Τα ελληνικά νησιά που έχετε επισκεφτεί

Ποιά ελληνικά συμπλέγματα νησιών έχετε επισκεφθεί;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 126)

xarisfo

Νεοφερμένος

Ο xarisfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Έχω πάει Πάρο, Μύκονο, Σίφνο, Σύρο, Φολέγανδρο, Ίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VakocNE

Νεοφερμένος

Ο Κωστάκης ;) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νεάπολης (Λασιθίου). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Νάξο - Πάρο - Κύθηρα - Κύπρο - Ίο - Μύκονο - Τήνο - Πάτμο - Λευκάδα - Κεφαλλονιά - Ιθάκη..!!!

Σαν ΚΡΗΤΗ (εε ΚΡΗΤΗ rulez.. είμαι κρητικός αφού) και ΛΕΥΚΑΔΑ, τίποτα!!!

Καλό καλοκαίρι παιδάκια... Κάλες διακοπές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
αφου οι περισσοτεροι εχετε παει παρο, μπορει κανεις να μου πει, λεει να παω παρο με το αγορι μου? και που παροικια ή ναουσα να μεινω? ε και αν ξερεται και κανενα οικονομικο ξενοδοχειο...ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
αφου οι περισσοτεροι εχετε παει παρο, μπορει κανεις να μου πει, λεει να παω παρο με το αγορι μου? και που παροικια ή ναουσα να μεινω? ε και αν ξερετε και κανενα οικονομικο ξενοδοχειο...ευχαριστω!
Στην Πάρο είναι πιτσιρικαρία, μωρέ. Γιατί δεν διαλέγεις κάτι που ενδέχεται περισσότερο για ζευγαροκαταστάσεις; Για παράδειγμα η Μήλος (must για τέτοια), η Νάξος, η Σαντορίνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σχεδον ολα τα εχω γυρισει εκτος απο Βορεια.
Καθε νησι εχει τη δικη του ιστορια και τη δικη του μαγεια και καθε ενα μου εχει αφησει και μια διαφορετικη γευση, αναλογα την περιοδο, τη διαθεση και την παρεα.
Τα Επτανησα εχουν τραγουδιστικο και οικογενειακο αερα και τα Δωδεκανησα διασκεδαστικο αλλα και ρομαντικο.
Δε θα μπορουσα να ξεχωρισω για τους παραπανω λογους. Ισως, διστακτικα να ελεγα πως η Ικαρια με γεμισε πολυ φρεσκο αερα, αυτη η αισθηση μου χει μεινει καθως εμεινα στο πιο ψηλοτερο σημειο της και κολυμπουσα στα καταγαλανα και παγωμενα νερα του Ικαριου πελαγους.
Με τη θαλασσα και το νερο εχω σχεση εξαρτησης κι αισθανομαι ευγνωμων που ζω σε μια χωρα με τοσα πολλα νησια και θαλλασινο νερακι.








Επι τη ευκαιρια, απο τη μυθολογια
Ικαρος και Δαιδαλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
αφου οι περισσοτεροι εχετε παει παρο, μπορει κανεις να μου πει, λεει να παω παρο με το αγορι μου? και που παροικια ή ναουσα να μεινω? ε και αν ξερεται και κανενα οικονομικο ξενοδοχειο...ευχαριστω!

Θα ελεγα η Ναουσα ειναι ομορφοτερη απο την Παροικια. Στην τελευταια δεν εχει κατι αξιολογο να κανεις, περα απο τουριστικες περαντζαδες. Φυσικα και η Παρος ειναι τοσο μικρη που μπορεις να τη γυρισεις ειτε εχεις μεσο ειτε χωρις(συγκοινωνια).
Γνωριζω ενα ξενοδοχειο στη Ναουσα και τους ιδιοκτητες του με πισινα αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι απο τα οικονομικοτερα..
Στο Γκουγκλ θα βρεις πολλες πληροφοριες. Κανε ερευνα και παρε τηλεφωνα. Σε αυτο που θα σε ''πεισει'' κανεις και την κρατηση. Αντε και καλες μας διακοπες!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Γιωργο, Σαντιρινη εχω ακουσει απο πολλους οτι ειναι πολυυυ ακριβα και δεν μας περνει....Μηλο εχω ακουσει οτι ειναι χαλια.....Ναξο εχω παει και ειναι τελεια....καμια αλλη προταση?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μηλο εχω ακουσει οτι ειναι χαλια.....

Δεν ισχύει! Είναι πανέμορφο νησί. Απίστευτες παραλίες. Το μόνο αρνητικό για κάποιον χωρίς αυτοκίνητο είναι ότι είναι μεγάλο και χρειάζεται να χρησιμοποιείς το λεωφορείο που δυστυχώς σταματάει νωρίς. Αλλά έχει ταξί με στάνταρ τιμές.


υγ: λένε ότι στην Μήλο αν πας ζευγάρι, επιστρέφεις μόνος!

υγ2: ισχύει! :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

υγ: λένε ότι στην Μήλο αν πας ζευγάρι, επιστρέφεις μόνος!
σιγά τα ωά:pfff:
το θέμα είναι να μας πεις κανένα νησί που πας μόνος και επιστρέφεις ζευγάρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ε πες

όχι για μένα

για τον φουκαριάρικο τον ελληνικό τουρισμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Είναι μεγάλο μυστικό. Δεν μου επιτρέπεται να το λέω παραέξω γιατί αν το μάθουν πολλοί πάει χάθηκε...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
νόμιζα ότι δεν είναι ελληνικό - αλλά από την άλλη σε ποια άλλη χώρα , την επόμενη μέρα του ναυαγίου , οι γυναίκες φοράνε φουλ μέικάπ και οι άντρες πίνουνε ακριβό ουίσκι ;

θα τα παίξω όλα για όλα

το νησί του lost ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Έχασες.


Παρακαλείσθε όπως μεταβείτε στο ταμείο να λάβετε το δώρο για την συμμετοχή σας στο παιχνίδι μας!


:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Γιωργο, Σαντιρινη εχω ακουσει απο πολλους οτι ειναι πολυυυ ακριβα και δεν μας περνει....Μηλο εχω ακουσει οτι ειναι χαλια.....Ναξο εχω παει και ειναι τελεια....καμια αλλη προταση?:)

Σύρο :redface:

Μα γιατί όχι Μήλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Συρος φοβερη:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
σε μενα παλι δεν αρεσε καθολου η συρος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

γιατι μεχρι και στη μανη εχουμε πιο πολυ πρασινο.:P

δε ξερω παντως αν παιζει ρολο και το οτι πηγα μαρτη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top