Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 235)
  • Ναι, και θα το έκανα ξανά!

  • Μια φορά, αλλά δεν θα το έκανα ξανά!

  • Κάποτε το σκεφτόμουν, αλλά...

  • Όχι, ποτέ μου!

  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Και τι κάνεις ακόμη εδώ βρε πουλάκι μου; Γρήγορα, πάτα disconnect! :P

Μπορείς να πουλήσεις ό,τι θες εδώ πέρα και να διαβάσεις ότι φαντασιοπληξία υπάρχει.
Γι' αυτό έχουμε κι ένα ρημάδι μυαλό για να φιλτράρουμε και τίποτα.


Υ.γ. Όπου "με σκοπό το γάμο" βάλτε: ερωτική γνωριμία, σχέση, πήδημα κτλ.
Γι' αυτό και το έβαλα σε εισαγωγικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Και τι κάνεις ακόμη εδώ βρε πουλάκι μου; Γρήγορα, πάτα disconnect! :P

γιατί να κάνω disconnect αφού δεν είμαι εδώ για αυτά και ούτε ήμουν ποτέ για
γάμο" βάλτε: ερωτική γνωριμία, σχέση, πήδημα κτλ.
Γι' αυτό και το έβαλα σε εισαγωγικά.
τα υπόλοιπα τα φιλτράρω μια χαρά πλέον, να σαι σίγουρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροδάνθη

Νεοφερμένος

Η Ροδάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
3 μήνες και 11 μέρες! Είναι σουπερ! Ανταλλάξαμε κινητά , μιλούσαμε κάθε βράδυ για 1 μήνα περίπου φιλικά και μετά ....... <3<3<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
3 μήνες και 11 μέρες! Είναι σουπερ! Ανταλλάξαμε κινητά , μιλούσαμε κάθε βράδυ για 1 μήνα περίπου φιλικά και μετά ....... <3<3<3

μπράβο τύχη!! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
λοιπόν.. δε τον γνώρισα με σκοπό να του την πέσω ή να μου την πέσει.. απλά γνωριστήκαμε τυχαία, μιλούσαμε στο ίντερνετ, μετά στο κινητό, βγαίναμε, ερωτευτήκαμε, τα βρήκαμε, ήμασταν μαζί, αλληλοπληγωθήκαμε, χωρίσαμε..:(
τι κάνει το ίντερνετ ε?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι σου κάνει το ίντερνετ


Αθηνού, μην βάζεις μαζί τους σκοπούς τους δικούς σου με τους σκοπούς τους δικούς του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
σωστός, απλά για άλλη προοριζόταν.. στανταρ γιατί ήταν κολλητή.. :)
θέλω να πω πως απ' την αρχή δεν είπα "ωπ εδώ είμαστε" απλά μιλάγαμε χαλαρά.. και προέκυψε μετά από μισό χρόνο..
anyway.. δε πρέπει να μιλάω άλλο γιατί ξύνω πληγές και δε πρέπει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoJoanna

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ναι καλέ!! :P Ένα e-steki αν έχεις ακουστά! :whistle: :hehe:

Δεν εννοώ φυσικά ότι το στέκι είναι site γνωριμιών, σίγουρα πάντως μπορούν να γίνουν αξιόλογες γνωριμίες εδώ. ;)

Αλήθεια έχει κανείς από σας δημιουργήσει σχέσεις (ερωτικές,φιλικές) με άτομα που γνώρισε στο στέκι μας;

Πόσο εύκολο είναι κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όχι μόνο σχέση, αλλά έχουμε και γάμο πλέον! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Όχι μόνο σχέση, αλλά έχουμε και γάμο πλέον! :)

:eek::eek: αληθεια?? ποιοι??:redface::D

Τι γλυκοοοο!!!:D:D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
μιλουσα με καποιον καποτε στο ιντερνετ περιπου ενα χρονο και φαινοταν οτι ταιριαζαμε παρα πολυ και ειπαμε μια μερα να συναντηθουμε.Να πω οτι γενικα δεν κοιταω ιδιαιτερα την ομορφια ενος ανδρα οσο τον χαρακτηρα κ.τ.λ.αλλα αυτο που αντικρισα με ξενερωσε απιστευτα πολυ μα παρα πολυ.οταν ηρθε κοντα μου και με χαιρετησε δεν πιστευα οτι ηταν αυτος.εγω ειμαι 1.60 δηλαδη μετρια και αυτος θα πρεπει να ηταν γυρω 1.55 και φορουσα και 10 ποντα τακουνια σαν παιδακ φαινοταν,ξενερωσα πολυ και γρηγορα βρηκα δικαιλογια να φυγω(το ερω δεν επρεπε να φερθω ετσι αλλα αυτο που απογοητευτηκα παρα πολυ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
μιλουσα με καποιον καποτε στο ιντερνετ περιπου ενα χρονο και φαινοταν οτι ταιριαζαμε παρα πολυ και ειπαμε μια μερα να συναντηθουμε.Να πω οτι γενικα δεν κοιταω ιδιαιτερα την ομορφια ενος ανδρα οσο τον χαρακτηρα κ.τ.λ.αλλα αυτο που αντικρισα με ξενερωσε απιστευτα πολυ μα παρα πολυ.οταν ηρθε κοντα μου και με χαιρετησε δεν πιστευα οτι ηταν αυτος.εγω ειμαι 1.60 δηλαδη μετρια και αυτος θα πρεπει να ηταν γυρω 1.55 και φορουσα και 10 ποντα τακουνια σαν παιδακ φαινοταν,ξενερωσα πολυ και γρηγορα βρηκα δικαιλογια να φυγω(το ερω δεν επρεπε να φερθω ετσι αλλα αυτο που απογοητευτηκα παρα πολυ)

ουφ , εδώ είσαι και είχα φάει τον κόσμο
έχω να σου ανακοινώσω ότι ψήλωσα από τότε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ουφ , εδώ είσαι και είχα φάει τον κόσμο
έχω να σου ανακοινώσω ότι ψήλωσα από τότε :redface:
Ψεματα λεει, απλά ξεκινησε και ο ιδιος τακουνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Νιώθω πολύ πίσω με όσα λέτε περί γνωριμιών μέσω ίντερνετ. Φταίει μάλλον που είμαι παραδοσιακός τύπος. Τελικά, χάνω κάτι που δεν έχω τολμήσει ποτέ να γνωρίσω άτομα για ερωτικές καταλήξεις μέσω διαδικτύου; Πάντως βλέπω ότι πολλές κοπέλες παρ' όλο που τον "έρωτά" τους τον γνώρισαν στο διαδίκτυο δίνουν νουθεσίες στους άλλους να μην το..τολμήσουν. Τόσο κακό ήταν τελικά ή μήπως σαν αντίληψη διαπίστωσαν ότι κάτι δεν πάει καλά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νιώθω πολύ πίσω με όσα λέτε περί γνωριμιών μέσω ίντερνετ. Φταίει μάλλον που είμαι παραδοσιακός τύπος. Τελικά, χάνω κάτι που δεν έχω τολμήσει ποτέ να γνωρίσω άτομα για ερωτικές καταλήξεις μέσω διαδικτύου; Πάντως βλέπω ότι πολλές κοπέλες παρ' όλο που τον "έρωτά" τους τον γνώρισαν στο διαδίκτυο δίνουν νουθεσίες στους άλλους να μην το..τολμήσουν. Τόσο κακό ήταν τελικά ή μήπως σαν αντίληψη διαπίστωσαν ότι κάτι δεν πάει καλά;
Noμίζω πως δεν έχει σημασία το που και κάτω υπό ποιες συνθήκες θα γνωρίσεις τον άλλον.
Σημασία έχει να μην παραμείνει πλατωνικός ο έρωτας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τόσο κακό ήταν τελικά ή μήπως σαν αντίληψη διαπίστωσαν ότι κάτι δεν πάει καλά;

Είναι όπως και στις σχέσεις εξ αποστάσεως: Αν πάει κάτι στραβά, το internet (όπως και η απόσταση, όταν υπάρχει) είναι πάντα ένας καλός αποδιοπομπαίος τράγος.

PS: Αλήθεια αν με κάποιον μιλας μέσω internet πριν τον γνωρίσεις (φιλικά και μια στο τόσο) και γνωριστείτε σε κάποιο event που έχετε πάει και οι 2 (χωρίς να έχετε πάει επι τούτου για να γνωριστείτε) θεωρείται γνωριμία μέσω internet ή γνωριμία στο εν λόγω event; Πλάκα έχουν τα edge cases σε τέτοια κουτάκια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
PS: Αλήθεια αν με κάποιον μιλας μέσω internet πριν τον γνωρίσεις (φιλικά και μια στο τόσο) και γνωριστείτε σε κάποιο event που έχετε πάει και οι 2 (χωρίς να έχετε πάει επι τούτου για να γνωριστείτε) θεωρείται γνωριμία μέσω internet ή γνωριμία στο εν λόγω event; Πλάκα έχουν τα edge cases σε τέτοια κουτάκια :P

Γιατί πάντα να κολλάμε σε τέτοιες ταμπέλες; Η ουσία δεν είναι ο τόπος γνωριμίας δύο ανθρώπων αλλά η χημεία τους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γιατί πάντα να κολλάμε σε τέτοιες ταμπέλες; Η ουσία δεν είναι ο τόπος γνωριμίας δύο ανθρώπων αλλά η χημεία τους. :)
Αυτό ακριβώς προσπαθώ να πω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
PS: Αλήθεια αν με κάποιον μιλας μέσω internet πριν τον γνωρίσεις (φιλικά και μια στο τόσο) και γνωριστείτε σε κάποιο event που έχετε πάει και οι 2 (χωρίς να έχετε πάει επι τούτου για να γνωριστείτε) θεωρείται γνωριμία μέσω internet ή γνωριμία στο εν λόγω event; Πλάκα έχουν τα edge cases σε τέτοια κουτάκια :P
Either way or another, είναι υποπεριπτώσεις του ίδιου wrapper-case: γνωριστήκαμε μέσω κοινών γνωστών. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
μόνο φάση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top