Οι ραδιοφωνικοί σταθμοί και το είδος μουσικής τους

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ε καλά τι περιμένεις να ακούσεις κι εσύ, crust punk? αφού οι περισσότεροι είναι τυρόβλαχοι

έχω πετύχει και μεταμεσονύχτια κούρσα να χει βάλει atlantis fm και να μας μιλάει για μπουρδέλα. δε νομίζω ότι πάει με τη μουσική . :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.


:wall::kill:

να υποθέσω οτι είσαι παιδί της κόρης του Ωνάση και σου απαγόρευε ο παππούλης να ακούς ροκ και λαϊκά;:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
:wall::kill:

να υποθέσω οτι είσαι παιδί της κόρης του Ωνάση και σου απαγόρευε ο παππούλης να ακούς ροκ και λαϊκά;:look:

Να υποθέσω ότι όποιος μεγάλωσε με λίγο αντισυμβατικά μουσικά ακούσματα είναι άξιος ειρωνείας; :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Να υποθέσω ότι όποιος μεγάλωσε με λίγο αντισυμβατικά μουσικά ακούσματα είναι άξιος ειρωνείας; :look:
υπέθεσέ το.
μέχρι και εγώ που μεγάλωσα με ροκ,άμα μου βάλεις δημοτικά θα τα ακούσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ακου Iconoclast να τελιωνει η υποθεση...
Η ακομα καλητερα, αφου εχεις τοσους προβληματισμους να εκθεσεις, γιατι δεν κανεις μια δικη σου εκπομπη, να εκθεσεις τους προβληματισμους σου και να βαλεις και την μουσικη που θεωρεις καταληλη;
Αντε, γιατι απο γκρινια ολοι ξερουμε, απο πραξεις ομως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
υπέθεσέ το.
μέχρι και εγώ που μεγάλωσα με ροκ,άμα μου βάλεις δημοτικά θα τα ακούσω.

Είναι υπόθεσε.
Εγώ δεν μίλησα για το πόσο σωστό ή λογικό είναι να κρίνεις κάποια ξένα για σένα μουσικά ακούσματα, αλλά για το πόσο λογικό είναι να κρίνουν οι άλλοι κάποιον ΕΠΕΙΔΗ δεν μπορεί να συμβαδίσει με το (συνηθισμένο; ) δικό τους γούστο.

Και ήμαρτον που μου βάζεις στην ίδια μοίρα τα δημοτικά με τον Κιάμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είναι υπόθεσε.
Εγώ δεν μίλησα για το πόσο σωστό ή λογικό είναι να κρίνεις κάποια ξένα για σένα μουσικά ακούσματα, αλλά για το πόσο λογικό είναι να κρίνουν οι άλλοι κάποιον ΕΠΕΙΔΗ δεν μπορεί να συμβαδίσει με το (συνηθισμένο; ) δικό τους γούστο.

Και ήμαρτον που μου βάζεις στην ίδια μοίρα τα δημοτικά με τον Κιάμο.

έστω.
Δεν τα βάζω στην ίδια μοίρα,απλώς προτιμώ τον Κιάμο σε σχέση με τα δημοτικά,αλλά στο θέμα.
Αυτό που είπες βρίσκει εφαρμογή στις παρέες που συνήθως ακούνε και διαφορετικά είδη μουσικής.
Και λέει η χ "Πω ακούς τέτοιες **" σνομπάροντας την άλλη και ανοίγει ο καυγάς.
Όπως δεν είναι όλοι οι λαϊκοί τραγουδιστές ίδιοι,δεν είναι ούτε οι ροκάδες,ούτε οι μεταλάδες και πάει λέγοντας.
Δε μπορούμε να κρίνουμε κάποιον ούτε επειδή ακούει Μπίμπερ ή Πυργάκη.
Ούτε επειδή δεν έχουμε τα ίδια μουσικά γούστα.
Γιατί όποιος ακούει καψουροτράγουδα δε μπορεί να είναι ντε και καλά ερωτευμένος όπως ούτε αυτός που ακούει μέταλ φρικιό.

αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inna De

Νεοφερμένος

Η Τζιτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Παλούκια (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εδω στην Αθηνα αμα βαλω ραδιοφωνο συνηθως βαζω 92.3-92,9-93,2-94,9-95,2-96,3-96,9-102,2-106,2....αυτα τ λιγα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top