Συζητήσεις για pdf αρχεία και readers

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όταν έχουμε ένα αρχείο pdf μπορούμε να του κάνουμε μορφοποιήσεις;
Δεν έχω βρει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εύκολη απάντηση: Όχι

Υ.γ.: Ψάξε όχι για προγράμματα που κάνουν edit pdf αλλά για προγράμματα που κάνουν το pdf αρχείο κειμένου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το δοκίμασα και μου τα βγάζει κινέζικα ( ; )
[FONT=&quot]Ï ñüëïò ôùí µÝóùí áëëÜ êáé åéäéêüôåñá ôùí åéêüíùí óôçí åêðáéäåõôéêÞ äéáäéêáóßá[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]áðïôÝëåóå êáé áðïôåëåß óçµåßï áíôéðáñÜèåóçò ôéò ôñåéò ôåëåõôáßåò äåêáåôßåò.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]ÓÞµåñá µåôÜ áðü ðïëëÝò Ýñ[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ψάξε καλύτερο, πχ κάποιο OCR που διαβάζει και από pdf. Προσοχή στο να υποστηρίζει Ελληνικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τελικά, έκανα τη δουλειά μου με αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ψάχνω πρόγραμμα εναλλακτικό του adobe acrobat reader. Γιατί το συγκεκριμένο θεωρείται διάτρητο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ψάχνω πρόγραμμα εναλλακτικό του adobe acrobat reader. Γιατί το συγκεκριμένο θεωρείται διάτρητο;
Γιατί έχει κενά ασφαλείας.
Εναλλακτικά υπάρχουν ΠΟΛΛΑ. Μία λίστα -> https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PDF_software

Εγώ έχω το Evince ως αντίστοιχο. Απλό και Open Source. Έχει και για Windows.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τι κενα δηλαδη?

pdf θελεις να βλεπεις..

δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το θεμα ασφαλειας..
ανοιγε τα με το chrome τοτε..:P


αυτο εχει εξαιρετικες κριτκες στο download com ,,δες και τα υπολοιπα free pdf readers εκει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
τι κενα δηλαδη?

pdf θελεις να βλεπεις..

δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το θεμα ασφαλειας..
ανοιγε τα με το chrome τοτε..:P


αυτο εχει εξαιρετικες κριτκες στο download com ,,δες και τα υπολοιπα free pdf readers εκει..

τα pdf files εχουν γινει πιο επικινδυνα και απο τα .exe καθε μερα βγαινουν exploits βλεπε metasploit evil pdf files :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι το adobe reader είναι καλό τουλάχιστον για τις εφημερίδες της κυβερνήσεως.. Δεν πιστεύω να βάλουν τίποτα ιούς μέσα σ'αυτά (εδώ να μου πείτε ούτε μία ιστοσελίδα της προκοπής δεν ξέρουν να φτιάξουν, θα φτιάξουν και ιούς.).. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι το adobe reader είναι καλό τουλάχιστον για τις εφημερίδες της κυβερνήσεως.. Δεν πιστεύω να βάλουν τίποτα ιούς μέσα σ'αυτά (εδώ να μου πείτε ούτε μία ιστοσελίδα της προκοπής δεν ξέρουν να φτιάξουν, θα φτιάξουν και ιούς.).. xD

το θεμα δεν ειναι αν το αρχειο εχει ιό το θεμα ειναι οτι το προγραμμα δεν ειναι ασφαλες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
το θεμα δεν ειναι αν το αρχειο εχει ιό το θεμα ειναι οτι το προγραμμα δεν ειναι ασφαλες :)

Δηλαδή να γυρίσω πίσω στο Foxit Reader; :confused:
Εγώ, πάντως, απ'όταν πήρα τον υπολογιστή, Adobe έχω και δεν έχω πάθει τίποτα μέχρι στιγμής.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Δηλαδή να γυρίσω πίσω στο Foxit Reader; :confused:
Εγώ, πάντως, απ'όταν πήρα τον υπολογιστή, Adobe έχω και δεν έχω πάθει τίποτα μέχρι στιγμής.. :)

το προγραμμα που προτεινε ο γιωργος ειναι πολυ καλο :D
ακομα οσο για το οτι δεν εχεις παθει τπτ ,για ολα υπαρχει πρωτη φορα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για τη συμμετοχή...
Πείτε κι άλλα να μαθαίνουμε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Βασικά το πρόβλημα με το adobe reader είναι ότι είναι υπερβολικά βαρύ.

Υ.γ.: Στο laptop χρησιμοποιώ foxit
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βασικά το πρόβλημα με το adobe reader είναι ότι είναι υπερβολικά βαρύ.

αυτο ισχυει..

μεχρι να κανεις κλικ,κανει μια ωρα μεχρι να ανοιξει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
A, και σε εμένα αργεί και νόμιζα πως υπήρχε κάποιο πρόβλημα...
Θα δοκιμάσω οπωσδήποτε έναν εναλλακτικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
σε εμενα δεν αργει υποπτο :D:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top