Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,438 εγγεγραμμένα μέλη και 2,395,724 μηνύματα σε 74,337 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 535 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,606 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:11, 17-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Ναι ίσως δείχνει με κατάλληλα παπούτσια και αξεσουάρ. Εμένα γενικά δεν με αρέσουν τα μακριά φορέματα καθόλου, ειδικά εγώ που είμαι κοντή ακόμα χειρότερα. Ότι φόρεμα έχω πάρει είναι κοντό, όχι ζώνη αλλά κατάλαβες τι εννοώ.
Κατάλαβα τι εννοείς.
Πάντως ρε συ κι εγώ κοντή είμαι, αρκετά θα έλεγα και στο λέω σίγουρα πως κολακεύει πολύ αυτό το μάκρος φτάνει να είναι σε τέτοια γραμμή το φόρεμα. Με έδειχνε ψηλότερη αρκετά, έχω και φωτογραφία στο κάστρο της Πάργας, με τέτοιο φόρεμα και την έχω πρώτη θέση καθεδρία στο σαλόνι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 20:17, 17-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από Claire Rentfield
Κατάλαβα τι εννοείς.
Πάντως ρε συ κι εγώ κοντή είμαι, αρκετά θα έλεγα και στο λέω σίγουρα πως κολακεύει πολύ αυτό το μάκρος φτάνει να είναι σε τέτοια γραμμή το φόρεμα. Με έδειχνε ψηλότερη αρκετά, έχω και φωτογραφία στο κάστρο της Πάργας, με τέτοιο φόρεμα και την έχω πρώτη θέση καθεδρία στο σαλόνι.
Εμένα απλώς με φαίνεται ότι πάει πολύ περισσότερο σε ψηλές γυναίκες να φοράνε μακριά φορέματα. Περί ορέξεως πάντως αν σε αρέσει και σε κολακεύει καλό είναι. Εμένα τα κοντά φορέματα θεωρώ πως με πάνε πολύ περισσότερο ακόμα και αν δεν φοράω ψηλά παπούτσια.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,351 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε στις 21:12, 17-11-16:

Αμα εισαι κοντη απαγορευεται η ζωνη; Ποσο πολυ θα σε κοντυνει δηλαδη; Μηπως ειναι υπερβολη οτι οι κοντοι δεν πρεπει να φορανε ζωνη;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,606 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 21:31, 17-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από juste un instant
Αμα εισαι κοντη απαγορευεται η ζωνη; Ποσο πολυ θα σε κοντυνει δηλαδη; Μηπως ειναι υπερβολη οτι οι κοντοι δεν πρεπει να φορανε ζωνη;
Δεν είπαμε τίποτα για ζώνη, για το μήκος του φορέματος συζητήσαμε και κατά πόσο κολακεύει το μίντι τις κοντές. Εκεί επάνω η Gate είπε πως φοράει κοντά αλλά όχι και ζώνη, εννοώντας όχι υπερβολικά κοντό.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,351 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε στις 21:49, 17-11-16:

Απλα εχω ακουσει οτι η ζωνη κοβει το σωμα στη μεση και γι αυτο καλο ειναι να μην την φορανε οι κοντοι. Κατι που το θεωρω ψιλοβλακεια γιατι το υψος του αλλου το βλεπουμε αν το συγκρινουμε με το δικο μας...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 21:58, 17-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από juste un instant
Απλα εχω ακουσει οτι η ζωνη κοβει το σωμα στη μεση και γι αυτο καλο ειναι να μην την φορανε οι κοντοι. Κατι που το θεωρω ψιλοβλακεια γιατι το υψος του αλλου το βλεπουμε αν το συγκρινουμε με το δικο μας...
Εγώ πάντως αν και αρκετά κοντοστούπα, φοράω ζώνη και μ' αρέσει και δεν με ενδιαφέρει καθόλου πως φαίνομαι.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

Συντονίστρια

H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,878 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 22:23, 17-11-16:

Η ζώνη πάει όχι με το ύψος, αλλά με το σωματότυπο. Όσο πιο καμπυλωτό το σώμα, κι όσο πιο λεπτή η μέση, τόσο περισσότερο κολακεύει η ζώνη. Δεν συνιστάται σε κείνες που δεν έχουν καθόλου μέση.
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 22:46, 17-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από alcyone
Η ζώνη πάει όχι με το ύψος, αλλά με το σωματότυπο. Όσο πιο καμπυλωτό το σώμα, κι όσο πιο λεπτή η μέση, τόσο περισσότερο κολακεύει η ζώνη. Δεν συνιστάται σε κείνες που δεν έχουν καθόλου μέση.
Απ' αυτό είμαι εντάξει, όπως έλεγαν και κάποιοι Ποριώτες θαυμαστές μου "μικρό αλλά καλό".
Παράθεση

raf889

Νεοφερμένος

H raf889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H raf889 γεια!εδω Ραφαελλα έγραψε στις 21:46, 19-11-16:

ρε παιδια λυστε μου μια απορια σας παρακαλω..ειναι ''στυλιστικα'' λαθοσ να συνδυασεις nike ζακετα με adidas φορμα και παπουτσια reebok π.χ??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 23:03, 19-11-16:

το ξέρω, είναι πλεονασμός, αλλά τι να κάνω, 3000 χλμ είναι αυτά

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 00:23, 20-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από raf889
ρε παιδια λυστε μου μια απορια σας παρακαλω..ειναι ''στυλιστικα'' λαθοσ να συνδυασεις nike ζακετα με adidas φορμα και παπουτσια reebok π.χ??
Αν έπρεπε να ταν το αθλητικό σου ντύσιμο μόνο μιας μάρκας, τότε δε θα έπρεπε να ναι και τα άλλα ντυσίματα με ρούχα της ίδιας μάρκας; καλέ συνδίασε εκεί ό,τι μάρκα θες, σιγά. Άλλωστε πιστεύω πως οι περισσότεροι το κάνουμε. Διαμόρφωσε το δικό σου στυλ και άσε τα άλλα.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,544 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε στις 00:29, 20-11-16:

http://www.huffingtonpost.com/entry/...b01d8a014adcf2

http://www.bbc.com/news/business-37716463

Boycott Inditex!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras9 : 20-11-16 στις 00:43.
Παράθεση

MixalisLol

Νεοφερμένος

Ο MixalisLol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O MixalisLol έγραψε στις 22:31, 20-11-16:

Με την ευκαιρία μιας και λέτε για παπούτσια, έχετε καμιά πρόταση για καλά φθηνά παπούτσια γυμναστηρίου?
Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,734 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 21:52, 25-11-16:

Παρήγγειλα αυτά τα αρβυλάκια σήμερα, πως σας φαίνονται?!

Τα είχε - 30% και έχουν φύγει sold out το 39 και το 40.
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 22:00, 25-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από aegloswen

Ωραιότατα!
Και απ' ότι βλέπω έχουν και το νούμερό μου που δεν το βρίσκω πουθενά και κοντεύω να κυκλοφορώ ξυπόλητη σε λίγο.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,716 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:02, 25-11-16:

Πολύ ωραία, έχω παρόμοια σε καστόρινο περσινά από pull&bear και είναι πάρα πολύ άνετα για καθε μερα.
Εντωμεταξύ από το ίδιο σάιτ ήθελα να παραγγείλω και γω σήμερα, αλλά δε μου έκατσε και δεν είχα υπομονή να περιμένω πότε θα αδειάσει το σάιτ από επισκέψεις. ΤΕΕΕΕΕς δε πειράζει.
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 14:59, 26-11-16:

Πηρα ενα oversized κασκολ,προτεινετε τροπους να το συνδυασω(υπολοιπο outfit) και πως να το φορεσω(σα κανονικο κασκολ γυρω απο το λαιμο η σαν χυτη εσαρπα πανω απο καποιο δερματινο η παλτο)
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 15:06, 26-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από Κούκου-Βάγια
Πηρα ενα oversized κασκολ,προτεινετε τροπους να το συνδυασω(υπολοιπο outfit) και πως να το φορεσω(σα κανονικο κασκολ γυρω απο το λαιμο η σαν χυτη εσαρπα πανω απο καποιο δερματινο η παλτο)
Γιατί να μην το φορέσεις με όλους τους τρόπους που αναφέρεις ανάλογα την διάθεσή σου;
΄Ολοι οι τρόποι που λες, μου φαίνονται πολύ ωραίοι.
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,712 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 16:36, 26-11-16:

Ο,τι και να φορέσεις θα ειναι μια χαρα πιστευω. Εχω και εγω μερικά τετοια κασκόλ και τα φοράω συνεχεια, με ο,τι και να βάλω, μου αρέσουν πολυ Απλα εγω δεν τα φοράω σαν εσαρπα, μου φαίνεται πως δεν το υποστηρίζω αυτο το στυλακι και δεν με βολεύει κιολας Γενικα με αυτα τα κασκόλ μ'αρεσει να φοράω ισως κάποια πιο χοντρή και φαρδιά μπλούζα απο πάνω και απο κάτω κατι πιο κολλητό, ακομα και σορτσάκια με καλσόν, μ'αρεσουν πολυ σαν outfit.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 26-11-16 στις 16:46.
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 19:24, 26-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Ο,τι και να φορέσεις θα ειναι μια χαρα πιστευω. Εχω και εγω μερικά τετοια κασκόλ και τα φοράω συνεχεια, με ο,τι και να βάλω, μου αρέσουν πολυ Απλα εγω δεν τα φοράω σαν εσαρπα, μου φαίνεται πως δεν το υποστηρίζω αυτο το στυλακι και δεν με βολεύει κιολας Γενικα με αυτα τα κασκόλ μ'αρεσει να φοράω ισως κάποια πιο χοντρή και φαρδιά μπλούζα απο πάνω και απο κάτω κατι πιο κολλητό, ακομα και σορτσάκια με καλσόν, μ'αρεσουν πολυ σαν outfit.
ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου κ για τις ιδεες σου

οποια ξερει και κανα αλλο τροπο στο πως να το φορεσω ας μου πει γιατι γυρω απο το λαιμο σα φουλαρι δεν φενεται ωραιο διοτι ειναι πολυ χοντρο κασκολ σα κουβερτα(blanket scarf) και σαν εσαρπα δεν με βολευει παντα ειδικα αν εχω τσαντα πλατης οπως μπενουν τα λουρια στους ομως οπως ειναι ριχτο αυτο στη πλατη μαζευει προς τα πανω(ισως θα πρεπει να το φοραω μονο με τσαντες ωμου η να βαζω πρωτα τη τσαντα πλατης και μετα το κασκολ αν κ δε νομιζω να δειχνει ωραιο )

το κασκολ που πηρα ειναι σαν αυτο
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,716 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 11:14, 30-11-16:

Πήρα αυτά.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 12:35, 30-11-16:

Α! Και πήρα τελικά κι αυτά από το ίδιο σάιτ που πήρε και η Έλενα.
Ανυπομονώ να μου έρθουννν!

Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,734 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 12:58, 30-11-16:

Με'γεια! Είναι πολύ όμορφα όλα!

Τα ρούχα από ποιο site τα πήρες;;; ^^
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 13:07, 30-11-16:

Με'γεια! Είναι πολύ όμορφα όλα!

Τα ρούχα από ποιο site τα πήρες;;; ^^
Σ' ευχαριστώ Ελενάκι όμορφο.
Τα πήρα από το shein.com . (έχω link στην πρώτη εικόνα με το τοπάκι)
Είχα ξαναπάρει πριν κάνα μήνα κάποια άλλα, έμεινα ευχαριστημένη και είπα να ξαναπάρω, γιατί έχει free shipping όλη τη βδομάδα αν ενδιαφέρεστε. Α τελικά δεν έχει όλη τη βδομάδα... Εγώ τα είχα πάρει το Σάββατο εν συνεχεία του Black Friday.

Α, τελικά ούτε το λινκ έχω βάλει. Έχω αποσυντονιστεί τελειώς.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 30-11-16 στις 13:10.
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,732 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 21:53, 30-11-16:

Παράθεση

alcyone

Συντονίστρια

H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,878 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 23:25, 30-11-16:

Αυτά είναι τα πιο όμορφα. Τα έχω κι εγώ σχεδόν τα ίδια (χωρίς όμως τις διακοσμητικές τρυπούλες).
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 12:45, 04-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Α! Και πήρα τελικά κι αυτά από το ίδιο σάιτ που πήρε και η Έλενα.
Ανυπομονώ να μου έρθουννν!
Όσον αφορά την ποιότητα, είστε ευχαριστημένες;
Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

H aegloswen έγραψε στις 15:20, 05-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από Mάιρα
Ναιι! Μου ήρθαν σήμερα και είναι καταπληκτικά.
Άνετα με πολύ καλή ποιότητα.
Αλλά υπάρχει και δυνατότητα να τα επιστρέψεις εάν δεν σου ταιριάζουν, εννοείται.

Το μαγαζί να φανταστείτε είναι στην Κολόμβου στη Θεσσαλονίκη, αλλά εγώ τα παραγγέλνω online.
Παράθεση

marina3025

Νεοφερμένος

H marina3025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H marina3025 έγραψε στις 17:30, 05-12-16:

Καλησπέρα σε όλες,
Μόλις γράφτηκα στο forum και είδα κατευθείαν τη συζήτηση σας, μπράβο πολύ ωραίες ιδέες έχετε. Εμένα το αγαπημένο μου μποτάκι που μάλλον θα το αγοράσω γιατί έχει και λογική τιμή είναι αυτό:

Περιμένω απόψεις!
Μαρίνα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 05-12-16 στις 21:02. Αιτία: Διαφήμιση
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 20:48, 05-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από Mάιρα
Ναιι! Μου ήρθαν σήμερα και είναι καταπληκτικά.
Άνετα με πολύ καλή ποιότητα.
Αλλά υπάρχει και δυνατότητα να τα επιστρέψεις εάν δεν σου ταιριάζουν, εννοείται.

Το μαγαζί να φανταστείτε είναι στην Κολόμβου στη Θεσσαλονίκη, αλλά εγώ τα παραγγέλνω online.
Και μένα σήμερα μου ήρθαν το πρωί! Είναι πανέμορφα, πολύ ελαφριά και σχετικά καλή ποιότητα για τα λεφτά του. Θα φάνει κι στη χρήση του βέβαια. Ανυπομονώ να τα φορέσω.
Παράθεση

katherine10

Νεοφερμένος

H katherine10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 13 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H katherine10 έγραψε στις 19:30, 07-12-16:

τι ρουχα να φορεσω σε χωρο χριστουγεννιατικο????
Παράθεση

alcyone

Συντονίστρια

H alcyone έγραψε στις 20:31, 07-12-16:

Εξαρτάται το χώρο. Εξωτερικός ή εσωτερικός; Θα είναι βραδυνή γιορτή σε σπίτι ή πρωινή ώρα σε κάποια εκδήλωση όπως π.χ. bazaar?
Γιατί στη δεύτερη περίπτωση μπορείς να έχεις ένα πιο χαλαρό ντύσιμο.

Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

H aegloswen έγραψε στις 20:50, 07-12-16:

Βρε alcyone μου εμένα αυτά τα παπούτσια μου κάνουν πολύ ανοιξιάτικα.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,101 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 20:51, 07-12-16:

κάτι μου λέει πως δεν εννοούσε τον χώρο αλλά τον χορό
Παράθεση

alcyone

Συντονίστρια

H alcyone έγραψε στις 21:16, 07-12-16:

Μπα, τώρα πλέον βλέπεις μέσα στο καταχείμωνο ψηλοτάκουνα μοδάτα με όλα τα δάχτυλα έξω να φοριούνται από τις πλέον κα (ή αυτές που θεωρούνται τουλάχιστον) "καλοντυμένες" κυρίες

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
κάτι μου λέει πως δεν εννοούσε τον χώρο αλλά τον χορό
Ομολογώ οτι αυτό δεν μου πέρασε από το μυαλό καν σαν πιθανότητα
Μάλλον έχεις δίκιο...
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 00:37, 08-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από alcyone
Εξαρτάται το χώρο. Εξωτερικός ή εσωτερικός; Θα είναι βραδυνή γιορτή σε σπίτι ή πρωινή ώρα σε κάποια εκδήλωση όπως π.χ. bazaar?
Γιατί στη δεύτερη περίπτωση μπορείς να έχεις ένα πιο χαλαρό ντύσιμο.

Εμένα μου φαίνονται υπέροχα και ρομαντικά. Κάνουν για πολλές περιστάσεις.
Τώρα πλέον όλα φοριούνται. Να σκεφτείς ότι υπάρχουν καλοκαιρινές μπότες και χειμερινά πέδιλα. Δεν σου κάνω πλάκα.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε στις 02:07, 08-12-16:

ρε παιδια μήπως γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρώ τα δερμάτινα παντελόνια της δεκαετιας του '70 -80',τυπου βυνιλιου που γυαλιζαν στο φως ,ηταν λεια και σκληρα ..Δε ξερω αν το εχω περιγραψει καλα αλλα ειναι αυτα που φορουσαν οι ροκαδες παλιοτερα ,οι μεταλικας ολοι αυτοι με χαρλει κτλπ,,,Παρομοια με αυτα που φορουσε ο ρακιτζης..Ψαχνω παντου μα δε το βρισκω μηπως το εχει δει κανεις η ξερει που μπορω να το βρω η εστω να το παραγγειλω να φτιαχτει?πλειζζζζζζζ
Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

H aegloswen έγραψε στις 04:47, 08-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από evalliaChefαρα
ρε παιδια μήπως γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρώ τα δερμάτινα παντελόνια της δεκαετιας του '70 -80',τυπου βυνιλιου που γυαλιζαν στο φως ,ηταν λεια και σκληρα ..Δε ξερω αν το εχω περιγραψει καλα αλλα ειναι αυτα που φορουσαν οι ροκαδες παλιοτερα ,οι μεταλικας ολοι αυτοι με χαρλει κτλπ,,,Παρομοια με αυτα που φορουσε ο ρακιτζης..Ψαχνω παντου μα δε το βρισκω μηπως το εχει δει κανεις η ξερει που μπορω να το βρω η εστω να το παραγγειλω να φτιαχτει?πλειζζζζζζζ
Γενικά παντού κυκλοφορούν πλέον κολάν με δερμάτινες λεπτομέρειες ή και ολόκληρα δερμάτινα κολάν, είναι πολύ της μόδας για φέτος τον χειμώνα.
Δερμάτινα παντελόνια τώρα.. Ψάξε σε μαγαζιά τύπου H & M και online, κάτι θα βρείς.

Αλλιώς απευθύνσου σε ροκ/γκόθικ μαγαζιά. Π.χ. αν μένεις Θεσσαλονίκη στα piu και γενικά σε μαγαζιά στην Ναυαρίνου, αν μένεις Αθήνα σε μαγαζιά τύπου Top Man στο Μοναστηράκι που είναι.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 11:17, 08-12-16:

Καλημέρα κοριτσάκια & αγοράκια!
Θέλω να μου πείτε καταστήματα ή onlineshops, βασικά καταστήματα κυρίως που μπορώ να βρω πιτζάμες για άντρες! Όχι πανάκριβες, αλλά όχι και φτηνές. Κάτι ισοδύναμο του oysho μωρέ και να έχει ποικιλία και καλά υφάσματα!

Εντωμεταξύ ακόμα περιμένω τα ρούχα που 'χω παραγγείλει από shein.com -_-
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε στις 18:37, 08-12-16:

Γενικά παντού κυκλοφορούν πλέον κολάν με δερμάτινες λεπτομέρειες ή και ολόκληρα δερμάτινα κολάν, είναι πολύ της μόδας για φέτος τον χειμώνα.
Δερμάτινα παντελόνια τώρα.. Ψάξε σε μαγαζιά τύπου H & M και online, κάτι θα βρείς.

Αλλιώς απευθύνσου σε ροκ/γκόθικ μαγαζιά. Π.χ. αν μένεις Θεσσαλονίκη στα piu και γενικά σε μαγαζιά στην Ναυαρίνου, αν μένεις Αθήνα σε μαγαζιά τύπου Top Man στο Μοναστηράκι που είναι.

εχω πάει σε όλα αυτα τα παρεμφερεί μαγαζιά (αθήνα) αλλα τιποτα..Σε h&m σε pink woman σε ολα αυτα τα νεανικα αλλα και extreme ρουχα ακομα...και μαγαζια με απομειναρια της δεκαετιας αυτης,τυπου κιλοσοπ,βεστιαριο κλπτ μα τιποτα και παρολ'αυτα πέτυχα δυο τρεις φορες καποιες να τα φορανε και παω να σκασω γιατι τα ψαχνω δυο χρονια και πουθενα ..Ουτε να ξερει κανεις να με κατευθυνει,δε βρισκω..Ουτε καν σε φωτο ολα ειναι παρομοιας κατασκευης αλλα οχι ΑΥΤΗΣ ....ππφφφ..Θα προσπαθησω παλι σε αυτα που μου λες αν και τωρα στο μοναστηρακι δεν υπαρχουν πολλα τετοια,εχει μονο παραλλαγες χιπικο και πολυ ραπ στιλ...
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,712 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 20:15, 08-12-16:

Πηγαινε Bershka, Pull&Bear,Stradivarius... Eγω πηρα ενα δερματινο παντελονι απο το Bershka πριν λιγες μερες, αποκλειεται να μην υπαρχει πουθενα αυτο που θες. Στην τελικη, αν δεις καποια να το φοραει στο δρομο σταματα την και ρωτα την
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 21:01, 08-12-16:

Ξερει καμια κοπελα να μου προτεινει καποιο μαγαζι σε ονλινε σοπ με σχετικα καλες τιμες γιατι ψαχνω να παρω ενα τζιν καμπανα και στα μαγαζια τυπου μπερσκα,πουλ & μπερ,στραντιβαριους δε βρισκω κατι...Θα προτιμουσα καποιο μαγαζι με αντικαταβολη διοτι δε ξερω να χρησημοποιω πειπαλ
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα έγραψε στις 21:34, 08-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Πηγαινε Bershka, Pull&Bear,Stradivarius... Eγω πηρα ενα δερματινο παντελονι απο το Bershka πριν λιγες μερες, αποκλειεται να μην υπαρχει πουθενα αυτο που θες. Στην τελικη, αν δεις καποια να το φοραει στο δρομο σταματα την και ρωτα την
κι ομως γινεται...ολα τα μαγαζια μου λενε δε κυκλοφορει..και αυτο που περιγραφεις ειναι το απλο δερματινο οχι αυτο το σκληρο σας βινιλιο που το εχουνε μαλακωσει..Εξαλλου ο μονος που ηξερε κατι παραπανω μου ειχε πει οτι ειναι δυσκολο ρουχο.....τι να πω που θα μου πει θα το βρω
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα έγραψε στις 21:37, 08-12-16:

Ξερει καμια κοπελα να μου προτεινει καποιο μαγαζι σε ονλινε σοπ με σχετικα καλες τιμες γιατι ψαχνω να παρω ενα τζιν καμπανα και στα μαγαζια τυπου μπερσκα,πουλ & μπερ,στραντιβαριους δε βρισκω κατι...Θα προτιμουσα καποιο μαγαζι με αντικαταβολη διοτι δε ξερω να χρησημοποιω πειπαλ
υπαρχουν πολλα σιτε για ολα τα γουστα εγω δυο που χρησιμοποιω παρα πολυ και ειναι πολυ οικονομικα και μοντερνα ειναι το decoro.gr
KAI TO PARIZIANISTA .To διαφημιζει και η μαρια κορινθιου στο πρωτο σιτε μαλιστα ειναι δωρεαν τα μεταφορικα...Εγω εχω παρει πολλες φορες και ειμαι πολυ ικανοποιημενη.
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 22:17, 08-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από evalliaChefαρα
υπαρχουν πολλα σιτε για ολα τα γουστα εγω δυο που χρησιμοποιω παρα πολυ και ειναι πολυ οικονομικα και μοντερνα ειναι το decoro.gr
KAI TO PARIZIANISTA .To διαφημιζει και η μαρια κορινθιου στο πρωτο σιτε μαλιστα ειναι δωρεαν τα μεταφορικα...Εγω εχω παρει πολλες φορες και ειμαι πολυ ικανοποιημενη.
μολις τα τσεκαρα δεν τα ηξερα γενικα καλα σαιτ μου φανηκαν με πολυ καλες τιμες...ομως το πρωτο μονο ενα εχει τζιν καμπανα πο δεν με ενθουσιασε και το δευτερο δεν εχει καν τζιν

οποια παντως εχει δει καποιο τζιν καμπανα στενο μεχρι το γονατο κ μετα εκει να ανοιγει ας μου πει καημο το χω να παρω ενα απο περυσι ψαχνω τιποτα δεν εχω βρει
ειναι τοσο στυλατα που οποια τη δω με καμπανα τη ζηλευω σε σημειο που να θελω να της το βγαλω και να το φορεσω

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κούκου-Βάγια : 08-12-16 στις 22:24.
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 22:30, 08-12-16:

Πείτε μου αλήθεια! Μόνο εγώ τα βρίσκω απαίσια, άθλια και αντιαισθητικά;

Σας αρέσουν; Θα τα φορούσατε;

Για εμένα; ΜΟΝΟ για τα καρναβάλια!
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 22:34, 08-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ἔρις
Πείτε μου αλήθεια! Μόνο εγώ τα βρίσκω απαίσια, άθλια και αντιαισθητικά;

Σας αρέσουν; Θα τα φορούσατε;

Για εμένα; ΜΟΝΟ για τα καρναβάλια!
γενικα τα παρκα μου αρεσουν αυτα με τα τοσο εντονα χρωματα στις γουνες τα θεωρω τραγικα αντε το πρωτο με το μπλε πες οκ(λεμε τωρα) τα αλλα με το ροζ ειναι απαισια...εχω συμφοιτητρια που σκαει μυτη στο αμφιθεατρο με ενα τετοιο με φουξια γουνα απο κοντα ειναι ακομα πιο χαλια αισθητικα
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 22:37, 08-12-16:

γενικα τα παρκα μου αρεσουν αυτα με τα τοσο εντονα χρωματα στις γουνες τα θεωρω τραγικα αντε το πρωτο με το μπλε πες οκ(λεμε τωρα) τα αλλα με το ροζ ειναι απαισια...εχω συμφοιτητρια που σκαει μυτη στο αμφιθεατρο με ενα τετοιο με φουξια γουνα απο κοντα ειναι ακομα πιο χαλια αισθητικα
Για εμένα φωνάζουν: "ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΑ! Φοράω ό,τι μου λένε ότι είναι στη μόδα."
Σκέφτηκα ότι είναι, ίσως, κάποιου είδους κοινωνικό πείραμα ή αστείο μεταξύ σχεδιαστών: "ρε να βγάλουμε αυτή τη μαλακία να δεις ότι κι αυτό θα το πάρουν;"

Είμαι κακιά, το ξέρω..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ερις : 08-12-16 στις 22:40.
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 22:40, 08-12-16:

καθολου κακια οπως τα λες ειναι πλεον φοραμε(μαλλον φορανε αυτες που τα αγοραζουν χωρις κριτικη σκεψη) οτι τους πλασαρουν χωρις να ειναι στο στυλ τους και να δειχνει ωραιο πανω τους δηλαδη δε φορανε το ρουχο,το ρουχο φοραει εκεινες
οπως και τα τσοκερ πλεον τα φορανε ολες...δεν υπαρχει λαιμος για λαιμος χωρις αυτο το κορδονι που ειναι ολες σα σκυλια...δε το χω βαλει ποτε μου...
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys έγραψε στις 22:42, 08-12-16:

Eγω οταν ειδα πρωτη φορα μια απαλη ροζ γουνα σε τετοιο μπουφαν μου αρεσε tbh Mετα ομως αρχισα να βλεπω τετοια μπουφαν παντου. Ε και καπως ετσι ημουν σιγουρη οτι ειναι η νεα μοδα Το απαλο ροζακι παντως δεν ειναι ασχημο, απλα αν το φορανε ολες, κατανταει βαρετο. Και εδω που τα λεμε, γενικα τα πρασινα παρκα τα φορανε ολες, εκει και αν εισαι ενα με τη μαζα Αλλα αν δεν εχεις τη δυνατοτητα να αγορασεις κατι καλο και ισως πιο ακριβο τι να κανεις? Ή αν δεν βρισκεις κατι πιο ιδιαιτερο? (εγω δεν εχω πρασινο παρκα παντως, προσπαθω να βρισκω διαφορετικα μπουφαν )
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    mirto.dr, Muxu Su, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους