Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πολύ η πρώτη!! τέλειο χρώμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πολύ η πρώτη!! τέλειο χρώμα :D

Να σου πω την αλήθεια και εμένα η πρώτη μου άρεσε αρκετά και η τρίτη :D




Να σε ρωτήσω, :redface:

το φορεματάκι που πήρες είναι από τα καινούργια κομμάτια;
Από ότι κατάλαβα πήγαμε την ίδια μέρα για ψώνια, αλλά εγώ στη Θεσσαλονίκη που πέρασα και από τα δύο
καταστήματα δεν το είδα πουθενά.

Κοινώς ΞΕΤΡΕΛΆΘΗΚΑ! πως μπορώ να το αποκτήσω; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
μαυρο ισως....αλλα προσωπικα θα μου αρεσε καλυτερα με ζακετα..πιο μακρια απο μπολερο..βεβαια δεν ξερω και πως ειναι ακριβως το φορεμα για να σου πω..:)
Το φόρεμα μου είναι λίγο πιο πάνω από το γόνατο..Ίσως ταιριαζει το μπολερό καλύτερα..!!! :) Ευχαριστώ πολύ!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






Donna Karan
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Το μαύρο είναι πολύ ωραίο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,022 μηνύματα.
Για να τα φορέσεις αυτά τα φορέματα πρέπει να έχεις κορμάρα, και πάλι θεωρώ οτι δε θα κολακεύουν γιατί είναι πολύ στενά.

Πολύ νωρίς για να ρωτάω αλλά κουβέντα να γίνεται: για πολιτικό γάμο πώς σας φαίνονται αυτά;



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Θες σίγουρα αμπίρ γραμμή...;
Επίσης, τι ώρα θα είναι...;

Μερικά κολλητά φορέματα είναι πολύ καλύτερα για καμπύλες πάντως! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Για να τα φορέσεις αυτά τα φορέματα πρέπει να έχεις κορμάρα, και πάλι θεωρώ οτι δε θα κολακεύουν γιατί είναι πολύ στενά.

Πολύ νωρίς για να ρωτάω αλλά κουβέντα να γίνεται: για πολιτικό γάμο πώς σας φαίνονται αυτά;




Πολύ ωραία και τα δύο,αν και σε γάμο δε θα πρότεινα μαύρο,αλλά κάποιο χαρούμενο χρώμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,022 μηνύματα.
Τι είναι η αμπίρ γραμμή;:worry: Θέλω κάτι τέτοιο λόγω μεγέθους στήθους, ας το αναδείξουμε μιας που το έχουμε. :redface:

Δεν ξέρω τι ώρα θα είναι ο γάμος, θέλω να φορέσω κάι ωραίο για να μείνουν οι φωτογραφίες.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Με εντυπωσίασε πιο πολύ το πρώτο...! :D

Αλλά για τι ρόλο το θέλεις;
Παντρεύεσαι εσύ ή είσαι μάρτυρας;

Αν παντρεύεσαι εσύ κοίτα κανένα χρωματάκι, όχι μαύρο :/:

Αν θέλεις να αποφύγεις το λευκό σκέψου κάτι σε σαμπανί ή "λερωμένο" λευκό που κιτρινίζει σε ένα ελαφρύ τόνο
και ας έχει και μαύρο, απλά να μην είναι τόσο... dark :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,022 μηνύματα.
Πολύ ωραία και τα δύο,αν και σε γάμο δε θα πρότεινα μαύρο,αλλά κάποιο χαρούμενο χρώμα.

Έχω αποφασίσει εδώ και χρόνια οτι λευκό νυφικό δε θα φορέσω που να γυρίσει ο κόσμος ανάποδα. (ποιον πάω να κοροϊδέψω με το λευκό αλήθεια;:P)

Γενικά το λευκό δε μου αρέσει, πρώτον μου θυμίζει ηλεκτρικές συσκευές και δεύτερον θεωρώ οτι είναι χρώμα άχρωμο, για αυτούς που φοβούνται να φορέσουν κάποιο χρώμα, δηλαδή οτι είναι έλλειψη χρώματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τι είναι η αμπίρ γραμμή;:worry: Θέλω κάτι τέτοιο λόγω μεγέθους στήθους, ας το αναδείξουμε μιας που το έχουμε. :redface:

Δεν ξέρω τι ώρα θα είναι ο γάμος, θέλω να φορέσω κάι ωραίο για να μείνουν οι φωτογραφίες.;)

Η αμπίρ γραμμή είναι ακριβώς αυτό το κόψιμο κάτω από το στήθος!
Επειδή έχω το ίδιο...χαρακτηριστικό, το μόνο που καταφέρνουν αυτά τα φορέματα είναι να μας δείχνουν σαν να είμαστε σε προχωρημένη εγκυμοσύνη ακόμα και αν δεν έχουμε καθόλου κοιλιά!
Άλλωστε από εκεί είναι εμπνευσμένα αυτά τα φορέματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Επίσης τι εποχή θα γίνει ο γάμος; :P


Θέλω να σου ψάξω τίποτα φορέματα να ρίξεις μια ματιά για αυτό ρωτάω τόσα πολλά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,022 μηνύματα.
Η αμπίρ γραμμή είναι ακριβώς αυτό το κόψιμο κάτω από το στήθος!
Επειδή έχω το ίδιο...χαρακτηριστικό, το μόνο που καταφέρνουν αυτά τα φορέματα είναι να μας δείχνουν σαν να είμαστε σε προχωρημένη εγκυμοσύνη ακόμα και αν δεν έχουμε καθόλου κοιλιά!
Άλλωστε από εκεί είναι εμπνευσμένα αυτά τα φορέματα!

Έχω την ψευδαίσθηση οτι ο κόσμος θα εστιάσει .... εχμ... στο στήθος και δε θα κοιτάξει τα παρακάτω. :whistle::P

(μην τολμήσει κάνας άντρας να πεταχτεί!):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Έχω την ψευδαίσθηση οτι ο κόσμος θα εστιάσει .... εχμ... στο στήθος και δε θα κοιτάξει τα παρακάτω. :whistle::P

(μην τολμήσει κάνας άντρας να πεταχτεί!):redface:

Θα πρότεινα να δεις κάτι άλλο! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έχω αποφασίσει εδώ και χρόνια οτι λευκό νυφικό δε θα φορέσω που να γυρίσει ο κόσμος ανάποδα. (ποιον πάω να κοροϊδέψω με το λευκό αλήθεια;:P)

Γενικά το λευκό δε μου αρέσει, πρώτον μου θυμίζει ηλεκτρικές συσκευές και δεύτερον θεωρώ οτι είναι χρώμα άχρωμο, για αυτούς που φοβούνται να φορέσουν κάποιο χρώμα, δηλαδή οτι είναι έλλειψη χρώματος.

Δεν είπα να φορέσεις άσπρο,ντε!
Εμένα πάλι γενικότερα δε μ'αρέσουν τα νυφικά..Αλλα τέσπα.
Φόρα κόκκινο,κοραλί,ροζ,κίτρινο,κάτι χαρούμενο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,022 μηνύματα.
Μάλλον θα γίνει Απρίλιο.:)

Βασικά δε θέλω τα συγκεκριμένα απλά να έχω ένα μπούσουλα. Το αγαπημένο μου χρώμα είναι το μωβ, αλλά λέω να μην το παραχέσω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μπορείς να πας σε κάτι λιλά ας πούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






Και η Adele αν και αφρατούλα με το κατάλληλο ντύσιμο...δείχνει μοναδική...
Σημασία εχει τι φοράς και πως το υποστηρίζεις....
Πάντα πρέπει να κοιτάμε το σύνολο του σώματος όχι μόνο ότι έχουμε όμορφο...γιατί προσπαθώντας να αναδείξουμε το ωραίο πάνω μας μπορούμε ταυτόχρονα να αναδεικνύουμε και το όχι τόσο όμορφο....ή να ξεχάσουμε να του δώσουμε την πρέπoυσα προσοχή...!
Γενικά κορίτσαροι (γιατί έτσι τις έπλασε η φύση) που έχουν αρκετά μπρατσάκια καλό είναι το μακινάκι των τριών τετάρτων που πάντα κολακεύει το χέρι....
Φετος της μόδας είναι πολύ το μπορντώ και το σκουρο πρασινο χρώμα....
Πολύ ομορφα ρούχα έχει και το Monsoon.... και σε μωβ υπέροχα χρωματα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Λοιπόν τι θα μου άρεσε εμένα σαν καλεσμένη να δω σε ένα πολιτικό γάμο:

Πολύ μπεμπεδίστικο ξέρω, αλλά μου άρεσε το άτιμο:


Το σχέδιο μου άρεσε τρελά, ίσως όμως άλλο χρώμα:









Είπες όχι λευκό, αλλά δεν κρατήθηκα :redface: :



Και να το παραχέσεις όσο θέλεις! Από τι στιγμή που θα βρεις κάτι που θα σε κάνει να αισθάνεσαι όμορφα και θα σε κάνει ελκυστική στα μάτια του καλό σου, μη το φοβηθείς καθόλου!
Το θέμα είναι να το ευχαριστηθείτε εσείς οι 2 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top