Τελικά τα εσώρουχα παίζουν ρόλο;

penny35

Νεοφερμένος

Η penny35 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σε όλες και όλους. Το θέμα μου απευθύνεται κυρίως στις κυρίες του forum, χωρίς φυσικά να αποκλείονται και τα αγοράκια.
Η ερώτηση είναι τι είδους εσώρουχα φοράτε συνήθως όταν θέλετε να "ανάψετε" το έτερον ήμισυ κυρίως στη φάση που μεσολαβεί πριν την επαφή ή και κατά τη διάρκεια αυτής? Π.χ. σε ένα βραδυνό δείπνο, μια έξοδο κλπ. Πιστεύετε ότι συγκεκριμένα εσώρουχα (π.χ. σέξι string, κάλτσες, κορμάκια κλπ.) έχουν καθοριστική επίδραση στη σεξουαλική διέγερση και ερωτική επιθυμία του συντρόφου σας ή σε κάποιους αυτό περνά εντελώς απαρατήρητο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Το εσώρουχο κάνει πιο όμορφο ένα κορμί, σωστά επιλεγμένο το αναδεικνύει. Αν βέβαια αυτό το κορμί δεν είναι τέλειο όπου ίσως αυτο δεν χρειάζεται. Ομως και πάλι το αναδεικνύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Εννοείται ότι παίζουν ρόλο στην δημιουργία "ατμόσφαιρας" αλλά το σημαντικότερο είναι το περιεχόμενο κι όχι το περιτύλιγμα.
Κι όπως λέει και ο Buggs, ένα σωστό εσώρουχο αναδεικνύει το σώμα, που σημαίνει μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση, που σημαίνει περισσότερη διασκέδαση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εννοείται ότι παίζουν ρόλο στην δημιουργία "ατμόσφαιρας" αλλά το σημαντικότερο είναι το περιεχόμενο κι όχι το περιτύλιγμα
σωστηηηηηηηηηηηηηηηη:P
αφου ετσι και αλλιως ολα θα βγουν στο τελος,, τι νοημα εχουν τα περιτυλιγματα?
τοο δώροοο θελουμεεε !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,003 μηνύματα.
Δεν ήμουν ποτέ φαν των εσωρούχων, θέλω ο σύντροφός μου να ανάβει με το κορμί μου κι όχι με "βοηθήματα".:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν ήμουν ποτέ φαν των εσωρούχων, θέλω ο σύντροφός μου να ανάβει με το κορμί μου κι όχι με "βοηθήματα".:redface:
Μα από την φύση του άνθρωπος προτιμά βοηθήματα που δίνουν ένα επιπλέον "boost". Βασικά η ίδια η φύση έχει επινόηση τέτοιους μηχανισμούς (καφεΐνη κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,003 μηνύματα.
Μα από την φύση του άνθρωπος προτιμά βοηθήματα που δίνουν ένα επιπλέον "boost". Βασικά η ίδια η φύση έχει επινόηση τέτοιους μηχανισμούς (καφεΐνη κτλ)

Αυτό σου λέω, οτι δε θέλω τέτοια πράγματα, θέλω να ανάβει αποκλειστικά με το κορμί μου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Μ'αρέσουν τα ωραία εσώρουχα, τα σεξουαλικα, δεν μπορω να πω ομως πως συμβαλλουν σε κατι! Ναι, αν ειναι το ζευγαρι καπου εξω και διασκεδαζει σιγουρα ενα προκλητικο κορμακι με δαντελα που δεν καλυπτει και μεγαλη επιφανεια του σωματος, να διεγειρει την φαντασια του αρσενικου!!
Παντως συμφωνω με Himela, αν ειναι να φτιαχνονται με τα εσωρουχα την κατσαμε την βαρκα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Δεν ήμουν ποτέ φαν των εσωρούχων, θέλω ο σύντροφός μου να ανάβει με το κορμί μου κι όχι με "βοηθήματα".:redface:

Ένα σωστό εσώρουχο, δεν είναι βοήθημα αποκλειστικά. Είναι πολύ περισσότερα. Για μένα πάντα ήταν ένας τρόπος να δείχνω το πάθος μου στις συντρόφους μου, είτε με το να τους το σκίζω, είτε με το να τους το βγάζω με τα δόντια αργά αργά, είτε να το παραμερίζω ελαφρά στο πλάι για να διεισδύσω μέσα τους.

Για μένα το σεξ είναι και παιχνίδι, ένα παιχνίδι ερωτικής πάλης ανάμεσα τους 2 συντρόφους. Πάλης για την κατάκτηση του εσώτερου, του σώματος του θηλυκού, όπως και για το θηλυκό προφανώς θα είναι μια αίσθηση ότι ο άντρας πρέπει να κατακτήσει με κόπο ή με στύλ το κορμί της γυναίκας που θαυμάζει και θέλει να συνουσιαστεί μαζί της. Οι πιό ερωτικές βραδιές της ζωής μου, συμπεριελάμβαναν καυτά εσώρουχα επάνω σε γυναίκες που παρόλαυτά ήταν πολύ καυτές έως και μοντέλα με την κυριολεκτική ερμηνεία της λέξεως.

Για μένα το σεξ είναι τέχνη στο κορμί της συντρόφου, είναι απόλαυση με τρόπο που να μεγιστοποιεί την αξία του και τέλος είναι αποθέωση. Ότι κορμί και να έχει η άλλη, θέλω να το απολαύσω με τον δικό μου τρόπο, κι όχι με έναν κοινό για όλες, τύπου "Βγάλτα, μπαίνω, αχ τι ωραία στήθια που χεις, σπλιτς, γεια χαρά"

Τα εσώρουχα παίζουν τον ρόλο του ανάλογου ποσού, στη σημασία και την ερμηνεία που ο καθένας μας έχει δώσει στο ίδιο το σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ένα σωστό εσώρουχο, δεν είναι βοήθημα αποκλειστικά. Είναι πολύ περισσότερα. Για μένα πάντα ήταν ένας τρόπος να δείχνω το πάθος μου στις συντρόφους μου, είτε με το να τους το σκίζω, είτε με το να τους το βγάζω με τα δόντια αργά αργά, είτε να το παραμερίζω ελαφρά στο πλάι για να διεισδύσω μέσα τους.

Για μένα το σεξ είναι και παιχνίδι, ένα παιχνίδι ερωτικής πάλης ανάμεσα τους 2 συντρόφους. Πάλης για την κατάκτηση του εσώτερου, του σώματος του θηλυκού, όπως και για το θηλυκό προφανώς θα είναι μια αίσθηση ότι ο άντρας πρέπει να κατακτήσει με κόπο ή με στύλ το κορμί της γυναίκας που θαυμάζει και θέλει να συνουσιαστεί μαζί της. Οι πιό ερωτικές βραδιές της ζωής μου, συμπεριελάμβαναν καυτά εσώρουχα επάνω σε γυναίκες που παρόλαυτά ήταν πολύ καυτές έως και μοντέλα με την κυριολεκτική ερμηνεία της λέξεως.
Αμαν βρε βαλντερ μεσημεριατικα!!!:redface::P Πως θα δουλεψουμε!!:P

"Βγάλτα, μπαίνω, αχ τι ωραία στήθια που χεις, σπλιτς, γεια χαρά"
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:D:D:clapup::P
Τα εσώρουχα παίζουν τον ρόλο του ανάλογου ποσού, στη σημασία και την ερμηνεία που ο καθένας μας έχει δώσει στο ίδιο το σεξ

+1;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
εμένα μου αρέσουν τα κοφτά μποξεράκια, και όλα τα εσώρουχα του intimissimi
τους έχω κάνει πλούσιους :redface:

https://www.intimissimi.it/#/Collection/wf2010/06?lang=en
πάντως ανεξάρτητα αν αρέσουν στον άλλο
μου αρέσουν εμένα και νιώθω πολύ καλά...οπότε έχω αυξημένη αυτοπεποίθηση!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady31ath

Νεοφερμένος

Η lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Τα εσωρουχα ειναι ενα πολυ ωραιο αξεσουαρ για τις γυναικες...και ειναι ενα καλο μεσο για αποπλανηση των ανδρων......
πολλες γυναικες.....αναμεσα σε αυτες και εγω...... εχουμε φετιχ με αυτα......οπως και με τις γοβες (παπουτσια) και τσαντες.
Με φτιαχνει σαν ιδεα να βαλω κατι πολυ σεξυ κατω απο τα ρουχα μου.....κατι που θα ανεβασει την διαθεση και των δυο....
ειναι ενα πλεονεκτημα .....ειναι καλο ολες οι κοπελες να προσεχουν τα εσωρουχα τους.....γιατι παντα θα υπαρχει καποία αλλη πρωην που θα τα προσεχει.......κανει καλη εντυπωση στους αντρες και σιγουρα ειναι κατι που θα τους κανει να σε θυμουνται για καιρο.... παντως δεν δεχομαι να δωσω εσωρουχο μου σαν σουβενιρ σε εραστη μου.....το θεωρω γρουσουζια.......ασε που υπαρχουν και καποιοι που κανουν συλλογη ......αμα ειναι να χαρισω la perla... που το εχω ακριβοπληρωσει......απαπαπαπα.....ειπαμε να μας γδυσουν αλλα οχι και ετσι.......επισης δεν μου αρεσει να μου κανει καποιος αντρας εσωρουχα σαν δωρο......δεν τα δεχομαι......
Υπαρχουν πολλες μαρκες στα εσωρουχα....τα πιο περιεργα σχεδια για αντρες και γυναικες θα τα βρειτε σε sex shop . Εκει υπαρχουν και πολυ καλα καλσον και κορμακια που το χειμωνα δειχνουν καταπληκτικα......θα σας δημιουργησει μεγαλη εκπληξη αυτο.....θεωρουσα πως θα ηταν δευτεροκλασσατα και φτηνα.......αλλα εμεινα αναυδη απο καποια σχεδια.......
Eιναι καλο να τσεκαρετε και τις φιρμες..... εχουν πιο ιδιαιτερα υλικα .....μεταξι και σχεδια ιδιαιτερα......μετα παιζει και τι χρηματα θελετε να διαθεσετε......μπορειτε να πατε κλασσικα σε ενα μεγαλο πολυκαταστημα και να δειτε πολλα brand names........υπαρχουν και παρα πολυ καλα (αλλα πολυ ακριβα) καταστηματα στο κεντρο της Αθηνας......και τελος υπαρχουν και οι παραγγελιες μεσω internet αλλα αυτο δεν το εχω κανει ακομα.......προτιμω να βλεπω τι αγοραζω......ομως σιγουρα εχουν πολυ καλυτερες τιμες.....δεν ξερω εαν κανει να προτεινουμε μαρκες......αλλα δεν ειναι δυσκολο να δειτε και τις collection απο διαφορες επωνυμες μαρκες για να εχετε μια ιδεα μεσα απο τα sites τους .....ειναι ενα τεραστιο μερος της βιομηχανιας μοδας......δεν ειναι κατι υποχρεωτικο ομως για μια κοπελα να το ψαξει τοσο πολυ.............καθε κοπελα εχει τα δικα της Μust στο ντυσιμο της.....εγω για παραδειγμα δεν τα παω καθολου καλα με το μακιγιαζ....... δεν ασχολουμαι καν αν και εχω πολλα προιοντα ......τα αγοραζω και τα βλεπω να ληγουν.......αλλες φιλες μου δεν βγαινουν απο το σπιτι χωρις μεικ απ.......μια πολυ καλη μου φιλη εχει μονιμα τα ματια της με μαυρο μολυβι......ομολογω πως δειχνει παρα πολυ μοιραια και τραβαει πολυ τα αντρικα βλεμματα......με εντυπωσιαζει και εμενα.......τωρα το χειμωνα ελπιζω να μαθω και εγω να βαφομαι σωστα......βλεπω και sites στο Yoytube για smokey eyes και μου αρεσει τρομερα.......και μια αλλη φιλη μου , μου υποσχεθηκε να με βαψει μερικες φορες για να παρω μπροστα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Valder : :down: για την περιαυτολογηση
και :thumbsup: για την ατακα με το "σπλιτς".

ειμαι δικαιος, ολα κι ολα.


Παντως δεν πολυσυμφωνω με την αποψη "να θελει εμενα για το σωμα μου, οχι για τα εσωρουχα". Μου ψιθυριζει ανασφαλεια για το σωμα. Που οκ, σχεδον ολοι εχουμε, ειδικα οι γυναικες, (οσο και να το αρνουνται καποιες). Γιατι το λεω ; Γιατι να, ειναι σα να φοβαστε μη τυχον δε τους αναβετε με το σωμα αρκετα, και πρεπει να παραδεχθειτε ή να χρησημοποιησετε σεξυ εσωρουχα.

Αλλα βρε κοπελιες...δλδ αυτες που εχουν σωματα τελεια, φορανε μπαναλ και ξενερωτα εσωρουχα ; Παντα προσφερει κατι το εσωρουχο. Αν μη τι αλλο, μπορει να εχει και ρολο οπως τα ρουχα, δλδ να αναδεικνυει κατι καλο, και να καλυπτει μια ατελεια.

Ειναι και αυτα που ειπε ο Βαλντερ περι του ολου σκηνικου-παιχνιδιου. Μη το παιρνετε οτι σας αντικαθιστουν τα εσωρουχα. Ή οτι αποτελουν βοηθημα γιατι δεν ειστε αρκετες απο μονες σας.

Ουτε η ιδεα οτι με το σωμα σας πρεπει να φουντωνει ο αλλος ειναι πολυ σοφη να πω την αληθεια. Αν δεν εχετε δλδ πολυ καλο σωμα; Τοτε τι ; Στο μοναστηρι ; Η ερωτικη ελξη δεν πηγαζει απο το σωμα, αλλα απο το μυαλο. Να σας ενδιαφερει αν φουντωνετε καποιον στο μυαλο και αυτος εσας. Το σωμα παιζει ρολο 2ο. Σημαντικο, αλλα 2ο. Φροντιστε το, καντε γυμναστικη, τρωτε σωστα, γιατι ναι οκ, οι γυναικα αν δεν ειναι εστω εμφανισιμη και εξωτερικα, ζοριζουν τα πραγματα. Δεν γινονται μαυρα προς θεου. Για ολους υπαρχει κατι εκει εξω.

Και ενας αλλος ρολος των εσωρουχων ειναι και η εναλλαγη προς καταπολεμησης της ρουτινας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Οι πιό ερωτικές βραδιές της ζωής μου, συμπεριελάμβαναν καυτά εσώρουχα επάνω σε γυναίκες που παρόλαυτά ήταν πολύ καυτές έως και μοντέλα με την κυριολεκτική ερμηνεία της λέξεως
Kαι μενα, και μένα... :redface:
Ήταν μια καυτή βραδιά, από την αρχή... ως το τέλος της...

Να έχω μεθύσει από τις κινήσεις της, το άρωμά της, το υπνωτικό της βλέμμα, και εκείνη
να μου αποκαλύπτει αργά, απολαυστικά, την δανδέλα που αγκάλιαζε το σώμα της κάτω από το ανασηκωμένο φόρεμά της...

Ύστερα να ανοίγει η πόρτα, και να μπαίνει απρόσμενα ο άντρας της...
Η καυτή βραδιά μου συνεχίστηκε στο ΚΑΤ :vava:
Τι καυτή βραδιά... ένοιωθα πως με έκαιγε όλο μου το σώμα... :vava:
τουλάχιστον την γύμνια μου κάλυπταν οι γάζες... :vava:




Υγ.

τωρα το χειμωνα ελπιζω να μαθω και εγω να βαφομαι σωστα......βλεπω και sites στο Yoytube για smokey eyes και μου αρεσει τρομερα.......και μια αλλη φιλη μου , μου υποσχεθηκε να με βαψει μερικες φορες για να παρω μπροστα.......
Έλα βρε c μην αγχεσαι. Yπάρχει και ο Φάμπιουλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αλλα βρε κοπελιες...δλδ αυτες που εχουν σωματα τελεια, φορανε μπαναλ και ξενερωτα εσωρουχα ; Παντα προσφερει κατι το εσωρουχο. Αν μη τι αλλο, μπορει να εχει και ρολο οπως τα ρουχα, δλδ να αναδεικνυει κατι καλο, και να καλυπτει μια ατελεια.
το πιο σεξι ειναι μια γυναικα που κυκλοφορει χωρις εσωρουχα...:P
φαντασου την ωρα που γδυνεται,,και να μην εχει τιποτα απο μεσα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
προς τους άνδρες της παρέας...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina Kechaya

Νεοφερμένος

Η Katerina Kechaya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Nομίζω πως οι αρσενικοί συνήθεις ύποπτοι του στέκι, δεν έχασαν την ευκαιρία να ξεδιπλώσουν το λογοτεχνικό τους ταλέντο, τόσο πολύ ώστε μας ξύπνησαν ..ένστικτα.

Λυκούργε παιδί μου, εντυπωσιάστηκα από το χρώμα της περιγραφής σου και πραγματικά γέλασα με την ψυχή μου. Θα μπορούσες να γίνεις ένας εξαιρετικός συγγραφέας πικάντικων νουβέλων!! ;)

Ως προς το θέμα,

τα εσώρουχα, τα "ειδικά" και τα σωστά επιλεγμένα εσώρουχα κακώς, πολύ κακώς, θεωρούνται πολυτέλεια ή σπέσιαλ event, για τη ζωή ενος ζευγαριού. Αν μη τι άλλο, η γυναίκα - ανεξαρτήτως σωματότυπου - οφείλει κυρίως απέναντι στον εαυτό της, να "εκμεταλλεύεται" τις χαρισματικές πτυχές της. Οφείλει να είναι θελκτική, αισθησιακή, γυναίκα πάνω από όλα. Πέρα από την αυτοπεποίθηση που αυτό προσφέρει, είναι και η ικανοποίηση που λαμβάνεις βλέποντας τη ματιά του συντρόφου σου, επάνω σου.

Πράγματι πολλές φορές, οι άντρες δεν τα παρατηρούν καν. Μήπως όμως αυτά που δεν παρατηρούν είναι εκείνα που δεν ..αξίζουν παρατήρησης; Λέω εγώ τώρα...

Πότε ένα πραγματικά όμορφο και αισθησιακό εσώρουχο δεν περνάει απαρατήρητο. Ναι, ακόμα και τη στιγμή που ..σκίζεται.

Καλό μας βράδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Πότε ένα πραγματικά όμορφο και αισθησιακό εσώρουχο δεν περνάει απαρατήρητο. Ναι, ακόμα και τη στιγμή που ..σκίζεται.



θα συμφωνησω με ολη μου την ψυχη με την προλαλησασα.

και θα αντικαθιστουσα τα "ακομα και" με την κομβικη λεξη "ειδικα" :redface:

by the way, παρατηρω εναν καρμικο συγχρωτισμο του σκιζεται με τα 69 μηνυματα σας.
Κι οταν τα λογια μας τα επιβεβαιωνουν οι αριθμοι (που ας μη ξεχναμε η λεξη λογος
στα ελληνικα σημαινει και το αποτελεσμα του κλασματος :))
αυτο θα πει οτι καλυτερα να κανουμε ο,τι λεμε παρα να λεμε ο,τι κανουμε :)


η γνωμη μου ειναι πως τα εσωρουχα παιζουν τοσο ρολο
οσο παιζει ρολο στο αν φαγωθει ενα στρειδι απο το
αν φερει αστραφτερες ραβδωσεις
(ή ουρανιοτοξικες πολυπρισματικες φωτοσκιασεις) η οχι..:worry:

θα το φας και ποιος τις γαμει τις ραβδωσεις...


ειναι παιχνιδια του ματιου (χειμωνα καλοκαιρι)
αλλα σαν ερθει η ωρα της εξωτερικευσης του ποθου,
δεν ειναι το εσωρουχο που θα πρωταγωνιστει
αλλα η γυμνη σαρκα,
το αιδοιο alone. (μιλω για αιδοιο, οχι πεος γιατι τα γυναικεια εχουν τη κυρια θελξη)

οταν η γυναικα θα τελειωνει, το εσωρουχο θα ειναι σε μιαν ακρη του κρεβατιου,
στα ποδια της ή στη καλυτερη παραμερισμενο απο δυο χερια που το χρησιμοποιουν
σαν ισορροπηστηρι οπως οι αναβατες αλογων χρησιμοποιουν το χαλιναρι...:redface::redface:

υπαρχουν φυσικα και οι ασυγκρατητοι που τα θελουν και προσωπικη κολεκσιον,
μουσκεμενα δειγματα της φωτογραφικης τους καυλας...

ολα στη ζωη, αμε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το βιντεο δεν μου λεει τιποτε..ψιλο τετριμμενο.
εγω προτιμω τα ολοσωμα εσωρουχα στις γυναικες..
πολυ πιο προκλητικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,003 μηνύματα.
Παντως δεν πολυσυμφωνω με την αποψη "να θελει εμενα για το σωμα μου, οχι για τα εσωρουχα". Μου ψιθυριζει ανασφαλεια για το σωμα. Που οκ, σχεδον ολοι εχουμε, ειδικα οι γυναικες, (οσο και να το αρνουνται καποιες). Γιατι το λεω ; Γιατι να, ειναι σα να φοβαστε μη τυχον δε τους αναβετε με το σωμα αρκετα, και πρεπει να παραδεχθειτε ή να χρησημοποιησετε σεξυ εσωρουχα.

Δεν κατάλαβα πού διαφωνείς εφόσον λέω ακριβώς το ίδιο πράγμα. Οτι δε θέλω να τον ανάψω με τα εσώρουχα, παρά μόνο με το σώμα μου.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top