Γιατί απουσιάζει το ελληνικό ροκ από το ραδιόφωνο;

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
η καλη μουσικη παιζει ρολο,,οτι γλωσσα και να ειναι..

Απο την μερια του δημιουργου, δεν μπορεις να εκφραστεις σε καμια γλωσσα καλητερα απο τι στην μητρικη σου!
Επομενος παιζει και η γλωσσα τον ρολο της!
Το "ακουω μονο ξενα, καθολου ελληνικα" εινα το ιδιο με οποιοδηποτε αλλο τσουβαλιασμα, δεν αξιζει καν αναφορας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Ετσι είναι..όλα αυτα τα κομμάτια μένουν απλά για μερικούς μήνες, μέχρι τα clubs να βάλουν άλλα τραγούδια..

δεν εχεις και αδικο, αλλα στο ραδιοφωνο δεν εχω βρει κατι ενδιαφερον, περαν του ΕΡΑ ΚΟΣΜΟΣ...

Παλιοτερα(οσο ημουν στο νησι) ακουγα freedom και οταν εκλεισε atlantis, μετα που σκατωσε και αυτος βρεθηκα απο κει που ειχα το ραδιο ανοιχτο μεχρι και το βραδυ, να μην ακουω ραδιοφωνο, στην Αθηνα ακουω λιγο Red αλλα μονο το απογευμα μου αρεσει που βαζει 80ιλες...

Τωρα που μενω Λαμια τα εχω βαψει μαυρα... δεν ακουω καθολου ραδιο(τοσο χαλια ραδιοφωνα εχει):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΕΛΛΙΝΙΚΟ ΡΟΚ..ΑΤΛΑΝΤΙΣ 105.2 !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΕΛΛΙΝΙΚΟ ΡΟΚ..ΑΤΛΑΝΤΙΣ 105.2 !!!!!!

δεν μου αρεσει ο ατλαντις:no:
ειναι πολυ ερασιτεχνικος.... περσι ειχε γινει ενα καλο ξεκινημα, αλλα ναυαγησε για καποιο λογο...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ναι δεν αντιλεγω ειναι πλ ερασιτεχνικος.κ.αλλλα αξιζει γτ δεν εχει τιποτα εμπορικο και αυτο ειναι που μετραει!ολοι στν ατλαντις κανουν καλη δουλεια..!ειναι πλ καλοι παραγωγοι!και φυσικα παιζει ολο το 24ωρο !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
ναι δεν αντιλεγω ειναι πλ ερασιτεχνικος.κ.αλλλα αξιζει γτ δεν εχει τιποτα εμπορικο και αυτο ειναι που μετραει!ολοι στν ατλαντις κανουν καλη δουλεια..!ειναι πλ καλοι παραγωγοι!
ναι δεν είναι εμπορικός, αλλά αυτό δεν αναιρεί το ότι οι εκπομπές δεν έχουν ποιότητα.
Δεν μετρά να είσαι μόνο καλός παραγωγός, πρέπει ο σταθμός να έχει σωστό στήσιμο, και ο ατλαντις είτε το θέλουμε είτε όχι, ΔΕΝ έχει...
Επειδή απασχολούμαι στο χώρο της ραδιοτηλεόρασης εδω και μια πενταετία και ξέρω πέντε πραγματάκια παραπάνω από σένα, αλλά και επειδή πέρσι ήταν εκεί ένας φίλος μου, και φέτος κάνει εκπομπές ένας ξάδερφος μου στα λέω επειδή τα έχω δει... δυστυχώς! Ο ατλαντις δεν έπρεπε και δεν του αξίζει να είναι εκεί που είναι..:/:
και φυσικα παιζει ολο το 24ωρο !!!
Ε βασικά ξέρεις αυτό δεν αποτελεί επιχείρημα για την ραδιοφωνία εδώ και τουλάχιστον 30 χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
οκ γνωμη σου για μενα ο ατλαντις εχει ποιοτητα σε ολα..!!!!!καλη μουσικη,καλη παρεα,και φυσικα πιο πολυ ελλεινικο ροκ..!ειναι απο τους καλυτεερους σταθμους τα τελευταια χρονια..!οσο για το 24ωρο ναι ειναι επιχηρημα γτ υπαρχουν καποιοι αλλοι σταθμοι που εχουν πλειλιστς τουλαχιστον ενα 10ωρο ενω ο ατλαντις εχει μονο ενα 2ωρο πλεον την εβδομαδα..μεγαλη διαφορα...!ειναι και θα ειναι ενας απο τους πιο καλους σταθμους..!!!!!αυτη ειναι αποψη μου ..!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
απλα φαινεται πολυ πως δεν υπαρχει σοβαροτητα, και μαλιστα σε πολλους τομεις,
και μου χτυπαει καπως ασχημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
απλα φαινεται πολυ πως δεν υπαρχει σοβαροτητα, και μαλιστα σε πολλους τομεις,
και μου χτυπαει καπως ασχημα....
οταν λες οτι δεν υπαρχει σοβαροτηητα τι ενοεις???για εξηγισε μου λιγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Γιατί πολύ απλά δε πουλάει.Οι νέοι προτιμούν σκυλοτράγουδα και ατάλαντους:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
οταν λες οτι δεν υπαρχει σοβαροτηητα τι ενοεις???για εξηγισε μου λιγο!

εμένα μου θυμίζει παράνομο ραδιόφωνο δεκαετίας του 80 με αφιερώσεις και χαρίσματα...:P
δηλαδή έλεος, πιο παιδάκια κι από τα παιδάκια...

Το δε στούντιο... τραγικό... ούτε ρικοφον δεν έχει, μιλάει μία ο παραγωγός και ακούς άλλες τρεις φορές την ηχώ...
τα σκόρπια καλώδια που δεν πηγαίνουν πουθενά...
Η μη προσοχή των μηχανημάτων από τους παραγωγούς...

και πολλά άλλα πράγματα που χτυπάνε πολύ άσχημα, άλλα δεν θέλω να τα γράψω εδώ γιατί δεν συνηθίζω να είμαι μηδενιστικός...:/:

Γιατί πολύ απλά δε πουλάει.Οι νέοι προτιμούν σκυλοτράγουδα και ατάλαντους:/:

όχι μόνο αυτό, απλά και οι λίγοι που θέλουν να ακούσουν ρόκ,
βάζουν ατλαντις και τρώνε στη μάπα τον κάθε ατάλαντο και δήθεν μουσικό παραγωγό,
που κάνει πιο ερασιτεχνικό ραδιόφωνο και από τον μπλακμαν....
αποτέλεσμα, γυρίζουν στον red ή σε όποιον άλλο παίζει κάτι ανεκτό εκείνη τη στιγμή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paper+

Νεοφερμένος

Ο paper+ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αυτό είναι ελληνικο rock https://www.youtube.com/watch?v=JLUqh6fN5OU

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Σωστά! Κι αυτό είναι Afro-Cuban jazz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top