RadioBarca

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Ανοιγω αυτο το thread ωστε να σας ενημερωνω για ο,τι εχει να κανει με το RadioBarca, τον ιντερνετικο ραδιοφωνικο σταθμο που εχουμε εγω και κατι παιδια. Προσεξα οτι υπαρχει ενα θεμα για ιντερνετικο ραδιοφωνο, ομως δεν θα ηθελα να μπλεξω το δικο μου ραδιοφωνο στο thread των αλλων παιδιων.

Το RadioBarca ειναι ιντερνετικος ραδιοσταθμος της "Penya Barcelonista d' Atenes" ( www.barcelonistas.gr ). Τωρα αρχιζουμε να βγαινουμε απο την πειραματικη φαση.

Εγω εχω 2 μουσικες εκπομπες
:
"La Rambla"
καθε Τεταρτη 18:00 - 20:00 κυριως με μουσικη Mestiza απο Καταλωνια, Ισπανια και αλλες Latin χωρες
και Rock εκπομπη καθε Σαββατο 11:30 - 13:30

Για να ακουσετε
:
1)
Aνοιγετε την σελιδα www.audiorealm.com
2)
Στην αναζητηση (search) πληκτρολογειτε Barca.
3) Θα σας βγαλει ενα RadioBarca. Αυτος ειναι ο σταθμος μας.
4) Απο τα τρια κιτρινα εικονιδια θα πατησετε το πρωτο, και καλη ακροαση! :-)

Επισης, πολυ σημαντικο, καντε
add στο messenger σας την διευθυνση radio-barca@hotmail.com. Aπο κει θα μιλαμε οταν εχω εκπομπη. Η και με οποιονδηποτε αλλο που εχει εκπομπη.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τις ωρες που παιζεις ομως, μου ειναι λιγο δυσκολο να ακουσω.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Count me in
Λατρεύω τα latin.......:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Δεν πειραζει, ακου τις αλλες εκπομπες. Εξ αλλου, οταν θα εχω εκπομπη, θα την βαζω να επαναληφθει αργοτερα την ιδια μερα, αρκετες φορες.

Μια ακομα σημειωση: Οταν δεν εχει εκπομπη, εχει non-stop music. Απο αυριο ομως γιατι σημερα εχει πεσει ο σταθμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.


Για να ακουσετε
:
1)
Aνοιγετε την σελιδα www.audiorealm.com
2)
Στην αναζητηση (search) πληκτρολογειτε Barca.
3) Θα σας βγαλει ενα RadioBarca. Αυτος ειναι ο σταθμος μας.
4) Απο τα τρια κιτρινα εικονιδια θα πατησετε το πρωτο, και καλη ακροαση! :-)


ακολούθησα τα βήματα αλλά πήρα αυτό το μήνυμα... (δοκίμασα Barca αλλά και RadioBarca)

No matching stations found. Please try another search.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Σημερα το πρωι ειχαμε προβλημα με τον server... Τσαντιστηκα απιστευτα... Μας ειχε off... Παντως νομιζω οτι θα διορθωθει γρηγορα.

Και να πουμε οτι η εκπομπη της Τεταρτης αυτη την βδομαδα θα μεταδωθει την Τριτη γιατι την Τεταρτη θα παω στους Manowar
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Καλή επιτυχία και καλές δουλιές στον σταθμό σας!
Βάλτε και καμιά κεραία στο Ν. Ηλείας να σας ακούω και εγώ μέσω ραδιοφώνου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top