Αλλαγή τρόπου υπολογισμού του κάρμα

Να μπει και μέτρο αντιφατικότητας στο κάρμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)
  • Ναι, καλή ιδέα

    Ψήφοι: 20 52.6%
  • Όχι, διαφωνώ

    Ψήφοι: 2 5.3%
  • Ούτε κρύο, ούτε ζέστη

    Ψήφοι: 16 42.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Flooding Νομιζω ειναι μονο αμα παρεις τη λιστα μελων και αρχιζεις και ψηφιζεις ολο τον κοσμο, δλδ ριξεις περι τις 2 χιλιαδες ψηφους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αξίζει να σημειωθεί ότι το flooding δεν υπάρχει μόνο στο κάρμα αλλά και στα post
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αξιζει να σημειωθει και οτι δεν μας λες / επιβεβαιωνεις τι ακριβως εναι αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κατι σαν συνεχομενο spamming δηλαδη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έλα ρε Giovanna... αφού δεν είσαι ξανθιά μωρό μου :P


flooding στο κάρμα = ψηφίζω ασύστολα άσχετους χωρίς ποστ κλπ με Χ σκοπό
flooding στα ποστ = γράφω ασύστολα (βλακείες συνήθως :P ή ένα ναι ή ένα όχι απλά και μόνο για να έχω ποστ ) με Χ σκοπό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ε αυτο ρωταγα ρε τοση ωρα, αιντε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έλα ρε Giovanna... αφού δεν είσαι ξανθιά μωρό μου :P


flooding στο κάρμα = ψηφίζω ασύστολα άσχετους χωρίς ποστ κλπ με Χ σκοπό
flooding στα ποστ = γράφω ασύστολα (βλακείες συνήθως :P ή ένα ναι ή ένα όχι απλά και μόνο για να έχω ποστ ) με Χ σκοπό :P


ξέχασα!!
και τα δύο είδη flooding, διώκονται ποινικά :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
δεν το ήξερα ότι είναι flooding :redface::redface::redface: [βασικά δεν ήξερα καν τι είναι το flooding :redface:] σολλυ! το ξέρω ότι επηρεάζει το κάρμα το 0, αλλά δεν αλλάζω άσχετους που δεν είχα ψηφίσει πριν (πχ, βάζω παροδικά -5 στην underwater,στο Γιώργο και 2,3 άλλους που ξέρω ότι τους έχω ψηφίσει γιατί είναι πρόσφατοι [αρκούν τόσοι για να βρεθείς στη 10η θέση:)] και μετά τους φέρνω πίσω...]... αλήθεια σόρυ πάντως δεν ήξερα ότι αυτό είναι flooding και δεν επιτρέπεται :(...δεν θα το ξανακάνω... [άλλωστε αν μιλάμε για αλλαγές το καλοκαίρι μπορώ να περιμένω ως τότε...:)]
Α γι'αυτό ανεβοκατεβαίνει πάνω-κάτω. Κι έλεγα γιατί πάει σαν ασανσέρ. :rofl::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πάντως είναι ύπουλο το κάρμα. Ας πούμε τυχαίνει να συμπαθώ άτομα που έχουν ένα χ κάρμα (2,7 ας πούμε) και να θέλω να τους βάλω θετική, αλλά να μην τους συμπαθώ ΤΟΣΟ ώστε να τους βάλω 3 ή 4. Με το να τους βάλω κάτω από 3 όμως τους ρίχνω, οπότε δεν βάζω τίποτα. Μερικές φορές είτε 1 βάλεις είτε αρνητική τον κατεβάζεις πολύ τον άλλον.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
έλα ρε Giovanna... αφού δεν είσαι ξανθιά μωρό μου :P


flooding στο κάρμα = ψηφίζω ασύστολα άσχετους χωρίς ποστ κλπ με Χ σκοπό
flooding στα ποστ = γράφω ασύστολα (βλακείες συνήθως :P ή ένα ναι ή ένα όχι απλά και μόνο για να έχω ποστ ) με Χ σκοπό :P
:) Χα ! Τώρα εδώ πρίν διαβάσω τίποτε άλλο !:D Λέω οτι το φλούντιν στα πόστς,δεν τιμωρείται ...επαρκώς ! Η τουλάχιστον παλαιότερα σε κάτι θεματάκια ! (Οταν λέω παλαιότερα ,μη μου πείτε... πολύ παλαιότερα,ούτε πρόκειται ν'αναφερθώ σε τέτοια μέρη) Απλά το αναφέρω.Εσείς σαν τήμ,αν ασχοληθήτε θα τα βρήτε.Αν πάλι οχι,(μπορεί & εντύπωσή μου να 'ναι),μη το "δέσετε":D ,μια χαρά περνάμε .:D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
δεν το ήξερα ότι είναι flooding :redface::redface::redface: [βασικά δεν ήξερα καν τι είναι το flooding :redface:] σολλυ! το ξέρω ότι επηρεάζει το κάρμα το 0, αλλά δεν αλλάζω άσχετους που δεν είχα ψηφίσει πριν (πχ, βάζω παροδικά -5 στην underwater,στο Γιώργο και 2,3 άλλους που ξέρω ότι τους έχω ψηφίσει γιατί είναι πρόσφατοι [αρκούν τόσοι για να βρεθείς στη 10η θέση:)] και μετά τους φέρνω πίσω...]... αλήθεια σόρυ πάντως δεν ήξερα ότι αυτό είναι flooding και δεν επιτρέπεται :(...δεν θα το ξανακάνω... [άλλωστε αν μιλάμε για αλλαγές το καλοκαίρι μπορώ να περιμένω ως τότε...:)]

Αααααα! Τότε όχι, δεν είναι flooding, ηρέμησε! :) Εγώ είχα καταλάβει οτι παίρνεις σβάρνα τη λίστα μελών και ρίχνεις αρνητικές και μετά τις αλλάζεις σε 0.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ρε τι γίνεται με αυτό το κάρμα... χαχαχαχχαχααχ τελικά ειμαι σίγουρος οτι μπορείτε και το πειράζετε δεν έχει να κάνει όμως... μ' αρέσει που δείχνετε τέτοια συμπεριφορά...

επιμένω λοιπον στην άποψη... Φανερές ψήφοι για όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
ρε τι γίνεται με αυτό το κάρμα... χαχαχαχχαχααχ τελικά ειμαι σίγουρος οτι μπορείτε και το πειράζετε δεν έχει να κάνει όμως... μ' αρέσει που δείχνετε τέτοια συμπεριφορά...

επιμένω λοιπον στην άποψη... Φανερές ψήφοι για όλους!
Εσυ μια χαρά είσαι...τι να πω κι εγώ που βρέθηκα στον Νότιο Πόλο (μείον 7546) σε 13 μέρες προυσίας μου μόνο!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μην ασχολειστε με νουμερα ρε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Πωπω τι θελω και μιλαω ρε!
Έπεσε η θερμοκρασια απο 0.50 σε 0.07 σε ενα refresh!:clapup::clapup:


Ειπα θέλω μειον!!! Ειμαι εσκιμωος εγώ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εσυ μια χαρά είσαι...τι να πω κι εγώ που βρέθηκα στον Νότιο Πόλο (μείον 7546) σε 13 μέρες προυσίας μου μόνο!!!:clapup::clapup:

αφού δέχτικες το κάρμα πρέπει να δεχτείς και τις ψήφους, πρέπει να έχουμε και μαγκιά να δεχτούμε την κακή αξιολόγηση σε αυτά που λέμε, δεν ειναι όλοι καλοί οι κακοί το θέμα ειναι ότι αυτό που βγάζεις προς τα έξω μετράει εδώ, όλοι το δεχόμαστε αυτό που έχουμε κάρμα, μην εισαι αρνητικός άπλα δέξου ότι κάποιοι σε πάνε και κάποιοι όχι.
Εγώ π.χ το κράτησα για να ξέρω την γενική συμπάθεια και όχι σκοτώνω όποιον με ρίχνει και ψηφίζω όποιον με ανεβάζει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
αφού δέχτικες το κάρμα πρέπει να δεχτείς και τις ψήφους, πρέπει να έχουμε και μαγκιά να δεχτούμε την κακή αξιολόγηση σε αυτά που λέμε, δεν ειναι όλοι καλοί οι κακοί το θέμα ειναι ότι αυτό που βγάζεις προς τα έξω μετράει εδώ, όλοι το δεχόμαστε αυτό που έχουμε κάρμα, μην εισαι αρνητικός άπλα δέξου ότι κάποιοι σε πάνε και κάποιοι όχι.
Εγώ π.χ το κράτησα για να ξέρω την γενική συμπάθεια και όχι σκοτώνω όποιον με ρίχνει και ψηφίζω όποιον με ανεβάζει:)
Γιατί, κατάλαβες εσύ ότι με ενοχλεί?:D:D:clapup:
Θα με ενοχλούσε αν γινόμουν "αγαπητός" από όλους!
Τότε θα ήμουν η το "κακόμοιρο" ηλίθιο του χωριού η ο συμπαθέστατος γεράκος της γειτονιάς!:P

Είπα θέλω μείον γιατί θα μου χαλάσουν τα παγωτα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
μόλις σου πάει μείον, θα σου ρίξω ενα +5 έτσι για να το έχεις!!! χοχοχοχο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γιατί, κατάλαβες εσύ ότι με ενοχλεί?:D:D:clapup:
Θα με ενοχλούσε αν γινόμουν "αγαπητός" από όλους!
Τότε θα ήμουν η το "κακόμοιρο" ηλίθιο του χωριού η ο συμπαθέστατος γεράκος της γειτονιάς!:P

Είπα θέλω μείον γιατί θα μου χαλάσουν τα παγωτα!:D

Χωρίς πλάκα φένετε απο τον τρόπο που εκφράστηκες:)
Με πλάκα μπορώ να σου πώ ότι εισαι γέρος άλλα άυτό δεν εμποδίζει κανέναν να σε συμπαθήσει. το ότι εισαι σε αυτη την στάθμη του κάρμα ήτε ήσουν στα πιο ψυλά δεν ειναι θέμα λύπησης άλλα καλύτερο χαρακτήρα πρώς τα έξω.:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top