Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,456 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,555 μηνύματα σε 92,665 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 1017 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Εμπειρίες της πίσω πόρτας

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 23:21, 03-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina-Maria
αληθεια τωρα υπάρχουν ανθρωποι που κανουν κλυσμα για να κανουν πρωκτικό;
Τι είναι αυτό που σε κάνει να απορείς; Αν διάβασες το link που παρέθεσα, δεν πρόκειται για κλύσμα με ειδική συσκευή και φάρμακο (που κάνουν στα νοσοκομεία), αλλά για απλό πλύσιμο με νεράκι. Η διαδικασία είναι πολύ απλή. Όπως πλενόμαστε σε όλο μας το σώμα, πλενόμαστε και "εκεί". Μάλιστα, είναι κάτι που για λόγους υγιεινής πρέπει να το κάνουμε, άσχετα με το πρωκτικό σεξ. Πέρα από την καθαριότητα, το κλύσμα είναι ωφέλιμο και για άλλους λόγους. Το άδειασμα του εντέρου μπορεί να μας γλυτώσει από ημικρανίες που προκαλούνται από δυσανεξία ή κακή χώνευση. "Το τερπνόν μετά του ωφέλιμου", έλεγον οι αρχαίοι ημών πρόγονοι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Katerina-Maria

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina-Maria
H Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H Katerina-Maria έγραψε στις 22:14, 07-12-14:

ήθελα να ρωτησω τις κοπελες για τις εμπειριες τους αυτες...το εχω προσπαθησει 2 φορες με το αγορι μου οχι βεβαια για πολυ ωρα, η αληθεια ειναι οτι δεν ενιωσα καμια απολαυση...ισχυει αυτο;δηλ αλλες νιωθουν κ αλλες οχι ή μπορει να καναμε κατι λαθος;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GiorgosAsi

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη GiorgosAsi
Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 536 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε στις 04:05, 08-12-14:

Απο την μακροχρονη και πολυπληθισμιακη καθως και πολυδιαστατη (Τατσοπουλος) και πολυεπιπεδη και πολυσυλλεκτικη και διεθνης κλιμακας απειροαμαζευτη εμπειρια μου θα σου απαντησω με απλα λογια καθοτι λακωνικον εστι λακωνικον.Εχω δοκιμασει και εγω καποιες φορες εχει τυχει με 3 -4 κοπελες.Και ανακαλυψα το εξης που δεν το ηξερα.Νομιζα οτι το απολαμβαναν ολες στην αρχη.
Υπαρχουν κοπελες που το απολαμβανουν οντως πολυ.Υπαρχουν κοπελες που δεν το απολαμβανουν καθολου και ειναι πολλες.Δεν κανατε κατι λαθος.Αφορα εντελως την προσωπικοτητα και την ψυχοσυνθεση της κοπελας.Μπορω να σου πω οτι οι πιο αισθησιακες και οι πιο ερωτικες κοπελες δεν το απολαμβανουν απο πισω.Μην ανησυχεις καθολου ισα ισα να χαιρεσαι και να χαιρεται και το αγορι σου!Εγω θα χαιρομουν πολυ παντως.Τωρα δεν ξερω το εξης.Μηπως με τον καιρο και οταν πια μεγαλωσεις και μαθεις να το κανεις οπως μαθαινουμε ολοι οπως λενε μετα τα 35 να πηδιομαστε καλα,τοτε ισως να το απολαμβανεις αλλιως?Μπορει δεν ξερω αλλα παντως να μην σε απασχολει το θεμα και να μην δινεις σημασια η βαρος οπως εγω που σου απανταω καθοτι ειναι πολλες σαν κ εσενα και ειναι και οι πιο αισθησιακα ερωτικες.

Παράθεση

Katerina-Maria

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina-Maria
H Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H Katerina-Maria έγραψε στις 11:44, 08-12-14:

οντως και εγω εχω ακουσει οτι σε πολλες αρεσει αλλα κ σε πολλες οχι....η αληθεια ειναι οτι δεν εχει γινει ακομα ολοκληρωμενα κ με διαρκεια αλλα εστω κ για αυτο το λίγο νιώθω μια "ενόχληση" (όχι με την κακη εννοια) κ λεω απο μεσα μου τωρα αυτο ειναι η απολαυρη ή θα έρθει πιο κατω; απλα αρεσει πολυ στο αγορι μου κ δεν θελω να τον στεναχωρησω οτι εμενα δεν μου αρεσει πφφφφ

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 15:21, 08-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina-Maria
οντως και εγω εχω ακουσει οτι σε πολλες αρεσει αλλα κ σε πολλες οχι....η αληθεια ειναι οτι δεν εχει γινει ακομα ολοκληρωμενα κ με διαρκεια αλλα εστω κ για αυτο το λίγο νιώθω μια "ενόχληση" (όχι με την κακη εννοια) κ λεω απο μεσα μου τωρα αυτο ειναι η απολαυση ή θα έρθει πιο κατω; απλα αρεσει πολυ στο αγορι μου κ δεν θελω να τον στεναχωρησω οτι εμενα δεν μου αρεσει πφφφφ
α) Ίσως το ότι δεν σου άρεσε, να οφείλεται στο ότι δεν έγινε ολοκληρωμένα και με διάρκεια. Το σίγουρο είναι ότι "εκεί" υπάρχουν νεύρα που μπορούν να δώσουν απόλαυση.
β) Πιθανόν να μην το ευχαριστήθηκες επειδή ήσουνα σφιγμένη (είτε σωματικά είτε και ψυχολογικά). Την επόμενη φορά προσπάθησε να χαλαρώσεις εντελώς και να αφήσεις το σώμα σου ελεύθερο.
γ) Καλό θα ήταν το αγόρι σου ταυτόχρονα να παίζει με το δαχτυλάκι του από ...μπροστά.
δ) Περισσότερες οδηγίες προς ...ναυτιλομένους, υπάρχουν εδώ: http://www.e-steki.gr/showpost.php?p...&postcount=196
ε) Αν μετά από όλα αυτά, καταλήξεις ότι δεν σου αρέσει, δεν νομίζω ότι είσαι υποχρεωμένη να το κάνεις. Άντε να το κάνεις πού και πού για χάρη του αγοριού σου.
στ) Καλή επιτυχία.

Παράθεση

fifi1997

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fifi1997
H fifi1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H fifi1997 έγραψε στις 01:00, 22-06-15:

Αν και για πολλους το πρωκτικο σεξ θεωρειται αηδιαστικο, εγω το λατρευω! Βεβαια ειναι αρκετα οδυνηρο, ωστοσο ειναι και πολυ απολαυστικο! Εγω προσωπικα δεν το εχω κανει πολλες φορες, αλλα θεωρω οτι προσφερει απιστευτη ικανοποιηση και στους δυο συντροφους!
Παράθεση

eva kan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη eva kan
H eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 134 μηνύματα.

H eva kan έγραψε στις 11:52, 22-06-15:

Σε καμία των περιπτώσεων! Δεν φτάνει το κολπικό σεξ και το στοματικό θέλει και πρωκτικό?! Μην είμαστε και πλεονέκτες! Αν και όλοι άντρες τρελαίνονται από γυναίκες δεν έχω ακούσει πολλές γυναίκες να το ευχαριστιούνται !
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 19:32, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από eva kan
Σε καμία των περιπτώσεων! Δεν φτάνει το κολπικό σεξ και το στοματικό θέλει και πρωκτικό?! Μην είμαστε και πλεονέκτες! Αν και όλοι άντρες τρελαίνονται από γυναίκες δεν έχω ακούσει πολλές γυναίκες να το ευχαριστιούνται !
Πρώτον: Πώς απορρίπτεις κάτι πριν το δοκιμάσεις;
Δεύτερον: Υπάρχουν πολλές γυναίκες που τους αρέσει, τουλάχιστον για ποικιλία.
Τρίτον: Ακόμα και αν δεν σε ξετρελαίνει, καλό θα ήταν να το κάνεις που και που αφού αυτό θα ευχαριστούσε τον σύντροφό σου. Φαντάζομαι ότι και αυτός πολλές φορές θα κάνει πράγματα (σε όλους τους τομείς) μόνο και μόνο για να σε ευχαριστεί.

Διευκρίνιση προς το επόμενο μήνυμα: Δεν είπα να το κάνει αν της είναι απωθητικό, αλλά αν απλά δεν την ξετρελαίνει και τόσο.
.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dias : 23-06-15 στις 20:08. Αιτία: Η διευκρίνιση...
Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 616 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 20:01, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Τρίτον: Ακόμα και αν δεν σε ξετρελαίνει, καλό θα ήταν να το κάνεις που και που αφού αυτό θα ευχαριστούσε τον σύντροφό σου. Φαντάζομαι ότι και αυτός πολλές φορές θα κάνει πράγματα (σε όλους τους τομείς) μόνο και μόνο για να σε ευχαριστεί.[/COLOR]
Ώπα κάτσε...Υποτίθεται ότι όλα τα σεξουαλικά γίνονται για να περάσουν καλά και οι δύο πλευρές.Αν ο ένας γουστάρει και ο άλλος όχι, δεν υπάρχει νόημα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,452 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 21:18, 23-06-15:

Ε εννοει λογικα οτι δεν αρεσει και στους δυο εξισου και οτι ο ενας ψιλοσυμβιβαζεται για να ευχαριστησει τον αλλον.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 21:28, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Ε εννοει λογικα οτι δεν αρεσει και στους δυο εξισου και οτι ο ενας ψιλοσυμβιβαζεται για να ευχαριστησει τον αλλον.
Ας πούμε κάτι σαν δώρο για τα γενέθλιά του.
Παράθεση

Dr. No

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dr. No
Ο Dr. No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

O Dr. No έγραψε στις 21:56, 23-06-15:

Α ρε καβλιάρηδες όλοι εδώ μέσα, μερακλίδικα θέματα ανοίγετε.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μαρια43
H Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H Μαρια43 έγραψε στις 15:12, 02-01-16:

Παιδιά αν ο σύντροφός μου ζητάει κάτι τέτοιο το οποίο δεν με ενθουσιάζει ιδιαίτερα πως μπορώ να το αποφύγω πιο ευγενικά??
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 16:07, 02-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από Μαρια43
Παιδιά αν ο σύντροφός μου ζητάει κάτι τέτοιο το οποίο δεν με ενθουσιάζει ιδιαίτερα πως μπορώ να το αποφύγω πιο ευγενικά??
Πες του απλά πως δεν ενδιαφέρεσαι και δεν θέλεις, αν σε αγαπάει θα το σεβαστεί, αλλιώς στείλτον από κει που ρθε. Σε τέτοιες περιπτώσεις δεν νομίζω να υπάρχει ευγενικά και με αγένεια, ή το θέλεις ή όχι.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 682 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 17:22, 02-01-16:

Η Μάιρα τα είπε. Και εγώ σαν αγοράκι στο λέω.

Εάν σ'αγαπάει θα το σεβαστεί και δεν θα στο ξανα ζητήσει, μπορεί στο μέλλον με την ελπίδα ότι άλλαξες γνώμη, αλλά δεν θα στο ξανα ζητήσει.
Εάν σε παρατήσει, σε εκμεταλλεύονταν.

Χρειάζονται τσεκουράτες αποφάσεις σε τέτοια! Μπορεί να σου ζητήσει να το κουβεντιάσετε, αλλά μην κάνεις χατήρια, μόνο εάν το θέλεις πραγματικά!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 23:59, 02-01-16:

εγω δεν άκουσα ποτε απο καμία να της αρεσει το πρωκτικό, η να το ζητάει απο μόνη της..

είναι καθαρά θέμα επιβολής του άντρα και των θέλω του απέναντι σε αυτα της γυναίκας.
συμβολίζει την απόλυτη κυριαρχία του άντρα σε μια σχέση

η γυναίκα δεν έχει καμία ευχαρίστηση απο αυτο, ο αντρας όμως θα το έχει ως κατόρθωμα στο μυαλό του.
και αν είναι και αρκετά κάφρος θα το λέει και στους φίλους του
Παράθεση

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 682 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 00:12, 03-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
εγω δεν άκουσα ποτε απο καμία να της αρεσει το πρωκτικό, η να το ζητάει απο μόνη της..

είναι καθαρά θέμα επιβολής του άντρα και των θέλω του απέναντι σε αυτα της γυναίκας.
συμβολίζει την απόλυτη κυριαρχία του άντρα σε μια σχέση

η γυναίκα δεν έχει καμία ευχαρίστηση απο αυτο, ο αντρας όμως θα το έχει ως κατόρθωμα στο μυαλό του.
και αν είναι και αρκετά κάφρος θα το λέει και στους φίλους του
Υπάρχουν και κοπέλες που το ζητάνε, χωρίς να έχουν κάνει στο παρελθόν. Το ξέρω από πρώτο χέρι -.-
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 00:19, 03-01-16:

και αφου το κάνουν, συνεχίζουν να το ζητάνε με την ίδια θέρμη??
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 11:37, 03-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από Μαρια43
(Έχω γράψει αναλυτικά για το θέμα στα μηνύματα 147, 182, 196, 198, 201, 205, 208 και συμπληρώνω)
1) Το "δεν σε ενθουσιάζει ιδιαίτερα" φαντάζομαι ότι το βλέπεις σαν "κακή ιδέα" χωρίς να το έχεις δοκιμάσει. Όμως στον πρωκτό υπάρχουν νεύρα που προκαλούν ηδονή. Γνωστή μου γυναικολόγος μου έχει πει, ότι πάρα πολλές πελάτισσές της ρωτάνε συνέχεια πληροφορίες, πράγμα που δείχνει ότι δεν πρόκειται για κάτι το σπάνιο.
2) Στον πόλεμο και στον έρωτα όλα επιτρέπονται (λέει η παροιμία). Την ώρα εκείνη που είσαι με τον άνθρωπό σου, παίρνεις και δίνεις τα πάντα χωρίς προκαταλήψεις. Δεν σκέφτεσαι μόνον το τι θα ικανοποιήσει εσένα, αλλά και πώς θα ευχαριστήσεις και τον άλλο και αυτό είναι που θα σε κάνει τελικά να ευχαριστηθείς ακόμα πιο πολύ.
3) Όμως, το θέμα είναι και το πώς το βλέπει ο σύντροφός σου. Όπως θέλει αυτός, έτσι κι εσύ πρέπει να έχεις ελεύθερη πρόσβαση στη δική του "πίσω πόρτα". Μη φτάσουμε στο strapon, το δάχτυλό σου είναι αρκετό. Και στου άντρα τον πρωκτό υπάρχουν νεύρα που φέρνουν ηδονή. Αν αρνηθεί, τότε δεν έχεις λόγο να του επιτρέψεις την είσοδο από την πρύμνη σου. Η δικαιολογία που πιθανόν θα σου πει, είναι ότι δεν είναι ομοφυλόφιλος, όμως αυτό είναι γελοίο, καθώς κάτι που γίνεται ανάμεσα σε έναν άντρα και μια γυναίκα, σε καμιά περίπτωση δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ομοφυλοφιλικό.

Παράθεση

Διάσημο Μέλος

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 14:44, 03-01-16:

και αφου το κάνουν, συνεχίζουν να το ζητάνε με την ίδια θέρμη??
Με ίδια "θέρμη" δεν ξέρω, πάντως φανατικά για πρώτη φορά ζητάνε, υπάρχουν κοπέλες. Μπορεί αργότερα, ναι όντως, να μην είναι τόσο θετικές με αυτό λόγο της προετοιμασίας που χρειάζεται και ίσως λόγο του πόνου. Αλλά υπάρχουν άνθρωποι που "ανάβουν" με τον πόνο λέγοντας "Ο πονος είναι γλυκός"

Βέβαια ένα ζευγάρι πειραματίζεται να δει τι αρέσει, τι όχι!
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 19:18, 03-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από Γκρινιάρης Gkrr
....υπάρχουν άνθρωποι που "ανάβουν" με τον πόνο λέγοντας "Ο πονος είναι γλυκός"
Ποιος μίλησε για πόνο; Αν γίνει σωστά και με χρήση κατάλληλου λιπαντικού, δεν υπάρχει πόνος.

Παράθεση

Κόνστανς

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κόνστανς
H Κόνστανς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H Κόνστανς έγραψε στις 02:31, 29-01-16:

Γεια σας,
πριν 6 μηνες ολοκληρωσα με το αγορι μου και ηταν η πρωτη μου φορα..χθες προσπαθησαμε απο πισω αλλα τελικα δεν τα καταφεραμε δεν ξερω γιατι ισως φταιω εγω που ημουν αγχωμενη γιατι νομιζα οτι θα πονεσω η οτι δεν θα μου αρεσει και δεν θα το ευχαριστηθω η παλι μπορει να εφταιγε και αυτος διοτι δεν ηταν χαλαρος ωστε να καταφερει να μπει δεν ξερω..σας εχει συμβει τιποτα αναλογο και πως το αντιμετωπισατε?
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

VeeM (Βασιλικη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη VeeM
H Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H VeeM έγραψε στις 14:52, 29-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από Κόνστανς
Γεια σας,
πριν 6 μηνες ολοκληρωσα με το αγορι μου και ηταν η πρωτη μου φορα..χθες προσπαθησαμε απο πισω αλλα τελικα δεν τα καταφεραμε δεν ξερω γιατι ισως φταιω εγω που ημουν αγχωμενη γιατι νομιζα οτι θα πονεσω η οτι δεν θα μου αρεσει και δεν θα το ευχαριστηθω η παλι μπορει να εφταιγε και αυτος διοτι δεν ηταν χαλαρος ωστε να καταφερει να μπει δεν ξερω..σας εχει συμβει τιποτα αναλογο και πως το αντιμετωπισατε?
Οταν δοκίμασα για πρώτη φορα απο πίσω με τον φίλο μου δεν τα καταφέραμε ουτε και εμεις . Ίσως έφταιγε η στάση , που μΆλλον αυτο έφταιγε γιατι όσες φορές το κάνουμε τώρα ξανά στην ίδια, δυσκολευόμαστε . Εμένα προσωπικά μαρεσει πολυ η πίσω πόρτα και πιστευω οπως αν θες να το κανεις πρεπει να σου αρεσει όντως .Δηλαδη πριν προχωρηςω στην κανονική πράξη ειχα δοκιμάσει πολλές φορές μόνο με δαχτυλο . Ετςι γνωρίζεις την αίσθηση. Πλέον , πρώτα με λίγο δαχτυλο χαλαρώνουμε τον πωπω καθε φορα και με κατάλληλη λυπανση ή μόνο και σάλιο προχωράμε . Ετςι δεν πονάω στην αρχή αν και προεραιτικα μπαίνει πολυ αργά και μετά βρίσκει ρυθμό . Μπορει σαν πρώτη σου φορα να πονέσεις οταν προσπαθήσει να μπει αλλα μετά απο 3 κινήσεις θα εχει φύγει τελείως ο πόνος . Να το κάνετε σε μια στάση που ο πωπως ανοίγει φυςικα . Δηλαδή στα τέσσερα οταν τουρλωνεις και λίγο . Εμένα με βολεύει κι οταν ειμαι ανάσκελα . Αποφεύγω τελείως το μπρούμυτα με ποναει. Μην αγχώνεσαι καθόλου κι ελπίζω οταν το δοκιμάσεις να σου αρεσει
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,673 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 16:43, 29-01-16:

Γεια σας,
Χρησιμοποιήστε ένα καλό λιπαντικό πριν και το δάχτυλο για μια πρώτη αίσθηση. Το θέμα "πόνος" είναι κυρίως ψυχολογικό. Το θέμα "θα μου αρέσει", εξαρτάται το άτομο (και τον παρτενέρ του). Keep trying.
Παράθεση

Διάσημο Μέλος

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 21:49, 29-01-16:

Γεια σας,

[/I]Χρειάζεται προετοιμασία. Ψαχνείτε, μάθετε και ετοιμάστε το σωστά έτσι ώστε να το πετύχετε
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη meetmeinmontauk : 30-01-16 στις 21:59. Αιτία: προσαρμογή στον όρο #4
Παράθεση

Sandman

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sandman
Ο Sandman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O Sandman έγραψε στις 00:00, 30-01-16:

Για οποιον θελει
Παράθεση

Μαίανδρος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μαίανδρος
Ο Μαίανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Μαίανδρος Memento Mori έγραψε στις 23:17, 18-05-16:

Είναι μακράν η καλύτερη αίσθηση,τόσο νοητικά όσο και πνευματικά..Εκτός αν κάποιος είναι φαν του "έρωτα"...
Παράθεση

Απίθανος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Απίθανος
Ο Απίθανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Απίθανος έγραψε στις 16:20, 12-02-17:

Γεια σε όλο το forum!Είμαι 19-20 ετών φοιτητής και εδώ κι ένα μήνα σχεδόν έχω αρραβωνιαστεί με την υπεροχή κοπέλα μου που είναι ένα χρόνο μεγαλύτερη μου δηλαδή αυτή είναι 20-21.Για γαμο δε βιαζομαστε ο αρραβωνας θα διαρκεσει καιρο ισως περασουν και 8-10 χρονια πριν παντρευτουμε.Μου είπε πως θέλει να κάνουμε πρωκτικό σεξ για σεξουαλική ανανέωση.Εχω μερικές απορίες γιατί είναι λίγο ντροπαλός:Αρέσει στις κοπέλες τα χαστούκια στον πισινό-πυγοραπισμα και να τους τραβας τα μαλλιά κατά τη διάρκεια του πρωκτικού σεξ η να μην το κάνω στην αρραβωνιαστικιά μου;Και τι πρέπει να προσέξουμε στο πρωκτικό σεξ για να γίνει πιο ευχάριστο;
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,602 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 16:21, 12-02-17:

Ρίξε χαστούκια τράβα τα μαλλιά, αρέσει. Απλά ξεκίνα χαλαρά και δυνάμωνε μέχρι να καταλάβεις μέχρι πόσο της αρέσει.
Παράθεση

Μάρκο Πόλο

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μάρκο Πόλο
Ο Μάρκο Πόλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Μάρκο Πόλο έγραψε στις 16:31, 12-02-17:

Για πιο λόγο αρραβωνιάστηκες στα 19?
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,452 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 16:37, 12-02-17:

Νο1

Αρχική Δημοσίευση από Μάρκο Πόλο
Για ποιο λόγο αρραβωνιάστηκες στα 19?
Νο2

Ο σαδομαζοχισμος δεν εχει σχεση με το πρωκτικο σεξ...
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,673 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 16:53, 12-02-17:

Commas save lives. Ποιο από τα 2 εννοείς;

Αρχική Δημοσίευση από Απίθανος
εδώ κι ένα μήνα, σχεδόν έχω αρραβωνιαστεί
ή
εδώ κι ένα μήνα σχεδόν, έχω αρραβωνιαστεί
Παράθεση

Απίθανος

Νεοφερμένος

Ο Απίθανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Απίθανος έγραψε στις 20:07, 12-02-17:

Δεν εννοώ σαδομαζοχισμό....Ξαναρωτω τι πρέπει να κάνω...
Παράθεση

Απίθανος

Νεοφερμένος

O Απίθανος έγραψε στις 20:08, 12-02-17:

Αραβωνιαστηκα στα 19 γιατί είμαι σίγουρος πως με αυτή την κοπέλα ταιριάζουμε.
-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

edouardos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη edouardos
Ο edouardos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O edouardos έγραψε στις 21:19, 12-02-17:

Καλό κουράγιο. Γιατί το έκανες αυτό; Ταιριάζετε ή απλά πιστεύεις πως δεν θα βρεις καμιά άλλη για να σαι μαζί της; Τι να πω, έτσι όπως έστρωσες, κοιμήσου.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε στις 21:41, 12-02-17:

Δεν εννοώ σαδομαζοχισμό....Ξαναρωτω τι πρέπει να κάνω...
Αρέσει στις κοπέλες τα χαστούκια στον πισινό-πυγοραπισμα και να τους τραβας τα μαλλιά
Sounds like masochism to me...

Μη συγχεουμε τα πραγματα, αν σε μια κοπελα αρεσει κατα τη διαρκεια του πρωκτικου να τη "δερνει" ο συντροφος της δεν σημαινει οτι σε καθε κοπελα της αρεσει το ιδιο πραγμα.
Παράθεση

Απίθανος

Νεοφερμένος

O Απίθανος έγραψε στις 21:45, 12-02-17:

Με την κοπέλα που έκανα σεξ πρώτη φορά στα 17 της άρεσε να τις δίνω χαστουκακια στον πισινο εκείνη μου το είπε...Ομως ντρεπόμουν και δε το ξανακανα.Η αρραβωνιαστικιά μου δε μου τι ζήτησε κάτι τέτοιο...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Απίθανος : 12-02-17 στις 21:49.
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 22:41, 12-02-17:

χρησιμοποίησε αυτο:

το λεγόμενο fragrum, το χρησιμοποιούσαν οι ρωμαίοι
τα μεταλλικα του άκρα βυθίζονται στην σάρκα βγάζοντας κομμάτια σε κάθε χτύπημα
ενα εργαλείο που δεν πρέπει να λείπει απο την συλλογή κάθε μαζοχιστή
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panagiotis econ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotis econ
Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 304 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε στις 23:45, 12-02-17:

Αμολα της σφαλιαρες μεχρι να κοκκινησει ή μεχρι να σε βρισει. Επισης προσεχε ΑΝ μπεις (καταλαβαινεις που) να βγαινεις κιολας για αποσυμπιεση. Μη της φυγει κανα κλανιδι και χαλασει κι ο αρρανωνας.

Σορρυ για το λεξιλογιο
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stefaniat

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefaniat
H stefaniat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H stefaniat έγραψε στις 17:44, 18-02-17:

Το γέλιο που έχω ρίξει Δεν περιγράφεται... σας ευχαριστώ όλους από καρδιάς το είχα πολλή ανάγκη. Για το θέμα εγώ να πω ότι είμαι μία από τις κοπέλες που δεν το προτιμά. Δεν το έχω προσπαθήσει πολλές φορές (μετριούνται στα δάχτυλα των δύο χεριών νομίζω) αλλά δεν είναι του γούστου μου.. Δεν αμφιβάλλω ότι σε άλλες ίσως προσφέρει ευχαρίστηση αλλά εγώ προς το παρόν και όσες φορές το έχω κάνει Δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε. Κι όσες φορές έγινε έγινε γιατί απλούστατα είχα περίοδο αλλά είχαμε κι εγώ και το αγόρι μου ορεξουλες.
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη evalliaChefαρα
H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε στις 19:41, 24-03-17:

χρησιμοποίησε αυτο:

το λεγόμενο fragrum, το χρησιμοποιούσαν οι ρωμαίοι
τα μεταλλικα του άκρα βυθίζονται στην σάρκα βγάζοντας κομμάτια σε κάθε χτύπημα
ενα εργαλείο που δεν πρέπει να λείπει απο την συλλογή κάθε μαζοχιστή
βλεπω εισαι ψαγμενος φιλε μου..Αλλα στη συλλογη υπαρχουν και αλλα εργαλεια , αδιανοητο να λειπουν.Και τα γκεμια δεν ειναι πρωτα πρωτα στη λιστα αλλα επονται.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε στις 23:56, 24-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από evalliaChefαρα
βλεπω εισαι ψαγμενος φιλε μου..Αλλα στη συλλογη υπαρχουν και αλλα εργαλεια , αδιανοητο να λειπουν.Και τα γκεμια δεν ειναι πρωτα πρωτα στη λιστα αλλα επονται.
Γκεμια;
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 01:19, 25-03-17:

Εγω σαν αγορι μπορω να πω οτι με αναβει πολυ τωρα βεβαια αν δεν θελει η κοπελα ειναι αλλο θεμα...σιγουρα παντως δεν θα της εκανα κυρηγμα η κατι τετοιο γιαυτο δικαιωμα της ειναι να μην θελει ποιος ειμαι εγω που θα της πω τι να κανει;
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη evalliaChefαρα
H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε στις 18:56, 25-03-17:

Χαλινάρια.Καμτσικι..Ολα συγγενης σημασιας.Παρομοιο ε την εικονα του φιλου μας παραπανω.Επισδης δυνατο αλλα δεν σκιζει το δερμα οπως το παραπανω.Απλα αφηνει σημαδι για 2-3 μερες.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε στις 19:32, 25-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από evalliaChefαρα
Χαλινάρια.Καμτσικι..Ολα συγγενης σημασιας.Παρομοιο ε την εικονα του φιλου μας παραπανω.Επισδης δυνατο αλλα δεν σκιζει το δερμα οπως το παραπανω.Απλα αφηνει σημαδι για 2-3 μερες.
Αλλο πραγμα harness αλλο riding crop. Δεν το περιμενα απο σενα
Παράθεση

panagiotis econ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotis econ
Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 304 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε στις 00:47, Χθες:

Πολλα ανησυχα πνευματα στο thread. Ευγε νεοι και νεες
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους