Radio on Line!

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:P

Kαλή φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
When I look into your eyes. Φοβερό!

Πάνω που πήγαινα για νάνι. :P
Καλή συνέχεια Βαλ! Αναμένουμε την υπόλοιπη εκπομπή σε μαγνητοσκόπηση γιατί δεν κρατάνε άλλο οι μπαταρίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κάθε Κυριακή 22:00-00:00 κάνω ζωντανή εκπομπή στο
https://oxiallokarvouno.listen2myradio.com με λαϊκά τραγούδια
Όσοι πιστοί προσέλθετε...
Η εκπομπή αυτήν την ώρα είναι στον αέρα... Συντονιστείτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Άρχισε κι άποψε η εκπομπή...
Όσοι πιστοί...
(Όποιος μπει ας γράψει στο chat της σελίδας. Εννοείται πως παίζουμε και παραγγελιές!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
https://radiotower.gr/station_details.php?id=Monaxikos Web

Αν θελετε τα καλυτερα τραγουδια...Αν ψάχνετε ένα ραδιόφωνο για όλες τις ώρες και για κάθε διάθεση...θα τα βρειτε εδώ! Μοναχικός .... Η ανατροπή στο ραδιόφωνο όπως το ξέραμε μεχρι τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Μέχρι σήμερα το πρωί έβαζα και άκουγα ράδιο live online κανονικά..Σε κάποια φάση το έκλεισα και έχω δοκιμάσει έκτοτε πόσες φορές και δεν λειτουργεί ούτε ακούγεται τίποτα! Τι μπορει να εγινε; Καμια ιδεα κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Γειας σας παιδια... Εγω και ενας φιλος μ σκεφτομαστε να φτιαξουμε ενα ιντερνετιακο ραδιακι και ενα blog για αυτο. Οποιος ενδιαφερεται μπορεί να γραψει ενα μήνυμα εδω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Να ξανά υπάρχει ονλάιν ραδιόφωνο, φάση θα χει να μιλάει κάποιος για θέματα που απασχολούν νεανικές ηλικίες 18-30 ξέρω γω. Ας ψηθεί κάποιος να το ξεκινήσει. :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
^Κι εγώ θα ήθελα να κάνω αλλά
1ον) δεν ξέρω πώς
2ον) έχω ακούσει πως είναι παράνομο να παίζεις τραγούδια και δεν είμαι να πληρώνω τώρα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top