Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,851 μέλη και 2,411,457 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 178 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σέρβις, αξεσουάρ, απορίες σχετικά με το αυτοκίνητο

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,421 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 15:34, 17-02-17:

Αρχικά έχω ένα opel corsa του 2005 1.4 βενζίνη μπορώ να καταλάβω αν είναι ecotec η twinsport ο κινητήρας μου; Ξέρετε τι εβγαζε η Opel το 2005 ;Δε το γράφει το βιβλιαράκι και δε ξέρω που φαίνεται στην μηχανη΄δε γράφει τπτ

Επίσης μου είπαν στο συνεργείο ότι έχει καδένα και όχι ιμάντα είναι καλό αυτό ; Moυ είπαν ότι δε χρειάζεται αλλαγή (δηλαδή καθόλου) ;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 17-02-17 στις 15:48.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 494 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε: στις 18:28, 18-02-17:

Με τον κωδικο κινητηρα θα δεις τι μοτερ φοραει...η καδενα ειναι καλυτερη απο τον ιμαντα οσο λαδωνεται και δεν ακους περιεργους ηχους..επισης υποτιθεται πως δεν χρηζει αλλαγης, δηλαδη ζει οσο και το αυτοκινητο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,421 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 23:16, 18-02-17:

Ευχαριστώ θα το δω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 19-02-17 στις 08:23.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 12:10, 19-02-17:

To είδα και με λίγο ψάξιμο στο ιντερνετ και είδα ότι έχω twinsport

αλλά έχω αλλη μια ερώτηση

Κοιτάξτε το καπάκι του κινητήρα δεν υπάρχει καποιος μου το έκλεψε κανονικά δεν έρπεπε να είχε συνεχόμενο καπάκι που να έχει το σήμα της opel ή το τύπο του κινητήρα;
Πειράζει λειτουργικά που δεν έχει καπάκι ή είναι μόνο για ομορφιά;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 19-02-17 στις 12:20.
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,360 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 16:31, 19-02-17:

αν υπήρχε καπάκι ήταν μόνο για ομορφιά. στην λειτουργία καμιά απολύτως διαφορά.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,300 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 13:29, 26-11-17:

Μόλις διαπίστωσα ότι έχω λάστιχα από το 2012 και σκέφτομαι να αλλάξω 15". Τι προτείνετε. Το θέλω για εθνική και μέσα στην Αθήνα.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,017 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 19:58, 26-11-17:

Εγω εβαλα Hankook. Πηγαν νομιζω καπου 250€ και για ενα χρονο σε καλυπτουν ακομα και να σκιστει εξαιτιας σου το ελαστικο. Η χρηση ειναι παρομοια με αυτη που αναφερεις.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απορίες σχετικά με το σπίτι - Από Fani93
      Το θέμα έχει λάβει 41 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικό σπίτι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-07-15 στις 23:01.
    • Απορίες σχετικά με το Skype - Από panagiotis_stav
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-02-13 στις 20:12.
    • Απορίες σχετικά με το B2 - Από sindy
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γερμανικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-09-11 στις 17:19.
    • Απορίες σχετικά με τα ΚΕΠ - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-10-08 στις 17:10.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους