Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Σε φαση : αισθανομαι καλα και δε θα αφησω καμια κατασταση , κανεναν ανθρωπο γυρω μου να το αλλαξει αυτο...οχι πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;
Σε φάση "αλλαγής" προς το καλύτερο σε όλους τους τομείς. =)

Σε φαση : αισθανομαι καλα και δε θα αφησω καμια κατασταση , κανεναν ανθρωπο γυρω μου να το αλλαξει αυτο...οχι πια.
+++++
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
μονος,μοναχος και ιδιαιτερα απορημένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πρώτον, νομίζω υπάρχει αντίστοιχο θεματάκι αν δεν κάνω λάθος...μοντερέιτορς διορθώστε με:P

Δεύτερον, 26 είσαι...δεν εισαι 70!Η δεκαετία των 20 και των 30 είναι οι πιο παραγωγικές...Αν δεν είναι στην περίπτωση σου, φρόντισε να είναι...:)

Εγώ είμαι 19, και ναι ειμαι στην καλυτερη εποχή μου...Μου ταιριάζει βρε παιδί μου...πως το λενε?!:P

Αυτό το μήνυμα γράφτηκε πριν 2 χρόνια περίπου. Κι όμως...Πόσο σύμφωνη με βρίσκει. Είμαι 22 χρονών και είμαι στην καλύτερη εποχή μου. Το να ξέρεις να περνάς καλά και να ζεις την ζωή σου, δεν έχει ηλικία.

Αυτή η περίοδος στην ζωή μου είναι άκρως μεταβατική. Πρέπει να αποφασίσω με τι θα ασχοληθώ και πως σκατά θα τελειώσω αυτή την σχολή που έτυχε να μπω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Σε ενα μεταιχμιο θα ελεγα....Απο μαθητρια σε λιγο καιρο φοιτητρια!
Ανυπομονω για οσα επονται!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snookeraas

Νεοφερμένος

Ο snookeraas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δυστυχώς για κάποιους από μας που μένουμε στην πόλη κάπως βαρετά είναι...
οι περισσότεροι φίλοι μας την έχουν κάνει για διακοπές ή γύρισαν στα χωριά τους.. υπομονή.. ο Σεπτέμβρης έρχεται μαζί με την εξεταστική :/: :P και τους φίλους μας :D
ως τότε ας απολαύσουμε τον Αύγουστο.. όταν αρχίσουμε πάλι να έχουμε πολλές υποχρεώσεις ίσως τον νοσταλγήσουμε! :P


Σε ευχαριστουμε που προσπαθεις να μας ανεβασεις...Το χουμε αναγκη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Πως είμαι αυτή την εποχή..?? Πλήρως απογοητευμένη απ'όλα...:/:
Και αν σας πω ότι το σκυλοβαρέθηκα το καλοκαίρι τι θα μου πείτε..??:worry:
Οι πανελλήνιες δεν πήγαν όπως περίμενα αλλά αυτό ευτυχώς το ξεπέρασα αμέσως...! Με 14200 μπαίνω στο ΤΕΙ Τουριστικών Αθήνας και είμαι ενθουσιασμένη γιατί πάντα αυτό ήθελα αλλά ο πατέρας μου ακόμα ελπίζει ότι θα μπω στα Ναυτιλιακά...:confused:
Απ'όταν ξεμπέρδεψα με το σχολείο ψάχνωαν για δουλειά και τίποτα ακόμα..:worry:
Οι συμμαθητές μου πήγαν όλοι διακοπές αλλά εγώ λεφτά δεν έχω(αν ζήταγα απ'τους γονείς μου θα μου έδιναν αλλά με άνεργο πατέρα είναι λίγο γαιδουγιά) και έτσι αφού δεν ήμουν μαζί τους στις διακοπές με ξέχασαν...:(
Και τώρα κάνω υπομονή μέχρι να έρθει ο Σεπτέμβρης για να ξεκινήσω τις σπουδές....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
χαλια......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μεγάλη αγωνία για την πολιτική κατάσταση..
Λίγη στενοχώρια που δεν βλέπω τη μαμά μου όσο θα θελα..
Σε προετοιμασία γάμου..
Λίγο βαριέμαι που δουλεύω.
Χαιρομαι όμως που έχω δουλειά..
Δεν ξέρω..
Αυτο μου τη δίνει, που δεν ξέρω τί γίνεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μεγάλη αγωνία για την πολιτική κατάσταση..
Λίγη στενοχώρια που δεν βλέπω τη μαμά μου όσο θα θελα..
Σε προετοιμασία γάμου..
Λίγο βαριέμαι που δουλεύω.
Χαιρομαι όμως που έχω δουλειά..
Δεν ξέρω..
Αυτο μου τη δίνει, που δεν ξέρω τί γίνεται..

Η ωρα η καλη!...:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Η ωρα η καλη!...:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Σ ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα.
Και στα δικά σου (όταν έρθει η ώρα βεβαίως-βεβαίως..)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μεγάλη αγωνία για την πολιτική κατάσταση..
Λίγη στενοχώρια που δεν βλέπω τη μαμά μου όσο θα θελα..
Σε προετοιμασία γάμου..
Λίγο βαριέμαι που δουλεύω.
Χαιρομαι όμως που έχω δουλειά..
Δεν ξέρω..
Αυτο μου τη δίνει, που δεν ξέρω τί γίνεται..

Σ ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα.
Και στα δικά σου (όταν έρθει η ώρα βεβαίως-βεβαίως..)...

Φυσικα... οταν ελθει η ωρα.. Και παλι η ωρα η καλη ελπιζω η ημερα του γαμου σου να ειναι η πιο λαμπερη και ομορφη μερα της ζωης σου! Αληθεια ποτε παντρευεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Στη φάση που μεγαλώνω κι ωριμάζω.
Στη φάση που βγάζω φρονιμίτες.
Στη φάση που ΠΟΝΑΩ γαμώτο.

:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Στη φάση που μεγαλώνω κι ωριμάζω.
Στη φάση που βγάζω φρονιμίτες.
Στη φάση που ΠΟΝΑΩ γαμώτο.

:'(

Υπομονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Φυσικα... οταν ελθει η ωρα.. Και παλι η ωρα η καλη ελπιζω η ημερα του γαμου σου να ειναι η πιο λαμπερη και ομορφη μερα της ζωης σου! Αληθεια ποτε παντρευεσαι;

Τον Ιούνιο.... :) Να σαι καλά μικρούλα.
Εσύ σε τί φάση της ζωής σου βρίσκεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τον Ιούνιο.... :) Να σαι καλά μικρούλα.
Εσύ σε τί φάση της ζωής σου βρίσκεσαι?

Εμ... περιεργη ειμαι στην φαση προσαρμογης... χανω κιλα απο το ζορι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εμ... περιεργη ειμαι στην φαση προσαρμογης... χανω κιλα απο το ζορι...

Της προσαρμογής στη Γερμανία εννοείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Παραδοξως σε καλυτερη φαση αν υπολογισουμε ποσα συνεβησαν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Σε φάση ψαξίματος των εσωτερικών μου συναισθημάτων, μήπως και καταλάβω ποτέ τι γίνεται εκεί μέσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άσχημη φάση, τα πάντα γύρω καταρρέουν

Αλλά δε πειράζει μαθημένα τα βουνά απ'τα χιόνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top