέπει να είναι πολύ μεγάλη γιατι δεν έχουν όλοι γρήγορες συνδέσεις. Πιθανόν να σε καλύπτει το για αυτό που ζητάς.

5) Να περάσουμε όλοι καλά το καλοκαίρι χωρίς προβλήματα και δυσκολίες

Αυτό το ελπίζω και το ευχομαι σε όλους κι εγώ! :jumpy:

6) Να σταματήσω να γράφω άσχετα λόγια σε άσχετα topic! :thumbsup:

Που γράφεις άσχετα καλέ? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Αυτό το έχουμε σκεφτεί και καταλήξαμε οτι κάτι τέτοιο δεν είναι χρήσιμο και δεν βοηθά τη ροή της συζήτησης. Θα σου πω ένα παράδειγμα για να καταλάβεις τι εννοω. Σκέψου σε μια παρέα που είσαι κάποιος να πετάξει μια φράση και να αρχίσει συζήτηση αλλά κάθε τόσο να πετάγεται ένας που δεν συμμετείχε στη συζήτηση και να απαντά στην αρχική φράση. Μπάχαλο ε? Για του λόγου το αληθές το μόνο φόρουμ που έχω δει να γίνεται αυτό είναι το forum του Cosmopolitan. Αν θες πέρνα μια βόλτα απο εκει να μου πεις αν προτιμάς τη ροη των συζητήσεων εδώ ή εκει... :P

1) Οκ έτσι που το έθεσες έχεις δίκιο θα είναι σαν τον σπασίκλα που θα πετάγετε συνέχεια!

Πάρε ένα PDA και μπες απο εκεί. Για απορίες πάνω στα PDA πήγαινε εδώ. :tongue:

2) Τώρα ξέρεις τι θέλω για την γιορτή μου :)

Ευχαριστούμε!!! :inlove: :D :thumbsup:

3) Να΄σαι καλά!

Χμμμ εδώ δεν κατάλαβα τι ακριβώς εννοείς! Ποια "πρώτη οθόνη" εννοείς? του site ή του forum? Μην ξεχνάς οτι η αρχική σελίδα του φόρουμ δεν πρέπει να είναι πολύ μεγάλη γιατι δεν έχουν όλοι γρήγορες συνδέσεις. Πιθανόν να σε καλύπτει το για αυτό που ζητάς.

4) Δεν το σκέφτηκα τεχνολογικά σκέψου απλά ένα πίνακα ανακοινώσεων (αυτούς με τον φελό) που καρφιστώνεις πάνω του κίτρινα χαρτάκια post it

Αυτό το ελπίζω και το ευχομαι σε όλους κι εγώ! :jumpy:

5) Μια απο τα ίδια!

Που γράφεις άσχετα καλέ? :whistle:
6) Σε όλο το forum :'( :'( :'(

και για να στο αποδείξω κοίτα...
Τελικά τι θα κάνετε για διακοπές μην κάτσετε απλά εκει οι μέρες περνάνε κάντε μονοήμερα η και διήμερα σε κοντινούς προορισμούς

edited by Michelle:
Σου έφτιαξα την παράθεση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οι μόνες ανακοινώσει που μου έρχονται στο μυαλό είναι αυτές που αφορούν μια ημ/νια. Ε αυτές μπορεις να τις κάνεις στο "Ημερολόγιο"...

Όσο για τις διακοπές γράψε σε κάποιο απο τα threads που υπάρχουν να σου απαντήσω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το θέμα δεν έχει πλέον λόγο ύπαρξης, ειδικά δεδομένης της μετάβασης σε vBulletin. Άρα το παρόν κλειδώνεται.
Παρακαλώ απο εδώ και στο εξής παρόμοιες απορίες/προτάσεις να αναφέρονται στα ανάλογα θέματα:
"How do I" ερωτήσεις για το vBuletin 3.0.7
Σχολιασμός των νέων δυνατοτήτων και προσθηκών του site
Ιδέες για το site του e-steki!!!

Ευχαριστώ :lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top