Η γνώμη σας για την ομοφυλοφιλία

Είστε θετικός ή αρνητικός απέναντι σε ομοφυλόφιλα άτομα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 417)
  • Είμαι άντρας και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 157 37.6%
  • Είμαι γυναίκα και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 207 49.6%
  • Είμαι άντρας και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 42 10.1%
  • Είμαι γυναίκα και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 11 2.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
αδυναμη επισης..
οι αντρογυναικες αδυναμες ειναι..
γιατι ουτε αδρες ειναι ουτε πραγματικα εχουν τα πλεονεκτηματα του φυλου τους..
το αρσενικο και θηλυκο εχει το καθενα τη δυναμη του..
δυστυχως βλεπω συχνα γυναικες να περηφανευονται οτι ειναι αντρακια κλπ..και τις συχαινομαι..
απολυτη ανασφαλεια..
καταντια..

Οι ομοφυλόφιλες γυναίκες μπορούν να χωριστούν σε τρεις βασικές κατηγορίες: butch (οι αντρογυναίκες που λες) και femme (θηλυκές) και μια τρίτη ενδιάμεση κατηγορία. Οπότε "αδύναμες", σύμφωνα με τον ορισμό σου, είναι μόνο οι ομοφυλόφιλες που ανήκουν στην 1η κατηγορία.


δυσκολο,,αλλα βασικα ειναι αυτος που τα εχει καλα με το φυλο του ,εαυτο του..

ο ισορροπημενος-η..

Κι ένας ομοφυλόφιλος-ή δεν μπορεί να είναι ισορροπημένο άτομο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Θεέ μου, αυτός ο δρόμος οδηγεί κατ' ευθείαν ...στις σπηλιές !!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κι ένας ομοφυλόφιλος-ή δεν μπορεί να είναι ισορροπημένο άτομο;
οταν ειναι απέξω ανδρας πχ,,και μεσα του θελει να νιωθει γυναικα στις σχεσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,881 μηνύματα.
Η ομοφυλοφιλία τρώγεται σαν ιδέα. Δεν ξέρω τι το προκαλεί και δεν με νοιάζει κιόλας. Θα έκανα εύκολα παρέα με έναν συνειδητοποιημένο ομοφυλόφιλο, άνδρα ή γυναίκα. Αυτό το 'bi' όμως ποτέ δεν το χώνεψα...

Τσιμπάω απ' το ένα πιάτο, τσιμπάω κι απ' το άλλο....μπλέκει το ένα μπούτι με το άλλο. Υποκρισία και εκφυλισμός είναι στις περισσότερες περιπτώσεις, εκτός πια αν είσαι τόσο μποέμ που όλα για σένα είναι "γεύσεις ζωής"! :slourp:

Νομίζω ότι η αμφισεξουαλικότητα όπως αναπτύσσεται σε έναν αστικό περιβάλλον αφορά μόνο στους τεμπέληδες, τις χαζογκόμενες και κάτι πλουσιόπαιδα που αρέσκονται να σνιφάρουν κόκα και να κάνουν σεξ στην πισίνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
οταν ειναι απέξω ανδρας πχ,,και μεσα του θελει να νιωθει γυναικα στις σχεσεις..

Νιώθει γυναίκα στις σχέσεις; :confused: Για ομοφυλόφιλους δεν λέμε, όχι για τρανσέξουαλ;

Νομίζω ότι η αμφισεξουαλικότητα όπως αναπτύσσεται σε έναν αστικό περιβάλλον αφορά μόνο στους τεμπέληδες, τις χαζογκόμενες και κάτι πλουσιόπαιδα που αρέσκονται να σνιφάρουν κόκα και να κάνουν σεξ στην πισίνα.

:confused:

Μήπως θα μπορούσες να το εξηγήσεις αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ο δυνατος,,,ειπα..

Ναι,δυνατός είναι τότε με βάση το σκεπτικό οτι το να τα βρει με τον εαυτο του είναι το να τα βρει με αυτό που σκεφτεται ο δικος σου εαυτος,πως πρεπει δηλαδη να πάει με γυναίκα,αλλιως είναι αδυναμος.Οχι δηλαδη πως χρειαζεται δυναμη για να κατασταλάξει καθενας για τον εαυτό του σε κάτι,και να μείνει σε αυτό ανεξάρτητα από το τι ακούει γύρω του(πχ να παντρευτει μια γυναικα και να την κοροιδευει ενω δεν μπορει να την αγαπήσει)

Πω ρε φίλε,αυτή η συζήτηση δε θα σταματήσει ποτέ.Κάποιοι ενδιαφέρονται να κάνουν κουμάντο στις τρύπες των αλλωνών.Κοιτάει ο καθένας τις δικές του μαμώτο.Αν κάποιος δε νιωθει gay,τι τον νοιάζει που είναι ενας άλλος?Ανάγκασε κανείς κανέναν να πάρει μέρος σε αυτά που κάνει? :confused:

Για αυτό αυτή η χώρα πάει κατά διαόλου.Γιατί κανείς δεν κοιτάει τα δικά του.Ολοι κοιτάνε κάποιον άλλο.

Μαθετε να λέτε "έχω μια γνώμη",βρίσκω το ταδε καλό,και το τάδε δε μπορώ να το εξηγήσω,και σταματήστε να λέτε όποιος κάνει το τάδε που δεν μπορω να το εξηγησω,είναι έτσι",ενώ δε σας χρηματοδοτεί καμια εταιρία για να το αποδείξετε.Δεν μπορειτε να το αποδειξετε,παρα μονο αν το κανατε και νιωσατε ετσι.Αλλα και να το κανατε και να νιωσατε ετσι,αυτος ο επαγωγικος συλλογισμος που λεει πως ολοι ετσι θα νιωθουν με ανακατεύει.


ΥΓ:Το ίδιο ισχύει και για τους gay βέβαια.Αν ο άλλος δε θέλει να σε δει να κάνεις ό,τι κάνεις κάπου,δεν μπορείς να τον υποχρεώσεις να σε βλέπει.(οπως και δεν μπορεις να πηδιεσαι οπουδήποτε ωντας straight)Ειδικά αν είσαι gay,απο τη στιγμη που η ομοφυλοφιλια είναι λεπτο θεμα,στο οποιο είσαι η ισχνη μειοψηφία,παντρέψου άντρα αν θέλεις,αλλα μείνε διακριτικός.Δεν είναι ανάγκη να γεμίζεις ολοκληρες λεωφόρους με άντρες ντυμένους παγώνια,ντουντούκες,ουράνια τόξα και Elton John στα μεγάφωνα.(καλος τραγουδιστης αλλα άλλο θεμα)Με τέτοιες υστερικες αντιδράσεις προσβάλλεις την αισθητική μου.

Ικανοποιημένοι όλοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Νομίζω ότι η αμφισεξουαλικότητα όπως αναπτύσσεται σε έναν αστικό περιβάλλον αφορά μόνο στους τεμπέληδες, τις χαζογκόμενες και κάτι πλουσιόπαιδα που αρέσκονται να σνιφάρουν κόκα και να κάνουν σεξ στην πισίνα.


:confused:

την κόκα πολλοί εμίσησαν , το σεξ στην πισίνα ουδείς

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
να λέτε όποιος κάνει το τάδε που δεν μπορω να το εξηγησω,είναι έτσι"
και αυτο άποψη ειναι..
δεν ειπα προσωπικα τουλαχιστον ποτέ οτι θα απαγορευα καποιον να ειναι ομοφυλοφιλος..

απλα λεω τι πιστευω γιαυτην τη συμπεριφορα..

ελευθερια εκφρασης γνωμης..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
και αυτο άποψη ειναι..
δεν ειπα προσωπικα τουλαχιστον ποτέ οτι θα απαγορευα καποιον να ειναι ομοφυλοφιλος..

εδώ είναι το μεγάλο λάθος σου
βγάλτο από μέσα σου τέκνον μου , μην καταπιέζεσαι σαν τις κοπέλες του σπίντυ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βγάλτο από μέσα σου τέκνον μου , μην καταπιέζεσαι σαν τις κοπέλες του σπίντυ :(
δεν το πιασα ..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
και αυτο άποψη ειναι..
δεν ειπα προσωπικα τουλαχιστον ποτέ οτι θα απαγορευα καποιον να ειναι ομοφυλοφιλος..

απλα λεω τι πιστευω γιαυτην τη συμπεριφορα..

ελευθερια εκφρασης γνωμης..:)

Αλλο γνώμη και άλλο αυθαίρετη κρίση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Αλλο γνώμη και άλλο αυθαίρετη κρίση.

+1

γνώμη : η αυθαίρετη κρίση μας
αυθαίρετη κρίση : η γνώμη των άλλων

π.σ. δεν το λέω για σένα , γενικά παραμιλάω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
γνώμη : η αυθαίρετη κρίση μας
αυθαίρετη κρίση : η γνώμη των άλλων
συμφωνω..

μεταφραζουμε τη γνωμη οπως θελουμε..


η γνωμη ειναι γνωμη..τι να κανουμε..
καλώς ή κακώς Δημοκρατια εχουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Νομίζω ότι η αμφισεξουαλικότητα όπως αναπτύσσεται σε έναν αστικό περιβάλλον αφορά μόνο στους τεμπέληδες, τις χαζογκόμενες και κάτι πλουσιόπαιδα που αρέσκονται να σνιφάρουν κόκα και να κάνουν σεξ στην πισίνα.

Xμμμμ... Τι λέει ο άνθρωπος... :hmm:
Κοίταξε να δεις Παρ. Η ομοφυλοφιλία δεν είναι σαν τα χόρτα στα σπαρτά, να την ψεκάζουμε με φάρμακο και να χάνεται.
Εμφανίζεται παντού στην ανθρώπινη ιστορία και λογικά θα συνεχίσει να υπάρχει. Το ζήτημα είναι το τι έχουν καταφέρει να
κατακτήσουν αυτοί οι άνθρωποι όλα αυτά τα χρόνια... Και μιλώ βέβαια, για τις γιορτές-τιμή στην Διαφορετικότητα, τα Gay Pride που διοργανώνονται παγκοσμίως.
Τα Gay Pride που λες, δεν είναι μικρή υπόθεση. Η Διαφορετικότητα δεν ήταν σχεδόν ποτέ σεβαστή από την καθώς πρέπει πλειοψηφία. Και όμως, στα Pride, λευκοί άνδρες της μεσαίας τάξης μπορούν να διαδηλώσουν για το δικαιωμα στην Διαφορετικότητα, δηλαδή το να γίνουν ολόιδιοι στην εμφάνιση με 20χρονους κολυμβητές. Ύστερα από αυτή την κατάκτηση Δικαιωμάτων, ήταν λογικό το gay lifestyle να γίνει... αυτό ακριβώς, lifestyle. Και ως lifestyle, θαμπώνει όλες τις κοινωνικές τάξεις με το πολύχρωμο πλαστικό περιτύλιγμα του. Με αυτή την έννοια, η αμφισεχσουαλικότητα που αναφέρεις έχει τόση σχέση με την ομοφυλοφιλία, όση σχέση έχει το λάδι ελιάς με το baby oil. Θα μου πείς, αν σε καίει, βάζεις και λάδι ελιάς... :P Μα έχεις δει που έχουν πάει οι τιμές; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Απορώ πως ξεκίνησε τόπικ με τέτοια μισάνθρωπη,ομοφοβική και αηδιαστική πρώτη κουβέντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ζουν ανάμεσα μας ή ζούμε ανάμεσα τους;

Ζουν ανάμεσα μας, είναι ύπουλοι και σκοπό έχουν να διαταράξουν την αρμονία της τέλειας κοινωνίας μας. Είναι υπαίτιοι πολλών δεινών που ταλανίζουν την Ευρώπη και τις ΗΠΑ

Θεωρείτε οτι η ομοφυλοφιλία είναι αδυναμία σε έναν άνδρα ή όχι;

Είναι η κατάρα του θεού στους άπιστους, η μετατροπή ενός ανθρώπου σε μίασμα
Πιστεύετε οτι ένας ομοφυλόφιλος είναι σε θέση να γράψει την ιστορία του ;

Είναι δύσκολο όντα τα οποία είναι γεννημένα για τη καταστροφή να έχουν επίγνωση της ιστορίας τους. Οπότε δεν μπορούν
Εχει το αναγκαίο θάρρος για να την υποστηρίξει ;

Κανένας ομοφυλόφιλος δεν έχει καταφέρει να παραδεχτεί την ομοφυλοφιλία του γιατί αυτό θα τον έκανε να αδυνατεί να πραγματοποιήσει το σκοπό του, την διατάραξη της κοινωνικής γαλήνης. Διάφοροι str8 μάρτυρες όπως ο Elton John ή ο Ηλίας Ψινάκης αναγκάστηκαν από γκει συμφέροντα να το πουν και να συμπεριφέρονται με αυτό το τρόπο για να αποπροσανατολίσουν τις μάζες.

Θα απορρίπτατε έναν ομοφυλόφιλο ή όχι ;

Η απόρριψη δεν είναι αρκετή. Είμαστε σε πόλεμο γκοντ νταμ ιτ!!!
Εχετε έρθει κοντά με κάποιον ομοφυλόφιλο;

Μερικές φορές στο μετρό ένιωσα ένα ρίγος να με διαπερνά όπως όταν φίδι περνά από πάνω σου, ήταν ανατριχιαστικό, είμαι σίγουρος ότι ήταν ομοφυλόφιλοι κοντά μου

Αν ναι, εξελίχθηκε η σχέση σας ομαλά ;

Εκείνη τη στιγμή ναι.

Αν όχι, ποια προβλήματα προέκυψαν ;

Αργότερα είχα τάσεις για έμετο, τραγικά πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
Ζουν ανάμεσα μας, είναι ύπουλοι και σκοπό έχουν να διαταράξουν την αρμονία της τέλειας κοινωνίας μας. Είναι υπαίτιοι πολλών δεινών που ταλανίζουν την Ευρώπη και τις ΗΠΑ



Είναι η κατάρα του θεού στους άπιστους, η μετατροπή ενός ανθρώπου σε μίασμα


Είναι δύσκολο όντα τα οποία είναι γεννημένα για τη καταστροφή να έχουν επίγνωση της ιστορίας τους. Οπότε δεν μπορούν


Κανένας ομοφυλόφιλος δεν έχει καταφέρει να παραδεχτεί την ομοφυλοφιλία του γιατί αυτό θα τον έκανε να αδυνατεί να πραγματοποιήσει το σκοπό του, την διατάραξη της κοινωνικής γαλήνης. Διάφοροι str8 μάρτυρες όπως ο Elton John ή ο Ηλίας Ψινάκης αναγκάστηκαν από γκει συμφέροντα να το πουν και να συμπεριφέρονται με αυτό το τρόπο για να αποπροσανατολίσουν τις μάζες.



Η απόρριψη δεν είναι αρκετή. Είμαστε σε πόλεμο γκοντ νταμ ιτ!!!


Μερικές φορές στο μετρό ένιωσα ένα ρίγος να με διαπερνά όπως όταν φίδι περνά από πάνω σου, ήταν ανατριχιαστικό, είμαι σίγουρος ότι ήταν ομοφυλόφιλοι κοντά μου



Εκείνη τη στιγμή ναι.



Αργότερα είχα τάσεις για έμετο, τραγικά πράγματα!

Worshipper? Εσύ;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μερικές φορές στο μετρό ένιωσα ένα ρίγος να με διαπερνά όπως όταν φίδι περνά από πάνω σου, ήταν ανατριχιαστικό, είμαι σίγουρος ότι ήταν ομοφυλόφιλοι κοντά μου
αν ήταν μονο ριγος καλα είσαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Απορώ πως ξεκίνησε τόπικ με τέτοια μισάνθρωπη,ομοφοβική και αηδιαστική πρώτη κουβέντα...
Μην απορείς καθόλου !
Εμένα μου έλυσε πολλές απορίες ως τώρα !
Και πόσες θα λύσει ακόμα... φτάνει να έχεις υπομονή.

Οταν η ψείρα βγαίνει στο γιακά, τότε την ετσακώνεις !
Ας μη βάλω τον παππού μου και σε αυτή την κουβέντα. Απλά έτσι μου βγήκε αυθόρμητα και την είπα. :redface:

αν ήταν μονο ριγος καλα είσαι....
Σοφές κουβέντες Αγγελε !
Ρίγος το ρίγος, νάσου και η πούντα. :hmm::hmm::hmm:
Αϊντε και να σπάσει κανένα θερμόμετρο, τότε τί κάνεις ;
Καίγεσαι, καίγεσαι,
φωτιά που δεν εσβύνει,
μεσ' το κατακαλόκαιρο,
εσύ σαν το καμίνι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Δε σε παρεξηγώ...
Την εποχή της χούντας μεγάλωσες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top