Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,431 εγγεγραμμένα μέλη και 2,395,516 μηνύματα σε 74,324 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 635 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 22:46, 08-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από Κούκου-Βάγια
καθολου κακια οπως τα λες ειναι πλεον φοραμε(μαλλον φορανε αυτες που τα αγοραζουν χωρις κριτικη σκεψη) οτι τους πλασαρουν χωρις να ειναι στο στυλ τους και να δειχνει ωραιο πανω τους δηλαδη δε φορανε το ρουχο,το ρουχο φοραει εκεινες
οπως και τα τσοκερ πλεον τα φορανε ολες...δεν υπαρχει λαιμος για λαιμος χωρις αυτο το κορδονι που ειναι ολες σα σκυλια...δε το χω βαλει ποτε μου...
Μερικά choker, όμως, είναι πολύ όμορφα και ιδιαίτερα. Όπως και να 'χει με την φούξια γούνα δε συγκρίνονται! Το άλλο χτυπάει άσχημα και στο μάτι σου, είναι καρακιτσαριο!
Αρχική Δημοσίευση από methexys
Eγω οταν ειδα πρωτη φορα μια απαλη ροζ γουνα σε τετοιο μπουφαν μου αρεσε tbh Mετα ομως αρχισα να βλεπω τετοια μπουφαν παντου. Ε και καπως ετσι ημουν σιγουρη οτι ειναι η νεα μοδα Το απαλο ροζακι παντως δεν ειναι ασχημο, απλα αν το φορανε ολες, κατανταει βαρετο.
Συμφωνώ απόλυτα. Το απαλό ροζ είναι εντάξει κι εμένα μου άρεσε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

Συντονίστρια

H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,863 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 23:18, 08-12-16:

Σχετικά με τα τσόκερ (ουδέποτε μου άρεσαν εκτός από την "Ιστορία της Ο")
να έχετε υπ'όψη οτι δείχνουν το λαιμό κοντύτερο, συνεπώς ταιριάζουν σε ψηλούς λαιμούς.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 23:22, 08-12-16:

Τα τσόκερ μου αρέσουν, τα βρίσκω σέξυ.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 23:29, 08-12-16:

Kαλα ναι γουστα ειναι αυτα σε αλλες αρεσουν σε αλλες οχι...δεν εχω θεμα να ταβλεπω απλα η καθε κοπελα που το φοραει να το υποστηριζει...προχθες ειδα μια στο σουπερμαρκετ που φοραγε τσοκερ κ απο κατω φοραμε φορμα αθλητικη ε νταξει μου φανηκε λιγο χαλια
οσο για το αν ειαι σεξυ δε ξερω παντως εγω πιστευω οτι ειναι ακριβως το αντιθετο...ενας γυμνος λαιμος ειναι πολυ πιο σεξουαλικος και ασθησιακος απο εναν λαιμο με ενα τσοκερ
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 23:37, 08-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από aegloswen
Τα τσόκερ μου αρέσουν, τα βρίσκω σέξυ.
Kι εγώ, αλλά όχι όλα!
πχ αυτά είναι όμορφα:

Αλλά, τα παρακάτω δε μου αρέσουν καθόλου! Τα έχω συνδέσει με τα χρόνια που πήγαινα δημοτικό και φορούσαν τέτοια τα κορίτισα στο σχολείο. Μου κάνει παιδικό. Πρώτη φορά που το είδα ξανά να το φοράνε πριν από 2-2,5 χρόνια είχα πάθει σοκ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

Συντονίστρια

H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,863 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 23:38, 08-12-16:

Το τσόκερ είναι κάτι ιδιαίτερο, κι όπως πολύ σωστά είπε η "Κουκουβάγια" χρειάζεται να το υποστηρίζει εκείνη που το φοράει. Δεν αρκεί να έχει ψηλό λαιμό και να το ταιριάζει με τo υπόλοιπο "outfit".
Χρειάζεται να συμβάλλει και η προσωπικότητά της, αυτό το αδιόρατο "εσωτερικό" στιλ, προκειμένου να μη δείχνει χυδαίο ή απλώς γελοίο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 23:40, 08-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από alcyone
Το τσόκερ είναι κάτι ιδιαίτερο, κι όπως πολύ σωστά είπε η "Κουκουβάγια" χρειάζεται να το υποστηρίζει εκείνη που το φοράει. Δεν αρκεί να έχει ψηλό λαιμό και να το ταιριάζει με τo υπόλοιπο "outfit".
Χρειάζεται να συμβάλλει και η προσωπικότητά της, αυτό το αδιόρατο "εσωτερικό" στιλ, προκειμένου να μη δείχνει χυδαίο ή απλώς γελοίο.
χμμ, χυδαίο γιατί να δείχνει; Ή σε ποιες περιπτώσεις;
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε στις 23:42, 08-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ἔρις
Kι εγώ, αλλά όχι όλα!
πχ αυτά είναι όμορφα:

Αλλά, τα παρακάτω δε μου αρέσουν καθόλου! Τα έχω συνδέσει με τα χρόνια που πήγαινα δημοτικό και φορούσαν τέτοια τα κορίτισα στο σχολείο. Μου κάνει παιδικό. Πρώτη φορά που το είδα ξανά να το φοράνε πριν από 2-2,5 χρόνια είχα πάθει σοκ!
οντως συμφωνω απολυτα τα παραπανω ειναι γαματα και πολυ κομψα..Μαλιστα εχω πολλα τετοια...το τελευταιο δε επισης ειναι παρα πολυ παιδικο και αντιαισθητικο θαρρω..Παρολ'άυτα εχουν αρχισει να πωλουνται σε πολλα μαγαζια.....

ακριβως...αυτο...Να το φοραει οχι να ΤΗΝ φοραει..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alcyone : 08-12-16 στις 23:56. Αιτία: merge
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

Συντονίστρια

H alcyone έγραψε στις 23:46, 08-12-16:

χμμ, χυδαίο γιατί να δείχνει; Ή σε ποιες περιπτώσεις;
Άμα το υπόλοιπο σύνολο παραπέμπει σε ξέκωλο για παράδειγμα (οι αρσενικοί έχουν κάποιο συγκεκριμένο σόκιν αστείο που λένε μεταξύ τους για τέτοιες περιπτώσεις )
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,214 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 23:57, 08-12-16:

Ξερει καμια κοπελα να μου προτεινει καποιο μαγαζι σε ονλινε σοπ με σχετικα καλες τιμες γιατι ψαχνω να παρω ενα τζιν καμπανα και στα μαγαζια τυπου μπερσκα,πουλ & μπερ,στραντιβαριους δε βρισκω κατι...Θα προτιμουσα καποιο μαγαζι με αντικαταβολη διοτι δε ξερω να χρησημοποιω πειπαλ
DeCoro, PinkWoman, DressLily (ή κάπως έτσι), και το πάντα αγαπημένο wish που είναι για ό,τι μπορεί να ψάχνεις και που σε λίγο πιστεύω θα μου βγάλουν δωροκάρτα.

Πείτε μου αλήθεια! Μόνο εγώ τα βρίσκω απαίσια, άθλια και αντιαισθητικά;

Σας αρέσουν; Θα τα φορούσατε;

Για εμένα; ΜΟΝΟ για τα καρναβάλια!
Μιλάμε γενικά για παρκά ή για τα παρκά με την συγκεκριμένη γούνα; Η αλήθεια είναι ότι αυτό το λαδοπράσινο παρκά το συναντάς σχεδόν παντού πλέον, αλλά όσο να πούμε είναι ένα σχετικά φτηνό και αρκετά ποιοτικό είδος μπουφάν και δεν τις κατηγορώ αν το αγοράζουν (αν και δεν καταλαβαίνω γιατί να παίρνουν ΟΛΕΣ αυτό το πράσινο. Και δεν συνδυάζεται εύκολα και είναι παντού. Εγώ είδα ένα σκούρο μπλε σε έκπτωση μούρλια και λέω να το πάρω ). Anyway τα έντονα χρώματα πρέπει να τα υποστηρίζει και το χρώμα της επιδερμίδας και το γενικότερο στυλ της κοπέλας. Δεν γίνεται να φοράει 5 διαφορετικά χρώματα ρούχων αποκάτω και να κοτσάρει και μπλε ελεκτρίκ γουνάκι στο μπουφάν, είναι λες και κάνει επίδειξη τα χρώματα του ουράνιου τόξου Οπότε θα πω ότι κατά περίσταση, μπορεί και να είναι ωραίο. Στην κλινική μια μικρότερη που έχει παρκά με ένα σκούρο αλλά αρκετά έντονο μπλε γουνάκι στην κουκούλα, μπορώ να πω ότι το υποστηρίζει.

οπως και τα τσοκερ πλεον τα φορανε ολες...δεν υπαρχει λαιμος για λαιμος χωρις αυτο το κορδονι που ειναι ολες σα σκυλια...δε το χω βαλει ποτε μου...
Τα τσόκερ δεν πάνε σε όλες, πρέπει να έχεις ψηλό ή έστω νορμάλ λαιμό για να μπορείς να το υποστηρίξεις, τώρα αν της αλληνής το κεφάλι είναι σχεδόν κολλημένο στους ώμους και φοράει τσόκερ ε τι να την πεις, τον εαυτό της χαντακώνει. Προφανώς επίσης και πρέπει να το υποστηρίζει και το στυλ της κοπέλας once again, όπως και με το παρκά. Και για μένα επίσης το τσόκερ πρέπει να είναι όσο πιο μίνιμαλ γίνεται, μαύρο με άντε καμιά χαντρούλα ή κανένα μικρό μπιχλιμπιδάκι επάνω. Το γράφω αυτό γιατί έχω δει να κυκλοφορούν τσόκερ με όλη την κοσμηματοθήκη της Νεφερτίτης επάνω ξέρω γω ή σε κάτι έντονα χρώματα όπως φουξ, λαχανί και ανοιχτό καφέ. Εμ, όχι;
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 00:12, 09-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Μιλάμε γενικά για παρκά ή για τα παρκά με την συγκεκριμένη γούνα; Η αλήθεια είναι ότι αυτό το λαδοπράσινο παρκά το συναντάς σχεδόν παντού πλέον, αλλά όσο να πούμε είναι ένα σχετικά φτηνό και αρκετά ποιοτικό είδος μπουφάν και δεν τις κατηγορώ αν το αγοράζουν (αν και δεν καταλαβαίνω γιατί να παίρνουν ΟΛΕΣ αυτό το πράσινο. Και δεν συνδυάζεται εύκολα και είναι παντού. Εγώ είδα ένα σκούρο μπλε σε έκπτωση μούρλια και λέω να το πάρω ). Anyway τα έντονα χρώματα πρέπει να τα υποστηρίζει και το χρώμα της επιδερμίδας και το γενικότερο στυλ της κοπέλας. Δεν γίνεται να φοράει 5 διαφορετικά χρώματα ρούχων αποκάτω και να κοτσάρει και μπλε ελεκτρίκ γουνάκι στο μπουφάν, είναι λες και κάνει επίδειξη τα χρώματα του ουράνιου τόξου Οπότε θα πω ότι κατά περίσταση, μπορεί και να είναι ωραίο. Στην κλινική μια μικρότερη που έχει παρκά με ένα σκούρο αλλά αρκετά έντονο μπλε γουνάκι στην κουκούλα, μπορώ να πω ότι το υποστηρίζει.
H πρώτη φορά που είδα να φοράνε παρκά ήταν πριν από 3,5 περίπου χρόνια όταν αγόρασε η κολλητή μου. Το ερωτεύτηκα, ήταν τέλειο πάνω της, είχε κάτι δερμάτινες λεπτομέρειες στα μανίκια και τέλεια κουκούλα. Επίσης, φαινόταν πολύ ζεστό. Τότε, να έβλεπες 1-2 στο δρόμο (την ημέρα).

1-1,5 χρόνο μετά, ένιωθες ότι πρωταγωνιστείς σε ταινία θρίλερ. Το έχω ζήσει μέσα σε αστικό που αγόρια - κορίτσια φορούσαν το ίδιο μπουφάν (σε χακί κυρίως αλλά και μπλε). Ήταν, πραγματικά, πολύ τρομακτικο. Μετά απλά σιχάθηκα να το βλέπω ξανά και ξανά.
Anyway, το θέμα είναι ότι, ναι, είναι όμορφο και ζεστό. Το μπλε ειδικά -αγαπημένο μου χρώμα- είναι υπέροχο. ΑΛΛΑ, πλέον, το έχει χαλάσει το να το φοράνε όλες. Κι αν συνηθίσεις να βλέπεις κάτι, χάνει μέρος από την ομορφιά του. Κάπως έτσι έγινε με εμένα.

Τα υπόλοιπα με τη φουξ γούνα, είναι απλά φρίκη! Eίναι "το παραχέσαμε". Με τη μπλε τρώγεται. Μπορεί να το δω να το φοράει κάποια και να πω "μ' αρέσει", δε το αποκλείω.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 00:54, 09-12-16:

DeCoro, PinkWoman, DressLily (ή κάπως έτσι), και το πάντα αγαπημένο wish
Στο πρωτο δεν βρηκα κατι στο πινκ ειχα παει τις προαλλες σε σχεδια μου αρεσαν πολλα αλλα δεν ειχε στο νουμερο μου(38) τα αλλα 2 που ανεφερες νομιζω ειναι ξενα σαιτ οποτε δε θα δεχονται αντικαταβολη
Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 01:09, 09-12-16:

Ερινύς μιας και ανέφερες το wish, πως σου φαίνεται από άποψη ποιότητας και σε πόσες μέρες περίπου σου έρχονται τα πράγματα;

Έχω εντοπίσει εξευτελιστικές τιμές στο συγκεκριμένο site.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,716 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 09:41, 09-12-16:

Δε καταλαβαίνω το κράξιμο προς τα παρκά γενικότερα (αυτά με τα φούξια και τα μπλε ηλεκτρίκ οκ, είναι σχετικά χάλια, αλλά τα βάζω στα ίδια επίπεδα με τα κόκκινα και μπορντώ παντελόνια που φοράνε επίσης πολλές) αλλά τα κλασσικά χακί μπουφανάκια είναι μια χαρά επιλογή για το χειμώνα.
Είναι ζεστά, είναι μακριά, συνδιάζονται με σχεδόν τα πάντα. Παλιά φορούσαν όλες το κλασσικό μαύρο κοντό μπουφανάκι με τη γουνίτσα στη κουκούλα, οκ, τώρα μάκρυνε και άλλαξε χρώμα, εγώ το αγαπώ γιατί μπορεί να κάνει το outfit λίγο πιο ενδιαφέρον αν πχ φοράς τοταλ μπλακ από μέσα.
Γενικά εγώ έχω και υποστηρίζω χακί παρκά, και ήθελα να πάρω και ένα χακί bomber jacket αλλά δε βγαίνω λόγω χριστουγέννων.

Α! Όσον αφορά τα τσόκερ, προσωπικά δε μαρέσουν τα δερμάτινα και χοντρά που έχουν ένα κυκλάκι στη μέση, αυτό μου θυμίζει καθαρά λουράκι για σκυλιά, ή ένα άλλο που βάλατε πιο πάνω με θυλάκια τύπου κορσέ με κορδονάκια. Ωραία είναι τα λεπτεπίλεπτα δαντελωτά ή βελούδινα, να μη πιάνουν μεγάλο μέρος του λαιμού, ίσα ίσα μια λεπτή γράμμη στο λαιμό δίνει άλλο ύφος σε όλο το σύνολο με προυπόθεση πάντα να ταιριάζει με το στυλ σου, γιατί είναι μερικές που φαίνονται πολύ φτηνές αν το βάλουν. :/
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 09-12-16 στις 09:46.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,214 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 19:42, 09-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από aegloswen
Ερινύς μιας και ανέφερες το wish, πως σου φαίνεται από άποψη ποιότητας και σε πόσες μέρες περίπου σου έρχονται τα πράγματα;

Έχω εντοπίσει εξευτελιστικές τιμές στο συγκεκριμένο site.

Λοιπόν εγώ το ανακάλυψα κάπου τον Αύγουστο και είδα αυτές τις εξευτελιστικές τιμές που λες και συ και λέω εντάξει, δεν παίζει, αλλά τι έχω να χάσω; Ε και παρήγγειλα παπούτσια (ένα ζευγάρι πέδιλα και ένα ζευγάρι μποτάκια με γουνάκι μέσα, μπορντώ). Συνολικά μαζί με τα μεταφορικά για τα 2 ζευγάρια έδωσα 20 ευρώ, οπότε είπα στην τελική θα είναι σαν να αγόρασες αποδώ ένα ζευγάρι πάνινα και να μην σ' άρεσε. Ήρθαν εντός του χρόνου εκτιμώμενης παράδοσης ε και τα λάτρεψα, ειδικά τα μποτάκια είναι ό,τι πιο βολικό έχω βάλει σε παπούτσι τα τελευταία 3 χρόνια και είναι και πολύ ζεστά! Να φανταστείς ότι τα φοράω στην κλινική και στα χειρουργεία που κατ' εξοχήν φορούσα αθλητικά για να μην με πονάνε τα πόδια από την ορθοστασία, και μ' αυτά νιώθω ακόμα καλύτερα!

Άλλα πράγματα που αγόρασα (σου γράφω τις τιμές ΜΑΖΙ με τα μεταφορικά): αυτό το ρολόι (2 ευρώ και το λουράκι είναι δερμάτινο), αυτά τα σκουλαρίκια (είναι 20 ζευγάρια, 1,5 ευρώ), αυτό το κολάν (5 ευρώ), αυτό το τσόκερ (πολύ μαλακό υλικό, 1 ευρώ), και αυτά τα δαχτυλίδια (είναι 6 σύνολο, 1,5 ευρώ. Αλλά δεν είναι ασήμι προφανώς).
Ήρθαν όλα εντός του χρόνου εκτιμώμενης παράδοσης και με εξαίρεση τα δαχτυλίδια που με ξενέρωσαν λίγο γιατί παραείναι μικρά τα περισσότερα, όλα τα άλλα με έχουν βολέψει (ειδικά το τσόκερ το έχω ερωτευτεί και δεν ήμουν και πολύ φαν του είδους). Τώρα παρήγγειλα μία τσάντα πλάτης με απομίμηση δέρματος γιατί την ήθελα αδιάβροχη και μου βγήκε στα 12 ευρώ και φαίνεται αρκετά ευρύχωρη.

Όσο περισσότερες αγορές κάνεις, τόσο περισσότερους πόντους κερδίζεις και ξεκλειδώνεις επίπεδα εκπτώσεων, ας πούμε εγώ πλέον στην επόμενη αγορά θα έχω 15% έκπτωση που θα καταχωρηθεί αυτόματα. Επίσης το ίδιο προϊόν μπορείς να το βρεις σε διάφορες τιμές από διάφορους πωλητές και με μια ματιά στα σχόλια εντοπίζεις τα κυριότερα προβλήματα (π.χ. όταν αγόραζα τα μποτάκια όλες έλεγαν να πάρουμε ένα νούμερο μεγαλύτερο γιατί είναι αρκετά στενά μπροστά και δεν θα μπορούμε να βάζουμε χοντρή κάλτσα).
Δεν θέλω να φανεί ότι κάνω διαφήμιση αλλά ειλικρινά το έχω λατρέψει σαν σάιτ και μου φαίνεται πολύ αξιόπιστο. Στο συστήνω να κάνεις κάποια μικρή αγορά τύπου 3-4 ευρώ και να δεις αν το θεωρείς "αξιόπιστο". Μπορείς να επιστρέψεις το προϊόν αν δεν σου κάνει εντός 30 ημερών, αλλά επειδή εμένα αυτό μου φαίνεται μπελάς προς το παρόν μένω μακριά από προϊόντα που πρέπει να υπολογίσω το νούμερό μου και δεν είναι one size (φορέματα, παντελόνια, παλτά κλπ).

Α! Αν παραγγείλω τώρα στα περισσότερα βγάζει ότι θα έρθουν το πρώτο δεκαήμερο του Γενάρη. Οπότε υπολόγισε...
Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

H aegloswen έγραψε στις 20:11, 09-12-16:

Πάρα πολύ όμορφα όλα, να τα χαρείς! : D

Θα κάνω κάποια αγορά και εγώ σύντομα, φαίνεται πως αξίζει.

Και ένας γνωστός μου ήταν πάρα πολύ ευχαριστημένος από το wish που το είχαμε συζητήσει!
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 735 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 04:14, 10-12-16:

Απεχθανομαι τα χακι παρκα, ειτε εχουν γουνα ειτε δεν εχουν.
Εγω πηρα προσφατα αυτο:

Επισης σκεφτομαι να παρω το παρακατω παλτο (ποιοτικα ειναι αριστο - μαλλινο+cashmere), αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι καλη επιλογη το συγκεκριμενο στυλ αν και φαινεται αρκετα χαριτωμενο:
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 18:26, 10-12-16:

Θα είναι ζεστό;
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 735 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 18:40, 10-12-16:

θα ειναι, γιατι ειναι για ψυχρο κλιμα, αλλα σκεφτομαι μηπως να επιλεξω κατι πιο κοντο. Τωρα τελευταια βλεπω πολλα με ζωνη, αλλα μονο σε εμενα μου φαινονται σαν ρομπες και σαν μπουρνουζια;
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 18:47, 10-12-16:

Ε, εξαρτάται και το χρώμα...
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 23:27, 10-12-16:

Είμαι ανάμεσα σε αυτά και σε αυτά. Και τα δυο μαρέσουν πολύ, δύσκολη απόφαση.
Eχουν βγει vans με θέμα toy story αλλά επειδή υπάρχει πιθανότητα να το μετανιώσω που τα αγόρασα, τα βγάζω απέξω.
Παράθεση

alcyone

Συντονίστρια

H alcyone έγραψε στις 23:42, 10-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από Mάιρα
Eχουν βγει vans με θέμα toy story αλλά επειδή υπάρχει πιθανότητα να το μετανιώσω που τα αγόρασα, τα βγάζω απέξω.
Και τα δυο ωραία (αν εξαιρέσω και τα τρίτα που δεν τα βάζεις στο παιχνίδι), πάντως στη θέση σου θα προτιμούσα τα μωβ.
Είναι πιο ξεχωριστά και ταιριάζουν σχεδόν με όλα τα χρώματα.
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,712 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 23:47, 10-12-16:

Τα δευτερα, all the way
Παράθεση

manolis_98

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 23:50, 10-12-16:

τα τρίτα αλλά οκ και τα δεύτερα ωραία
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manolis_98 : 11-12-16 στις 00:02.
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 00:48, 11-12-16:

τα πρωτα με χιλιαααα
κλασσικα μαυρα βανς...γαμανε ειτε σε αντρες ειτε σε γυναικες...καλα σε αντρες θεωρω οτι ειναι το ωραιοτερο παππουτσι πουυ μπορει να φορεσει καποιος
Παράθεση

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 562 μηνύματα.

H kleop έγραψε στις 12:59, 11-12-16:

Kαι εγω τα δευτερα διαλεγω.Το μπορντο ειναι πολυ ωραιο χρωμα ειδικα σε παπουτσι.
Ενταξει οσο για τα τελευταια ναι θα τα μετανιωσεις σιγουρα πιστευω.Κατι γυμνασιοπαιδα θα τα παρουν σιγουρα.
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 21:40, 11-12-16:

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,716 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 10:53, 12-12-16:

Vans μαύρα. Πάνε με όλα.
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,101 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 13:43, 12-12-16:

εγώ έχω πάρει μπορντό vans αλλά σε άλλο σχέδιο, συγκεκριμένα αυτά. είναι φοβερά και όταν μου χαλάσουν ασυζητητί θα τα αγοράσω ξανά. βέβαια στο συγκεκριμένο σχέδιο που έχεις διαλέξει, μάλλον θα προτιμούσα τα μαύρα.
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 16:48, 12-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
εγώ έχω πάρει μπορντό vans αλλά σε άλλο σχέδιο, συγκεκριμένα αυτά. είναι φοβερά και όταν μου χαλάσουν ασυζητητί θα τα αγοράσω ξανά. βέβαια στο συγκεκριμένο σχέδιο που έχεις διαλέξει, μάλλον θα προτιμούσα τα μαύρα.
αυτα πλεον τα βλεπω σε ολες...πολυ ωραια ειναι τα θελω ξκ γω σε μαυρο...ποσο κ απο που αν επιτρεπεται?
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,101 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 16:53, 12-12-16:

αυτα πλεον τα βλεπω σε ολες...πολυ ωραια ειναι τα θελω ξκ γω σε μαυρο...ποσο κ απο που αν επιτρεπεται?
το κατάστημα δεν νομίζω πως θα βοηθήσει κάπου να το αναφέρω, τα είχα πάρει από την πόλη καταγωγής μου σε τοπικό κατάστημα που φέρνει τέτοιου είδους μάρκες
αν θυμάμαι καλά, η τιμή τους ήταν 65 ευρώ, λογικά όμως μπορείς να τα βρεις και φθηνότερα.
επίσης, τα συγκεκριμένα σε μαύρο πιστεύω πως δεν είναι το ίδιο ωραία.

πριν λίγο παρήγγειλα αυτά και περιμένω πως και πως να έρθουν!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη meetmeinmontauk : 12-12-16 στις 20:05. Αιτία: merge
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,088 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 22:46, 12-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Απεχθανομαι τα χακι παρκα, ειτε εχουν γουνα ειτε δεν εχουν.
Εγω πηρα προσφατα αυτο:

το μπουφαν ειναι τελειο! ξερεις να μας πληροφορησεις τη μαρκα ή και το σαιτ εαν το πηρες απο καποιο?
Κράτα το
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 00:06, 13-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
πριν λίγο παρήγγειλα αυτά και περιμένω πως και πως να έρθουν!
Γιατί όλα που βλέπω και μου φαίνονται cute να έχουν τακούνι;
Άχτι το έχω να βρω βολικό μποτάκι φλατ...
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel έγραψε στις 04:50, 14-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
το μπουφαν ειναι τελειο! ξερεις να μας πληροφορησεις τη μαρκα ή και το σαιτ εαν το πηρες απο καποιο?
Κράτα το
Απο μαγαζι το πηρα, αλλα μπορεις να το αγορασεις και online (με μεγαλη προσοχη στις απομιμησεις). Canada Goose ειναι η μαρκα. O τυπος ειναι αυτος.
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 13:57, 18-12-16:

Πήρα αυτό προχθές. Είναι πολύ ζεστό και άνετο, αλλά ποτέ δεν είχα τόσο μακρύ μπουφάν!
Πώς σας φαίνεται;
Παράθεση

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 562 μηνύματα.

H kleop έγραψε στις 16:17, 18-12-16:

Πήρα αυτό προχθές. Είναι πολύ ζεστό και άνετο, αλλά ποτέ δεν είχα τόσο μακρύ μπουφάν!
Πώς σας φαίνεται;
Πολυ ωραιο Ερινύς με γεια!Φαινεται σαν παλτο και του δινει ενα στυλ.Και σε μπορντω θα ηταν ωραιο.
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε στις 18:18, 18-12-16:

Τα περιμένω απο ΗΠΑ μέχρι την επόμενη εβδομάδα
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Captur2e.PNG
Εμφανίσεις:  374
Μέγεθος:  197,0 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Capture3.PNG
Εμφανίσεις:  373
Μέγεθος:  177,5 KB  
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel έγραψε στις 20:28, 18-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από kleop
Πολυ ωραιο Ερινύς με γεια!Φαινεται σαν παλτο και του δινει ενα στυλ.Και σε μπορντω θα ηταν ωραιο.
Συμφωνω! Και σε μαυρο επισης!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 20:49, 18-12-16:

Πώς σας φαίνεται;
Σαν σχέδιο είναι πολύ ωραίο αλλά εγώ θα το έπαιρνα σε μαύρο. Δεν με αρέσει το καφέ χρώμα καθόλου.
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 22:24, 20-12-16:

Παιδιά δεν το είχε σε άλλο χρώμα, και γω δεν είμαι του καφέ.
Παράθεση

alcyone

Συντονίστρια

H alcyone έγραψε στις 22:37, 20-12-16:

Ούτε εγώ είμαι του καφέ, όμως ορισμένες φορές, όπως στην περίπτωση εδώ, είναι μια πολύ "γλυκειά" και σωστή απόχρωση που ταιριάζει με όλα τα χρώματα, ευκολοφόρετο και συγχρόνως ξεχωριστό.
Αν ήταν μαύρο, θα έδειχνε άλλο ένα μαύρο μπουφάν, συνηθισμένο.
Παράθεση

alcyone

Συντονίστρια

H alcyone έγραψε στις 21:48, 02-01-17:

Σε κάθε περίπτωση, όχι άλλο λαδί/χακί μπουφάν, παρκά κλπ...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

καμουφλάζ

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο καμουφλάζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O καμουφλάζ έγραψε στις 21:57, 02-01-17:

Για γυναίκες με....άποψη!
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,783 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 22:18, 02-01-17:

Σε κάθε περίπτωση, όχι άλλο λαδί/χακί μπουφάν, παρκά κλπ...

πες να το δεις σε γυναίκες πάει στο διάολο το βλέπω και σε κάτι μαντραχαλάδες εφαρμοστό μέχρι το γόνατο δένει κανονικά είναι και πράσινο και είσαι σα ντολμάς
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

Συντονίστρια

H alcyone έγραψε στις 22:23, 02-01-17:

Ντολμαδάκι γιαλαντζί (πράσινο από αμπελόφυλλο), να διευκρινίζουμε (γιατί υπάρχουν και λαχανοντολμάδες )
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,783 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 22:25, 02-01-17:

μη τους βάζεις ιδέες
Παράθεση

alcyone

Συντονίστρια

H alcyone έγραψε στις 22:41, 02-01-17:

μη τους βάζεις ιδέες
Σωστός!
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:15, 02-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από καμουφλάζ

Για γυναίκες με....άποψη!
Στη θάλασσα δεν μου χρείαζεται. Είμαι πολύ καλή κολυμβήτρια. Δεν θα έλεγα όχι όμως να το δοκιμάσω σε μια βραδινή μου έξοδο. Ε χε χε ... μου έδωσες ιδέα.
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 23:20, 02-01-17:

Πώς σας φαίνονται τα παλτό αυτού του στυλ;

Βρήκα ένα κι έχω τρελαθεί. Είναι έτσι μάλλινο, μακρύ -έρχεται μέχρι περίπου πάνω από τον αστράγαλο- πιο στενό στη μέση και ανοίγει κάτω, σε γκρι σκούρο και τέλεια ζεστό!
Το θέμα μου είναι ότι, με ύψος λίγο πιο κάτω από 1,60, δε ξέρω πόσο ωραία θα φαίνεται. Το σκέφτομαι με ψηλό παπούτσι και μέχρι τώρα έχω ακούσει θετικά σχόλια. Δε ξέρω πόσο άνετα θα νιώθω να το φοράω κι αν το κοντύνω φοβάμαι ότι θα χαλάσει.
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel έγραψε στις 00:19, 03-01-17:

Πώς σας φαίνονται τα παλτό αυτού του στυλ;

Βρήκα ένα κι έχω τρελαθεί. Είναι έτσι μάλλινο, μακρύ -έρχεται μέχρι περίπου πάνω από τον αστράγαλο- πιο στενό στη μέση και ανοίγει κάτω, σε γκρι σκούρο και τέλεια ζεστό!
Το θέμα μου είναι ότι, με ύψος λίγο πιο κάτω από 1,60, δε ξέρω πόσο ωραία θα φαίνεται. Το σκέφτομαι με ψηλό παπούτσι και μέχρι τώρα έχω ακούσει θετικά σχόλια. Δε ξέρω πόσο άνετα θα νιώθω να το φοράω κι αν το κοντύνω φοβάμαι ότι θα χαλάσει.
Το 2ο μου αρεσει πιο πολυ. Για το υψος σου μαλλον ενα λιγο πιο κοντο, πχ να σκεπαζει το γονατο ή μεχρι την μεση της γαμπας θα ηταν πιο ομορφο. Αν το παρεις μεχρι τον αστραγαλο πολυ φοβαμαι οτι δεν θα δειχνει ομορφο.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    mirto.dr, Muxu Su, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους