Φωτογραφίες που τραβήξαμε

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Φωτογραφίες 2010 158.jpg

Παρατρώει ο γάτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Αμάν ρε φίλε!! Δεν ήξερα ότι συχνάζεις σε ...σκυλάδικα!! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Αμάν ρε φίλε!! Δεν ήξερα ότι συχνάζεις σε ...σκυλάδικα!! :hehe:

...και σε γατάδικα.

Απλώς έπρεπε κάποιο κτήνος να περιμαζέψει τα κουταβάκια που είχαν σκορπίσει στη γειτονιά, καθώς κάποιος φιλεύσπλαχνος δηλητηρίασε τη μάνα τους.:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Βόλτα στο Θησείο
thiseio1.jpg thiseio2.jpg thiseio3.jpg

thiseio4.jpg thiseio5.jpg

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
πραγματικα ειναι η πρωτη φορα που παιρνω 9 Like σε ποστ μου(συνηθως ειμαι στο πλην - εξαλλου ενας απο τους λογους που ποσταρω ειναι να προκαλω)
αυτο σημαινει 1) η σας αρεσαν
2) η απλα με καταλαβατε τι νουμερο ειμαι και μου κανετε πλακα...!!!
χαχαχαχα
ευχαριστω παιδακια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όμορφος καιρός και μια εργασία με σχετικό θέμα, μας οδήγησαν σήμερα στο Νυμφαίο. Γραφικό χωριό, με λίγους κατοίκους και φυσικά αρκουδίτσες στο καταφύγιο του Αρκτούρου. Απολαύστε. :happy:

Ο δρόμος που οδηγεί στο χωριό. Το γεφυράκι ενώνει δύο ιδιόκτητα σπίτια.

Έξω από τη Νίκειο σχολή.

Αυτήν την τράβηξα από το παράθυρο της σχολής, στον όροφο, όπου είχε έκθεση φωτογραφίας.

Τέτοια αγαλματάκια είχε σε όλο το χώρο, αναρωτιόμαστε ακόμα από τι μπορεί να είναι κατασκευασμένα. Χαρτοπολτό ίσως;

Φωτογραφίες από το χωριό.



Μονοπάτι στο μήκος του δρόμου που οδηγεί στο καταφύγιο της αρκούδας.

Αρκουδίτσες. :happy:



Για το τέλος άφησα δύο νέους φίλους που κάναμε. Ο πρώτος μάλιστα με κέρδισε από την πρώτη στιγμή, ήταν πολύ γλυκός, αν και στη θέα του μερικοί τρόμαζαν. :P Μας συνόδευσε στο μεγαλύτερο μέρος της βόλτας μας στο χωριό και μετά βρήκε ένα μέρος να ξεκουραστεί.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Με πολύ αγάπη, για την πουπουλίνα που της έλειψε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Flip-Flop-2.jpg
    Flip-Flop-2.jpg
    56.2 KB · Εμφανίσεις: 113
  • Flip-Flop.jpg
    Flip-Flop.jpg
    53.5 KB · Εμφανίσεις: 120

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Με πολύ αγάπη, για την πουπουλίνα που της έλειψε! :)
Κουκλιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

καταληψη1.jpg


καταληψη3.jpg

Κατάληψη στο Δημαρχιακό Μέγαρο στην Πλατεία Κοτζιά
Άνθρωποι που ψωνίζουν από τη Βαρβάκειο
Συμβασιούχοι
Άνθρωποι που μοιράζουν το φυλλάδιο Σκοπιά
Νεαροί που έχουν έρθει μα συμπαρασταθούν στον αγώνα των συμβασιούχων
Μια πραγματική Βαβέλ
Είναι ή ώρα που ανακοινώνεται από τα μεγάφωνα η απόφαση του Άρειου Πάγου υπέρ των Συμβασιούχων

Κι εγώ με το ένα χέρι να κρατάω το παγωτό, που μόλις έχω πάρει από τον Κρίνο στην Αιόλου
και με το άλλο το κινητό για να αποθανατίσω τη σκηνή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Κι εγώ με το ένα χέρι να κρατάω το παγωτό, που μόλις έχω πάρει από τον Κρίνο στην Αιόλου


:mad: Δεν τα αναφέρουν αυτά εν ώρα βραδινής λιγούρας! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
vvv, τα δέντρα στην πρώτη φωτογραφία γιατί είναι μωβ; Επεξεργασμένα ή είναι το φυσικό τους χρώμα; :redface:

--


A rose for my birthday by Isiliel P., on Flickr


Single Rose by Isiliel P., on Flickr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,355 μηνύματα.
Με πολύ αγάπη, για την πουπουλίνα που της έλειψε! :)

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι..τωρα το ειδα αυτο!!!!!!:clapup::clapup::clapup:..το αγαπουλινι μου..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
vvv, τα δέντρα στην πρώτη φωτογραφία γιατί είναι μωβ; Επεξεργασμένα ή είναι το φυσικό τους χρώμα; :redface:
επεξεργασμένα.....;)

dasos.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πειραματισμοί μ' ένα μαραφέτι της κόρης μου:



Love Meter by Isiliel P., on Flickr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Φωτογραφία0137.jpg Μπλε σπηλιές-Καλοκαίρι 2010

Φωτογραφία0185.jpg Κέρκυρα-Καλοκαίρι 2010

Φωτογραφία0129.jpgΜπλε σπηλιές-Καλοκαίρι 2010

Φωτογραφία0117.jpg Μπλε σπηλιές..
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top