Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,426 εγγεγραμμένα μέλη και 2,395,492 μηνύματα σε 74,320 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 309 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,318 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 19:54, 14-01-18:

Είναι όμορφες μπότες, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι βολικές στο πόδι. Ειδικά η συγκεκριμένη, που καλύπτει το γόνατο. Καλύτερα να τις δοκιμάσεις πάνω σου να δεις, πριν τις αγοράσεις.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,411 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 20:20, 14-01-18:

Κάτι τέτοιο; 25€ στο koketa.gr

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,210 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 21:41, 14-01-18:

Eπειδή η Ραμόνα δεν ευκαιρούσε, για πείτε μου εσείς.
click1
click2
click3
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,411 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 21:43, 14-01-18:

Ποια είναι η Ραμόνα; Το πουλόβερ φλώρικο. Θα το φορέσεις στα 40 σου.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,210 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 22:02, 14-01-18:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Ως κι εγώ την ξέρω που δεν βλέπω tv

Προσδιορίζεις λίγο το "φλώρικο";
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 22:10, 14-01-18:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Ως κι εγώ την ξέρω που δεν βλέπω tv

Προσδιορίζεις λίγο το "φλώρικο";
Εγώ δεν βλέπω καθόλου τιβι.

Γεροντιστικο. Όχι κουλ. Όχι της ηλικίας σου.
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 735 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 22:35, 14-01-18:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
ουτε στα 40. Μονο σε ugly Xmas sweater party
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 996 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε στις 22:47, 14-01-18:

Ούτε και μένα με ψήνει η μπλούζα. Γιατί να πάρεις αυτό, ενώ μπορείς να πάρεις κάποιο καλύτερο; Αν πάρεις και τα τρία links σαν σύνολο, μπορείς να το συνδυάσεις απ' την πιο απλή μπλούζα μέχρι να βάλεις στην εξίσωση και πουκάμισο.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,716 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 23:04, 14-01-18:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Eπειδή η Ραμόνα δεν ευκαιρούσε, για πείτε μου εσείς.
click1
click2
click3
εμένα μαρέσουν όλα εγκρίνω!!!!!
Παράθεση

Libertus

Τιμώμενο Μέλος

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,433 μηνύματα.

O Libertus έγραψε στις 23:52, 14-01-18:

Τα παπούτσια είναι πολύ ωραία.
Αρχική Δημοσίευση από Lysippe
Αν πάρεις και τα τρία links σαν σύνολο, μπορείς να το συνδυάσεις απ' την πιο απλή μπλούζα μέχρι να βάλεις στην εξίσωση και πουκάμισο.
Την απλή μπλούζα την έχει ούτως ή άλλως στην ντουλάπα του, χαίρω πολύ. Το πουλόβερ με καλό συνδυασμό είναι μια χαρά πιστεύω.
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 996 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε στις 00:25, 15-01-18:

Το είπα για να δώσω έμφαση στο ακόμη-κι-η-απλή-είναι-καλύτερη.

Sorry, στα δικά μου μάτια φαντάζει μπαρμπαδέ, αλλά, οκ, αυτά είναι γούστα.
Παράθεση

Helium (The fractured but whole)

Δραστήριο Μέλος

H The fractured but whole αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 328 μηνύματα.

H Helium έγραψε στις 11:19, 15-01-18:

Εμένα που μου αρέσουν τα cringey χριστουγεννιατικα πουλόβερ, το συγκεκριμένο δεν με ενθουσιαζει, είναι σαν να μην ήταν σίγουρο, να γίνει ugly xmas sweater ή να μην γίνει? Σαν να έκανε έρωτα ένα ugly με ένα κλασικό και βγήκε αυτό! και δεν μου πολυταιριάζει με το παντελόνι. Τα παπούτσια πολύ ωραία.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Helium : 15-01-18 στις 11:24.
Παράθεση

alcyone

Συντονίστρια

H alcyone αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,863 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 00:11, 16-01-18:

Μου αρέσει το παντελόνι. Μου αρέσουν και τα παπούτσια.
Το πουλόβερ, όχι μη το κάνεις αυτό στον εαυτό σου! Ούτε τώρα, ούτε στα 40, ούτε ποτέ!
Αν θες πουλόβερ με σχέδια σε λωρίδα , προτίμησε κάποιο που η λωρίδα του να είναι πιο στενή και ασφαλώς με πιο καλόγουστο μοτίβο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    mirto.dr, Muxu Su, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους